|
| Tu jest Polska, a nie Polin! Protest pod Sejmem! |
|
Protest przeciwko świecy chanukowej pod Sejmem w Warszawie.
|
|
| Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego |
|
| |
|
| TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! |
|
| David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid |
|
| Żydzi tradycjonaliści przeciwko syjonistom |
|
| |
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany? |
|
| Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”. |
|
| Maciej Pawlicki rozsądnie o Pfizer i szczepionkach |
|
Pfizer żąda od Polski zapłaty 6 mld zł!
|
|
| Kolejna odsłona protestów w Londynie |
|
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.
Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową |
|
| Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. |
|
| Jaki rodzaj zagrożenia przygotowują? |
|
| Pociąg był gotowy już wiosną ubiegłego roku i czekał na stacji w Mediolanie. Teraz jest już oficjalnie w drodze. Co więcej, władze Włoch zapowiadają trzytygodniowy lockdown przeznaczony na masowe szczepienia. |
|
| Syntetyczny patogen - to nie jest szczepionka |
|
| Wstrzykuje się im substancję chemiczną po to, żeby wywołać chorobę, a nie żeby wywołać odpowiedź odpornościową i nieprzenoszenie wirusa. Mówiąc inaczej, nic z tego nie powstrzyma rozprzestrzeniania się czegokolwiek. Tu chodzi o, żebyś się pochorował i o to, żeby to Twoje komórki spowodowały chorobę. |
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Przedsiębiorstwo holokaust |
|
| Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Rothschildów apetyt na Chiny |
|
| |
|
| Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! |
|
| |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
więcej -> |
|
Ameryka traci wpływy w byłych republikach sowieckich
|
|

W walce o wpływy polityczne i ?ródła paliwa na terenach byłego imperium sowieckiego, USA, zajęte na Bliskim Wschodzie dla dobra Izraela i przemysłu zbrojeniowego, traci, podczas gdy Rosja używa swojej kontroli handlu i transportu, żeby szachować takie kraje jak Gruzja, za pomocą embarga podobnego do tego, które USA stosuje od lat wobec Kuby.
Kiedy Gruzja zaaresztowała czterech oficerów rosyjskich, pod zarzutem szpiegostwa, Rosja protestuje w przekonaniu, że USA nie będzie usilnie popierać Gruzji, według artykułu Marc’a Champion’a i Guy’a Chazan’a, opublikowanego w „The Wall Street Journal” 6go pa?dziernika, 2006, pod tytułem „Moskwa Wygrywa z Zachoden w Bitwie o Wpływy w Byłych Sowieckich Republikach.”
Dwa lata temu było inaczej, wojska USA były stacjonowane blisko ropodajnych terenów Azji centralnej i „kolorowe rewolucje” niosły nadzieję, na pomoc finansową z USA i dobrobyt, wraz z wolnymi wyborami w Gruzji i na Ukrainie, ku zadowoleniu neokonserwatystów w rządzie Bush’a. Rosja jednak nie zgodziła się finansować tych zmian i zażądała podwyżkę cen dostarczanego paliwa, do poziomu bardziej zbliżonego do cen światowych ustalanych w Nowym Jorku.
Obecnie Ukraina zawiesiła podanie o członkowstwo w NATO, a państwa Azji Centralnej, rządzone przez dawnych aparatczyków, przystąpiły do paktu bezpieczeństwa z Rosją. Kyrgyzystan, gdzie odbyła się „rewolucja tulipowa,” staje teraz po stronie Rosji i podnosi znacznie cenę wynajmu bazy lotniczej Amerykanom. USA zgadza się więcej płcić, oraz prosi o pomoc Rosji przeciwko Iranowi. Niemcy boją się naruszać dobrych stosunków z Rosją i budują z nią gazociąg pod Morzem Bałtyckim, więc też nie chcą trudności z powodu Gruzji.
Prezydent Gruzji, Mikhail Saakaszwili, prawnik wykształcony w USA, które go popierają jako potencjalnego członka NATO, teraz twierdzi, że „podstawowe wartości zachodu” są zagrożone w Gruzji, przez Rosję. Mimo tego, USA pohamowuje go, żeby nie prowokował Rosji, w chwili, gdy pacyfikacja Iraku ?le idzie i Iran nie chce zastosować się do dyktatu USA w sprawie wzbogacania uranu.
