ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Młodzież izraelska w Polsce 
Doskonały dokument o wycieczce młodzieży izraelskiej do Polski. 
Znany brytyjski prezenter radiowy, który nazwał antyszczepionkowców "idiotami", trafił do szpitala 
Jego płuca były „pełne skrzepów krwi”. James Whale ujawnia, że ​​otrzymał transfuzję krwi, ale to nie zadziałało.
We wrześniu ubiegłego roku prezenter radiowy napisał, że nie może się doczekać kolejnego zastrzyku. „Wszyscy przeciwnicy szczepień, wszyscy idioci, wszyscy szaleńcy, którzy mnie trollują, wiecie, co możecie zrobić?  
AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany 
Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady 
Rozmowa Adnieszki Wolskiej z Sucharitem Bhakdi 
 
Papież błogosławi strażników de Rotschild  
To nie jest pomysł Dana Browna na nową powieść, ale wydarzenie, które umknęło uwadze mediów w Polsce, a oznacza wsparcie Watykanu dla potężnych postaci świata finansów i przemysłu, deklarujących działania na rzecz przemiany systemu gospodarczego współczesnego świata.  
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Iran dziesiątkuje izraelskie miasto portowe Hajfę pociskami kasetowymi; 2 osoby zabite, samochody... 
 
Rosja zrujnowała biznes złodziejom syryjskiej ropy 
... rosyjskie lotnictwo wielokrotnie (60 razy) i niezwykle intensywnie zbombardowało rakietami balistycznymi pozycje Daesh na pustyni syryjskiej..Wydaje się jednak, że sukcesem było zniszczenie na pełną skalę zaplecza i sprzętu handlarzy ropą na terenach okupowanych przez Turków, na północnych syryjskich przedmieściach Aleppo... 
Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków  

 

 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Bruksela już we wrześniu 2019 r. czyniła przygotrowania do pseudopandemii 
 
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
więcej ->

 
 

Gdzie jest deomokracja pelna ! a gdzie jej nie ma!


Demokracja po zydowsku
Ponizej przedstawiam zydowska interpretacje "demokracji" i sposobów jej wprowadzania w wybranych panstwach:

Rosja
Nie ma demokracji, bo niektóre media sa rosyjskie ("Prawda", "Komsomolskaja Prawda")

Polska
Jest prawie demokratyczna tylko trzeba wykonczyc Radio Maryja. W wyniku przyszlych rzadów PO/LID/PSL kraj przeksztalci sie w

Judeopolonie, ale nazwa "Polska" bedzie w dalszym ciagu uzywana. Mlodych wygoni sie do Irlandii, starzy wymra. Bedzie wiecej

miejsca dla "swoich".

Iran
Tam nie ma w ogóle demokracji,

Chiny
Tam nie ma demokracji, bo Zydzi mogli kupic tylko magazyny typu "fashion" i inne, mniej opiniotwórcze. Chociaz, z drugiej strony

Rothschild ma swój bank w Chinach.

Irak
Tam jest demokracja. A bylo bardzo zle.

Turcja
Tam jest demokracja. Turcy nie maja swoich mediów.

USA
Demokracja pelna geba. Amerykanie nie maja nic do powiedzenia, bo nie maja swoich mediów. Zostal tylko internet. Za opinie

niepoprawne politycznie nie idzie sie na razie do wiezienia, ale o karierze treba zapomniec. USA ma tez niepodwazalne zaslugi w

propagowaniu INTEGRACJI. Integracja jest wówczas, gdy Murzyn "dupczy" wiele bialych kobiet i ma z nimi dzieci. Murzyni w USA

maja takie powiedzenie "plug the hole" ("zakorkuj dziure").

Ukraina
100 procent demokracji. Wszystko w rekach Zydów i tak zwanej mafii "rosyjskiej", która nie ma nic wspólnego z Rosjanami. Ale

ladnie brzmi...

Niemcy
Demokracja w 100 proc. Niemcy nie maja nic do powiedzenia w swoim kraju. Rocznie idzie do wiezien okolo 10 tysiecy tych którzy

mysla, ze w Niemczech jest demokracja.

Anglia
Demokracja 100-procentowa. BNP - jedyna partia reprezentujaca Anglików pozostaje pod ciaglym opluwaniem jak Radio Maryja w

Polsce. Zwolennicy partii zwalniani sa z pracy po ujawnieniu swoich pogladów. W 2005 roku 350 tys. rodzimych Anglików opuscilo

kraj, zeby dac miejsce Murzynom i Azjatom. Bierzmy przyklad z Anglii?

