|
| Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor |
|
| |
|
| Strzeżcie się Obamy |
|
| Kto naprawdę stoi za Barakiem Obamą? |
|
| Szczepienia przeciw Covid prowadzą do uszkodzenia płuc |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Cicha Broń do Cichych Wojen |
|
| |
|
| Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. |
|
| |
|
| AI to wyrok śmierci, który już jest wykonany |
|
| Pod koniec 2023 roku ukazała się książka Pana Profesora „informatyka w służbie ludobójstwa” w której opisuje całe swoje życie i to, jak największe korporacja świata budowały jego zdaniem swoje marki na ludobójstwie, w tym w trakcie II Wojny Światowej i obozach zagłady |
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| 16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani |
|
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
|
|
| FDA ogranicza stosowanie szczepionki J&J z powodu powikłań |
|
| Amerykańska agencja zmieniła swoje stanowisko z uwagi na wysokie ryzyko wystąpienia powikłania po przyjęciu preparatu Janssen, czyli zakrzepicy z zespołem małopłytkowości (TTS). |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej |
|
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
|
|
| Kryptoreklama-czy prawdziwe lekarstwo na cukrzycę? |
|
| "W naszym kraju nie skupiamy się na leczeniu diabetyków, ale na zarabianiu pieniędzy przez duże koncerny farmaceutyczne." |
|
| Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy |
|
| Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie |
|
| Demonstracja w Pradze przeciwko terrorowi kowidowemu |
|
Prowokacja policyjna w celu wywołania ataku na pokojową demonstrację przeciwko maskom w Pradze 18.10.2020.
Na wzór komunistów pisowskie media demonstrantów tych nazywają "chuliganami". |
|
| Prawda o włoskiej "epidemii" - rozmowa z biologiem Elżbietą Wierzchows |
|
| Program "niezaleznatelewizja" |
|
| Izraelscy żołnierze zamordowali 15 sanitariuszy i ratowników ze Strefy Gazy i zakopali w nieoznaczonym masowym grobie |
|
| |
|
| ZBRODNICZY DRUK 3238 + REFERENDUM “STOP BEZKARNOŚCI FUNKCJONARIUSZY PUBLICZNYCH” |
|
| |
|
| Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 |
|
| |
|
| Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe |
|
| Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. |
więcej -> |
|
Gdzie jest deomokracja pelna ! a gdzie jej nie ma!
|
|
Demokracja po zydowsku
Ponizej przedstawiam zydowska interpretacje "demokracji" i sposobów jej wprowadzania w wybranych panstwach:
Rosja
Nie ma demokracji, bo niektóre media sa rosyjskie ("Prawda", "Komsomolskaja Prawda")
Polska
Jest prawie demokratyczna tylko trzeba wykonczyc Radio Maryja. W wyniku przyszlych rzadów PO/LID/PSL kraj przeksztalci sie w
Judeopolonie, ale nazwa "Polska" bedzie w dalszym ciagu uzywana. Mlodych wygoni sie do Irlandii, starzy wymra. Bedzie wiecej
miejsca dla "swoich".
Iran
Tam nie ma w ogóle demokracji,
Chiny
Tam nie ma demokracji, bo Zydzi mogli kupic tylko magazyny typu "fashion" i inne, mniej opiniotwórcze. Chociaz, z drugiej strony
Rothschild ma swój bank w Chinach.
Irak
Tam jest demokracja. A bylo bardzo zle.
Turcja
Tam jest demokracja. Turcy nie maja swoich mediów.
USA
Demokracja pelna geba. Amerykanie nie maja nic do powiedzenia, bo nie maja swoich mediów. Zostal tylko internet. Za opinie
niepoprawne politycznie nie idzie sie na razie do wiezienia, ale o karierze treba zapomniec. USA ma tez niepodwazalne zaslugi w
propagowaniu INTEGRACJI. Integracja jest wówczas, gdy Murzyn "dupczy" wiele bialych kobiet i ma z nimi dzieci. Murzyni w USA
maja takie powiedzenie "plug the hole" ("zakorkuj dziure").
Ukraina
100 procent demokracji. Wszystko w rekach Zydów i tak zwanej mafii "rosyjskiej", która nie ma nic wspólnego z Rosjanami. Ale
ladnie brzmi...
Niemcy
Demokracja w 100 proc. Niemcy nie maja nic do powiedzenia w swoim kraju. Rocznie idzie do wiezien okolo 10 tysiecy tych którzy
mysla, ze w Niemczech jest demokracja.
