ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
Polskie firmy nie obsługuja POLICJANTÓW 



 
Szczepionka na covid ma służyć genetycznej mutacji ludzkości 
Dr. Andrew Kaufman Responds To Reuters Fact Check on COVID-19 Vaccine Genetically Modifying Humans
 
In the first interview the two discussed the coronavirus, they covered testing and they covered the vaccine. The video was quickly approaching 100k views but YouTube removed the video after only a couple days. This video will likely be taken down as well, because it does not conform to the establishment's narrative.

Not only did YouTube remove the previous video, Reuters, which is a massive international news publication that news sites from all over the world obtain their talking points from, published a fact checking report attempting to debunk Dr. Kaufman's claims that the new COVID-19 DNA vaccine would genetically modify humans. In this must see report, Dr Kaufman responds to the Reuters ‘fact checking’ report.
 
Prof. Sucharit Bhakdi: wykład na temat szczepień  
 
Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID  
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.

„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. 
Here's Why You Should Skip the Covid Vaccine 
“The world has bet the farm on vaccines as the solution to the pandemic, but the trials are not focused on answering the questions many might assume they are.” 
Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Nie dajmy się lobbystom energetyki jądrowej! Wywiad z prof. Mirosławem 
Energetyka jądrowa jest przeżytkiem - nadzieje na tanią energię dawała w latach 60. ubiegłego stulecia, czyli przed pół wiekiem. Okazało się natomiast, że jest kosztowna, niebezpieczna, i nie wiadomo, jak poradzić sobie np. z jej odpadami. Istnieje jednak silne lobby łapówkarskie, które wciska energię jądrową do krajów słabych politycznie i gospodarczo. Nie możemy się mu poddać. 
Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej 
5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać zdrowie 
Dr Zbigniew Martyka, kierownik oddziału zakaźnego w Dąbrowie Górniczej napisał dwa tygodnie temu wpis, w którym ocenił, że "jesteśmy okłamywani i zmuszani do działań mogących pogarszać nasz stan zdrowia" pod pretekstem koronawirusa. Wówczas wprowadzano nowe restrykcje i podział na powiaty "żółte" oraz "czerwone". 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Nanotechnologia w szczepionkach 
PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID 
Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki 
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
 
TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? 
Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity.  
więcej ->

 
 

Zawód - szpieg



Szpieg, zawód jak każdy inny. Ryzykowny, niewdzięczny, trudny. Wymagana odwaga, bystrość umysłu, inteligencja, bezwzględność i dobra pamięci. To tylko niektóre pożądane cechy, także pożądany jest u szpiega rozum. Z tym jednak bywa różnie. Szpieg otumaniony, uwiedziony, złapany na lep czczych obietnic to szpieg głupi.
Widzieliśmy ostatnio szpiega rosyjskiego na łożu śmierci.
Zdradził swój kraj, naród, dowództwo, kolegów.
To jego rzecz, nie oceniam go tu w tym przypadku, nie mnie zdradził.
Ale myślę, że padł blady strach na wszystkich, zdrajców.
Bo oto zmieniła się zasada działania.
Kiedyś chronieni azylem politycznym, wspomagani finansowo zasiłkami socjalnymi, teraz stali się elementem dalszej rozgrywki.
Pierwszym etapem tej rozgrywki jest śmierć zdrajcy. Drugim, wykorzystanie tego faktu oszczerczą propagandą, trzecim etapem, podważanie legalnej suwerennej władzy i ostatnim etapem uwiezienie i skazanie człowieka, który sprawował tą suwerenną władzę, przypisując mu dokonanie pośrednio tej zbrodni.
Na Ukrainie zamordowano opozycyjnego w stosunku do prezydenta Kuczmy dziennikarza. Potem była pomarańczowa rewolucja, potem nie wiele brakowało a Kuczmę posadzono by za mord, wszak cały czas krzyczano, że to na jego polecenie dokonano zabójstwa.
W Rosi zastrzelono Politkowską, ten sam scenariusz, oskarżono służby specjalne, a zatem pośrednio Putina. Aby było więcej i głośniej w Londynie otruto zdrajcę szpiega. To też oczywiście robota, specsłużb i Putina. Będzie miał Putin kłopoty, gdy pożegna się z prezydenturą. Putin nie chce tak tańczyć jak mu Zachód przygrywa, wiec najlepiej byłoby tak go załatwić jak Slobodana Milasenowicza, za zbrodnie i za mordy w Czeczeni, na Politkowskiej na zdrajcy szpiegu.
Bush co innego, nawraca Irakijczyków i Afganów na demokrację, są ofiary w setkach tysięcy, ale to z winy...
Sami są sobie winni.
Ale ta historia nie jest o prezydentach, lecz o zdrajcach.
Kto ich morduje?
A no nie wiem, może ci, których zdradzili, a może ci, którym się sprzedali.
Być może i jedni i drudzy.
Stąd ten blady strach.
Świat jest okrutny, w walce o wszystko, wszystko jest dozwolone... dla silniejszych.
4 grudzień 2006

bez podpisu 

  

Archiwum

Bo życie przerosło kabaret. Doradca
styczeń 15, 2003
SOBCZAK i SZPAK http://www.angora.pl/
Wielka iluzja
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Tragedia Polski bezrobotnej
listopad 22, 2003
Nasz Dziennik
Aurea mediocritas (!)
listopad 10, 2005
Marek Olżyński
Kto jest odpowiadzialny za klęskę w Iraku?
listopad 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Terazniejsza edukacja
listopad 30, 2005
Goska
Episkopat zaniepokojony brakiem Boga w europejskiej konstytucji
luty 7, 2003
IAR
Refleksje z wakacji Opłacamy niemiecka i żydowską antypolską propagandę
sierpień 16, 2007
Dariusz Kosiur
Islam prosperuje bez procentów składanych
listopad 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Pościgowy bezsens
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Гибель ИмперииВиза"
luty 10, 2008
marduk
Braun o Murdochu i TV Puls
styczeń 16, 2009
pp
Grzesznik, fiolet i krzyż
marzec 22, 2008
Marek Olżyński
Rusza produkcja Astry II w ramach umowy offsetowej
październik 1, 2003
Wyrok za negowanie holokaustu
luty 21, 2006
O Szampani i Orunii
lipiec 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
Upiorna błazenada żony błazna
luty 10, 2006
PAP
"Tragedia Posejdona" – kpiny z fizyki!
wrzesień 14, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Pełzający przewrót"
październik 18, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media