|
| Dr. Zelenko przed sądem rabinicznym o zbrodni szczepień przeciw Covid |
|
| Dr. Zelenko opracował słynny „Protokół Zelenki” dotyczący wczesnego leczenia ambulatoryjnego COVID, za pomocą którego z powodzeniem wyleczył 6000 pacjentów i który obejmuje m. in. hydroksychlorochinę i cynk. Bez owijania w bawełnę wyjaśnia, dlaczego szczepienie przeciwko COVID jest prawdopodobnie najniebezpieczniejszą naukową herezją w historii ludzkości i ostrzega przed potencjalnym ludobójstwem na planecie |
|
| Niezależna witryna Alexa Jones'a |
|
| Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji |
|
| NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) |
|
| |
|
| Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... |
|
| |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Ukraińcy umierają walcząc z Rosjanami w interesie żydowskich włascicieli Ukrainy |
|
| |
|
| Kolędowanie w Alternatywie dla Niemiec |
|
| |
|
| Im – wolno, nam – nie |
|
| Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? |
|
| Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu |
|
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek |
|
| Szczepionka do zabijania Ludzi |
|
Eksplozja nowotworów, zawałów i chorób po zastrzykach na Covid.
W dn. 8 lutego 2023 r. Dr David Martin gościł w programie 'Stew Peters Show' aby omówić niezaprzeczalny związek tzw. "szczepionek" na Covid z obserwowaną na całym świecie eksplozją nowotworów, zawałów serca i wielu innych chorób.…
|
|
| Wzmożenie infekcji wirusowych wywołane jest przez szczepionki |
|
Przemówienie Thierry’ego Baudeta w holenderskim parlamencie nt. agendy Covid-19
|
|
| Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" |
|
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.
|
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy |
|
| Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy. |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Nanotechnologia w szczepionkach |
|
| PIĄTA KOLUMNA - SPRAWOZDANIE Z PRAC NAD ANALIZĄ ZAWARTOŚCI I DZIAŁANIA "SZCZEPIONEK" NA COVID |
|
| Zełenski kupił sobie dwa jachty |
|
| Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
więcej -> |
|
Gdzie jest deomokracja pelna ! a gdzie jej nie ma!
|
|
Demokracja po zydowsku
Ponizej przedstawiam zydowska interpretacje "demokracji" i sposobów jej wprowadzania w wybranych panstwach:
Rosja
Nie ma demokracji, bo niektóre media sa rosyjskie ("Prawda", "Komsomolskaja Prawda")
Polska
Jest prawie demokratyczna tylko trzeba wykonczyc Radio Maryja. W wyniku przyszlych rzadów PO/LID/PSL kraj przeksztalci sie w
Judeopolonie, ale nazwa "Polska" bedzie w dalszym ciagu uzywana. Mlodych wygoni sie do Irlandii, starzy wymra. Bedzie wiecej
miejsca dla "swoich".
Iran
Tam nie ma w ogóle demokracji,
Chiny
Tam nie ma demokracji, bo Zydzi mogli kupic tylko magazyny typu "fashion" i inne, mniej opiniotwórcze. Chociaz, z drugiej strony
Rothschild ma swój bank w Chinach.
Irak
Tam jest demokracja. A bylo bardzo zle.
Turcja
Tam jest demokracja. Turcy nie maja swoich mediów.
USA
Demokracja pelna geba. Amerykanie nie maja nic do powiedzenia, bo nie maja swoich mediów. Zostal tylko internet. Za opinie
niepoprawne politycznie nie idzie sie na razie do wiezienia, ale o karierze treba zapomniec. USA ma tez niepodwazalne zaslugi w
propagowaniu INTEGRACJI. Integracja jest wówczas, gdy Murzyn "dupczy" wiele bialych kobiet i ma z nimi dzieci. Murzyni w USA
maja takie powiedzenie "plug the hole" ("zakorkuj dziure").
Ukraina
100 procent demokracji. Wszystko w rekach Zydów i tak zwanej mafii "rosyjskiej", która nie ma nic wspólnego z Rosjanami. Ale
ladnie brzmi...
Niemcy
Demokracja w 100 proc. Niemcy nie maja nic do powiedzenia w swoim kraju. Rocznie idzie do wiezien okolo 10 tysiecy tych którzy
mysla, ze w Niemczech jest demokracja.
Anglia
Demokracja 100-procentowa. BNP - jedyna partia reprezentujaca Anglików pozostaje pod ciaglym opluwaniem jak Radio Maryja w
Polsce. Zwolennicy partii zwalniani sa z pracy po ujawnieniu swoich pogladów. W 2005 roku 350 tys. rodzimych Anglików opuscilo
kraj, zeby dac miejsce Murzynom i Azjatom. Bierzmy przyklad z Anglii?
