ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Parki Rozrywki Zatorland: Dinozaury ożyły po 65 mln. lat! 
16 sierpień 2014      Zatorland
Morawiecki robi wszystko w bankierskim stylu 
28 maj 2020     
LSD jako broń polityków 
24 czerwiec 2020     
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część jedenasta 
19 luty 2021      Zygmunt Jan Prusiński
TUSK ZLECIŁ MORDERSTWO LECHA KACZYŃKIEGO?. AGENT STASI NA CELOWNIKU. PRAWICOWA DZIENNIKARKA SZACHUJE KWITAMI! AGENT STASI "OSKAR" NA POMORZU TO DONALD TUSK? MERKEL MA AKTA TUSKA - OSKARA! SAMA BYŁA W STASI!!! 
10 sierpień 2019      Alina
Czy żołnierze ONZ byli wykorzystywani jako kanadyjscy „gliniarze” podczas autorytarnej odpowiedzi Trudeau na Konwój Wolności? 
1 marzec 2022     
Jaki Prezydent - tacy "eksperci" 
23 kwiecień 2020      prezydent.pl
Lewica, prawica, bęc! Trzecia odsłona 
26 styczeń 2013      Artur Łoboda
Nie Amerykanie, a rasistowscy żydzi podsłuchują cały świat 
14 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Tajniki spalania wody w kotłach grzewczych i silnikach spalinowych - Jerzy Orzeł 
3 grudzień 2018      Alina
Pojazd monetarny przed koniem geo-ekonomicznym? 
18 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Tańczyć nago z księżycem 
16 grudzień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Kryżowcy 
25 maj 2025      Artur Łoboda
Urząd Skarbowy z Grójca okrada Polaków 
9 wrzesień 2017     
Nazistowski Manifest Syjonistów 
30 styczeń 2018     
Refleksja niezbędna 
1 lipiec 2016      Artur Łoboda
Kalifornia wstrzymuje szczepienia przeciwko COVID z serii Moderna związane z „nietypowo wysoką liczbą” działań niepożądanych 
19 styczeń 2021      Obserwator
Po śmierci Papieża Franciszka 
24 kwiecień 2025     
Polskie rocznice pobudzają do myślenia 
1 wrzesień 2012      Artur Łoboda
Izrael ma teraz więcej infekcji na mieszkańca niż jakikolwiek kraj na świecie, mimo że powszechnie podaje się tam „zastrzyki przypominające” 
3 wrzesień 2021      Lance D Johnson

 
 

WERYFIKACJA FAKTÓW: Większość właścicieli niewolników w USA, 78%, to ŻYDZI


 
Kiedy większość ludzi myśli o niewolnictwie, ich umysły natychmiast przywołują obrazy bogatych białych właścicieli ziemskich bijących Czarnych na plantacjach.
Rzeczywistość jest jednak taka, że ​​zdecydowana większość właścicieli niewolników w historii Ameryki stanowili Żydzi .

W szczytowym okresie niewolnictwa w Stanach Zjednoczonych aż 78 procent właścicieli niewolników było pochodzenia żydowskiego, a nie białego (tj. rasy kaukaskiej i nieżydowskiego Europejczyka).

Mimo to większość Amerykanów nie ma dziś o tym pojęcia, ponieważ establishment od wielu dziesięcioleci szerzy antybiałą propagandę, obwiniając nieżydowskich białych ludzi za to, co robili głównie Żydzi.

„Wyobraźcie sobie bezczelność obwiniania kogoś innego za to, co sami zrobiliście” – zatweetowano konto Madsa Palsviga (@Palsvig) X, z którego wynika, że ​​jest prowadzone przez „byłego dyrektora Morgan Stanley, Credit Suisse i Barclays, który został sygnalistą” oraz „Przewodniczący Partii Dobrobytu w Danii”.

„Istnieje na to termin kliniczny: psychopatia”.

Ta sama relacja wyjaśnia źródła nienawiści do białych, która ogarnęła Stany Zjednoczone, szczególnie w ciągu ostatnich kilku dekad.

„To wszystko jest częścią nieprzerwanej szkoły frankfurckiej, zwanej ideologią kulturowo-marksistowską, która odegrała kluczową rolę w zniszczeniu chrześcijaństwa, jednostki rodzinnej, naszej kultury i naszych tradycji”.

Aby spojrzeć na kwestię niewolnictwa z odpowiedniej perspektywy, należy wziąć pod uwagę fakt, że w szczytowym okresie niewolnictwa w USA tylko 1,6 procent całej populacji faktycznie posiadało niewolników.
Z tego Żydzi stanowili 3,125 procent całej populacji, co oznacza 40 procent wszystkich Żydów w USA posiadających niewolników.
 
I odwrotnie, zaledwie 0,35 procent nieżydowskiej białej populacji posiadało niewolników w szczytowym okresie niewolnictwa.

