ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Jak Ziobro to zrobi? 
14 lipiec 2016      Artur Łoboda
Jak Polska może pomóc Izraelowi 
24 luty 2011      Źródło: Gadzinówka Wyborcza
Co wiemy o koronawirusie 
13 marzec 2020      Artur Łoboda
Kolejne wnioski z historii 
17 listopad 2018     
Moje nadzieje na najbliższą przyszłość  
18 grudzień 2015      Artur Łoboda
SPALENIE STATUTÓW KALISKICH - Wojciech Olszański i Marcin Osadowski 
13 listopad 2021     
Polityka obronna Rządu PiS 
29 wrzesień 2018     
Manipulacja ludzkimi umysłami - prawdziwa władza nad Polakami 
21 październik 2014      Artur Łoboda
Syjonistyczny scenariusz 
16 maj 2024     
Na kogo głosowali kryminaliści, a na kogo inteligenci? Szokujące badania! (...raczej gołe fakty). Co łączy kryminalistów z samozwańczymi "elytami"? 
9 sierpień 2020      Alina
Gojenie ran 
26 kwiecień 2020     
Nacjonalizm to przede wszystkim wielkie kłamstwo.... a potem zbrodnia 
12 kwiecień 2009      PAP
Jesteśmy torturowani psychicznie wg. Amnesty International 
27 lipiec 2020      FAB News
Kto to jest "Państwo"? 
4 marzec 2015      Artur Łoboda
Nie możemy ufać ponownemu naciskowi na „szczepienie przeciwko polio” 
11 lipiec 2022      Kit Knightly
Próba zalegalizowania kreatywnej księgowości przez Majchrowskiego 
19 kwiecień 2011      dziennik.krakow.pl
Manifestacja ND 11 listopada 2014 roku w Krakowie (2) 
12 listopad 2014      Artur Łoboda
Naród i agenci 
5 czerwiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Dlaczego Dolar Się Skończył 
27 styczeń 2024      Alasdair Macleod
"Nowoczesny Patriotyzm" atakuje 
5 styczeń 2013      Artur Łoboda

 
 

Farsa i diabelski program „powszechnej blokady”

 
 
Najpierw pojawia się farsa, (prawie - uniwersalny) rząd kłamiący na całym świecie o śmiertelnym wirusie, WHO nazwanym COVID-19.
Decyzja o globalnej blokadzie – dosłownie w związku z załamaniem się światowej gospodarki – została już podjęta na konferencji WEF w Davos w dniach 21-24 stycznia 2020 r.

30 stycznia WHO ogłosiła COVID-19 stanem zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym (PHEIC ).
W tym czasie poza Chinami było tylko 150 znanych przypadków COVID-19.
Nie było żadnego powodu, by ogłosić pandemię.
11 marca dr Tedros, DG WHO przekształcił PHEIC w pandemię.
Dało to zielone światło na początek wdrażania „Planu”.

 
 
Pandemia była potrzebna jako pretekst do zatrzymania i upadku światowej gospodarki i leżącej u jej podstaw tkanki społecznej.
 
Nie ma przypadku.

Odbyło się wiele wydarzeń przygotowawczych, z których wszystkie wskazywały na kierunek ogólnoświatowej monumentalnej katastrofy historycznej.
Zaczęło się to co najmniej 10 lat temu – prawdopodobnie znacznie wcześniej – od niesławnego Raportu Rockefellera z 2010 roku, który namalował pierwszą fazę potwornego Planu, zwanego scenariuszem „Lock Step”.
Wśród ostatnich ruchów przygotowawczych do „pandemii” było wydarzenie 201, które odbyło się w Nowym Jorku 18 października 2019 r.
 
Wydarzenie było sponsorowane przez Centrum Zdrowia Publicznego Johnsa Hopkinsa, Fundację Billa i Melindy Gatesów (BMGF) oraz Światowe Forum Ekonomiczne (WEF), klub bogatych i wpływowych, który spotyka się co roku w styczniu w Davos w Szwajcarii.
Uczestniczyło w nim wiele farmaceutyków (grupy zainteresowane szczepionkami), a także Centra Kontroli i Prewencji Chorób (CDC) z USA i Chin.
 
Jednym z celów Event 201 była komputerowa symulacja pandemii wirusa koronowego.
Symulowany wirus nazywał się SARS-2-nCoV lub później 2019-nCoV.
Wyniki symulacji były katastrofalne, zabijając 65 milionów ludzi w ciągu 18 miesięcy i pogrążając giełdę o ponad 30% — powodując niewypowiedziane bezrobocie i bankructwa.
Dokładnie scenariusz, którego teraz żyjemy na początku.
 
