ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Dlaczego udaje się tuszowanie spraw przez rząd 
21 październik 2021     
Kto sieje wiatr (1) 
22 listopad 2016      Artur Łoboda
Wrogowie Polski 
21 luty 2013      Artur Łoboda
To qulturalne oszustwo trwa od dawna ... 
6 czerwiec 2017      Alina
Praca dla pracowitych, szpitale dla alkoholików, kobiety do kochania 
9 grudzień 2013      Ewa Englert-Sanakiewicz
Kiedy nastąpi koniec prania mózgów? 
4 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Jedna owczarnia, jeden pasterz 
9 wrzesień 2011      Elzbieta Gawlas
"Tymi ręcami" 
22 wrzesień 2020     
Rządowi eksperci 
16 listopad 2015      Artur Łoboda
A wyszło tak - jak wyszło 
31 styczeń 2018     
Inni obcokrajowcy robią co chcą. SZOK! PiS-owski ambasador imprezuje z Kozlovską, partia Rydzyka i koalicja prawicy RN+JKM do PE? 
7 grudzień 2018      Alina
pytanie i odpowiedź.  
24 wrzesień 2020      Artur Łoboda
Śmierć nasłana przez telefon 
18 listopad 2020      Artur Łoboda
Największy bohater świata 
25 październik 2020     
Jaki paragraf? 
20 kwiecień 2020     
Niedźwiedzia przysługo szumowiny dla Dudy 
12 lipiec 2020     
Zygmunt Jan Prusiński NIEBIESKI BLUES - część ósma 
8 luty 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Teksty źródłowe do „Cudów” w USA oraz w Watykanie 
16 czerwiec 2009      Marek Głogoczowski
Pół prawdy to dalej kłamstwo 
18 luty 2018     
Czy Giertych jest normalny? 
15 styczeń 2013      Artur Łoboda

 
 

Własne dokumenty firmy Pfizer dowodzą, że WIEDZIELI, że ich szczepionki przeciw kowid nie są „bezpieczne i skuteczne”… i wiedzieli, że nanocząsteczki mRNA krążą w organizmie

 

Pod koniec 2021 roku sędzia okręgowy USA Mark Pittman nakazał firmie Pfizer ujawnienie wszystkich istotnych danych na temat „szczepionki przeciw covid-19”.
Agencja ds. Żywności i Leków (FDA) próbowała chronić firmę Pfizer, sugerując, że dane będą utrzymywane w tajemnicy przez następne dwadzieścia lat.

Jednak sądy nakazały szybkie ujawnienie informacji, domagając się przejrzystości dla produktu, który był używany arogancko i terorystycznie w celu zniszczenia środków do życia i zdrowia ludzi.
 
Ponieważ dokumenty są udostępniane opinii publicznej w tempie 55 000 stron miesięcznie, naukowcy dokumentują prawdę o szczepionkach przeciwko Covid-19 .
Po pierwsze, te zastrzyki wykorzystują technologię replikacji RNA do wykorzystania wrodzonego układu odpornościowego do masowej produkcji wariantu broni biologicznej z białkiem kolczastym.
Doprowadziło to do powszechnego osłabienia odporności i nasilenia choroby, powodując większą liczbę przypadków, hospitalizacje i zgony.
Co więcej, własne dokumenty firmy Pfizer dowodzą, że ONI WIEDZIELI, że ich szczepionki przeciw kowid nie są „bezpieczne i skuteczne”.
Firma Pfizer wiedziała również, że nanocząsteczki mRNA krążą w organizmie, powodując uszkodzenia narządów.
FDA i tak udzieliła zezwolenia na użycie w sytuacjach awaryjnych (EUA), okłamując opinię publiczną na temat „bezpieczeństwa” i „skuteczności” szczepionki.