Wlochy
Demokratyczny kraj, lecz - o dziwo - partia komunistyczna (ale bez Zydów) ma nawet interes Wlochów na sercu.
RPA
Demokracja cala geba.
Australia
Demokracja w 100 proc. Media i wieksze inwestycje (zapory + elektrownie) w rekach prywatnych, wiadomo kogo.
Japonia
Nie wiem czy tam jest demokracja. Firma Marco Polo sprzedawala ksiazke pod tytulem "Moralnosc zydowskiego biznesmena",
skladajaca sie tylko z okladek. Firma ta "musiala" zbankrutowac.
Argentyna
Demokracja 100-procentowa. Prezydent "swój", banki i media "swoje".
Wenezuela
Oj, tam niedobrze. Demokracja pod zagrozeniem.
Kuba
Tam nie ma demokracji, no moze troche.
Kanada
Demokracja na 150 proc. Polak Winnicki poszedl do wiezienia za posty na stronie "stormfront" w USA.
Hiszpania
Demokracja. Oddzial antyterrorystyczny aresztowal wydawce ksiazek niepoprawnych politycznie.
Izrael
Demokracja, bo to ONI decyduja gdzie jest demokracja. Dwie rodziny rzadza mediami w Izraelu.
Szwecja
Demokracja pomimo, ze "tylko" 70 proc. mediów jest ich wlasnoscia. "Na szczescie" wydawcy pozostalych 30 proc. boja sie bardzo
(samobójstwa, wypadku drogowego, ataku serca, czy napasci ze strony wscieklego muzulmanina). Tak byla zamordowana Anna Lindh,
która bronila Palestynczyków i zostala zamordowana przez jednego z nich. Dziwne, ale ci co sa przeciwko Izraelowi, zazwyczaj
mordowani sa przez muzulmanów.
Szwajcaria
Oj, tam niedobrze. Faszysci, rasisci i w ogóle fuj. Nawet wiekszosc "swoich" mediów nie pomaga w osiagnieciu pelnej demokracji i
INTEGRACJI. Szwajcarzy nie maja tez kultury, bo nie chca wysiedlic sie ze swojego kraju jak Holendrzy czy Anglicy.
Syria
Tam niedobrze, ale po zmianie rezimu zapanuje demokracja.
Indie
Tam chyba jest demokracja, bo wszyscy tak mówia.
Holandia
Calkowita DEMOKRACJA. 150 tys. bialych opuscilo kraj w 2005 roku, zeby ustapic miejsca Murzynom i Azjatom. Musimy sie uczyc
kultury od Holendrów.
Dania
Tam niezupelnie jest demokracja. Dunczycy maja niektóre media i dlatego udalo im sie zahamowac imigracje z Afryki i Azji. Dunskie
gazety pisaly prawde o morderstwach popelnianych przez imigrantów. Wiecie zapewne, ze jak Murzyn morduje bialego to media NIGDY
nie pokazuja twarzy mordercy. Jak natomiast jest odwrotnie to media ZAWSZE i to setki razy powtarzaja zdjecia z twarza bialego
mordercy.
Zimbabwe
Tam nie ma demokracji.
Arabia Saudyjska
Tam jest demokracja, bo media sa pod kontrola rodziny królewskiej, która jest "swoja", tzn. pochodzenia zydowskiego.
Palestyna
Cos takiego nie istnieje. Kwestia czasu i "wysiedli sie" tubylców. Podli terrorysci. Ciekawostka; za pozwolenie na wybudowanie domu w
Gazie czy na Zachodnim Brzegu trzeba zaplacic Izraelowi (posrednio) 20 tys. dolarów. Jak zbudowany bez pozwolenia to "nasze"
buldozery niszcza dom i trzeba jeszcze za te usluge zaplacic. Tak zburzono 180 tys. domów.
Haiti
Demokracja. 200 lat temu nie bylo demokracji bo bylo 52 tys. bialych, których Murzyni slusznie wyrzneli.
Brazylia
Tam jest demokracja. De Silva dobrze pilnuje interesów "swoich" plantatorów trzciny cukrowej, która wypiera niepoprawne politycznie
i "nieswoje" buraki cukrowe.
Meksyk
Demokracja pelna geba. "Swój" prezydent. Jak Meksykanie przywiezli miliardy dolarów do Meksyku to "swój" bank centralny zrobil
szybko kilkukrotna dewaluacje dolara wobec peso. Niech sobie holota nie mysli, ze cos ma?
