ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Niezdolność do nauki 
18 czerwiec 2021     
Petycja 
8 listopad 2011      Bogusław
Kowidiotom już zupełnie się w mózgach pomieszało  
20 luty 2021     
Szczyt bezczelności 
14 luty 2019      Artur Łoboda
Tajne rozmowy w Nowym Jorku. Co prezydent Duda obiecał amerykańskim Żydom? 
3 grudzień 2016      Krzysztof Baliński
Izba dyscyplinarna Sądu najwyższego, czy Sąd nad Sędziami? 
1 luty 2020     
Kłamstwo wyborcze Andrzeja Dudy 
31 styczeń 2019     
The Crime of The Partitioning of Poland Led to Both World Wars 
19 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Piekło w raju, czyli tsunami z 2004 roku. Nagrania tych co przeżyli 
8 grudzień 2018      Alina
Dla kogo było OFE 
28 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Nie ma argumentu za wspieraniem Izraela, który byłby zarówno logiczny, jak i moralny 
4 wrzesień 2024      Caitlin Johnstone
Zagrożenie Nuklearne  
8 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Uspołeczniona służba zdrowia w polskich kurortach. Dowcip z życia wzięty. 
      tłumacz
Chiny za pięć lat prześcigną USA – Peter Schiff  
26 kwiecień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Boże, strzeż mnie od przyjaciół 
6 sierpień 2019      Artur Łoboda
Mord rytualny na Polakach 
25 listopad 2023     
Permanentna Wojna Stanów Zjednoczonych o Władzę nad Globem?  
13 listopad 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
32 lata później ... 
31 październik 2013      Artur Łoboda
Wszystkiego Dobrego Życzymy 
1 kwiecień 2015      www.trwanie.com
Dla urzędów skarbowych SUWEREN jest ZEREM 
21 lipiec 2016      Alina

 
 

"The Dossier" ujawnia ogłoszenie o rozpoczęciu WEF-Gates Event 201 z Davos 2019

 
„Ćwiczenie zostanie nazwane Event 201 na cześć… potencjalnej pandemii”.
 
"The Dossier" uzyskał nagranie z pierwszego ogłoszenia dotyczącego "Event 201", sponsorowanej przez Gates Foundation i Światowe Forum Ekonomiczne symulacji gry wojennej, która odbyła się w październiku 2019 r., w której fikcyjny koronawirus przeniósł się z rezerwuaru zwierząt na ludzi, gdzie organizatorzy ostrzegali przed „podobną pandemią w przyszłości”.
 
Ogłoszenie było kiedyś dostępne w Internecie, ale zostało wycofane z nieznanych powodów. 
"The Dossier" ujawniło klip audio, który potwierdza, że ​​plan Wydarzenia 201 powstał podczas WEF Davos 2019.
Tematem tamtegorocznego Davos była „Globalizacja 4.0: kształtowanie globalnej architektury w epoce czwartej rewolucji przemysłowej”.
  
Niezwykłe podobieństwa i czas między "Event 201" a rzeczywistą pandemią koronawirusa doprowadziły do ​​pytań o to: czy strony symulacji miały wcześniejszą wiedzę na temat tego, co wydarzy się w nadchodzących tygodniach i miesiącach? 
Co więcej, interesariusze, którzy sponsorowali i uczestniczyli w "Event 201", jednogłośnie odnieśliby ogromne korzyści z pandemii i dzierżyliby monopolistyczną władzę w kształtowaniu polityki dotyczącej pandemii.
 
Jak niedawno donosiło Dossier, odkryliśmy, że pierwsze publiczne ogłoszenie "Event 201" zostało ogłoszone na marginesie dorocznego spotkania Światowego Forum Ekonomicznego 2019 w Davos. 
Dzięki pracy naszych cennych internetowych detektywów uzyskaliśmy nagrany dźwięk z panelu, który nie był dostępny online.

Zanim przejdziemy do klipu, oto trochę tła:
 
23 stycznia 2019 r. Tom Inglesby, dyrektor Johns Hopkins Center for Health Security, ogłosił plan "wydarzenia 201" we współpracy z Gates Foundation i Światowym Forum Ekonomicznym. 
Jego organizacja miała później gościć to wydarzenie w Nowym Jorku na kilka tygodni przed wybuchem pandemii. 
Inglesby ze swojej strony został później starszym doradcą w Białym Domu Bidena. 
Opublikował ogłoszenie na Twitterze po wygłoszeniu swoich uwag. 
Jak donosi "The Dossier" , pierwszą osobą, która przesłała dalej ogłoszenie, był Ron Klain, który później został szefem sztabu Białego Domu Bidena
 



Excited to announce today that @JHSPH_CHS+ @wef+ @gatesfoundationpartnering in Oct 2019 exercise called "Event 201" that will engage leaders from global business, national governments, international orgs in response to novel pandemic #Davos2019 1/2Przetłumacz Tweeta 


Event 201 will shine light on need for pub health, global business, science, finance, security & political leadership to be fully engaged + working for common purposes to meet challenge of new pandemic. Business will need gov, and gov will need business #wef #Davos2019 2/2
 



Firma Inglesby zapowiedziała "wydarzenie 201" podczas panelu „Działanie przeciwko ryzyku, którego biznes nie może zignorować”, który odbył się w namiocie SDG (skrót od Celów Zrównoważonego Rozwoju ONZ) w Davos 2019.

Panel był sponsorowany przez UPS i Johnson & Johnson . 
Wzięli w nim udział dyrektorzy najwyższego szczebla w J&J i Merck, dyrektor wykonawczy Globalnego Funduszu kontrolowanego przez Billa Gatesa oraz prezes Fundacji UPS.
 
