ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Co Tradycyjna Medycyna Chińska mówi o cyklu snu pozwalającym zachować zdrowie i zapobiegać chorobom? 
8 kwiecień 2024      Olivia Cook
Apel o wszczemiężliwość w interpretacji historii 
8 styczeń 2020     
Dlaczego rząd globalny jest celem miliarderów. „Celem jest, byś nie posiadał niczego” 
23 luty 2024     
Niewidzialne rakiety Palestyńczyków 
11 maj 2021     
Macierewicz dymany? 
30 kwiecień 2017     
Kornel Morawiecki - Komentarze, Opinia, Publicystyka 
22 wrzesień 2014      Artur Łoboda
"Filosemicka operacja w Polsce. W czyim interesie rządy w Polsce podejmują decyzje? K. Baliński", czyli wiedza porażająca dla każdego Polaka. 
27 czerwiec 2019      Alina
Parlament UE ogłasza, że paliwo kopalne jest „zieloną” energią, ponieważ narracja o zmianie klimatu ulega samozniszczeniu 
17 lipiec 2022     
Why the European Union fights for Stalinism in Poland 
11 luty 2020      Artur Łoboda
Kto tutaj powariował? 
13 maj 2019     
Mordercy 
7 październik 2023     
Zło jest złem - niezależnie od gradacji 
11 grudzień 2019     
12 krajów wycofuje ograniczenia COVID, Izrael znosi „zieloną przepustkę” 
4 luty 2022      Megan Redshaw
Rekomendacje ekspertów 
2 maj 2020     
Sonderkommando Covid 
19 styczeń 2022     
„Poważne obawy konstytucyjne”: Sąd Apelacyjny potwierdza wstrzymanie nakazu szczepień dla biznesu, wprowadzony przez Bidena  
16 listopad 2021     
Gówniarze w gospodarce! 
21 czerwiec 2016      Artur Łoboda
Chiny i Rosja gotowe do wspólnej akcji? 
4 styczeń 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Młodzież - po raz kolejny oszukana 
13 listopad 2014      Artur Łoboda
BĄDŹCIE PRZEKLĘCI 
6 listopad 2014      www.trwanie.com

 
 

NWO ujawnia swoje zamiary ustami Morawieckiego




"Mamy do czynienia z przebudową świata na naszych oczach. Właściwe odczytanie tych sygnałów ostrzegawczych, ale także szans, jest naszym wielkim zadaniem - mówił Mateusz Morawiecki podczas kongresu Polska Wielki Projekt."

9 październik 2020

 

  

Komentarze

 

Jest to kretyn technokratyczny.
I jeszcze raz zapytuję Gospodarza. Czy takie B Y D L Ę mogło być synem uczciwego i prostolijnego ojca?
Czy w końcu zostanie tu zrozumiane, że tzw. III Solidarność, to dopiero monstrualna skala zdrady!

2020-10-09
Magellan

 

Tam, w tym ich siedlisku, musiały odbywać się dyskusje i rewolucja wrzała w umysłach i sercach tych bałwanów.
Zawsze jest przygotowanie artyleryjskie do działań piechoty.
Powtarzam, Szydło była mniejszym złem niż ten dupek, o którym głoszono, że w piątek jedząc pielmieni oddzielał mięso od reszty pierożka.
To jest dopiero kult jednostki.

2020-10-09
Magellan

 

Kornela Morawieckiego spotkałem chyba 8 lat temu w Krakowie.
Ja jestem z przekonania socjalistą - w rozumieniu tego przed 1945 roku, ale On opowiadał wtedy takie brednie - jakby był komunistą.
Rozdać wszystkim i niech pracujący płacą na nierobów.
Taki był prawdziwy sens jego wypowiedzi.

Mam to wielkie szczęście, że z dzieci mogę być dumny.
Ale znam też wiele osób - którym wstyd za dzieci.
Czy Kornel był taki sam - jak syn?

Nie wiem.