Scenariusz Lock Step przewiduje szereg upiornych i niepokojących wydarzeń lub elementów Planu, które zostaną wdrożone przez tzw. Agenda ID2020, dzieło Billa Gatesa, w pełni zintegrowane z Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ (SDG) – docelowa data zakończenia – 2030 r. (zwany także Agenda 2030, ukryta agenda nieznana większości członków ONZ), ta sama docelowa data zakończenia Agendy ID02020.
 
Tutaj tylko kluczowe elementy jako prekursora tego, czym żyje teraz świat i co ma nadejść, jeśli tego nie powstrzymamy – aby pokazać, jak zaplanowano to całkowicie zbrodnicze oszustwo.
Części scenariusza to:

    ● Masowy program szczepień, prawdopodobnie poprzez przymusowe szczepienia – marzeniem i pomysłem Billa Gatesa jest zaszczepienie 7 miliardów ludzi.

    ● Masowa redukcja populacji, plan eugeniczny – częściowo poprzez szczepienia i inne środki (Ref. Bill Gates, „jeśli wykonujemy naprawdę dobrą robotę, szczepienia, możemy zmniejszyć populację świata o 10% do 15%”. Zobacz „Innowacje do Zero!”, przemówienie na  dorocznej konferencji TED2010,  Long Beach, Kalifornia, 18 lutego 2010).Bill Gates od lat opowiadał się za koniecznością masowej redukcji populacji – i rzeczywiście przez ponad 20 lat szeroko zakrojonych programów szczepień BMGF w Afryce, Indiach i innych miejscach na całym świecie odnotowano zapis mimowolnej sterylizacji kobiet w wieku od 14 do 49 lat. Zobacz W 2014 i 2015 roku Kenia przeprowadziła masowy program szczepień przeciwko tężcowi, sponsorowany przez WHO i UNICEF.
     
    ● Elektroniczny dowód tożsamości dla każdej osoby na planecie – w formie nanochipów, ewentualnie wstrzyknięty wraz z obowiązkowym szczepieniem.
    Ten nanochip mógłby być zdalnie przesyłany ze wszystkimi danymi osobowymi.

    ● Pieniądze cyfrowe, nie więcej gotówki.

    ● Uniwersalne wprowadzenie 5G, później 6G.


Prowadzi to do całkowitej kontroli nad każdą jednostką na planecie.
Jest sprzedawany publicznie jako Internet Rzeczy (TIT), co oznacza autonomiczne samochody, zrobotyzowane wyposażenie kuchni, sztuczną inteligencję (AI) do produkcji i dostarczania wszystkiego.
To, czego nie mówi reklama, to to, jak ludzie byliby marginalizowani i zniewoleni.
Aby zrealizować ten plan, potrzebne są fale elektromagnetyczne o wysokiej częstotliwości.
Dlatego rozwijanie 5G jest koniecznością, bez względu na to, jaki wpływ na zdrowie ludzi, zwierząt i roślin może być - i bez względu na to w jaki sposób może to wpłynąć na infekcje wirusowe, takie jak ewentualnie obecny COVID19.
 
WHO milczy, chociaż przyznają, że nie przeprowadzono żadnych niezależnych oficjalnych badań dotyczących zagrożeń związanych z 5G – i ogólnie polami elektromagnetycznymi.
Czy to oznacza, że ​​WHO jest dokooptowany przez Wielkich i Potężnych do tej śmiertelnej gadki? – Wystarczy powiedzieć, że w przeciwieństwie do innych agencji ONZ, WHO została utworzona w 1948 roku przez Fundację Rockefellera (RF) – zob. The Lancet .
Warto również zauważyć, że około połowa budżetu WHO pochodzi z prywatnych źródeł zainteresowania, głównie z branży farmaceutycznej, ale także innych, takich jak giganci telekomunikacyjni.
 
Jest to prekursor zrozumienia, w jaki sposób planuje się sprawy.
Może pomóc w połączeniu kropek do zrozumienia tego - co nadchodzi.
 
Może również pomóc nam zrozumieć, co dzieje się teraz, w pierwszej fazie scenariusza Lock Step.
Przedstawia się w żywych kolorach zbrodniczą naturę Mrocznego Głębokiego Państwa.
 
