ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Izraelskie dziedzictwo 
6 listopad 2023     
START II zagrożony Tarczą? 
23 grudzień 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Dwujęzyczni w USA 
2 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Manipulacja 
13 wrzesień 2012      Wikipedia.org
"Kto to czyta" 
1 październik 2012      Artur Łoboda
Pseudopandemia  
29 czerwiec 2021     
Wytrzeźwienie 
22 marzec 2012      Artur Łoboda
Człowiek który nie istnieje - dalej groźny 
14 październik 2016     
Dziennik pisarza Karola Zielińskiego z Krakowa (24.12.2011) 
5 październik 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Dr Bassetti w radiu: „Dzisiaj 7 stron Corriere o Covid jest przestępstwem”  
23 sierpień 2020     
Kto dzisiaj nami kręci - komentarz 
28 listopad 2014      Artur Łoboda
Wezwanie do wznowienia śledztwa w Jedwabnem 
4 luty 2018     
„ETOS HEBRAJSKI” W POLSCE DZISIAJ (Część II z III) Rak poznawczy hebrajskiego „Pana Świata” Adon Olam 
2 czerwiec 2009      Marek Głogoczowski
Zabójca w ludzkim krwiobiegu: „białko kolczaste” 
15 lipiec 2021     
15 stycznia 2022 MOBILIZACJA POLAKÓW 
13 styczeń 2022     
Policja stołeczna podjęła decyzję o tym, co możemy, a czego nie możemy czytać w związku z konfiskatą książek i aresztowaniem sprzedawców 
29 listopad 2023      Tony Greenstein
Krytyka Prawa Korporacyjnego w USA 
18 wrzesień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
W polityce kulturalnej wymieniono patronów, ale mechanizmy sprawowania władzy i nihilizm moralny pozostał bez zmian 
6 sierpień 2016      Artur Łoboda
Chosztaplerzy 
22 grudzień 2011      Bogusław
15 metrowy POMNIK PRAWDY ! STANIE U ks.RYDZYKA NA JEGO POSESJI 
28 grudzień 2017      ,m,,,,,

 
 

Odwojować kulturę - Małgorzata Todd

http://mtodd.pl/?wysija-page=1&controller=email&action=view&email_id=304&wysijap=subscriptions&user_id=411

[...] Żeby zrobić serial taki jak „Zniewolona”, trzeba ekipy ludzi wolnych od przesądów gender i poprawności politycznej. Żeby zrobić serial „Wolni”, trzeba ludzi zniewolonych ideologią gender i poprawnością polityczną.
-------------------
Na potwierdzenie tej oczywistości wystarczy przypomnieć, że film "Hubal" oraz serial "Najdłuższa wojna nowoczesnej Europy" powstały ok. roku 1980, kiedy w Polsce nastąpiła tzw odwilż" a potem przez 1,5 roku mieliśmy czasy "Solidarności", tej pierwszej. Te dzieła nie powstałby nigdy wcześniej, ani o zgrozo później. I to jest miara naszej POLSKIEJ WOLNOŚCI po 1945 roku.
Ze stu lat byliśmy wolni 21+1,5=23,5 roku.
Po 1981 - wg mnie nie byliśmy wolni i nie jesteśmy. "...Ojczyznę wolna pobłogosław Panie" śpiewamy na wyrost, albo na skutek wewnętrznego zakłamania i zaklinania rzeczywistości.

Jeśli po ulicach łażą obrzydliwi sodomici, urządzając sobie święto Purim jako paradę równości w kolejnym polskimi mieście, jeśli bezkarnie bezczeszczą symbole religijne i państwowe, jeśli publiczna telewizja to promuje, to znaczy, że Polacy nie mają nic do powiedzenia we własnym państwie, a władzę i wolność mają jedynie zboczeńcy.
24 sierpień 2019

Alina 

  

Komentarze

 

Tekst z 2015 roku czytany teraz w 2019 tuż przed wyborami pozwala wystawić ministrowi Glińskiemu PAŁĘ za całą kadencję!
https://polskaniepodlegla.pl/opinie/item/3235-czas-odzyskac-kulture-pierwsze-co-nalezy-uczynic-to-przykrecic-lewactwu-kurek-z-panstwowymi-pieniedzmi

