ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Trzeci wymiar umysłu 
28 marzec 2011      Artur Łoboda
Język globalistów  
12 październik 2021     
Farsa zwana polityką historyczną  
24 kwiecień 2016      Sebastian Adamkiewicz
Dane osobowe na sprzedaż 
22 sierpień 2010      Goska
Nie musiał przejeżdżać ciężarnej zakonnicy 
29 marzec 2020      Artur Łoboda
Co CIA ukrywa w sprawie zabójstwa Kennedy'ego 
27 październik 2021     
Skąd taki smog w Warszawie 
17 styczeń 2017      wybierzPolskę
Obama i Miedwiediew  
2 kwiecień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Ekologia "zaawansowana" 
28 listopad 2016      Artur Łoboda
Oficjalny koniec plandemii w Hiszpanii? 
14 styczeń 2022      Leszek Śmieszek
Byli urzędnicy przyznają, że Izrael przez dziesięciolecia finansował i wspierał Hamas, aby zapobiec powstaniu państwa palestyńskiego 
24 listopad 2024      Cassie B.
Pederasta Zawieyski 
5 marzec 2016      Artur Łoboda
Korwin to nie człowiek, ale stan degeneracji umysłu  
22 kwiecień 2015      Artur Łoboda
Wenecka baśń III 
13 marzec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Co to za testy na covid-19 (2) 
26 czerwiec 2020     
SZEŚCIOLATKI DO PRACY, WŁADZA NA BEZROBOCIE, INWALIDZI DO URN! 
8 grudzień 2013      Ewa Englert-Sanakiewicz
#RespectUs 
26 luty 2019     
Ukrywanie prawdy 
18 czerwiec 2020      Artur Łoboda
Inne oblicze nazizmu 
26 wrzesień 2011      Artur Łoboda
Kto stworzył Putina? 
4 maj 2022     

 
 

Czy PiS zmądrzeje po szkodzie

Nie ma dnia by zagraniczni politycy nie atakowali PiS.
Zarzuty są na ogół absurdalne i w swojej istocie gwałcą elementarne zasady praworządności międzynarodowej.
Ciągłe czepianie się PiS przypomina agresję zboczeńców wobec uwięzionego dziecka.
W tym wypadku można powiedzieć, że są to zboczeńcy polityczni, którzy wyżywają się na bezsilnej ofierze!

Ale PiS sam się o to prosił - gdy prostytuował się wobec żydowskich degeneratów politycznych, a ci potraktowali Partię Kaczyńskiego jak tanią dziwkę, którą można chwycić za kłaki i wyrzucić za drzwi.
Wszystko - co się na arenie międzynarodowej obecnie dzieje jest skutkiem politycznej prostytucji PiS wobec żydowskich degeneratów.

A dlaczego PiS nie zaprosił do Polski profesora Normana Finkelsteina?
Bo tanie dziwki nie zadają się z ludźmi inteligentnymi, ale tylko ze zbirami. (czytaj syjonistami.)

Mądry Polak po szkodzie doprowadziłby teraz do oziębienia stosunków z Izraelem.
Nie chodzi o żadne spory tylko o oziębłość wobec wszelkich inicjatyw izraelskich i porzucenie jakichkolwiek pomysłów udziału polskich żołdaków w misjach wojskowych na Bliskim Wschodzie.

Jeżeli do tego nie dojdzie to możemy być pewni, że nie z głupotą polityków PiS mieliśmy do czynienia, ale z ustawką dla oszukania naiwnego elektoratu PiS.
26 styczeń 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Wczoraj jakiś minister w TVP-Info informował o konieczności wprowadzenia opłaty cukrowej, bo napoje słodzone są rakotwórcze i dzieci od tego tyją....

Miałam ochotę rozwalić telewizor słuchając tych durnot ....

Byłam też wczoraj w odwiedzinach u starszego wujka, 89 lat, który całe życie jadł dużo słodyczy, słodził herbatę i pije co mu smakuje. Nie ma cukrzycy, nie ma raka, jak na swój wiek jest po prostu trochę słabszym człowiekiem.

Za cukrzycę odpowiadają w znacznie większej części antybiotyki, albo inne "leki" - można takie informacje znaleźć na stronach akademii medycznych.

Jeśli ta opłata będzie wprowadzona, jestem pewna, że prezydent Duda przegra wybory, a PiS zaraz w następnych wyborach.
Czy tego chcesz panie prezesie Jarosławie Kaczyński?????

Można sobie poczytać jaki organ potrzebuje najwięcej cukru. Jest to mózg! Czy PiS chce nas ODMÓŻDŻYĆ?

2020-01-26
Alina

 

Na marginesie, jeszcze w latach 60- tych uważano, że cukrzyca jest wtedy gdy przekroczone jest 200 jednostek. A potem zmieniono normy i obniżono do ok 100.
A co do przyczyn, pełna zgoda.
Zobacz Alino jak poszerzają katalog schorzeń, poprzez tworzenie nowych jednostek i manipulacje normami, a koncerny farmaceutyczne notują, chyba już większe zyski, niż kartele narkotykowe.

