|
"Profesor" na zamówienie
|
|
Kiedy powołuję się na jakieś dowody - to sam wcześniej je sprawdzam.
Gdy powołuję się na specjalistów - to bez problemu można znaleźć na Ich temat całą masę informacji.
Na przykład włoski wirusolog Gulio Tarro - który przyznał, że na żądanie Prezydenta Włoch zamordowano pod respiratorami tysiące osób.
Wczoraj kurewskie media doniosły:
"Nowy wariant koronawirusa rozprzestrzenia się w Wielkiej Brytanii, Danii i Australii. Czy szczepionka na niego zadziała?
Brytyjski minister zdrowia ogłosił, że naukowcy badający genom koronowirusa opisali nowy szczep SARS-CoV-2. Wykazuje on charakterystyczne mutacje w obrębie białka, którego wirus używa do przyczepiania się do ludzkich komórek. Odkrycie wzbudziło falę wątpliwości, czy wszyscy, którzy już chorowali na COVID-19, będą odporni na nowe mutacje wirusa, a przede wszystkim, czy zadziała na nie szczepionka.
Pierwszy raz nowy szczep – VUI – 202012/01 – opisano pod koniec września
Mikrobiolog, prof. Loman: - Długa przerwa między pierwszymi przypadkami z końca września a obecnym wzrostem liczby infekcji wskazuje, że prawdopodobnie nowy szczep powstał w Wielkiej Brytanii
Wyniki modelowania pokazują, że nowy wariant SARS-CoV-2 rozprzestrzenia się bardzo szybko
Mutacje w obrębie białka wypustowego wirusa są bardzo istotne, gdyż szczepionka firmy Pfizer/BioNTech działa właśnie na to białko"
Chciałem sprawdzić: kto rzekomo "wykrył" tego - nowego "wirusa"?
I z wielkim trudem znalazłem tylko jedną informację, że rzekomego "wirusa" odkrył niejeki Prof. Dr hab. Nick Loman.
W Internecie znalazłem o nim również TYLKO JEDNĄ informację.
Na stronie University of Birmingham znalazłem tekst:
"Nick pracuje jako profesor genomiki drobnoustrojów i bioinformatyki w Instytucie Mikrobiologii i Infekcji na Uniwersytecie w Birmingham. Jego badania dotyczą wykorzystania najnowocześniejszych metod genomiki i metagenomiki w diagnostyce, leczeniu i nadzorowaniu chorób zakaźnych.
Nick do tej pory wykorzystywał sekwencjonowanie o dużej przepustowości do badania ognisk ważnych Gram-ujemnych patogenów wielolekoopornych, a ostatnio pomógł ustanowić nadzór genomiczny wirusa Ebola w Gwinei w czasie rzeczywistym.
Jego obecne prace koncentrują się na opracowywaniu nowatorskich metod sekwencjonowania i bioinformatyki wspomagających interpretację danych w skali genomu i metagenomu generowanych w mikrobiologii klinicznej i zdrowia publicznego.
To musi być jakiś gieniuś, bo studiował w latach 2007–2012, a dziś - po ośmiu latach od studiów - już jest "profesorem" i "odkrywa" nowe wirusy.
Ale po życiorysie widać, że chłopak potrafi się zakręcić koło pieniędzy.
|
|
20 grudzień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ten Wieczorek, jest jedynym, który będąc kadrą naukową, publicznie poddaje ją krytyce w Polsce.
Inni, jak Brodacka i ci, którzy tą kadra nie są, ale mają odwagę piętnować tę patologię, to głos heretyków, bo na miano odszczepieńców nie zasłużyli.
To jet dopiero klęska. Jeden człowiek. Przeciw całej strukturze omerty syndykalnej.
Na co my liczymy?
Smoleńsk uzmysłowił mi, że nie ma płaszczyzny koegzystencji, nie że aby porozumienia, pomiędzy tymi, którzy stoją na straży hagady, a tymi co z nią się nie zgadzają.
Ale, przez te 8-9 lat przynajmniej nie wychodziło to poza kontakty towarzysko-zawodowe i stosunkowo miękkie presje.
Teraz, to weszło na nowe tory. |
|
2020-12-20
Magellan
|
 |
|
|
Zwrócono mi uwagę, że w GB nie ma habilitacji - czego nie wiedziałem.
A ja nie zapisałem skąd skopiowałem nazwisko tego "odkrywcy" - wraz z tytułami.
Było to najpewniej jedno z dwóch źródeł: Interia, albo Onet. |
|
2020-12-21
Artur Łoboda
|
|
|
|
Za pó?no zastopować koreańską bombę nuklearną
październik 7, 2006
gosc
|
Austria I Unia Europejska
maj 21, 2003
przesłala Elżbieta
|
Orwellowska dobranocka
maj 21, 2003
M. Krupinski
|
KOMU ZAUFAC
maj 21, 2003
Ks. Arcybiskup Kazimierz Majdanski
|
Zaostrzone mają być przestępstwa przeciwko życiu i zdrowiu
maj 4, 2007
Marek Olżyński
|
Prowokacja była głośna, wyjaśnienie ciche
listopad 7, 2004
Artur Łoboda
|
Polacy są jednak ciemnym narodem ......
październik 5, 2005
Kazimierz
|
Żal za wyrządzone zło czy obłuda?
maj 21, 2003
Julia M. Jaskólska
|
Trudne sprawy
Wspomnienie o Stolzmanie
maj 14, 2003
|
Wyrywanie Korzeni Pamięci Narodowej za Pomocą Fałszów Literackich
luty 10, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Cele Kwaśniewskiego spełnione
lipiec 4, 2003
Artur Łoboda
|
"IACS nie przeszkodził"
czerwiec 29, 2002
PAP
|
Patriotyzm - duma narodowa
grudzień 12, 2002
Patriota
|
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
|
Jak stabilizowaliśmy Irak
sierpień 5, 2006
Abramowski/Grupa im.Edwarda Abramowskiego
|
Holandia i ONZ odpowiedzą za masakrę w Srebrenicy?
listopad 16, 2002
PAP
|
Czeka nas umieranie w samotności
lipiec 31, 2004
Artur Łoboda
|
"Niemiecko-polski spór jest bezprzedmiotowy"
czerwiec 26, 2002
PAP
|
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (5)
listopad 14, 2003
Anna Kozioł
|
Wojskowa turystyka
maj 21, 2003
Stanisław Tymiński
|
|
|