Anglia
Demokracja 100-procentowa. BNP - jedyna partia reprezentujaca Anglików pozostaje pod ciaglym opluwaniem jak Radio Maryja w
Polsce. Zwolennicy partii zwalniani sa z pracy po ujawnieniu swoich pogladów. W 2005 roku 350 tys. rodzimych Anglików opuscilo
kraj, zeby dac miejsce Murzynom i Azjatom. Bierzmy przyklad z Anglii?
Wlochy
Demokratyczny kraj, lecz - o dziwo - partia komunistyczna (ale bez Zydów) ma nawet interes Wlochów na sercu.
RPA
Demokracja cala geba.
Australia
Demokracja w 100 proc. Media i wieksze inwestycje (zapory + elektrownie) w rekach prywatnych, wiadomo kogo.
Japonia
Nie wiem czy tam jest demokracja. Firma Marco Polo sprzedawala ksiazke pod tytulem "Moralnosc zydowskiego biznesmena",
skladajaca sie tylko z okladek. Firma ta "musiala" zbankrutowac.
Argentyna
Demokracja 100-procentowa. Prezydent "swój", banki i media "swoje".
Wenezuela
Oj, tam niedobrze. Demokracja pod zagrozeniem.
Kuba
Tam nie ma demokracji, no moze troche.
Kanada
Demokracja na 150 proc. Polak Winnicki poszedl do wiezienia za posty na stronie "stormfront" w USA.
Hiszpania
Demokracja. Oddzial antyterrorystyczny aresztowal wydawce ksiazek niepoprawnych politycznie.
Izrael
Demokracja, bo to ONI decyduja gdzie jest demokracja. Dwie rodziny rzadza mediami w Izraelu.
Szwecja
Demokracja pomimo, ze "tylko" 70 proc. mediów jest ich wlasnoscia. "Na szczescie" wydawcy pozostalych 30 proc. boja sie bardzo
(samobójstwa, wypadku drogowego, ataku serca, czy napasci ze strony wscieklego muzulmanina). Tak byla zamordowana Anna Lindh,
która bronila Palestynczyków i zostala zamordowana przez jednego z nich. Dziwne, ale ci co sa przeciwko Izraelowi, zazwyczaj
mordowani sa przez muzulmanów.
Szwajcaria
Oj, tam niedobrze. Faszysci, rasisci i w ogóle fuj. Nawet wiekszosc "swoich" mediów nie pomaga w osiagnieciu pelnej demokracji i
INTEGRACJI. Szwajcarzy nie maja tez kultury, bo nie chca wysiedlic sie ze swojego kraju jak Holendrzy czy Anglicy.
Syria
Tam niedobrze, ale po zmianie rezimu zapanuje demokracja.
Indie
Tam chyba jest demokracja, bo wszyscy tak mówia.
Holandia
Calkowita DEMOKRACJA. 150 tys. bialych opuscilo kraj w 2005 roku, zeby ustapic miejsca Murzynom i Azjatom. Musimy sie uczyc
kultury od Holendrów.
Dania
Tam niezupelnie jest demokracja. Dunczycy maja niektóre media i dlatego udalo im sie zahamowac imigracje z Afryki i Azji. Dunskie
gazety pisaly prawde o morderstwach popelnianych przez imigrantów. Wiecie zapewne, ze jak Murzyn morduje bialego to media NIGDY
nie pokazuja twarzy mordercy. Jak natomiast jest odwrotnie to media ZAWSZE i to setki razy powtarzaja zdjecia z twarza bialego
mordercy.
Zimbabwe
Tam nie ma demokracji.
Arabia Saudyjska
Tam jest demokracja, bo media sa pod kontrola rodziny królewskiej, która jest "swoja", tzn. pochodzenia zydowskiego.
Palestyna
Cos takiego nie istnieje. Kwestia czasu i "wysiedli sie" tubylców. Podli terrorysci. Ciekawostka; za pozwolenie na wybudowanie domu w
Gazie czy na Zachodnim Brzegu trzeba zaplacic Izraelowi (posrednio) 20 tys. dolarów. Jak zbudowany bez pozwolenia to "nasze"
buldozery niszcza dom i trzeba jeszcze za te usluge zaplacic. Tak zburzono 180 tys. domów.
Haiti
Demokracja. 200 lat temu nie bylo demokracji bo bylo 52 tys. bialych, których Murzyni slusznie wyrzneli.
Brazylia
Tam jest demokracja. De Silva dobrze pilnuje interesów "swoich" plantatorów trzciny cukrowej, która wypiera niepoprawne politycznie
i "nieswoje" buraki cukrowe.
Meksyk
Demokracja pelna geba. "Swój" prezydent. Jak Meksykanie przywiezli miliardy dolarów do Meksyku to "swój" bank centralny zrobil
szybko kilkukrotna dewaluacje dolara wobec peso. Niech sobie holota nie mysli, ze cos ma?