Malezja
Jedyny kraj na swiecie, gdzie Soros dostal kopa w dupe. Oczywiscie, tam nie ma demokracji. Zgroza, nawet banki sa w rekach gojów.
Gruzja
Pelna demokracja. Przedpole dla sluzb specjalnych z USA i Izraela. Po uszczelnieniu przez Rosjan granicy z Gruzja uciszylo sie w
Czeczenii. I Bieriezowski juz nie moze ich finansowac jak przedtem.
Egipt
Trwa walka o demokracje.
Liberia
Demokracja w 100 procentach. Diamentami handluja "swoi". Przedtem firma De Bers, teraz inni. Dla zmylenia.
Nigeria
Demokracja w 100 procentach. Musi byc demokracja, bo tam jest duzo ropy.
Indonezja
Trwa walka o demokracje. Jest za to wolnosc religijna, bo trzem katoliczkom muzulmanie obcieli glowy. Oj, piszacy w ONET, WP czy
INTERII tez by sie cieszyli, jakby taka wolnosc religijna byla w Polsce. I "wyksztalcona" mlodziez polska tez by sie cieszyla.
Islandia
Chyba nie ma demokracji, bo tam brak Murzynów. A moze tylko z powodu zimna?
Irlandia
Demokracja w 100 procentach. Naplyw z Afryki proporcjonalnie najwiekszy na swiecie. Moze to byc nawet pierwszy ZINTEGROWANY
kraj. Te wszystkie IRA, Simfain itd. walczace o interes Irlandii to wielki pic. Teraz kiedy trzeba walczyc z INTEGRACJA to ich nie ma.
Bialorus
Oj, tam to zupelna tragedia. Bialorusini maja swoje media. TO JEST NIEDOPUSZCZALNE. TO JEST BOLSZEWIZM / FASZYZM
(niepotrzebne skreslic). W 2005 roku w telewizji puscili program o "blood liebel" (zydowskie morderstwo rytualne) sprzed stu lat.
Póltora godziny i tylko o tym. Widzicie zatem Panstwo, ze Bialorus to jest wróg Numer 1. DEMOKRACJA MUSI tam byc wprowadzona.
Rumunia
Demokracja w 100 procentach. Rumuni (na obczyznie) powiedzieli mi, ze Ceausescu musial zginac, bo nie chcial oddac (sprywatyzowac
) banku centralnego. Tak samo musial zginac Car i Kennedy. I dlatego tez zginie Ron Paul w USA (chce rozwiazania Federal Reserve
Bank). Za cos takiego zginal równiez Lincoln, ale prezydent Jackson mial szczescie, bo dwa pistolety nie wypalily.
Koncze, nie chce zanudzac. Zycze pokojowego przejscia z Polski do Judeopolonii.
Kruzoe2 |
|
25 listopad 2007
|
|
kruzoe2
|
|
|
|
"Fortuna Albo Smierc"
styczeń 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Autograf szczęśliwej Motylii
październik 31, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Wina ministrów
sierpień 27, 2007
Marek Olżyński
|
Być Ślązakiem
wrzesień 30, 2004
Bolesław Grabowski
|
Do Kanady bez wiz
czerwiec 14, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Kwaśniewski
maj 1, 2005
bvb
|
"Niepodległość" uznana
marzec 7, 2008
jednodniówka narodowa
|
Czym skorupka za młodu
marzec 1, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Obraz mówi wszystko
sierpień 15, 2004
|
Zaginieni w aktach
wrzesień 5, 2002
Dorota Kania http://www.zw.com.pl
|
Tarcza
sierpień 17, 2008
Artur Łoboda
|
Kwaśniewski nie chce zmieniać konstytucji...
wie jak ominąć konstytucję
styczeń 17, 2003
PAP
|
Astronomiczne Koszty Wojny i Pacyfikacji Iraku
styczeń 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Irak
czerwiec 8, 2003
przesłala Elżbieta
|
Widziane z Ameryki - komentarze z USA (5) ZNIEWOLENIE AMERYKAŃSKIEJ PRAWICY? (część pierwsza}
styczeń 10, 2005
|
PO jedynym ratunkiem dla bagna polskiego
kwiecień 23, 2005
|
Władysław Bartoszewski Jeszcze jeden „autorytet”
lipiec 12, 2006
Michał Miłosz
|
Tusk: Polska będzie w kłopotliwym położeniu, jak Irlandia
lipiec 1, 2008
|
Imperium dostaje zadyszki
październik 10, 2006
Ignacy Nowopolski
|
O.Mogielski: Czuję się oczerniony
marzec 16, 2008
PAP
|
więcej -> |
|