Nie tylko nikt nie przykręcił lewactwu kurka z pieniędzmi, to jeszcze mam wrażenie wręcz go odkręcił, żeby więcej dostali. Wleźli do PE, telewizja publiczna pokazuje a to Włodzimierza Czarzastego SLD, a to Adriana Zandberga i Roberta Biedronia, z taka samą częstotliwością jak reklamę No-SPA na bolący okres i kobiecość.
Ohyda!
I ta reklama i ci faceci czatujący na nasze pieniądze, wciąż z przyklejonym fałszywym uśmiechem.
Mam nadzieję, że po wyborach nie będę ich już oglądać, że ci lewacy zaczną szukać roboty na budowie, albo przy zbiorze ziemniaków, jabłek i buraków.
Bo tam jest miejsce tych tuzów intelektu szczególnie za dokonania polityczne w naszej historii.

2019-08-24
Alina

 

O Glińskim pisano tu wielokrotnie i opinie były jednoznaczne i jednolite. Wspominałem tu onegdaj o tym, jak o Glińskim pisała Izabela Brodacka - Falzmann. Nie zostawiła na nim suchej nitki. Warto byłoby sprawdzić i ustalić jego przodków, co najmniej 3 - 4 pokolenia wstecz. Wiele by się, zapewne wyjaśniło.
Trzeba by również ustalić, ile osób było agentami NKWD i Gestapo w roku 1944 i ile osób zostało zainstalowanych w Polsce z ramienia NKWD i innych obcych agentur w okresie od 1944 i w jakim postępie się rozmnażali. Do tego dodać konformistów, agentów i donosicieli wszelkiego "płazu", którzy dokooptowali się do tego sytemu po 1944r. a ponadto całą obsługę aparatu medialnego.
Abstrahując od tego, ilu nie należących do tych grup funkcjonowało skutecznie na szkodę Suwerena już w 20 leciu międzywojennym.
Kiedyś czytałem, przekaz między wierszami, że Wojsko Polskie z okresu kampanii wrześniowej było postrzegane na zachodzie jako znakomite do poziomu decyzyjnego kapitana. A to może oznaczać, że powyżej już działano strukturalnie na niekorzyść narodu, do którego obrony było powołane.
I wtedy będziemy mieć, li tylko mgliste rozeznanie prawidłowego układu sił w naszym "Kraju".

2019-08-24
Magellan

  

Archiwum

Amerykański działacz przeciw amerykańskim inwestycjom w... Polsce
maj 30, 2004
IAR
Grzech zaniechania
styczeń 14, 2007
Bogusław
Konfrontacja z globalizmem w Europie i w Ameryce
czerwiec 16, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Szpiclowski sabotaż
styczeń 25, 2008
Goska
Z narodowego punktu widzenia
sierpień 15, 2008
Dariusz Kosiur
Wszystkie dzieci są ICH
listopad 18, 2003
http://angora.pl
Papka medialna
Raport specjalny

kwiecień 28, 2003
Alina
Karol Marks - W kwestii żydowskiej
maj 4, 2008
LIST OTWARTY DO PREZYDENTA SEJMU I SENATU W SPRAWIE POLAKÓW ZE WSCHODU
październik 9, 2003
Orest Skowron
Balcerowicz tłumaczy się
marzec 10, 2006
PAP
Media -IV władza ta kryształowa
grudzień 11, 2006
A.Sandauer
Smutne refleksje
październik 30, 2007
Bogusław
Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie
grudzień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
NATO backs Georgia but no firm invitation to join
wrzesień 15, 2008
tłumacz
Fałszywe wizje historii
styczeń 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kara śmierci za handel mrówkami
marzec 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Watykan nie rezygnuje w sprawie pokoju. Wysłannik papieża jedzie do Bagdadu
luty 9, 2003
PAP
Jan Tajster dyrektorem z woli prezydenta
wrzesień 5, 2007
Bartosz Piłat, Małgorzata Wach
Apartheid panuje w Izraelu
luty 14, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Miasto Tishmanowi
luty 21, 2003
http://www.dziennik.krakow.pl/
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2025 Polskie Niezależne Media