ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Panele fotowoltaiczne jako ogrodzenie 
16 lipiec 2022      Artur Łoboda
Lekarze BŁAGĄ rodziców, aby nie podawali swoim dzieciom śmiertelnych szczepionek na COVID-19 
24 czerwiec 2022      Arsenio Toledo
Dyrektoriat Unii Europejskiej 
9 październik 2018     
Zygmunt Jan Prusiński LAS KOBIET – część druga 
25 marzec 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Pisowski Rząd morduje kowiedem już od wielu lat 
21 marzec 2021     
Przygotowanie gruntu - przed medialnym zniszczeniem Andrzeja Dudy 
28 maj 2015      Artur Łoboda
Święto Polskiego Kołtuna - 4 komentarze 
19 kwiecień 2010      Marek Głogoczowski
Mateusz Morawiecki do tej pory nie wykonał Wyroku Sądu 
14 wrzesień 2021     
אֲנָשִׁים - Ludzie  
26 październik 2023     
Zbieranie podpisow 
23 kwiecień 2010      Goska
75 milionów złotych na Romów. 
8 październik 2014      www.polskawalczaca.com
To są ich prawdziwe cele 
7 marzec 2014      Artur Łoboda
*** 
6 lipiec 2018      Jolanta Michna
O psychologii zaprzeczania spisku 
17 marzec 2021      Tim Foyle
Grecka Tragedia  
14 luty 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
«Zero Carbon»: Gigantyczny i kryminalny spisek 
9 luty 2021     
Złota Polska w przebudowie 
7 lipiec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Dlaczego eksperci uważają, że 11 września był kontrolowanym wyburzeniem? 
13 wrzesień 2021      Keith Lamb
Dlaczego udaje się tuszowanie spraw przez rząd 
21 październik 2021     
Wróble, sroki, sowy 
30 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Morawiecki i Szumowski - agenci wrogiego Nam anty-Państwa


Kiedy pojawiły się pierwsze informacje o "śmiertelnej epidemii" w Chinach - uznałem, że to jakaś zasłona dymna - dla wielkiego oszustwa finansowego.

Dzisiaj w Wuhan "lekceważą" wszelkie obostrzenia i wrócili do normalnego życia (można to sprawdzić w kamerach internetowych), ale Europejczycy - w tym także Polacy są terroryzowani przez PRYMITYWNYCH PROSTAKÓW, którym naiwny Naród Polski oddał Prawo decydowania o własnym losie.

Pomijając ludzkie tragedie i mordy medyczne dokonane na obywatelach wielu Krajów świata, prawdziwi autorzy mistyfikacji o nazwie "pandemia 2020" - dokonali gigantycznych przesunięć finansowych - w celu legalizacji "brudnych pieniędzy".

I właśnie taki był cel działania Mateusza Morawieckiego i Łukasza Szumowskiego - by doprowadzić do tak ogromnego zadłużenia - by Skarb Państwa został zmuszony do zaciągnięcia pożyczek na szeroką skalę.
Nikt nie będzie pytał "pożyczkodawcę" skąd wziął swoje pieniądze.
Ale po kilku latach Polacy oddadzą wyprane pieniądze prawdziwym mocodawcom Morawieckiego i Szumowskiego, bo NIKT nie pomyśli, że można dokonać prania pieniędzy na globalną skalę.

Po 11 września 2001 roku z różnych banków wypłynęły biliony dolarów.
Do tego żydzi z Federal Reserve nadrukowali 20 tysięcy miliardów dolarów, których nie potrafili się doliczyć rewidenci Kongresu USA.

Część z tych pieniędzy lokowana była w Chinach, a kilka lat później również w Polsce.
I dlatego "finansiści" a więc finansowi gangsterzy - uzależnili od siebie wiele Rządów i ogrom ludzi na całym świecie.

Morawiecki i Szumowski wykonali ich rozkaz - więc sterroryzowali Naród Polski i doprowadzili do ogromnych strat finansowych.