Nieważne, krach na giełdzie – to syndrom spekulanta, ryzyko bogatych ludzi, ponieważ giełda to zachodni wynalazek, który pozwala bawić się kapitałem i zyskami kapitałowymi ze szkodą dla pracowników, których życie zależy od pracy z tym kapitałem.
Odchodzą jako pierwsi, gdy Big Money wzywa do fuzji – lub bankructwa.
 
 
Teraz prawie powszechna i NICZYM nie uzasadniona kwarantanna, całkowite zamknięcie każdego biznesu, małego czy dużego – restauracje, budownictwo, turystyka, małe i duże sklepy żelazne, piekarnie, linie lotnicze, transport – przerwane łańcuchy dostaw – fabryki, przetwórstwo spożywcze – to Trwa i trwa.
 
Na Globalnej Północy około 90% transakcji biznesowych pochodzi z małych i średnich przedsiębiorstw (MŚP).
Prawie wszystkie z nich są teraz zamknięte.
Dwie trzecie lub więcej z nich może nigdy więcej się nie otworzyć.
Pracownicy i robotnicy są zwalniani lub są zmuszani do pracy w niepełnym wymiarze godzin, co oznacza wynagrodzenie w niepełnym wymiarze godzin – ale nadal muszą utrzymać swoje rodziny.
Bieda i desperacja pojawiają się i stają się szalejące
.
Nie widać przyszłości.
Wskaźniki samobójstw wzrosną – patrz Grecja w kryzysie 2008/2009 – a do dziesięciu lat później – rozbite rodziny, przejęcia nieruchomości, rodziny wyrzucane z mieszkań czynszowych, ponieważ nie mogą już płacić czynszu.
Żebranie na ulicy staje się normalne, z wyjątkiem tego, że nie ma już nikogo, kto mógłby oszczędzić choć grosza.

 
Przypomina to niesławny cytat Kissingera z lat 70. o głodzie,

„Kto kontroluje zaopatrzenie w żywność, kontroluje ludzi cytat mówi dalej:
 
„Kto kontroluje energię, może kontrolować całe kontynenty;

kto kontroluje pieniądze, może kontrolować świat”.


 
Kissinger, podobnie jak Gates, Rockefellerowie mają „dobre intencje”:
nigdy nie ukrywali swojego pragnienia zmniejszenia światowej populacji do formatu, który przypomina eugeniki, poprzez „wykorzenienie ubóstwa”, na przykład poprzez szczepienia – zaczynając od Afryki.
 
Gates niedawno zasugerował, że wypróbuje swoją nową szczepionkę koronową w Afryce – przeciwko czemu zaprotestował nawet jego kumpel, dr Tedros, dyrektor generalny WHO.
 
Pandemia koronawirusa przyniosła ubóstwo i głód milionom ludzi na całym świecie.
A końca nie widać.
 
Wręcz przeciwnie, wydaje się, że prawie wszystkie rządy są dokooptowane lub milcząco zmuszane do przestrzegania „wytycznych”.
 
Jest to zarówno diaboliczne, jak i niezrozumiałe.
Czemu?
„Globalne elity” naprawdę wierzą, że przyczyniają się do przyszłości i dobrobytu ludzkości.
Jednak ich działania doprowadziły do ​​skrajnej nędzy, bezrobocia i rozpaczy.
 
Bez takich środków przymusu trudno byłoby wyjaśnić, dlaczego prawie wszystkie rządy planety podporządkowują się tej straszliwej agendzie społecznej i gospodarczej – i kłamią, kłamią, nikczemne kłamstwo – wobec swoich obywateli.
Tych samych ludzi, których mają chronić przed bezrobociem, głodem i rozpaczą.


W „normalnych” warunkach drapieżnej nierówności naszego globu, około 9 milionów ludzi umiera rocznie z powodu głodu i chorób związanych z głodem.
Liczba ta może teraz rosnąć wykładniczo.
Może w dziesiątki milionów lub więcej.
Głód i śmierć z głodu mogą być dodatkowo pogłębione sztucznie wywołanymi niedoborami żywności, suszami lub powodziami – wynikającymi z celowo spowodowanych przez człowieka zmian klimatu – nie przez absurdalnie reklamowany wzrost temperatury spowodowany CO2 – ale przez zaawansowany system HAARP Sił Powietrznych USA (HAARP = Aktywny program badań zorzy polarnej wysokiej częstotliwości).
 
