ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Polityczna koniunktura kiedyś się skończy. Jeśli teraz nie przebudujemy Polski, możemy stracić naprawdę wszystko 
9 październik 2017      Jacek Karnowski
Minister Ardanowski ujawnia stan ARiMR 
21 luty 2020      Niezależne Media Podlasia Jacek Porosa
Chrystus Pan zmartwychwstał-anonim, kancjonał staniątecki, 1586  
25 marzec 2016     
Ostrzegalam 
16 listopad 2011      Elzbieta Gawlas
Żeby Polska była Polską (2) 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Dlaczego trzeba zmienić Konstytucję? 
3 maj 2026     
Zygmunt Jan Prusiński SZUDROCZYĆ - część pierwsza 
24 styczeń 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Ach te nóżki, a pośladki... 
12 maj 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Wnioski na dziś dzień 
20 luty 2011      Artur Łoboda
Co znaczy przeciąć węzeł gordyjski? 
17 luty 2012      Artur Łoboda
Komunikat powyborczy Pawła Kukiza 
25 maj 2015      Paweł Kukiz i Wasz Sztab
Poland Attacked by Cultural Marxists - Atak na Polskę - Max Kolonko Tells It Like It Is on MaxTV  
28 luty 2017      MaxTVNews
Bez komentarza 
12 grudzień 2012      Artur Łoboda
"Powikłania po covid-19" 
15 luty 2021     
Prawie trzydzieści lat i to samo 
29 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Deszczowy 3 Maja w Ustce 
3 styczeń 2026      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Kto naprawdę jest Polaków przyjacielem, a kto wrogiem? 
19 lipiec 2016      Artur Łoboda
Zbieranie szumowin 
2 grudzień 2023      Todd Hayen
Uwagi MG do opracowania „Adam (Mickiewicz), Karol (Wojtyła), Jakub (Frank)” księdza Francesco Ricossa 
17 styczeń 2011      dr Marek Głogoczowski
Chwała Chazarii 
3 maj 2025     

 
 

Lex Braun


 
 
17 sierpnia 2023 r. Prezent Duda podpisał Ustawę którą śmiało można porównać od stalinowskiego sądownictwa.

Dotyczy ona zmiany ustawy – Kodeks karny oraz niektórych innych ustaw.
 
W Artykule 130 § 9. Kodeksu Karnego dodano:

"Kto, biorąc udział w działalności obcego wywiadu albo działając na jego rzecz, prowadzi dezinformację, polegającą na rozpowszechnianiu nieprawdziwych lub wprowadzających w błąd informacji, mając na celu wywołanie poważnych zakłóceń w ustroju lub gospodarce Rzeczypospolitej Polskiej, państwa sojuszniczego lub organizacji międzynarodowej, której członkiem jest Rzeczpospolita Polska albo skłonienie organu władzy publicznej Rzeczypospolitej Polskiej, państwa sojuszniczego lub organizacji międzynarodowej, której członkiem jest Rzeczpospolita Polska, do podjęcia lub zaniechania określonych czynności,
podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 8."
 


Jest to modelowy przykład działania na wzór niesławnego - stalinowskiego prokuratora Wyszyńskiego, który miał powiedzieć:
"dajcie mi człowieka, a paragraf się znajdzie".

Osobiście miałem do czynienia pod rządami PiS z takim oskarżeniem, ale mój stanowczy kontratak prawny - spowodował powstrzymanie Prokuratury.

Jednak w przypadku powyższego paragrafu dziewiątego - mógłbym być oskarżony o działanie na rzecz "obcego wywiadu" - gdy broniłem Polaków przez zbrodnią ludobójstwa pod płaszczykiem rzekomej "epidemii" kowida.
Zawsze mógłby się dla Prokuratury znaleźć jakiś "obcy wywiad", który chciałby rzekomo nie dopuścić do zamykania Polaków w domowych więzieniach i walczyć o polską gospodarkę.