Zaniedbanie kryminalne lub spisek kryminalny: rozwikłanie oszustw Pfizera i FDA na temat szczepionek przeciw Covid-19


 
Istnieją tylko dwa wyjaśnienia zachowania FDA w tej historycznej sprawie błędów w sztuce lekarskiej: kryminalne zaniedbanie lub kryminalny spisek.
Albo FDA niedbale zignorowała dane zawarte w tych dokumentach, albo aktywnie uczestniczyła w kryminalnym spisku mającym na celu popełnienie oszustwa i wyrządzenie szkody ludności.
Dlaczego FDA miałaby ślepo ufać firmie (Pfizer), która wcześniej nielegalnie promowała produkty farmaceutyczne, co doprowadziło do największej w historii Departamentu Sprawiedliwości ugody dotyczącej oszustw związanych z opieką zdrowotną ?

Po upublicznieniu dokumentów firmy Pfizer zarówno firma Pfizer, jak i FDA powinny zostać obciążone karą finansową.
Powinny zostać oskarżone nie tylko o nielegalną promocję produktów farmaceutycznych, ale także za stosowanie oszustwa i przymusu w celu wymuszenia na ludności stosowanie szkodliwych produktów.
 
 
Dokumenty firmy Pfizer poruszają poważne problemy dotyczące zdrowia publicznego.
Do tej pory wydano co najmniej 50 000 stron .

W dokumentach Pfizer wielokrotnie zapewniał FDA, że ich szczepionka „zapobiega” Covid-19, mimo że projekt badania wykorzystywał oszukańcze standardy diagnostyczne do manipulowania punktami końcowymi, ignorując bezwzględną redukcję ryzyka .
Firma Pfizer zrozumiała, że ​​zaszczepione osoby mogą nadal mieć pozytywny wynik testu na Covid-19 i nadal mogą mieć te same objawy ze strony układu oddechowego, nawet po wystąpieniu skutków ubocznych szczepionki.
Jednak Pfizer wielokrotnie twierdził, że ich szczepionka „zapobiega” Covid-19 – okłamując FDA na temat skuteczności.
 
W dokumentach firma Pfizer wskazała, że ​​szczepionkę należy stosować do „aktywnej immunizacji, aby zapobiec COVID-19 wywołanemu przez SARS-CoV-2 u osób?” 16 lat.”
Jednak Pfizer i FDA miały również dane pokazujące, że „skuteczność” szczepionki szybko osłabła.
Dane pokazują, że skutki szczepionki słabną w ciągu zaledwie jednego miesiąca, nawet po podaniu dwóch dawek.
Jednak FDA nie ostrzegła opinii publicznej, że zaszczepione osoby będą potrzebowały comiesięcznych dawek przypominających, aby szczepionka działała.
 

Pfizer i FDA miały wyraźne dowody na to, że szczepionka powoduje rozległe szkody


 
Firma Pfizer miała również przytłaczające dane na temat działań niepożądanych szczepionki.
Firma farmaceutyczna wiedziała, że ​​zdarzenia niepożądane nasilały się z każdym kolejnym zastrzykiem przypominającym, jednak FDA od samego początku zatwierdziła protokół dwóch dawek, a nawet zatwierdziła trzecią dawkę przypominającą, pomimo dowodów na rosnące ryzyko dla zdrowia.
W serii dokumentów firma Pfizer napisała na stronie 24 o zależnym od dawki charakterze zdarzeń niepożądanych, które obejmowały ciężkie stopnie obrzęku i rumienia wraz z martwicą mięśni, zwłóknieniem oraz zwiększonym rozmiarem i wagą śledziony.
„Częstość występowania i nasilenie reakcji były wyższe po drugim lub trzecim wstrzyknięciu w porównaniu z pierwszym wstrzyknięciem” – napisał Pfizer.
 