Jeśli chodzi o statki, którymi przywożono niewolników do Stanów Zjednoczonych, należy zauważyć, że wszystkie następujące statki miały żydowskich właścicieli:

Abigail, którego właścicielami są Aaron Lopez, Moses Levy i Jacob Franks
Crown, którego właścicielami są Isaac Levy i Nathan Simpson
Nassau, którego właścicielem jest Moses Levy
Four Sisters, którego właścicielem jest Moses Levy
Anne & Eliza, której właścicielami są Justus Bosch i John Abrams
Prudent Betty, której właścicielami są Henry Cruger i Jacob Phoenix
Hester, której właścicielami są Mordechaj i David Gomez
Elżbiety, której właścicielem są Mordechaj i Dawid Gomezowie
Antigua, której właścicielami są Nathan Marston i Abram Lyell
Betsy, której właścicielem jest Wm. De Woolfa
Polly, której właścicielem jest James De Woolf
White Horse, którego właścicielem jest Jan de Sweevts
Expedition, którego właścicielem jest John i Jacob Roosevelt
Charlotte, której właścicielami są Moses, Sam Levy i Jacob Franks
Caracoa, własność Mosesa i Sama Levy


Rola Hollywood w wzniecaniu nienawiści rasowej między czarnymi i białymi


 
Co ciekawe, duża część propagandy twierdzącej, że biali ludzie są odpowiedzialni za niewolnictwo w USA, pochodzi z Hollywood i całego systemu edukacji, który według relacji Madsa Palsviga X jest w około 85 procentach kontrolowany przez interesy żydowskie.

„System edukacji kontrolowany w 85% (?) przez Żydów i Hollywood poświęcają dużo czasu i skupiają się na wzniecaniu nienawiści rasowej między czarnymi i nieżydowskimi białymi ludźmi” – wyjaśnia.

Haaretz faktycznie opublikował artykuł na ten temat w 2021 r., choć stwierdza, że ​​„Żydzi z południa posiadali niewolników w liczbie porównywalnej z ich białymi, nieżydowskimi sąsiadami”, a niektórzy z nich byli „aktywnymi handlarzami niewolników”.

Haaretz twierdzi, że wiadomo, że „antysemici” tworzą „bardzo przesadzone” wersje „takich faktów”, ale to „jedna z niewygodnych prawd historii południowych Żydów” w rzeczywistości posiadała niewolników.

Ponieważ Żydzi stanowili wówczas zaledwie niewielki procent całej populacji południowych Stanów Zjednoczonych, twierdzenie o „porównywalnych liczbach” wpisuje się w twierdzenia Madsa Palsviga w X, że, mówiąc proporcjonalnie, prawdopodobieństwo, że Żydzi w USA byli właścicielami niewolników było znacznie większe niż nieżydowscy biali.

Dlaczego więc biali zawsze przywiązują całą wagę do pochodzenia, włączając w to białych ludzi, którzy nie mieli historii rodzinnej jako właściciele niewolników?

Co gorsza, co z wszystkimi białymi ludźmi, którzy pod każdym względem sami żyli jak niewolnicy i nie mają majątku, nie mówiąc już o posiadaniu niewolników, a mimo to są tak samo winni za niewolnictwo tylko ze względu na kolor swojej skóry ?

Inną rzeczą wartą rozważenia jest to, że w Stanach Zjednoczonych panuje obecnie niewolnictwo, w którym prawie wszyscy żyją, kontrolowane przez lichwiarski system drukowania fałszywych pieniędzy, który przynosi korzyści nielicznym kosztem wszystkich innych.

„Drukowanie pieniędzy, emisja większej ilości pieniędzy papierowych niż złota w zabezpieczeniach, to po prostu oszustwo” – napisał ktoś na X, dodając do rewelacji Madsa Palsviga na temat żydowskich właścicieli niewolników.

„Dopuszczali się tego rodzaju zbrodni od setek lat i nadal to robią.
Nadal kontrolują większość banków centralnych na świecie”.

Inny nawiązał do nowotestamentowego sprawozdania o wejściu Jezusa Chrystusa do świątyni i przewróceniu stołów „ wymieniaczy pieniędzy ”, czyli Żydów prowadzących działalność zarobkową wewnątrz świętej świątyni.

Źródła tego artykułu obejmują:

Twitter.com

NaturalNews.com

Haaretz.com
 
 
 
Źródło:
https://www.naturalnews.com/2024-04-03-most-us-slave-owners-were-jewish-not-white.html
28 kwiecień 2024

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Czy tarcza nas uszczęśliwi?
marzec 11, 2008
Gregory Akko
Brytyjskie kuracje
marzec 16, 2004
Adrian Dudkiewicz
Mercedesy także mają punkty G
luty 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Apel
październik 13, 2003
"Jakub Mariawicz"
Kielce
październik 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Unijna emigracja
październik 26, 2005
przesłała Elzbieta
SOLIDARNI Z ROSJˇ !
sierpień 21, 2008
marduk
2008.03.27. Serwis wiadomosci ze świata w 3ch językach
marzec 27, 2008
tłumacz
Rzeczpospolita konfidencka
kwiecień 11, 2007
Witold Kowalczyk
Opus Diaboli
grudzień 26, 2005
Mirosław Sieja
Katrina
sierpień 28, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kwestia uregulowania problemów wizowych między Polską a USA - część oświatowa
marzec 24, 2008
tłumacz
Warto Przypomnieć
"Rozkradzione bogactwo"

luty 19, 2004
Andrzej Kumor
Na każdym kroku problemy finansowe Państwa a .... MF przedterminowo wykupi obligacje restrukturyzacyjne
styczeń 21, 2003
A. Trzaska
Nie tylko Polacy dają się otumanić przez media
styczeń 18, 2003
IAR
Tarcza antyrakietowa
czerwiec 9, 2007
przesłała Elzbieta
Cokolwiek by nie zrobiło ABW to ?le!
kwiecień 28, 2007
A.Sandauer
Szanty i szlanty
listopad 14, 2004
Mirnal
Niemcy nie dadzą się wciądnąć w wojnę
styczeń 19, 2003
PAP
Kampania wyborcza - jak reklamy proszku do prania...
październik 2, 2005
Adam Sandauer
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media