|
| To tylko... / It's just... |
|
| Jak Nas wganiają w kajdany |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". |
|
| "Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia |
|
| Konferencja prasowa w sprawie listu EMA 21.11.2023r |
|
| "Omijając i ignorując kilka przepisów, Komisja Europejska świadomie wprowadziła na rynek potencjalnie śmiertelne zastrzyki. Potwierdziło się, że skutki uboczne zależą od partii szczepionki, podobnie zanieczyszczenie DNA". Konferencja prasowa UE/FvD 21 listopada 2023 r. |
|
| Planet Lockdown |
|
| Planet Lockdown to film dokumentalny o sytuacji, w jakiej znalazł się świat. Twórcy filmu rozmawiali z niektórymi z najzdolniejszych i najodważniejszych umysłów na świecie, w tym z epidemiologami, naukowcami, lekarzami, prawnikami, aktywistami, mężem stanu... |
|
| Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania |
|
Monika Jaruzelska zaprasza
|
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii |
|
| |
|
| Warto posłuchać |
|
| Chociaż scyzoryk się w kieszeni otwiera - to musimy zapamiętać takie zdarzenia i przypomnieć przed Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych |
|
| Kto mordował w Katyniu |
|
| Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. |
|
| Czy zaszczepieni staną się własnością koncernów farmaceutycznych? |
|
| Czy szczepienia służą nowoczesnemu niewolnictwu? |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| "Babcia Kasia" |
|
| Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Przemoc seksualna wobec dzieci |
|
| Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
więcej -> |
|
Czy skończy się prywata w sądach?
|
|
Sejm zajmie się projektem nowelizacji ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa, która nakłada na Radę obowiązek ujednolicania orzecznictwa sądów. Dzisiaj mamy typową prywatę w sądach i nieprzestrzeganie kodeksów - które są straszakami dla "maluczkich" i wszelkich "wieśniaków".
Skorumpowany sędzia może wydać dowolny idiotyczny wyrok np. że 2+2=22 a od głupoty chroni go immunitet oraz tzw. niezależność sędziowska - czyli przywilej na głupotę, lenistwo i nieznajomość przepisów prawa - norma dzisiejszych skorumpowanych sądów. Dochodzi do faktów, że te same sprawy w różnych sądach mają odmienny finał co niejednokrotnie dokumentujemy w niezależnym czasopiśmie www.aferyprawa.com . Prostym przykładem prywaty jest choćby nie zarejestrowanie tego czasopisma przez sędziów podkarpackich, których stronniczość jest opisywana wielokrotnie, a zarejestrowanie go bez problemu w sądzie poznańskim. Takich przykładów nieetyki sędziowskiej na stronach "AFERY PRAWA" są setki.Aktualnie mamy w Polsce tak, że wyrok w danej sprawie wydany nawet przez Sąd Najwyższy" nie jest obligatoryjny do wydawania takich samych wyroków przez wszystkich sędziów - a np. w Stanach Zjednoczonych jest to bezsporne.
W ten sposób, w takich samych sprawach w Polsce, możemy mieć dwa całkiem przeciwne wyroki - co dla mnie jest dowodem skorumpowania sędziów w jednym czy drugim sądzie. Nie może tak być dłużej - poszkodowany musi mieć pewność, że w jego sprawie zapadnie taki sam wyrok jaki już zapadł we wcześniej rozpatrywanej podobnej sprawie. Sędzia musi stale uzupełniać swą wiedzę i monitorować istotne wyroki.
TE PATOLOGIE W SˇDACH MUSZˇ SIĘ WRESZCIE SKOŃCZYĆ. Projekt nowelizacji ustawy o Krajowej Radzie Sądownictwa jest inicjatywą prezydenta, który proponuje, aby do zadań KRS należało podejmowanie działań w celu zapewnienia jednolitego orzecznictwa sądów. Projektodawca twierdzi, że chodzi mu o analizę orzecznictwa oraz inicjowanie wykładni przed Sądem Najwyższym i Trybunałem Konstytucyjnym. Jednak zdaniem sędziów takie działanie prezydenta narusza zasadę niezawisłości sędziów i wkracza w kompetencje Sądu Najwyższego. Bajer w tym, że sam Sąd Najwyższy pomimo że ma takie prawo - często nie interweniuje w nawet najgłupsze wyroki sędziów - ponieważ sędzia (nawet idiota) ma być niezależny.
Co ciekawe, sam projekt nie zakłada jakiejkolwiek ingerencji w działalność orzeczniczą sędziów i nie jest żadnym działaniem władczym – oświadcza Adrian Dworzyński, dyrektor Biura Prawa i Ustroju Kancelarii Prezydenta.
