ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Co musimy zrobić aby pokonać globalistów? 
Brat Alexis Bugnolo z Rzymu. 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Izrael w chaosie: ogłoszono całkowitą ewakuację, ponieważ ciężkie rakiety Iranu spadły na Tel Awi... 
 
"Pytam w imieniu zdezorientowanych".  
"Pytam w imieniu zdezorientowanych". List prof. Rutkowskiego do ministra zdrowia 
Szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus uczestniczył w ludobójstwie Etiopczyków 
„Amerykański ekonomista David Steinman oskarżył szefa WHO, że w latach 2012-2015 był jedną z osób odpowiedzialnych za ludobójstwo w Etiopii”, informuje portal MailOnline. 
Ludobójstwo COVID- konferencja w Wiedniu 23 październik 2020 
Znieść wolności obywatelskich,
Zniszczyć gospodarki,
Zamknąć małe i średnie przedsiębiorstwa,
Oddzielić, izolować i terroryzować członków rodziny,
Zubożyć ludzi, w tym zniszczyć miejsca pracy,
Usunąć dzieci z ich rodzin,
Internować dysydentów do obozach koncentracyjnych,
Udzielać immunitetu urzędnikom rządowym do popełnienia przestępstw: zabójstwo, gwałtu i tortur (Wielka Brytania),
Wykorzystać policję, wojsko i najemników do kontroli populacji,
Zmusić populacje do szczepień niemedyczną szczepionką zawierającą mechanizmy kontroli populacji bez ich świadomej zgody  
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
David Icke w LondonReal TV 
Podczas bezpośredniej transmisji na YouTube (6 kwietnia 2020 r.) obejrzało 65 tysięcy osób. Zaraz potem został on usunięty ze wszystkich kanałów YouTubea, Vimeo i Facebooka. Wywiad - zwłaszcza od ok. 50 min. - polecamy polskim władzom, ekspertom, dziennikarzom, policji i wojsku oraz wszystkim tym, którzy czują, że w niedalekiej przyszłości mogą przyczynić się do zachowania godności i wolności przez człowieka.  
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Ubezpieczenie od szczepień na kowida 
Tak Ministerstwo Finansów wycenia szkody w zdrowiu - wynikłe z eksperymentalnego szczepienia przeciwko nieistniejącemu kowidowi. 
Na straży wolności: Goldman Sachs  
Gerald Celente i John Stossel rozmawiają z sędzią Napolitano o różnych, nie do końca jasnych powiązaniach, między amerykańskimi bankami i rządem USA. Największe podejrzenia budzi bank Goldman Sachs, który ma dziwną nadreprezentację we władzach rządowych. Dla przypomnienia, dodam, że pracownikiem tego banku jest były premier RP, Kazimierz Marcinkiewicz, a bank był zamieszany w spekulacje na złotówce. 
Premier Hiszpanii Pedro Sanchez o wojnie przeciwko Iranowi 

 
CAŁA PRAWDA O KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ WIDZIANA OCZYMA PILOTÓW !  
Panie Kapitanie Jerzy Grzędzielski,

chylę czoła jako młodszy kolega lotnik, za poniższy tekst. Brakowało mi dotąd głosu, tak doświadczonego pilota, opisującego tragędię smoleńską, tak kompetentnie i fachowo, jak Pan to zrobił. Pozwoliłem sobie zatem, na rozpowszechnienie Pańskiego tekstu, z nadzieją na możliwe szerokie dotarcie do opinii publicznej. Zwracam się do internautów o liczne udostępnienia w internecie stanowiska w tej sprawie, wyrażonego przez świetnego pilota - prawdziwego nie kwestionowanego eksperta lotniczego. 
Zamordowani lekarze odkryli powodujący raka enzym dodawany do wszystkich szczepionek  
 
Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! 
 
Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter 
 
Zielony ŁAD zniszczy UE, a wcześniej zniszczy prywatną własność 
 
PAKT WOJSKOWY POLSKA - IZRAEL.  
Ewa Jasiewicz,Yonatan Shapira na spotkaniu w Krakowie 22 czerwca 2010  
więcej ->

 
 

Nowa rubryka DOWCIPY POLSKIEGO WYMIARU SPRAWIEDLIWOŚCI

Redakcjo!
Wnoszę o utworzenie nowego działu. Sugerowany tytuł jak wyżej. Dział zamieszczałby informacje o takich niezwykłościach jak absurdalne oskarżenia, zeznania świadków uzyskane od nich już po opuszczeniu przez nich ziemskiego padołu, powtórne rozpatrywanie sprawy zakończonej prawomocnym wyrokiem przez ten sam sąd, zaginięcie akt w sprawie dysacyplinarnej sędziego itp. Kolejne wpisy do działu powinny zawierać stronę www gdzie proces jest relacjonowany i tylko krótkie wyszczególnienie idiotyzmów. W miarę możliwości, należy dążyć do podania personaliów sędziów i prokuratorów, a także adwokatów (bywa, bywa...) odpowiedzialnych za te absurdy.

Poniżej przykładowy wpis.

Wyrok w sprawie "śląskiego skoku stulecia"
http://info.onet.pl/1053296,11,item.html
Powyższa wiadomość została znacznie "zmoderowana". W szczególności, brak informacji podawanej przez poranne wydanie wiadomości tvn, że oskarżeni zostali WYKLUCZENI przez następujące dowody MATERIALNE uzyskane w miejscu napadu:

1. Ślady DNA
2. Odciski linii papilarnych sprawców
3. Analiza zapisu kamer video.

Proszę zwrócić uwagę na fakt że "zmoderowana" relacja podaje personalia sędziego i adwokata, a ukrywa personalia prokuratora. Z informacji telewizyjnej wiem że ten anonimowy kretyn wnosił jeszcze dziś rano o wyrok 10 lat dla każdego z oskarżonych. Relacja zawiera również próbkę polskiego bełkotu sądowego w którym zeznania świadka traktuje się jako "dowód" porównywalny z zapisem kamer video, badań DNA, linii papilarnych, nagrań głosu itp ("sąd zarządza o wniesienie dowodu w postaci przesłuchania świadka"). Dlatego użyłem caps locku dla przymiotnika MATERIALNE. W innych językach przymiotnik tem byłby zbędny. Używanie podobnego bełkotu jest społecznie szkodliwe bo wyrabia przekonanie o nadmiernej roli zeznań, przyznania się do winy, opinii organów ścigania o oskarżonych, obserwacji osób prowadzących śledztwo, uznaniowych decyzji itp... W takich sądach wszystko jest możliwe, a kwestia kto faktycznie popełnił przestępstwo jest drugorzędna...

Oczywiście, podobnie jak w sprawie 3-krotnego morderstwa w Kredyt Banku, prawdziwych sprawców należy szukać w środowiskach powiązanych z policją i z agencjami ochrony.
14 luty 2005

cywilizowany 

  

Archiwum

Niezależne Obchody Rocznicy Strajków Sierpniowych 1980 we Wrocławiu
sierpień 24, 2005
Leszek
Balcerowicz za szybkim wprowadzeniem w Polsce euro
czerwiec 9, 2004
PAP
Amerykańska Teokracja?
maj 30, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Było dwóch agresorów w 1939 r.
wrzesień 9, 2004
Gansterzy przejmują we władanie Polskę
luty 9, 2003
PAP
Są jeszcze normalne narody
marzec 9, 2004
RMF
"Monologi cywilizacji" na wyspie Rodos, 3- 6 września 2003
wrzesień 26, 2003
Marek Głogoczowski
Statystyka
luty 22, 2008
Marek Jastrząb
„Fachowcy” od piłki kopanej
czerwiec 10, 2006
Marek Olżyński
Cytat dnia
grudzień 10, 2002
zaprasza.net
Dlaczego USA muszą zbombardować Iran?
maj 13, 2006
Dr Krassimir Petrov
PKNORLEN (PKN): 6 milionów odprawy
sierpień 14, 2004
PAP
Polska Republika bananowa
październik 5, 2003
Poszkodowani pacjenci a pakt stabilizacyjny
luty 5, 2006
Adam Sandauer, przewodniczący Stowarzyszenia
"Tolerancja" niczym "judzenie"
marzec 1, 2005
PAP
Szachowanie PRL-em
styczeń 13, 2006
Marek Olżyński
"Czy Papież przeprosi ofiary Solidarności" (7)
listopad 14, 2003
Oświata, czyli – jak iść piętami do przodu
luty 17, 2008
Marek Jastrząb
List otwarty do Ministra Sprawiedliwości Grzegorza Kurczuka
kwiecień 28, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
Osiągnięto globalne porozumienie handlowe w Genewie
sierpień 2, 2004
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media