20 sierpień 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

To prawda.
Ale obawiam się, że Szumowski i tak będzie wspominany, jako "soft" operator.
Bo ludzie nie myślą, a li tyko, w zdecydowanej większości - operują percepcją własną - wobec huśtawek emocji, bo tylko to w istocie są w stanie zaabsorbować.

2020-08-20
Magellan

 

Obawiam się, że cała zadyma z pandemią została rozpętana ze względu na wybory. I u nas i na Białorusi i w Bułgarii, a przede wszystkim w USA. Te ostatnie w listopadzie, więc "druga fala pandemii" na pewno jeszcze przed nami.
Niestety brakuje mi wyobraźni, żeby przewidzieć co wymyślili możni tego świata. Oczywiście przy okazji zacisnęli pętlę inwigilacji, wzbudzili wrogość między ludźmi, wykończyli nadliczbowych starców we Włoszech i w Hiszpanii.
Oczywiście nie wszyscy się tym przejmują, ale po to jest TVN, żeby odmóżdżać Polaków.
Czy jest groźna choroba? Być może. Zawsze jest jakaś groźna choroba.
Czy jest epidemia i pandemia? Na pewno nie ma!

2020-08-20
Alina

 

Wybory to pochodna.
Przecież był tu film z 2014 roku. Myślmy.

2020-08-20
Magellan

 

TRZEBA STANĄĆ DO WALKI A NIE PIERDOLIĆ W KOŁO TO SAMO!
Tak czy siak, PiSiorom trzeba spuścić tęgi wpier…., za tę „pandemię” zamordyzmu.
Cele agendy 2030 są jasne.
Żydowscy starcy postanowili ją wdrożyć.
Pytanie (i wybór) jest czy to oni wymordują świat czy też świat wymorduje ich…
Najwyższy czas wydać ludziom broń. Polakom potrzebna jest broń a nie ten wiszący na państwowym garnuszku, tłuk Szumowski.
Każdy Polak ma mieć swobodny dostęp do broni jaką lubi i na jaką go stać na podstawie czystego rejestru karnego. Każdy!
Co za debilizm aby jakaś kretynka w postaci przekupnego, milicyjnego “psychologa” decydowała, kto może a kto nie może posiadać broni. Tak dzisiaj jest! Idiotyzm i tyle.
Groźne jest jednak to, że w ten idiotyzm wierzy 99% Polaków którym żyd wmówił, że jakby posiadali broń to by się pozabijali nawzajem.
To jest dopiero problem.
Zakazy i ograniczenia prawa do posiadania i noszenia broni pojawiły się wraz z wprowadzeniem żydo-masońskiej formułki “Równość-Wolność-Braterstwo” zamiast “Bóg-Honor-Ojczyzna”.
Polska wtedy będzie normalnym państwem gdy ludzie przestaną się zwracać do policjanta “panie władzo”. Zapamiętajcie to! To taki znacznik.
A ja dodam, że wolność jest wtedy jak człowiek może żyć po swojemu.
W totalitarnym państwie, wszystko można zrobić z człowiekiem. Pierwszym wskaźnikiem czy państwo jest totalitarne, jest kwestia posiadania broni, jak napisał najwybitniejszy pisarz polityczny wszech-czasów, wielki Polak i człowiek, p. Józef Mackiewicz.
III RP – wg jego kryterium – jest bez wątpienia państwem totalitarnym. Bez broni jesteś dla wroga nikim, bo nie możesz się bronić i może z tobą zrobić wszystko – patrz los polskich żołnierzy niezłomnych po ’44 roku w łapach żydo-bolszewii.
Dlatego żyd zawsze rozbraja teren swoim bełkotem (obecnie op. polit-poprawnym) i swoimi talmudycznymi “prawami”. Pamiętajcie, że wszędzie gdzie wchodził bolszewicki (czy niemiecki) bandyta to pierwszym zarządzeniem było zarządzenie o zdaniu im wszelkiej broni – w tym zabytkowych przecudnych szabel jak na Litwie w 1940 – co pięknie opisał nasz geniusz, pan Józef Mackiewicz w „Drodze donikąd” i innych swoich wydawnictwach.