Malezja
Jedyny kraj na swiecie, gdzie Soros dostal kopa w dupe. Oczywiscie, tam nie ma demokracji. Zgroza, nawet banki sa w rekach gojów.
Gruzja
Pelna demokracja. Przedpole dla sluzb specjalnych z USA i Izraela. Po uszczelnieniu przez Rosjan granicy z Gruzja uciszylo sie w
Czeczenii. I Bieriezowski juz nie moze ich finansowac jak przedtem.
Egipt
Trwa walka o demokracje.
Liberia
Demokracja w 100 procentach. Diamentami handluja "swoi". Przedtem firma De Bers, teraz inni. Dla zmylenia.
Nigeria
Demokracja w 100 procentach. Musi byc demokracja, bo tam jest duzo ropy.
Indonezja
Trwa walka o demokracje. Jest za to wolnosc religijna, bo trzem katoliczkom muzulmanie obcieli glowy. Oj, piszacy w ONET, WP czy
INTERII tez by sie cieszyli, jakby taka wolnosc religijna byla w Polsce. I "wyksztalcona" mlodziez polska tez by sie cieszyla.
Islandia
Chyba nie ma demokracji, bo tam brak Murzynów. A moze tylko z powodu zimna?
Irlandia
Demokracja w 100 procentach. Naplyw z Afryki proporcjonalnie najwiekszy na swiecie. Moze to byc nawet pierwszy ZINTEGROWANY
kraj. Te wszystkie IRA, Simfain itd. walczace o interes Irlandii to wielki pic. Teraz kiedy trzeba walczyc z INTEGRACJA to ich nie ma.
Bialorus
Oj, tam to zupelna tragedia. Bialorusini maja swoje media. TO JEST NIEDOPUSZCZALNE. TO JEST BOLSZEWIZM / FASZYZM
(niepotrzebne skreslic). W 2005 roku w telewizji puscili program o "blood liebel" (zydowskie morderstwo rytualne) sprzed stu lat.
Póltora godziny i tylko o tym. Widzicie zatem Panstwo, ze Bialorus to jest wróg Numer 1. DEMOKRACJA MUSI tam byc wprowadzona.
Rumunia
Demokracja w 100 procentach. Rumuni (na obczyznie) powiedzieli mi, ze Ceausescu musial zginac, bo nie chcial oddac (sprywatyzowac
) banku centralnego. Tak samo musial zginac Car i Kennedy. I dlatego tez zginie Ron Paul w USA (chce rozwiazania Federal Reserve
Bank). Za cos takiego zginal równiez Lincoln, ale prezydent Jackson mial szczescie, bo dwa pistolety nie wypalily.
Koncze, nie chce zanudzac. Zycze pokojowego przejscia z Polski do Judeopolonii.
Kruzoe2 |
|
25 listopad 2007
|
|
kruzoe2
|
|
|
|
Kolejna odsłona matactw polskiej hołoty politycznej
maj 10, 2005
PAP
|
Jan Paweł II chce współpracy Kościołów wschodnich i zachodnich
luty 6, 2003
PAP
|
Konkurs dla przewodników
lipiec 1, 2004
|
Podsumowanie tematu logowania
grudzień 4, 2007
Artur Łoboda
|
Poszukiwany - porwany (Bioferm cz.1)
styczeń 13, 2006
zn
|
Korea Płn wreszcie testuje broń atomową
październik 10, 2006
Stefan Korzeniowski
|
Upadek tzw.IVRP
sierpień 31, 2007
Bogusław
|
Instytut Analiz Bezpieczeństwa Narodowego ProPolonia.pl
marzec 4, 2009
Dariusz Kosiur
|
Burzenie Gazy
styczeń 27, 2003
BEN ADAM z Tel Awiwu
|
Do Redakcji: Uwaga o protalu zaprasza.net
maj 24, 2006
Gosc
|
2x
luty 11, 2006
aaa
|
Koniec zasobów taniej robocizny w Chinach?
czerwiec 24, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Oliwa wypływa
listopad 26, 2007
Bogusław
|
Polityczna ciuciubabka
sierpień 22, 2008
Artur Łoboda
|
Kryzys Banku Centralnego USA, Zagrożenie Inflacją
luty 3, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Profesóry po linii partyjnej
maj 6, 2003
Artur Łoboda
|
Waćpan wstydu oszczęd?
lipiec 31, 2007
Bogusław
|
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
|
"New York Times" o planowanym zakupie F-16 przez Polskę
styczeń 12, 2003
PAP
|
Komitet Incjatywy Ustawodawczej na rzecz ustawy o Rzeczniku Pacjenta
listopad 24, 2003
|
więcej -> |
|