Jednak przy Grzegorzu Braunie ja - to pikuś.
Póki Brauna - choćby teoretycznie chroni immunitet - to jest w miarę bezpieczny ze swoimi wypowiedziami.
Kiedy jednak zakończy posłowanie - to rzucą się na Niego - jak sępy.

I dlatego Konfederacja winna natychmiast wystąpić do Trybunału Konstytucyjnego o stwierdzenie sprzeczności z Ustawą zasadniczą tych zmian!
A podstawą zaskarżenia winna być przewrotność tekstu - pozwalająca na dowolną interpretację - dającą możliwość wprowadzenia terroru politycznego - w walce z opozycją.

Po 1989 roku wiele kolejnych modyfikacji polskiego Prawa spowodowało pozbawienie Polaków prawa do uczciwego procesu.
I przedstawione zmiany poszerzają krąg bezprawia.


Hańba Andrzejowi Dudzie!
2 wrzesień 2023

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Hańba mu!

I hańba żydoPiSowskiemu Prawu i Sprawiedliwości, które jest tylko pogrobowcem stalinowskiego PRAWA i SPRAWIEDLIWOŚCI realizowanego łapkami.. uwaga, uwaga... wujów KAŁczyńskiego, z których jeden był MINISTREM SPRAWIEDLIWOŚCI, a drugi był prezesem NAJWYŻSZEGO SĄDU WOJSKOWEGO! To tak a`propos, gdyby ktoś pytał kto mordował Niezłomnych. No właśnie oni, rodzinka KAŁczora.

W skrócie - nihil novi! Ile to trza się natyrać, żeby wszystko było po staremu, prawda!?

2023-09-02
hens

 

Nie wiązałbym żadnych nadziei z Konfederacją. Oni kontrolują wszystkie tezy i antytezy, a w ramach "antytez" uplasowano Konfederację. Wszystko co firmuje niejaki Korwin-Mikke kojarzy mi się z tym ślepym skrzypkiem z Zakazanych Piosenek. Gdzie się pojawiał, zaraz była w najlepszym razie łapanka. Póki co, moim zdaniem, wszystko idzie zgodnie z harmonogramem, czyli Huxley i Orwell "podążają ramię w ramię". Co do wyborów - nie są to żadne wybory, a jedynie "plebiscyciątko o znamionach groteski" i jedyne co może zrobić świadomy i uczciwy człowiek to to zbojkotować, bo każdy ważny głos daje im legitymację moralną głosującego, a wtedy "sam tego chciałeś Grzegorzu Dyndało".

2023-09-03
Magellan

  

Archiwum

Z poradnika agitatora
czerwiec 19, 2003
Andrzej Kumor
Czy należy chronić szkodników - W. Ziobro w Dzienniku Polskim
kwiecień 27, 2005
Adam Sandauer
Zróbmy sondę
listopad 3, 2006
b.p
Bestialstwo XXI wieku
Porywacze dzieci

kwiecień 29, 2003
Artur Łoboda
Hip Hop
luty 18, 2004
Dziennik Polski
Rosyjska dusza żąda pokrzepienia.
wrzesień 19, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Tak w Polsce umiera bohater
listopad 13, 2004
Andrzej Walentek
Głupich nie sieją....
wrzesień 20, 2003
Artur Łoboda
Moja Polsko
luty 4, 2003
Iran nadal opiera się osi USA-Izrael
marzec 13, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Polska to dziwny kraj
sierpień 26, 2003
ABCnet
Kinderposły
lipiec 24, 2008
Marek Jastrząb
Skazany doktor honoris causa UJ
listopad 19, 2002
PBAR, ARD http://www.superexpress.pl
Administracja narodowa a UE
kwiecień 30, 2003
przeslala Elzbieta
Oferta syjonistyczna stworzenia bazy dla wojsk Hitlera w Palestynie
kwiecień 1, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Chucpa po Niemiecku
kwiecień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Znikają gruszki z unijnych wierzb...
lipiec 1, 2003
Włodzimierz Kałuża
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
Teraz k ... ONE
listopad 18, 2003
Artur Łoboda
Analogy
kwiecień 2, 2007
przysłał ICP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media