Putin wie, że Unia Europejska nie chce mieć zatargu z Rosją, w sprawie Gruzji, więc nałożył na Gruzje sankcje karne, mimo tego, że Saakaszwili wypuścił z więzienia oficerów rosyjskich. Gruzja została ukarana za to, że ponownie zaaresztowała oficerów rosyjskich oskarżonych o szpiegostwo.
Kiedy Bush niedawno zatelefonował do Putina w sprawie Iranu, Putin podniósł sprawę Gruzji, na co Bush okazał się pojednawczy. Putin, natomiast podkreślił, że jest rzeczą „niedopuszczalną i niebezpieczną,” żeby „strony trzecie” robiły wrażenie na Gruzji, że ją zachęcają do „destruktywnej dla niej polityki.”
Rosja przerwała wszystkie połaczenia z Gruzją, tak drogowe, jak kolejowe i lotnicze, oraz pocztowe. Gruzja ma 4,7 miliona ludności, dla której wizy do Rosji zostały wstrzymane, a gruziński dom gry w Moskwie został zamknięty, razem z innymi przedsiębiorstwami należącymi do Gruzinów. Duma rozważa ustawę zabraniającą przelewów bankowych z Rosji do Gruzji, nawet w ramach rodzin, które są utrzymywane przez Gruzinów pracujących w Rosji, ponieważ „Gruzini muszą szanować Rosję,” według rosyjskiego wiceministra spraw zagranicznych, Aleksandra Jakowenko.
Rosja grozi uznaniem prowincji Gruzji, Ossetji i Abhazji, jako państwa niepodległe, oddzielne od Gruzji. Prowincje te są pod władza separatystów od lat 1990tych.”Jeżeli NATO chce mieć Gruzję za wszelką cenę, to może ją dostać, ale bez tych prowincji,” powiedział Sergiej Buharin, wice-marszałek Dumy.
Rosja chce „zmiany reżymu” w Gruzji i chce wycofać swoich żołnierzy z Gruzji, żeby „nie stali się zakładnikami.” Przygody Gruzji powinny ochłodzić entuzjazm tych Polaków, którzy chcą pozwolić na silosy rakiet USA w Polsce, narażjąc swój kraj na niebezpieczeństwo nuklearne, od którego starał się Polskę uchronić pułkownik Kukliński. Tymczasem Ameryka traci wpływy w byłych republikach sowieckich, według artykułów w „The Wall Street Journal.”
www.pogonowski.com
|
|
7 październik 2006
|
|
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|
|
Wielka Smuta Żebrowskiego
październik 31, 2007
PAP
|
Znamiona cywilizacji śmierci na obliczu UE
czerwiec 4, 2003
Ksiądz arcybiskup Kazimierz Majdański
|
Plutokracja - najdroższa orgia w historii
wrzesień 3, 2006
zbigniew jankowski
|
Dwustudolarowy Bush
wrzesień 15, 2003
PAP
|
Dziennikarze ?
wrzesień 13, 2005
przesłała Elzbieta
|
Astronomiczne Koszty Wojny i Pacyfikacji Iraku
styczeń 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rozmowa w LOT-cie.
styczeń 4, 2005
Jadwiga
|
Byli wiceprezydenci Krakowa zatrzymani
grudzień 14, 2006
PAP
|
Czy atak z 11 września 2001 był prowokacją?
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Nadchodzi czas katakumb....
maj 12, 2003
Andrzej Kumor
|
Przestrzegamy Amerykanów
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
W 2002 roku dług publiczny wynosił 47,5 proc. PKB
styczeń 14, 2003
PAP
|
Polski rząd wyraził dziś zgodę na podpisanie Traktatu Akcesyjnego z Unią Europejską.
kwiecień 8, 2003
|
Rehabilitacja
marzec 17, 2008
Marek Jastrząb
|
Sadzawka Mamilli
styczeń 28, 2008
Izrael Szamir
|
PKO BP dla każdego
wrzesień 18, 2004
|
Od Teharanu zależy zawieszenie broni w Libanie?
sierpień 12, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Władysław Bartoszewski Jeszcze jeden „autorytet”
lipiec 12, 2006
Michał Miłosz
|
Czyżby szykowali nam nowe powstanie?
sierpień 8, 2004
idzik
|
10 tys. zł za paraliż miasta
luty 21, 2008
PAP
|
więcej -> |
|