Wlochy
Demokratyczny kraj, lecz - o dziwo - partia komunistyczna (ale bez Zydów) ma nawet interes Wlochów na sercu.

RPA
Demokracja cala geba.

Australia
Demokracja w 100 proc. Media i wieksze inwestycje (zapory + elektrownie) w rekach prywatnych, wiadomo kogo.

Japonia
Nie wiem czy tam jest demokracja. Firma Marco Polo sprzedawala ksiazke pod tytulem "Moralnosc zydowskiego biznesmena",

skladajaca sie tylko z okladek. Firma ta "musiala" zbankrutowac.

Argentyna
Demokracja 100-procentowa. Prezydent "swój", banki i media "swoje".

Wenezuela
Oj, tam niedobrze. Demokracja pod zagrozeniem.

Kuba
Tam nie ma demokracji, no moze troche.

Kanada
Demokracja na 150 proc. Polak Winnicki poszedl do wiezienia za posty na stronie "stormfront" w USA.

Hiszpania
Demokracja. Oddzial antyterrorystyczny aresztowal wydawce ksiazek niepoprawnych politycznie.

Izrael
Demokracja, bo to ONI decyduja gdzie jest demokracja. Dwie rodziny rzadza mediami w Izraelu.

Szwecja
Demokracja pomimo, ze "tylko" 70 proc. mediów jest ich wlasnoscia. "Na szczescie" wydawcy pozostalych 30 proc. boja sie bardzo

(samobójstwa, wypadku drogowego, ataku serca, czy napasci ze strony wscieklego muzulmanina). Tak byla zamordowana Anna Lindh,

która bronila Palestynczyków i zostala zamordowana przez jednego z nich. Dziwne, ale ci co sa przeciwko Izraelowi, zazwyczaj

mordowani sa przez muzulmanów.

Szwajcaria
Oj, tam niedobrze. Faszysci, rasisci i w ogóle fuj. Nawet wiekszosc "swoich" mediów nie pomaga w osiagnieciu pelnej demokracji i

INTEGRACJI. Szwajcarzy nie maja tez kultury, bo nie chca wysiedlic sie ze swojego kraju jak Holendrzy czy Anglicy.

Syria
Tam niedobrze, ale po zmianie rezimu zapanuje demokracja.

Indie
Tam chyba jest demokracja, bo wszyscy tak mówia.

Holandia
Calkowita DEMOKRACJA. 150 tys. bialych opuscilo kraj w 2005 roku, zeby ustapic miejsca Murzynom i Azjatom. Musimy sie uczyc

kultury od Holendrów.

Dania
Tam niezupelnie jest demokracja. Dunczycy maja niektóre media i dlatego udalo im sie zahamowac imigracje z Afryki i Azji. Dunskie

gazety pisaly prawde o morderstwach popelnianych przez imigrantów. Wiecie zapewne, ze jak Murzyn morduje bialego to media NIGDY

nie pokazuja twarzy mordercy. Jak natomiast jest odwrotnie to media ZAWSZE i to setki razy powtarzaja zdjecia z twarza bialego

mordercy.

Zimbabwe
Tam nie ma demokracji.

Arabia Saudyjska
Tam jest demokracja, bo media sa pod kontrola rodziny królewskiej, która jest "swoja", tzn. pochodzenia zydowskiego.

Palestyna
Cos takiego nie istnieje. Kwestia czasu i "wysiedli sie" tubylców. Podli terrorysci. Ciekawostka; za pozwolenie na wybudowanie domu w

Gazie czy na Zachodnim Brzegu trzeba zaplacic Izraelowi (posrednio) 20 tys. dolarów. Jak zbudowany bez pozwolenia to "nasze"

buldozery niszcza dom i trzeba jeszcze za te usluge zaplacic. Tak zburzono 180 tys. domów.

Haiti
Demokracja. 200 lat temu nie bylo demokracji bo bylo 52 tys. bialych, których Murzyni slusznie wyrzneli.

Brazylia
Tam jest demokracja. De Silva dobrze pilnuje interesów "swoich" plantatorów trzciny cukrowej, która wypiera niepoprawne politycznie

i "nieswoje" buraki cukrowe.

Meksyk
Demokracja pelna geba. "Swój" prezydent. Jak Meksykanie przywiezli miliardy dolarów do Meksyku to "swój" bank centralny zrobil

szybko kilkukrotna dewaluacje dolara wobec peso. Niech sobie holota nie mysli, ze cos ma?