2020-01-26
Magellan

 

Pewna przychodnia cukrzycowa każe się zgłaszać swoim pacjentom, jeśli cukier przekroczy 300 ....
Kiedy opiekowałam sie śp. mamą, po zmierzeniu cukru okazało sie, że na czczo na 175. Przerażona zadzwoniłam do znajomego, który leczy cukrzycę od kilkudziesięciu lat i uzyskałam taką uspokajającą wiedzę. Skok cukru był wywołany przez antybiotyk, który brała z powodu infekcji grypowej. To mnie zdopingowało do wygooglania "antybiotyk cukrzyca" To co znalazłam przeraża. Od tego czasu nie biorę antybiotyków.

2020-01-27
Alina

 

Pokazują te obchody w Oświęcimiu.
Tylko Żydzi i tylko "holokaust".
To jest O B M I E R Z Ł E!
Ponoć polskie ofiary trzymano w hotelu, a jedyną ich aktywnością, miał być udział w mszy wieczornej.
I tyle.
Jedynym racjonalnym usprawiedliwieniem takiej postawy, jest nie budząca wątpliwości W I E D Z A tych, którzy nominalnie są reprezentacją społeczeństwa o zewnętrznych znamionach władzy, że po niebawem zaistniałej zawierusze, dzięki tym Żydom, przed którymi padamy plackiem przetrwamy, jako naród (w okrojonym oczywiście kształcie) i na lepszych warunkach, niż ci którzy takiego lachociągstwa nie uprawiają.
Ale obawiam się, że nawet jak przetrwamy, to ci którzy przeżyją, w sumie zazdrościć będą umarłym, albo emigrantom.
Pamiętam, jak w którymś z wywiadów Braun powiedział, że Polska przetrwa i tu po chwili wahania z szelmowsko - smutnym uśmieszkiem dodał: oby katolicka.
W domyśle, że choć cień upodmiotowienia będzie przysługiwał goim.

2020-01-27
Magellan

 

W tak zwanym holokauscie jest wiecej pytan niz odpowiedzi, a oficjalna wersje reprezentuja Zydowscy oplacani klamcy - "Ja sobie wyobrazalem w moich myslach ze tam bylem" jak powiedzial jeden z przylapanych na klamstwie "holokaustowych" Zydow…
Pytania takie jak:
Gdzie jest instalacja odprowadzajaca smiecionosny gas?
Gdzie jest spis setek skladow pociagow dowazacych wegiel do piecow?
Co robi komin wkopany w ziemi i prowadzi donikad?
to jedne z setek pytan ktore oficjalna wersje wciskaja gleboko w ziemie.
Druga Wojna byla dokladnie zaplanowana i wykonana przez syjonistow, tak jak 911.

2020-01-28
TellTheTruth

  

Archiwum

Braun o Murdochu i TV Puls
styczeń 16, 2009
pp
POLSKO - OBUDZ SIE
maj 28, 2003
Andrzej Komor
Ogólnopolski Ruch Ochrony Praw Obywatelskich i Walki z Korupcją i Redakcję Czasopisma „Afery – Korupcja –
listopad 6, 2006
Tadeusz Wolny
List
lipiec 29, 2003
Jerzy Przystawa
Imperializm Fundamentalistów Protestanckich
kwiecień 12, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Demokracja to odwaga pojedyńczego człowieka"
marzec 15, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Szturmy kanadyjskie
styczeń 24, 2006
zaprasza.net
Świadectwo Polaków Anno Domini 2005 dla potomnych
sierpień 24, 2005
Latająca trumna i awans polaków
listopad 15, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
Apokalipsa już trwa...
czerwiec 19, 2007
aktualności pnlp
Milenijny rząd czyli PZU zmienia właściciela
czerwiec 29, 2004
Jakub Sakowicz
Program Wyborczy Polonijnego Stowarzyszenia Patriotów Narodu Polskiego
marzec 14, 2005
jasiek z Toronto
Niektórzy nazywają to absurdami
maj 30, 2008
Artur Łoboda
"Mamy prawo wątpić w uczciwość pertraktacji z UE"
grudzień 23, 2002
PAP
Seks dobry na wszystko
sierpień 21, 2007
Krystyna Boińska
Osobisty dramat Donalda Tuska
wrzesień 2, 2007
tłumacz
Krytyczna Rola Polski w 1939 roku
wrzesień 1, 2004
How Good Was the Good War?
lipiec 21, 2008
ŻYCIE W NIEBYCIE
kwiecień 17, 2008
Marek Jastrząb
Respektowanie (?) elementarnych zasad dyplomacji w Polsce
październik 5, 2003
cywilizowany
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media