 
"The Dossier" zamieszcza transkrypcję części dźwięku z ogłoszenia Inglesby'ego „zwracając uwagę na nadchodzące wydarzenie”, które jest dostępne w całości poniżej. 
Oto kilka ciekawych cytatów:
 
„A teraz wyobraź sobie, że w nadchodzącym roku, kiedy 200 epidemii już nadwyręża zasoby na całym świecie, mamy wydarzenie dwustu jeden. 
Zdarzenie 201.
Ale to wydarzenie to poważna pandemia , na 
którą wszyscy się przygotowywaliśmy i nad której unikaniem i łagodzeniem pracujemy”.
 
 
„Jak więc zareagowałaby WHO i rządy krajowe, gdyby miało to miejsce w 2019 roku? 
Jaki byłby wpływ na globalny biznes?”
 
„I czy globalne firmy mogłyby pomóc rządom krajowym i międzynarodowym organizacjom pozarządowym, organizacjom ONZ, radykalnie zmniejszyć wpływ pandemii”.
 
„Z radością ogłaszamy, że nasze Centrum współpracuje z WEF (Światowym Forum Ekonomicznym) oraz Fundacją Billa i Melindy Gatesów w celu zorganizowania w październiku 2019 r. dużego ćwiczenia związanego z pandemią, które zgromadzi światowy biznes, WHO i rządy krajowe w celu rozważenia tych problemy i rzucić na nie światło i zobaczyć, czy możemy zidentyfikować ścieżki do przodu”.
 
„ Ćwiczenie zostanie nazwane Event 201 na cześć potencjalnej pandemii. 
Wezmą w nim udział globalni liderzy biznesu, urzędnicy z rządów krajowych i organizacji międzynarodowych”.
 
„ Bill Gates wielokrotnie podkreślał w swoich publicznych ogłoszeniach, jak ważne jest dostosowanie bezpieczeństwa do Rządu krajowego i zdrowia publicznego w przypadku pandemii takiej jak ta.
 
„ Doprowadziło to nawet do opracowania nowych szczepionek i gromadzenia zapasów szczepionek , co zaowocowało ważnymi przepisami”.
 
„Aby zapoznać się z rodzajami wyzwań i intensywnością ćwiczeń, które planujemy na październik 2019 r., mamy bardzo krótki zwiastun filmowy, który przyszedł… aby wprowadzić Cię w nastrój tego ćwiczenia”.
 
*odtwarzanie zwiastuna*
 
Cytaty z trailera:
 
„Kontynuujemy naszą relację o nowej i śmiertelnej chorobie zakaźnej”.
 
„Stworzenie i celowe uwolnienie wirusa kladu-x.
 
„Federalna kwarantanna na taką skalę jest bezprecedensowa”
 
„Wszędzie pytanie: kiedy będzie szczepionka?”
 
„Wiedzą, że nie mamy jeszcze szczepionki. Chcą, aby szczepionki miały priorytet”.
 
„Ponad 40 krajów zgłasza ogniska, a wiele innych podejrzewa się o przypadki”.
 
„To, jak będzie wyglądał świat, kiedy to się skończy, jest nadal bardzo niepewne”.

*Powrót do Inglesby*
 
„Wiemy, że ćwiczenia mogą niepokoić ludzi, otwierać oczy i generować nowe działania”.
 
"Dossier" dostarczyło dźwięk uzyskany z pełnego panelu. Ogłoszenie Inglesby zaczyna się o 45:45 w poniższym klipie audio.
 
 
 
Nagranie znajduje się na stronie:
 
dossier.substack.com/p/exclusive-the-dossier-uncovers-wef
 
14 listopad 2022

Jordana Schachtela 

  

Komentarze

  

Archiwum

Przejrzystość niezupełna
grudzień 13, 2008
Witold Filipowicz
"Atak" na rabina Schudricha Karol, kogoś ty popsikał!
lipiec 10, 2006
Ivo Sosnowski
Niezłe towarzystwo
lipiec 14, 2008
wp.pl
hołota i żydohołota
maj 12, 2005
Artur Łoboda
Löpper ... ?
luty 10, 2004
przysłał Adrian Dudkiewicz
WOŚP na Hali Krupowej i Luboniu Wielkim
styczeń 4, 2005
Biskupia zdrada
kwiecień 13, 2004
PAP
31 000 dni JPII
maj 26, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Krótko o protestach lekarzy i pielęgniarek
lipiec 1, 2007
Dariusz Kosiur
Lichwa uber alles ... czyli "patriotyczny obowiązek" wobec żydowskich gangsterów
luty 7, 2004
Koalicja zbada czy Polacy chronią Babilon?
czerwiec 12, 2004
PAP
Telewizja - komu ?
sierpień 21, 2003
Ojczyzna.pl
Generowanie konfliktów i polityka mediów. Zamiast relacjonować, tworzą własna rzeczywistość
październik 24, 2004
Adam Sandauer
Dwie rocznice
maj 19, 2007
Wieslaw Kwasniewski
Polska „przedmurzem” żydo-chrześcijańskiego USraela
kwiecień 14, 2008
Przysłał Israel Adam Shamir
Gross
sierpień 26, 2006
Bogusław
Błędy RJP - *Sprawozdanie o stanie ochrony języka polskiego za lata 2003-2004*
lipiec 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Marzenie scietej glowy
styczeń 10, 2008
...
Ś+P..Czy nieświetej+pamieci?.. nś+p. Dla globalnej mendy??
styczeń 18, 2008
szer.NIKIFOR
Jednomandatowe okręgi wyborcze - próba symulacji na podstawie wyników wyborów z 2001 roku
wrzesień 13, 2004
Adam Sandauer
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media