|
Wnioski wypływające z aresztowania Polańskiego
|
|
Od lat twierdzę że największymi wrogami dla procesu naprawy Polski są ci durnie - którym się wydaje że cokolwiek dobrze robią.
Pewna grupa durniów - w imię nacjonalistycznych haseł, chciałaby Polskę wepchnąć w niewolę rosyjską.
Inni durnie chcą się wyżyć za własna głupotę i nieuctwo - zrzucając całą winę na żydów.
I tak w kółko.
Trudno znaleźć choć jednego Polaka który potrafiłby słuchać - co się do niego mówi.
Za to wszyscy wsłuchują się tylko w własne bełkotliwe monologi.
Wiele razy informowałem, że cała scena światowa funkcjonuje od oszustwa do oszustwa..... od jednej medialnej prowokacji - do kolejnej....
To wszystko wielka gra!
Prawdziwe są tylko mordy na niewinnych ludziach i potajemne grabieże niebotycznych majątków.
Kilka dni temu w związku z aresztowaniem Polańskiego pisałem :
"Polański - który nie identyfikuje się z Żydostwem, został rzucony na żer prostakom - by odwrócił uwagę od kolejnego wielkiego przekrętu. Niedługo się dowiemy - jakiego ...."
Dziś mogę już powiedzieć - czego to niedługo się dowiemy.
Rząd Stanów Zjednoczonych zażądał od Szwajcarii ujawnienia tajnych kont obywateli amerykańskich.
Szwajcarzy podali tylko część z nich. Można przypuszczać że najmniej istotnych - samych pionków.
Ale jak pamiętamy - przy okazji ataku na WTC dokonano potężnego skoku na kasę.
Z amerykańskiego rynku wypłynęło ok 1500 miliardów dolarów i dziś są inwestowane w całym świecie.
Nietrudno się domyślić że jedna z dróg prania tych pieniędzy wiodła przez szwajcarskie banki.
To przez nie przeszła przynajmniej część zrabowanych w USA pieniędzy.
Gdyby Szwajcaria ujawniła wszystkie konta obywateli amerykańskich to również tych - którzy brali udział w zamachu terrorystycznym 11 września 2009.
Do tego nie może dopuścić nawet Hillary Clinton.
Rzuca się na żer tłuszczy, oraz dla stworzenia medialnej zasłony dymnej - Romana Polańskiego - którego przez 30 lat nikt nie ruszał w Szwajcarii.
Tylko dlaczego prymitywni awanturnicy nie potrafią dojrzeć tak oczywistej manipulacji?
|
|
5 październik 2009
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
"Honoris gratia" bez kszty honoru
styczeń 12, 2006
Artur Łoboda
|
Czy Osama pomoże?
październik 29, 2006
Dziennik zwiazkowy
|
Parlament Europejski przeciwny "jednostronnej akcji militarnej" w Iraku
styczeń 31, 2003
PAP
|
Kwaśniewski jednym z najbliższych sojuszników Busha
wrzesień 15, 2002
PAP
|
Światowy Dzień Chorego - uchwały Primum Non Nocere
luty 11, 2006
Adam Sandauer
|
Rosja Kłamie - echo Powstania Warszawskiego w Meksyku
lipiec 18, 2004
Przesłała Elżbieta
|
Polska Kuronia - reaktywacja?
wrzesień 28, 2006
Remigiusz Okraska
|
Awantura w Teatrze Żydowskim
grudzień 17, 2002
http://www.zw.com.pl/
|
Liban a doktryna Geremka
sierpień 5, 2006
Adam Wielomski
|
Mimo paniki na giełdzie, USA zbliża się do wojny przeciwko Iranowi
sierpień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Odpryski betonu minionej epoki
marzec 4, 2008
Marek Olżyński
|
Wszystkie dzieci są ICH
listopad 18, 2003
http://angora.pl
|
Międzynarodowe Prawo Dżungli
marzec 10, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Kulczenie najbogatszego - jeszcze opinia czy już obraza image'u?
listopad 17, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Państwo narodowe
listopad 22, 2003
Dr Adam Wielomski
|
Palestyńczycy w „Żelaznej Klatce”
listopad 18, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
USA, Iran – a sprawa polska
maj 8, 2006
Janusz Korwin-Mikke
|
Skutki Teokratycznej Wiekszości Wyborców w USA
marzec 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Do Dorothy..
grudzień 3, 2007
prof.Ratler z Sydney
|
Eminem: Mosh "(...)No more blood for oil"
grudzień 16, 2004
|
|
|