Malezja
Jedyny kraj na swiecie, gdzie Soros dostal kopa w dupe. Oczywiscie, tam nie ma demokracji. Zgroza, nawet banki sa w rekach gojów.

Gruzja
Pelna demokracja. Przedpole dla sluzb specjalnych z USA i Izraela. Po uszczelnieniu przez Rosjan granicy z Gruzja uciszylo sie w

Czeczenii. I Bieriezowski juz nie moze ich finansowac jak przedtem.

Egipt
Trwa walka o demokracje.

Liberia
Demokracja w 100 procentach. Diamentami handluja "swoi". Przedtem firma De Bers, teraz inni. Dla zmylenia.

Nigeria
Demokracja w 100 procentach. Musi byc demokracja, bo tam jest duzo ropy.

Indonezja
Trwa walka o demokracje. Jest za to wolnosc religijna, bo trzem katoliczkom muzulmanie obcieli glowy. Oj, piszacy w ONET, WP czy

INTERII tez by sie cieszyli, jakby taka wolnosc religijna byla w Polsce. I "wyksztalcona" mlodziez polska tez by sie cieszyla.

Islandia
Chyba nie ma demokracji, bo tam brak Murzynów. A moze tylko z powodu zimna?

Irlandia
Demokracja w 100 procentach. Naplyw z Afryki proporcjonalnie najwiekszy na swiecie. Moze to byc nawet pierwszy ZINTEGROWANY

kraj. Te wszystkie IRA, Simfain itd. walczace o interes Irlandii to wielki pic. Teraz kiedy trzeba walczyc z INTEGRACJA to ich nie ma.

Bialorus
Oj, tam to zupelna tragedia. Bialorusini maja swoje media. TO JEST NIEDOPUSZCZALNE. TO JEST BOLSZEWIZM / FASZYZM

(niepotrzebne skreslic). W 2005 roku w telewizji puscili program o "blood liebel" (zydowskie morderstwo rytualne) sprzed stu lat.

Póltora godziny i tylko o tym. Widzicie zatem Panstwo, ze Bialorus to jest wróg Numer 1. DEMOKRACJA MUSI tam byc wprowadzona.

Rumunia
Demokracja w 100 procentach. Rumuni (na obczyznie) powiedzieli mi, ze Ceausescu musial zginac, bo nie chcial oddac (sprywatyzowac

) banku centralnego. Tak samo musial zginac Car i Kennedy. I dlatego tez zginie Ron Paul w USA (chce rozwiazania Federal Reserve

Bank). Za cos takiego zginal równiez Lincoln, ale prezydent Jackson mial szczescie, bo dwa pistolety nie wypalily.

Koncze, nie chce zanudzac. Zycze pokojowego przejscia z Polski do Judeopolonii.

Kruzoe2
25 listopad 2007

kruzoe2 

  

Archiwum

Frasyniuk w służbie gen. Kiszczaka
wrzesień 13, 2005
STOEN jeszcze raz
grudzień 26, 2002
Artur Łoboda
Zarząd Mesko zwolnił całą 220-osobową kadrę kierowniczą
sierpień 28, 2002
PAP
Czy to nowy rodzaj cenzury?
październik 29, 2006
Adam Sandauer
Dla kogo robił Schnepf?
luty 19, 2007
Tomasz Sommer
Polityczna egzekucja Leppera?
lipiec 30, 2007
Marek Olżyński
Proszę, przebaczcie nam!
kwiecień 25, 2003
PAP
Rosja znow defiluje. Teraz 4 Listopada- rocznice wypedzenia Polakow z Kremla.
listopad 7, 2006
anonim
Dlaczego media podtrzymują zawiść?
styczeń 1, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
I jak tu nie być antysemitą?
listopad 14, 2006
Dorota
Bilans rządów 1989 -2009 – akt oskarżenia
luty 6, 2009
Dariusz Kosiur
Przeproście naród agresorów za pomyłkę
czerwiec 18, 2004
(PAP)
Kary w zawieszeniu dla oskarżonych ws. Elektromisu
sierpień 5, 2002
PAP
Atak na Bejrut jako akt terroru i jego skutki
sierpień 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Oczyscic Kosciol
listopad 22, 2006
x
Tania dziwka
luty 1, 2004
Artur Łoboda
Krojenie śledztwa
luty 4, 2003
PAP
Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Czy Żydzi Wygrali Drugą Wojnę Światową?
marzec 7, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
"Sąd nad Michalkiewiczem"
maj 10, 2006
marduk
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media