Dlaczego więc sędziowie KRS nie chcą żeby w podobnych sprawach zapadały podobne wyroki? Zgodnie z logiką tak przeciez powino działać PRAWO!!! W dodatku przecież to podniosłyby upadły całkiem (tylko 8% ludzi wierzy jeszcze w sprawiedliwość w sądach) autorytet sędziów!?! Bez wątpienia obywatelom dało by to większość pewność, a sędziom sprawność w działaniu, ponieważ mogliby się oprzeć na poprzednich wyrokach w podobnym stanie faktycznym. Logiczne, że wykluczyłoby to prywatę i korupcję w sądach.
Zarzuty samych sędziów typu: automatyzm prawny, czy ograniczenie swobody sędziowskiej są wręcz idiotyczne i dowodzą szerokiej skali prywaty w orzeczeniach sędziów.
Jednolitość orzekania dałaby też wreszcie adwokatom szanse na udzielenie gwarancji wygrania spraw dla klienta - co dzisiaj w skorumpowanych sądach jest nierealne - ponieważ nawet w ewidentnych sprawach przestępstwa wyrok tak naprawdę "niezależnego sędziego" (czytaj skorumpowanego) nie jest nieprzewidywalny. Co ciekawe, przecież Krajowa Rada Sądownictwa jest reprezentacją wszystkich sędziów, a sędziom powinno zależeć na tym, aby orzecznictwo było jednolite oparte na faktach i nauce. Dlaczego sami sędziowie tak negatywnie podchodzą do uzupełniania swej wiedzy? Czyżby korporacja prawnicza, podobnie jak królewska ulegała zwyrodnieniu genetycznemu i umysłowemu z braku wymiany genotypów i rodzinnych powiązań?Konstytucja stanowi, że Rada stoi na straży niezależności sądów i niezawisłości sędziów. Z tego przepisu – zdaniem sędziów – nie można wyprowadzić zasady, że Rada ma stać także na straży jednolitości orzecznictwa. Beż wątpienia Rada stoi na straży korupcyjnych układów wzajemnej zależności sędziów i układów. A wiadomo, sędziowie rozpatrują niejednokrotnie nie tylko o życiu ludzi, ale i o milionowych majątkach firm i Państwa. Z tego co niektórzy cwaniacy dostają znaczne profity.
Tak więc jakoś nie dziwi mnie to, że chcą pozostawić sobie furtkę na prywatę nazwaną "niezależnością sędziego" w orzekaniu...
www.aferyprawa.com
red. nacz. mgr inż. Zdzisław Raczkowski |
|
26 sierpień 2006
|
|
Zdzisław Raczkowski
|
|
|
|
Narodowa poprawność
lipiec 21, 2008
Artur Łoboda
|
"Reformy"
marzec 3, 2004
Ala
|
Huta Ostrowiec w ręce pani Główki?
grudzień 14, 2002
IAR
|
Wspólnicy zbrodniarza
lipiec 6, 2004
|
Piekło w "nowym" Iraku
grudzień 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odbudowa owszem ale nie w Faludży
lipiec 2, 2006
Dahr Jamail
|
Królestwo złodziei i bezrobotnych
sierpień 23, 2003
przesłała Elżbieta
|
My są...
SOBCZAK i SZPAK
luty 25, 2003
http://angora.pl/
|
jedzie do Moskwy na obchody 60
maj 7, 2005
|
Judasz z Warszawy
kwiecień 19, 2004
Artur Łoboda
|
Patriotyzm - duma narodowa
grudzień 12, 2002
Patriota
|
Ile kosztuje uczciwość?
listopad 7, 2006
Artur Łoboda
|
Miałeś chamie złoty róg
lipiec 24, 2008
Artur Łoboda
|
Jakiego sięgnęliśmy dna
sierpień 28, 2004
|
"Że im gdzieś w polu nafta sikła i obrodziła dolarami"
grudzień 29, 2002
IAR
|
Swiss reject terror sponsor charge by US Jewish group
kwiecień 28, 2008
Stephanie Nebehay
|
Dehumanizacja pieniądzem
luty 14, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Nasi najwięksi wrogowie
październik 12, 2003
zaprasza.net
|
Równi i rowniejsci. Grabek nie pójdzie do aresztu
styczeń 3, 2003
PAP
|
13 GRUDNIA 2008 ROK
grudzień 13, 2008
Zygmunt Jan Prusiński
|
więcej -> |
|