2020-10-09
Artur Łoboda

 

Zmarło mu się, jak synek poszybował, może cień przyzwoitości zagościł na szali oceny jego wartości życia?

2020-10-09
Magellan

 

'Polska Wielki Projekt [ ] jest naszym wielkim zadaniem'. Oczywiście też Ukraina, Trójmorze, czyli Judeopolonia. Dlatego Prezydent Najjaśniejszej Rzeczypospolitej a także Premier tejże zabiegał o audiencję u pani Susan Wojcicki, którą poprosił o blokowanie 'nieprawomyślnego' internetu w 'polsce', w zamian za co oddał Krajową Chmurę Informatyczną w zarząd Googlowi a Microsoftowi pozwolił na zainstalowanie tu Centrum 5G, dzięki czemu szczepieni będą wyłącznie goje.

W 2018 firma MSD, ta od badań klinicznych, otrzymała od Morawera Laur Inwestora i prezent w postaci obowiązkowych szczepień 'polaków', bo w Stanach musiałaby płacić, a polskie szczury są darmowe (https://www.propertynews.pl/centra-handlowe/inwestorzy-bez-granic-uhonorowani-podczas-eec-2018-lpp-i-tatry-mountain-resort-wsrod-laureatow,63963_1.html)

2020-10-09
hens

 

Nie miałam czasu śledzić dzisiejszych wydarzeń. Morawiecki mignął mi przy śniadanio-obiedzie.

Kiedy usłyszałam z jego ust, że jest coś takiego jak "Polska wielki projekt" od razu zapytałam telewizor i premiera CZYJ TO PROJEKT?
Projektowaniem to ja się zajmuję prawie całe życie i coś na temat projektowania wiem.

Po pierwsze musi być Inwestor, któremu projekt JEST POTRZEBNY więc go zamawia u projektanta.
Po drugie INWESTOR WIE CZEGO POTRZEBUJE i jak to ma z grubsza wyglądać w przestrzeni, którą dysponuje (WIELKOŚĆ, PROGRAM FUNKCYJNY DOSTOSOWANY DO POTRZEB INWESTORA)
Po trzecie projekt musi uwzględniać możliwości finansowe Inwestora, który musi pokryć koszt projektu (komplet wielobranżowy to niemałe pieniądze) i wszystkie koszty realizacji.
Po czwarte przed przystąpieniem do prac koncepcyjnych ustala się - najczęściej w umowie - podstawowe założenia projektowe, standard wykonania, harmonogram koordynacji międzybranżowych, termin zakończenia projektu.

Podstawmy zamiast Inwestora słowo SUWEREN. Czy pan premier i inni inicjatorzy zapytali SUWERENA, czy on chce mieć jakiś wielki projekt Polski? Jakoś nie kojarzę, aby mnie ktoś zagajał na ten temat, chociaż mam mnóstwo pomysłów do wdrożenia od razu, żeby żyło nam się dobrze. Jakie są podstawowe założenia projektowe - wie ktoś? Przecież nikt nie przedstawiał pomysłu opracowania projektu Suwerenowi, ani nie pytał Suwerena jakie chciałby mieć państwo, choć jest przecież instytucja referendum, które świetnie działa np. w Szwajcarii.

KTO WIĘC JEST INICJATOREM tego pomysłu i na czym ten projekt polega. Komu ma służyć?
Jeśli NIKT nie pytał Polaków, można domniemywać, że "Polska wielki projekt" to kolejna koncepcja OBCYCH, a więc niebezpieczna dla nas. Czy ten projekt ma obejmować nową konstytucję?
Zadaniem młodych dziennikarzy internetowych jest dowiedzieć się, którzy OBCY opracowują projekt, tak zachwalany przez premiera Morawieckiego.

2020-10-09
Alina

 

hens
zauważyłem wiele miesięcy temu, że strony rządowe są w "chmurze" - co uznałem za skandal.
Masz jakieś o źródło na ten temat?

