ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Polin - Europejska wersja Palestyny, czyli jeden krok od Apartheidu. 
2 luty 2020      TellTheTruth
Ropa naftowa w Zatoce Meksykańskiej i fiasko sankcji przeciwko Iranowi  
1 czerwiec 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Człowiek na wzgórzu 
12 kwiecień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Dokąd idziesz Polsko? 
3 sierpień 2016     
Na żydowskim celowniku – chrześcijańska Biblia 
2 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski żąda likwidacji Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców PSNLiN! 
3 luty 2025      PSNLiN
Obywatelski projekt ustawy ws. wieczystego 
2 styczeń 2015      sprzeciw21
Szacunek dla czytelnika 
23 sierpień 2017     
Wojny XXI wieku 
10 grudzień 2020     
Odnośnie pyskowania 
2 wrzesień 2020     
Wróg mojego wroga 
4 maj 2021      Artur Łoboda
FDA w końcu przyznaje, że szczepionki przeciw kowid powodują zakrzepy krwi 
14 maj 2022     
30 lat po tamtej Solidarności ! 
1 wrzesień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Rządowe tuszowanie urazów szczepień kowidowych, podobnie jak tuszowanie przez ZSRR szkód popromiennych w Czarnobylu 
28 lipiec 2022     
Orwellowska Polska zalegalizowanego bezprawia  
13 sierpień 2020     
Dziennikarski szczur 
3 listopad 2020     
Lekarka rodzinna z nieskazitelną 40-letnią karierą zostaje zawieszona na 6 miesięcy za „jadowite” komentarze antyszczepionkowe – w tym takie, że dzieci „ustawiane są w kolejce” po szczepionkę na Covid, która mogła je „zabić” 
6 listopad 2023     
Europosłom się powodzi. 
7 luty 2014      www.polskawalczaca.com
W rocznicę zburzenia WTC 
11 wrzesień 2016      Artur Łoboda
Istniejemy w poetyckiej przestrzeni 
30 lipiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński

 
 

W USA nadal rozpyla się genetycznie modyfikowane komary

Pomimo informacji, że wypuszczone do środowiska naturalnego komary GMO firmy Oxitec mutują i tworzą nowe hybrydowe odmiany firma przy wsparciu rządów nadal rozpyla tego typu komary.
 
Obecnie obywatele Florydy odnotowali takie rozsypywanie komarów GMO, iż dokonuje się go z helikopterów na niczego nieświadomych obywateli. Doszło nawet do sytuacji gdzie helikopter rozpylił komary nad masową imprezą AFRAM 2023 i tłumy ludzi musiały się opędzać od milionów owadów.

Faktem jest jak wspomnieliśmy, że te komary GMO mające kontrolować lokalne populacje już mutują się tworząc nowe odmiany. Ma to negatywny wpływ na środowisko i doprawdy trudno przewidzieć jakie będą długofalowe skutki tego typu mutacji.
Z drugiej strony nie są też upubliczniane badania dotyczące wpływu komarów GMO i ich ukąszeń (ze szczepionkami) na ludzi co czyni cały program jednym wielkim eksperymentem na ludzkiej populacji (tinyurl.com/5bv34cw5).
------------------------------------------------------------------------------------------

"Eko-szaleństwo. Bill Gates finansuje program wycinania i zakopywania drzew w celu walki ze „zmianami klimatycznymi”."

Bill Gates obecnie finansuje program wycinania i zakopywania drzew w celu „ograniczenia globalnego ocieplenia”. Według raportów firma Kodama Systems, dzięki zastrzykowi kapitału początkowego w wysokości 6,6 miliona dolarów od firmy Breakthrough Energy i innych firm, chce wyciąć 70 milionów akrów zachodnich lasów w ciągu następnej dekady.

Naukowcy twierdzą, że „zakopywanie drzew może zmniejszyć globalne ocieplenie”. Trudno jest jednak powiedzieć gdzie dokładnie wynajduje się tego typu naukowców. Po wycięciu drzew (głównie kalifornijskich) Kodama planuje je zakopać, rzekomo po to, aby zapobiec „wyrzucaniu” węgla z powrotem do atmosfery.

Koordynatorzy projektu chcą dzięki temu sprzedawać rynkowe opcje kompensujące emisje dwutlenku węgla (salable carbon offsets), zabezpieczeniem których jest zakopywanie biomasy w suchych i beztlenowych „skopach ziemnych”, zamiast wykorzystywać drewno do konwencjonalnych celów, takich jak budowa domów (tinyurl.com/yc3sa4va).
------------------------------------------------------------------------------------------

Trzeba sobie powiedzieć, że nie ma takiego obłędu, którego żydy amerykańskie nie zafundują Amerykanom. Amerykanom, czyli wkrótce i nam.

Jak to będzie niezwykle ekologicznie przejąć Polskie Lasy, wyciąć je i... zakopać! Ktoś ma wątpliwości, że PiS nie odda naszych lasów? Odda, a goła gleba będzie w sam raz, żeby zatłaczać w nią CO2 i dołować inne śmiecie.
11 wrzesień 2023

hens 

  

Komentarze

  

Archiwum

Własność to złudzenie
lipiec 6, 2008
przesłał .
Nie ma końca spekulacji o pochodzeniu nacji
październik 28, 2006
bronson
Zbrojenia na świecie
styczeń 4, 2008
przysłał ICP
Wizyta w Kanadzie
styczeń 1, 2005
Lewed
Co robić?
marzec 30, 2003
Andrzej Kumor
I beda rzadzili zelaznym pretem w UE
styczeń 22, 2003
Elzbieta
Prawdziwa afera
styczeń 28, 2007
Bartosz Machalica
"Fałszywy Pieniądz Wypiera Prawdziwy z Obiegu"
marzec 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Niewygodne prawdy
grudzień 21, 2008
Marek Jastrząb
Ogłoszenia parafialne
(ponoć autentyczne)

czerwiec 9, 2003
red. Krzysztof
Rehabilitacja
marzec 17, 2008
Marek Jastrząb
Cel Postępowego Upaństwawiania Banków w USA?
październik 10, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Sumienie ruszyło Rzecznika Prezydenta Bush’a?
listopad 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Co obiecują "podstawowe prawa UE"?
luty 13, 2005
Ks. prof. Czesław S. Bartnik
Triumf woli
wrzesień 12, 2003
Andrzej Kumor
Czy po kolejnej szkodzie Polak będzie głupi?
wrzesień 14, 2003
Fałszywe porównania
luty 12, 2005
Kazimierz Poznański
Inna historia
czerwiec 25, 2003
przesłała Elżbieta
TV Puls chce zmienić koncesję
listopad 22, 2006
PAP
Ciekawostka
wrzesień 20, 2004
ccc
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media