„Podczas wojny wietnamskiej stosowano techniki zasiewania chmur, począwszy od 1967 r. w ramach Projektu Popeye, którego celem było przedłużenie sezonu monsunowego i zablokowanie nieprzyjacielskich szlaków zaopatrzenia wzdłuż Szlaku Ho Chi Minha”.

Dziś system HAARP został udoskonalony i uzbrojony. Zgodnie z dokumentem US Air Force AF 2025 Raportu Końcowego,  służy modyfikacji pogody (do celów wojskowych):

     „ oferuje wojownikowi szeroki wachlarz możliwych opcji pokonania lub zniewolenia przeciwnika…
     
    „Modyfikacja pogody stanie się częścią bezpieczeństwa wewnętrznego i międzynarodowego i będzie mogła być dokonana jednostronnie…
    Może mieć zastosowanie ofensywne i defensywne, a nawet może być wykorzystywana do celów odstraszania.
    Zdolność do generowania opadów, mgły i burz na Ziemi lub modyfikowania pogody kosmicznej… oraz produkcja sztucznej pogody – wszystko to jest częścią zintegrowanego zestawu technologii [wojskowych]”.

 
W ramach proponowanego programu szczepień przymusowych Fundacji Gatesa – osoby, które odmówią szczepień, mogą np. nie być w stanie podróżować.
 
Skromna nędza celowo narzucona ludzkości staje się coraz bardziej widoczna.
Oprócz niszczenia majątku ludzi i biznesu, to bieda i głód…
 
Nie ma dzisiaj trybunału typu norymberskiego, uczciwego, etycznego i wystarczająco potężnego, by pociągnąć do odpowiedzialności globalne elity i postawić je przed wymiarem sprawiedliwości.
 
My, ludzie, musimy przejąć władzę w tej trwającej zmianie paradygmatu.
 
My, ludzie, musimy wydostać się z tej okropnej blokady.
 
Nie konfrontacyjnie, ale z mądrością i bystrością.
Niech okrutne siły wroga wzmocnią naszą słabość – i sprawią, że zwyciężymy.

    Dobry generał nie lubi agresji
     
    Dobry wojownik nie zna nienawiści
     
    Jeśli chcesz pokonać wroga, nie konfrontuj się z nim.
     
    Postaw się poniżej niego
     
    Nazywa się to mocą niewalczenia
     
    To jest wykorzystanie zdolności mężczyzn
     
    Nazywa się to od czasów starożytnych, aby być w harmonii z niebem,
     
    I to jest największa moc, jaka istnieje ( Tao 68 )
     

 
Artykuł opublikowany 1 maja 2020 roku w:

https://www.globalresearch.ca/covid-19-cruelty-universal-lockdown/5710798
9 styczeń 2022

Peter Koenig 

  

Komentarze

  

Archiwum

Portal widmo
maj 16, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Godność wyceniona
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
al-Kubaysi: Proces polityczny korzystny dla Al-Kaidy
sierpień 10, 2007
przysłał marduk
Polacy wybierają suwerenność !
marzec 17, 2007
marduk
Jean-Marie Le Pena o skazaniu na śmierć Saddama Husajna
listopad 7, 2006
marduk
Apel do ugrupowań centroprawicy
sierpień 15, 2003
przesłała Elżbieta
Restytucja Mienia Żydowskiego i Obietnice Tuska
marzec 15, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Polacy nie chcą pracy" - kolejna manipulacja
lipiec 13, 2004
Matrix ma Cię !!!
listopad 18, 2007
marduk
Dziad, czyli polski inżynier
maj 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Śpiew "tenorów" trzech
maj 29, 2007
Dariusz Kosiur
Atak z Europy Wschodniej
marzec 3, 2007
z.m.k.
UE w Wąchocku
grudzień 27, 2003
przesłała Elżbieta
Pakistan nie jest satelitą USA
listopad 17, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Potakiwacze Izraela w USA
lipiec 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pszenica niczym "ciżemka baletnicy" w negocjacjach z UE
czerwiec 25, 2002
PAP
The Age of Solzhenitsyn
sierpień 25, 2008
Alexei Bayer
Gen. Heda-Szary jako polityk
grudzień 1, 2006
Zbigniew Dmochowski
Manipulacje, klamstwa, korupcja - dr Piotr Bein
marzec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Pax Americana
maj 25, 2003
Jacek Majchrowski – prezydent Krakowa
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media