2020-10-09
Artur Łoboda

 

Oj Alino
Świetne przemyślenie i wnioski.
Zamiast na stronę główną tu wypisujesz.

2020-10-09
Artur Łoboda

 

O 'chmurze' wiadomo mi tyle, że powstała za nasze pieniądze jako NARODOWA, bo wszystko co ONY tu robią jest narodowe, np. WODA POLSKA, albo POLSKIE, np. POLSKA WIELKI PROJEKT lub POLSKIE SIECI ENERGETYCZNE z zarządem w Tel Avivie czy POLSKI FUNDUSZ ROZWOJU. Takie wielkie korporacje łatwiej przejąć i zarządzać nimi jednoosobowo z j/w.

Po kilku dniach od oddania 'chmury' przejął ją w zarząd Google (https://www.money.pl/gospodarka/operator-chmury-krajowej-nawiazal-wspolprace-z-google-gigant-otworzy-w-warszawie-centrum-oprogramowania-6428974581020801a.html) jako 'partner strategiczny' :)

Nasze informacje i dane (wszystkie polskie dane!) w łapach Googla są jak nasze pieniądze w banku Morgana. Zresztą też cyfrowe. Po ew. zwarciu w sieci znikną, czymkolwiek to 'zwarcie' miałoby być.

Wcześniej załatwiono to poprzez oddanie całej cyfrowej obsługi państwowej administracji jednej firmie informatycznej, trzeba trafu też izraelskiej.

Należała ona do brata sławnego Kuronia.

2020-10-09
hens

 

"Należała ona do brata sławnego Kuronia"

PS - jakiej narodowości jest właściciel budynku, w którym mieści się siedziba PiSu? :))

2020-10-09
hens

 

PSS - "Izraelski właściciel sprzedał budynek z siedzibą PiS" - https://www.rp.pl/Prawo-i-Sprawiedliwosc/190519634-Izraelski-wlasciciel--sprzedal-budynek-z-siedziba-PiS.html

A nowy właściciel tysz żyt.

2020-10-09
hens

 

Arturze!
Jak widać powiedzenie "siedź w kacie, a znajdą cię" działa nawet w internecie :)

2020-10-10
Alina

  

Archiwum

George Soros Gro?ba kapitalizmu
wrzesień 30, 2003
Kolejne buble i robota dla Trybunału
październik 30, 2004
Mirosław Naleziński
WP jak TPSA
październik 17, 2003
Tomasz Sęk
Rzeczpospolita pomieszana
czerwiec 11, 2007
Olaf Swolkień
Blefowanie i pogróżki Waszyngtonu przeciwko Iranowi
maj 27, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy to jeszcze lewica?
listopad 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
Unijne statki dla unijnych pracowników
maj 29, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
UWAGA: Bartoszewski chce emigrowac!!!!! Jak chcesz mu w tym pomoc GLOSUJ NA PiS!!!!!!!!!
październik 19, 2007
.
7 pa?dziernika, sobota
wrzesień 25, 2006
Władysław Chmiel
Czyja wojna?
kwiecień 5, 2003
http://www.naszdziennik.pl/
Przed zatrzymaną rewolucją
listopad 11, 2007
Marek Olżyński
USA wypałowują durną Europę bez wysiłku
kwiecień 10, 2008
marduk
Przynajmniej wiadomo o co naprawdę "Unii Europejskiej" chodzi
luty 21, 2006
PAP
Ojciec
listopad 1, 2008
Marek Jastrząb
A new book by Israel Adam Shamir:
lipiec 1, 2005
zaprasza.net
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
Pułkownik Chwastek odrzucony
wrzesień 20, 2002
Zbigniew Lentowicz http://www.rzeczpospolita.pl
Zaskoczenie
styczeń 1, 2008
Marek Olżyński
Czy zupa jest "rasistowska"?
styczeń 4, 2007
bibula- pismo niezależne
Czy warto było?
kwiecień 3, 2007
Marek Olżyński
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media