Firma Pfizer miała również dowód na to, że nanocząsteczki mRNA migrowały z miejsca wstrzyknięcia, jednak rząd i media wielokrotnie kłamały na temat degradacji mRNA i całego procesu pozostawania w mięśniach naramiennych.
Składniki szczepionki migrowały głównie do jajników, wątroby i śledziony, ale także proliferowały nadnercza, pęcherz moczowy, kości, szpik kostny, oczy, jelito grube, węzły chłonne, trzustkę, ślinianki, skórę, jelito cienkie, jądra, grasicę, tarczycę i macicy.
 
Pfizer i FDA dysponowały jasnymi danymi pokazującymi więcej ogólnoustrojowych zdarzeń niepożądanych występujących w grupie zaszczepionej w porównaniu z grupą placebo, jednak oboje kłamali opinii publicznej, twierdząc, że zaszczepieni mieli łagodną chorobę, a nieszczepieni stanowili „zagrożenie dla zdrowia publicznego”.
Pfizer wiedział, że zaszczepieni byli od dwóch do dwudziestu pięciu razy bardziej narażeni na negatywne skutki zdrowotne szczepionki.
 
W dokumentach firma Pfizer zdecydowanie preferowała pasywny system monitorowania zdarzeń niepożądanych, który opierał się na nieuzasadnionych zgłoszeniach, które można było łatwo odrzucić.
Firma Pfizer nie chciała ponosić dodatkowych kosztów związanych z dokładnym rejestrowaniem obrażeń poszczepiennych, ani nie chciała zrekompensować rodzinom poszkodowanym przez ich szczepionki .
Najwyraźniej ani Pfizer, ani FDA, ani CDC nie udostępniły odpowiedniej świadomej zgody na te szczepionki, szkodząc niezliczonym ludziom na całe życie, jednocześnie okłamując opinię publiczną dezinformacją i niszcząc zaufanie publiczne.
 
 
Źródła obejmują:

SteveKirsch.substack.com
NaturalNews.com
PHMPT.org
Justice.gov
NaturalNews.com
PHMPT.org [PDF]
 
 
Źródło:

https://www.naturalnews.com/2022-03-10-pfizers-own-documents-prove-they-knew-covid-vaccines-not-safe-mrna-nanoparticles.html
14 marzec 2022

Lance D Johnson 

  

Komentarze

  

Archiwum

Bieda
styczeń 31, 2005
ala
Zgodnie ze stanowiskiem Kościoła, ale czy zgodnie z prawdą?
kwiecień 16, 2003
Adam
Rosną długi finansów publicznych
lipiec 16, 2002
PAP
Płynie Wisła Płynie
kwiecień 3, 2003
Adam Mały Gorczyca
Powrót Ligi
grudzień 12, 2002
http://haggard.w.interia.pl/liga.html
Odsiedział 18 lat za ujawnienie planów atomowych Izraela
kwiecień 25, 2004
PAP
Zmarł gen. Antoni Heda-Szary
luty 16, 2008
PAP
150. rocznica śmierci Adama Mickiewicza
listopad 26, 2005
Artur Łoboda
Konsolidacja kapitału
luty 26, 2004
Reuters
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
Szowiniści przeciw UE
marzec 25, 2004
PAP
Zabronione dotowanie biletów kolejowych?
październik 24, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Znaleziono plany obozu Auschwitz. Teraz trzeba dopasować do historii
listopad 9, 2008
PAP
Cytat dnia
listopad 27, 2002
Artur Łoboda
Łukaszewicz: Papież zostawił kapitał wiary, że będzie lepiej
sierpień 20, 2002
PAP
France Telecom uratowana przez internet i komórki
marzec 8, 2007
AFP
Polacy muszą być mądrzejsi od innych
lipiec 15, 2008
Artur Łoboda
Czy ograniczać wielkość gospodarstwa rolnego?
lipiec 26, 2002
PAP
Zmora Zagłady Nuklearnej
luty 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Wspólny błąd byłych szefów dyplomacji
lipiec 10, 2006
Mariusz Affek
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media