|
Przygotujmy się do sprzątania Polski
|
|
Kiedyś wstydem było ujawnienie procederu prostytucji.
Dzisiaj nikt się tym nie przejmuje, a szczególnie otwarcie występują dziwki moralne - pokroju Jacka Żakowskiego.
Od pewnego czasu przestał się czymkolwiek przejmować i jawnie występuje jako rzecznik interesów niemieckich w Polsce.
Dziwnym trafem, kiedyś występował jako rzecznik Putina.
No cóż... stare przysłowie mówi, że kurwa idzie do tego - kto lepiej zapłaci.
A sytuacja Żakowskiego nie jest ciekawa. Po latach agenturalnej działalności - zostanie niedługo usunięty ze świata mediów. Dlatego rozpaczliwie daje sygnały, że jeszcze może się przydać - przyszłym mocodawcom.
A, że większość mediów jest w rękach niemieckich - to nadzieje Żakowskiego nie są bezpodstawne. W końcu - mogą go uczynić redaktorem naczelnym jakiegoś brukowca.
Każdy obserwator sceny politycznej musi sobie zadać podstawowe pytanie: czy zjawisko nazywane partiami politycznymi - nie jest tylko wielką mistyfikacją przed naszymi oczami.
A, jeżeli jest to mistyfikacja - to jak daleko sięga?
Czy nienawiść do Jarosława Kaczyńskiego jest udawana- czy też prawdziwa?
Kilka dni temu polskojęzyczne brukowce poinformowały, że jakiś dziennikarzyna niemiecki napisał iż "PiS szuka awantury". A dalej informacja, że chcemy renegocjować traktat klimatyczny.
Tak więc - naturalne dla demokracji metody działania stają się "awanturą" wtedy - gdy dbają o interes ekonomiczny Polaków. A gdy służą pogłębieniu hegemonii niemieckiej w Europie - to są wychwalane przez dziennikarskie dziwki.
w kampanii wyborczej PiS obiecywał przywrócenie praworzadnoiści.
Ja zamierzam bardzo konsekwentnie - tego się domagać.
Jeżeli nie osądzimy przestępców z PO - to przestępczość polityków wejdzie do rytuału polityki i już nigdy się z niej - nie wyzwolimy.
|
|
2 listopad 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Krotko i na temat. Zakowski to typowa Trojanska, lub raczej "lisowska" padlina poslugujaca sie jezykiem Polskim w celu Polsce szkodzenia... Restrukturyzacja mediow publicznych to jeden z pierwszych i koniecznych celow nowego rzadu. Bedziemy to obserwowac...
|
|
2015-11-03
TellTheTruth
|
|
|
|
Kolejna inwestycja "technologiczna" w Polsce
luty 11, 2003
zaprasza.net
|
I śmieszno, i straszno...
grudzień 10, 2002
|
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
|
Hindenburg and Hitler
kwiecień 30, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Singer to stand down as President of Claims Conference
czerwiec 17, 2007
przysłał ICP
|
Gal Anonim
luty 16, 2005
Mirosław Naleziński
|
Czy istnienie ONZ jest zagrożone?
styczeń 31, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Na dnie bagna
marzec 25, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas
|
Dla Premiera trawniki ważniejsze od ludzi...
sierpień 28, 2003
Mirosław Żeberek
|
Promowanie półgłówków czyli...
styczeń 11, 2008
|
O "bohaterach" .....
maj 15, 2007
przeslala Elzbieta
|
Urzędniczyny i ich czyny
listopad 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
"Rywin nie może odmówić zeznań przed komisją"
styczeń 15, 2003
IAR
|
Do diabła
maj 21, 2008
Marek Jastrząb
|
Tragedia Iraku jest przez media ukrywana przed Amerykanami
listopad 8, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Rocznica
listopad 26, 2004
Krzysztof Cierpisz
|
Putinowski "antysemityzm"
maj 11, 2007
przysłał marduk
|
Głupcy, których bieda dosięgła ...
październik 16, 2004
PAP
|
Demaskowanie Lobby Izraela w USA
marzec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Geszefciarze, czyli o standardach polityków
październik 13, 2007
Marek Olżyński
|
|
|