|
"Narodowi" wspólnicy zbrodniarzy
|
|
Był taki moment gdy na tym Portalu padały całkiem nieciekawe zwroty.
Dawałem się wciągać w prostowanie prowokacyjnych wypowiedzi byłych pachołków systemu komunistycznego - którzy dziś stroją się w pióra patriotów.
Nie do końca wiem - czy kieruje nimi choroba umysłowa czy perfidna gra którą chcieli tu realizować.
A gdy prostowałem kłamstwa - padały na mnie obelgi.
Właśnie przed chwilą przeczytałem ciąg obelg napisanych prywatnie przez Dariusza Kosiura, któremu odmówiłem dalszej publikacji tekstów na Portalu.
Poza faktem iż wykazał brak kultury - po raz kolejny podniósł symbol katolika i narodowca - za jakiego siebie uważa.
Katolicyzm wywiódł się z ideologii pewnej walczącej żydowskiej sekty.
Wbrew temu - co podają "Ewangelie", Chrystus był w rzeczywistości żydowskim buntownikiem - skazanym przez Rzymian.
Gdyby to Żydzi chcieli go zabić (jak przemienił fakty Paweł z Tarsu) to zostałby ukamieniowany.
Ukrzyżowanie było tylko rzymskim zwyczajem stosowanym wobec złoczyńców i wrogów Imperium.
Cwany żyd faryzeusz - Szaweł vel Paweł z Tarsu zmienił całkowicie wymowę faktów i z buntownika uczynił nawet "Boga".
To wie każdy - kto choć trochę interesuje się historią.
Stworzono "uniwersalną" religię służącą - tak jak inne religie - kontroli nad społeczeństwem.
Katolicyzm- podobnie jak dziś Syjonizm - dążył do zdobycia nowych terytoriów i podbijał kolejne narody świata.
Ponieważ religia ta opiera się na jednym wielkim oszustwie - to niezbędna stała się totalitarna kontrola nad podbitymi ludami.
Stworzono mechanizm - wobec którego orwelowska wizja świata a także realny komunizm okazały się niewiniątkami.
Bez swojej woli - ludzie zostają chrzczeni - jako niemowlęta - przez co przyjmują "katolickie" zasady i wiarę.
Ale u dorosłych ludzi rodzą się wątpliwości i zastanawiają się nad kanonami wiary.
By uniemożliwić jakąkolwiek dyskusję, spacyfikować narody - Papiestwo utworzyło - Świętą Inkwizycję - której zadaniem było tępienie wszelkich przejawów myślenia.
Zapobiegawczo torturowano ludzi i skazywano na okropną śmierć. Bestialskie mordy dokonywano w imię "katolickich wartości" etycznych.
Święta Inkwizycja miała prawo sądzić tylko ludzi ochrzczonych.
Fakt że sami inkwizytorzy nie wykonywali wyroków nie ma znaczenia.
Stalinowscy oprawcy również nie mordowali własnoręcznie.
Swoją bytność na tym Portalu - Dariusz Kosiur rozpoczął od wybielania inkwizycyjnych zbrodniarzy.
Mimo moich sprostowań - cały czas uparcie kłamał na ten temat.
A później w każdy swój tekst wkładał jakieś kłamstwo.
Jako najbardziej zjudaizowany - sam to powszechnie głosi - oczerniał wszystko co Polskie.
To druga strona manipulacji medialnej - w której usiłują nam narzucić
Na jej końcu okazałoby się że komunistyczna agentura powróciła do władzy.
Ten Portal skierowany jest do ludzi UCZCIWYCH
Więc nie ma tu miejsca dla kłamców i prowokatorów.
To ostatnie wyjaśnienie.
|
|
28 marzec 2009
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
| Świetne, właśnie przygotowywuję coś interesującego na temat "Etosu hebrajskiego" w Polsce dzisiaj |
|
2009-03-30
MG/Gasienica
|
 |
|
|
Szanowny Panie Łoboda,
Jeśli powodem niewpuszczania p. Dariusz Kosiura na forum jest jego "stek obelg", to winien pan przytoczyć treść tego"obelżywego"listu. W innym wypadku traci pan zupełnie wiarygodność i zachowuje się jak inkwizytor, z którą to profesją pan tak spektakularnie walczy. Nie publikując listu pana Kosiura potwierdza pan tym samym opinię na swój temat jako nieomylnego egzegety widzialnej i niewidzialnej rzeczywistości oraz człowieka, który nie znosi dyskusji, czyli wymiany róznych poglądów na rzeczywistość. |
|
2009-03-30
Paweł Ziemiński
|
 |
|
|
Panie Ziemiński
Proszę nie "rżnąć głupa"
Kosiur opublikował - gdzie się da - listy do mnie.
A meritum sprawy tkwi w przeinaczaniu przez niego faktów i czynieniu ze zbrodniarzy - bohaterów.
Ubliżanie przez niego całej historii II RP, nazywaniu kolaborantów bohaterami a z patriotów - zdrajcami.
Jeżeli i Pan zamierza w ten sposób dyskutować to pomyliłem się - co do Pana.
Tu nie będzie więcej pyskówek i panoszenia się zdradzieckiej agentury. |
|
2009-04-03
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jajko czy kura? - Kapitalizm (3)
lipiec 28, 2004
Artur Łoboda
|
Propaganda w I i II Wojnie Swiatowej.
styczeń 18, 2008
Tezlav von Roya
|
Trzech kumpli i tyleż* spostrzeżeń
lipiec 16, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Strach przed własnymi myślami
styczeń 4, 2007
Artur Łoboda
|
Nie mają wartości - których należałoby bronić...
grudzień 7, 2008
Artur Łoboda
|
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
|
Kiedy traci się wpływy, zostaje się kozłem ofiarnym
maj 27, 2003
PAP
|
Rozgonić michnikowszczyznę!
grudzień 12, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Armia chce działań - wielkie fiasko
lipiec 20, 2006
Ran HaCohen
|
Katyń
luty 15, 2005
Marian Hemar
|
Kto tu Podlec.Z sun timesa tłumacz.lużnie..
styczeń 29, 2008
2MUCH
|
Głos spod murawy ...
styczeń 24, 2006
|
Zły król czeka na nowe szaty.
nadal ta forma współczesnej "demokracji" tak skutecznie kontynuowanej przez Fidela
październik 21, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
|
Prawybory w Krakowie
kwiecień 27, 2003
Eugeniusz Sendecki
|
Iran pod naporem subwersji USA i Izraela
czerwiec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Niemiecki Minister Von Bulow kwestionuje oficjalną wersję wydarzń z 11 września
listopad 4, 2004
|
Świat się zmienia:
Pachołki Moskwy pachołkami Waszyngtonu
styczeń 31, 2003
PAP
|
14 KŁAMSTW A. KWAŚNIEWSKIEGO O UNII
maj 10, 2004
prof. Jerzy Robert Nowak
|
"Solidarność" - Krystalizacja ruchu społecznego po wielkiej rewolcie
Tezy i pytania
Partia, czyli obrońca ancien re
czerwiec 2, 2002
Andrzej Friszke
|
Czy NOP to neonaziści?
marzec 6, 2007
PAP
|
|
|