Trzeba postępować wg wskazówek Józefa Mackiewicza. Jak postępować z ludźmi sowietu to dawno temu podpowiedział nam najwybitniejszy pisarz polityczny na świecie p. Józef Mackiewicz, cyt. z Drogi donikąd:

„- Oj, dosyć – Paweł zrobił ruch ręką.
– Ty możesz sobie na to pozwolić, żeby przerwać, ale miliony i miliony muszą słuchać podobnych rzeczy, muszą. W głowie zaczyna się kręcić. Jakaż może być dyskusja, gdy wszystko postawione jest właśnie do góry nogami.
Słowa mają tu znaczenie odwrotne albo nie mają żadnego. Odbierz ludziom pierwotny sens słów, a otrzymasz właśnie ten stopień paraliżu psychicznego, którego dziś jesteśmy świadkami. To jest w swej prostocie tak genialne, jak to zrobił Pan Bóg, gdy chciał sparaliżować akcję zbuntowanych ludzi, budujących wieżę Babel: pomieszał im języki.
– Więc jakiż jest, twoim zdaniem, sposób przełamania tego zbiorowego paraliżu, wywołanego hipnozą kłamstwa?
– W każdym razie nie można go szukać na drodze polemiki. Sam fakt bowiem polemiki wciąga w orbitę i prze nosi nas w płaszczyznę bolszewickiego absurdu.
– Więc jaki? Powiedz.
– Należy go szukać na drodze równie prostych odruchów psychicznych: strzelać!
Paweł usiadł i oderwał rękę od kota:
– Jak to, strzelać? Do kogo?
– Zwyczajnie. Po prostu. Do bolszewików.” koniec cyt.

(P.S. Cała fenomenalna twórczość Józefa Mackiewicza jest godna polecenia – czytajcie proszę a będziecie mądrzejsi i bardziej odporni na manipulacje)

2020-08-20
Marek Zadrożniak

  

Archiwum

Czwartego lutego 2006
luty 4, 2006
Artur Łoboda
Czechy: Skutki prywatyzacji w służbie zdrowia
kwiecień 27, 2008
komentator
Rozmawiałem z Małgorzatą Majewską
wrzesień 19, 2006
Artur Łoboda
Siła euro, Unia i zadania syjonistów
maj 10, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Lepiej zlikwidować
grudzień 6, 2003
Dziennik Polski
Pierwszy niedoszły żydowski prezydent USA a kryzys pożyczek
marzec 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Nasze Prezentacje
Profesor Kazimierz Poznański

grudzień 18, 2002
zaprasza.net
Prymas: stworzyć warunki do godnego życia
listopad 1, 2004
Prostacy 1
luty 26, 2005
Niemcy w Epoce Neo-kolonializmu
wrzesień 6, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
„PEAK OIL” - w Disneyland zabawa skończona
lipiec 9, 2007
Amerykańskie gestapo
listopad 19, 2005
interia.pl / PAP
Apel skazancow sowieckich - Polakow z Kazachstanu
listopad 13, 2006
W imieniu prezesa Zinkiewicza
Walka o hegemonię Izraela na Bliskim Wschodzie
marzec 13, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Do pracy organicznej zaprasza.net
grudzień 19, 2006
luzak
Zmiany w Magistracie
wrzesień 30, 2004
www.krakow.pl
Premier wierzy, że Polacy zaakceptują konstytucję UE
październik 29, 2004
Goldman Sachs odpuszcza: nie będziemy już spekulować złotym
luty 20, 2009
Rzeczpospolita
Czyżby innych w przedbiegach usuwano?
Słowo o książce "Obława" Joanny Siedleckiej (wyd. Prószyński i S-ka S.A.)

listopad 6, 2005
Wiesław Sokołowski
Rosyjska dusza żąda pokrzepienia.
wrzesień 19, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media