ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Starsza kobieta łapie kij, odpycha przerażającego testera COVID  


 
Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce 
Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim 
Awantura w Sejmie o maseczki! 
Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun.  
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
Śledztwo w sprawie zbrodni wojennych w Strefie Gazy  
To "pierwsze w historii ludobójstwo transmitowane na żywo... Jeśli ludzie są nieświadomi, to są świadomie nieświadomi" 
Po tych szczepionkach 12-15 letnie dzieci umierają na krwotoki mózgu, zawały serca, niewydolność serca 

 
 

 
Pomylił Chrześcijaństwo z Judaizmem 
Skandaliczna niewiedza Prezydenta USA, czy też raczej perfidna prowokacja?
W przemówieniu Baracj Obama opisuje Chrześcijaństwo odwołaniami do Judaizmu.  
Naczelna Izba lekarska współpracuje z duchami zmarłych lekarzy  
Bezczelność kowidowców przekroczyła wszelkie granice. Powołują się na autorytet zmarłych lekarzy, by ścigać uczciwych lekarzy.  
Grzegorz Braun odpowiada na Państwa pytania 
Monika Jaruzelska zaprasza
 
PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Ukraina: Maski rewolucji 
W Odessie w maju 2014 r. wymordowali bezkarnie 45 osób. Jak to możliwe, że nie usłyszeliśmy żadnych protestów ani krytyki ze strony zachodnich demokracji? Ukraińska rewolucja była silnie wspierana przez dyplomację USA. 
Przemoc seksualna wobec dzieci  
Organizacje pedofilskie na najwyższych szczeblach władzy 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Obecna powódź w Hiszpanii to skutek działań lewaków z Unii Europejskiej 
W 1957 roku w dorzeczu rzeki Turia przepływającej przez miasto Walencja w Hiszpanii i która spowodowała co najmniej 81 ofiar śmiertelnych.
Ówczesne władze Hiszpanii zbudowały system zapór, które miały chronić miasta hiszpańskie.
Za pieniądze z UE lewacy wyburzyli wiele z tych obiektów, bo były "nieekologiczne".
 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
więcej ->

 
 

Asyryjka podaje Janowi Pawłowi II Krzyż

W czasie tradycyjnego nabożeństwa Drogi Krzyżowej w Wielki Piątek późnym wieczorem w rzymskim Koloseum papież Jan Paweł II wziął krzyż z rąk irackiej kobiety. Ojciec Święty modlił się m.in. za ofiary wojny w Iraku, której był gorącym przeciwnikiem

Irakijska katoliczka niosła krzyż od XII stacji - gdzie Jezus umiera na krzyżu. Na ostatniej XIV stacji rzymskiej Drogi krzyżowej podeszła do papieskiego tronu i przekazała krzyż papieżowi.

Zaczynając nabożeństwo Jan Paweł II przypomniał, że "to już 25 Droga Krzyżowa w czasie jego pontyfikatu". - Bóg dał, iż nigdy nie opuściłem tej ceremonii - mówił. Ojciec Święty modlił się, by na świecie następowały w duchu "sprawiedliwości i pokoju".

Podobnie jak w latach ubiegłych w niesieniu krzyża podczas nabożeństwa wielkopiątkowego Janowi Pawłowi II pomagali kapłani i wierni z różnych stron świata. Przez pierwsze dwie stacje krzyż niósł kardynał Camillo Ruini, wikariusz papieski dla diecezji rzymskiej i przewodniczący episkopatu Włoch. W procesji, która przeszła z krzyżem przez Koloseum i wkroczyła po schodach na podwyższenie przed starorzymską bazyliką Maksencjusza krzyż kolejno przejmowała Kolumbijka z Bogoty, świeccy z Liberii, Sierra Leone i Egiptu, krewni włoskiego doktora Carlo Urbaniego, epidemiologa związanego z Lekarzami Bez Granic. Kilkanaście dni temu w Hongkongu zmarł ona na ostatnią "plagę" nowożytnego świata - nietypowe zapalenie płuc - SARS.

W południe zgodnie z tradycją papież zasiadł do konfesjonału i spowiadał wiernych jak normalny kapłan. Zaszczytu tego dostąpili m.in. ochroniarz i sportowiec. Jan Paweł II wyspowiadał w sumie 10 osób w kilku językach: po francusku, włosku, angielsku, ukraińsku, polsku i po portugalsku.
(KAI)

20 kwiecień 2003

Elżbieta 

  

Archiwum

Medialny lincz przed osądzeniem?
styczeń 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Lepper: żądamy zmian systemowych w Polsce
czerwiec 26, 2002
PAP
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
Włoch cienki jak jego włoski włosek
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kelnerzy
sierpień 1, 2004
Winiety ? czy grabież w biay dzień ?
sierpień 20, 2002
Chytry traci podwójnie
lipiec 27, 2005
Artur Łoboda
Co z Brakiem, mężem Picassa?
czerwiec 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Wielkie oszustwo
sierpień 8, 2003
Grazyna Dziedzinska
Gigantyczny dług Polski
kwiecień 20, 2006
PAP i Gazeta Prawna
Lobby Izraela
lipiec 8, 2007
przysłał ICP
Oferta dla Białorusi Pseudoobrońcy wolności, demokracji i praw człowieka
marzec 22, 2006
Tadeusz Samitowski
Manipulacje, klamstwa, korupcja - dr Piotr Bein
marzec 15, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
Bolesław Konstanty Gebert ps. “Ataman” donosi z USA do Moskwy
luty 20, 2006
GUG
Sztuka zarządzania, czyli co ma przyszłość w biznesie
styczeń 1, 0000
CZESŁAW RYCHLEWSKI (Trybuna )
Glodujacy Edward Dusza - Jozef Mackiewicz - polscy dygnitarze
sierpień 1, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
Wulgaria - blaski i cienie
kwiecień 22, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
W kręgu antygórniczej ideologii
styczeń 3, 2004
Adrian Dudkiewicz
Radio z wozu, koniom lżej?
kwiecień 7, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media