ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
Charlie Sheen & Alex Jones on 9/11 
Znany aktor Hollywood aktor zebrał się na odwagę powiedzenia tego co myśli o 11 września 2001 roku 
Szokujące zdjęcia mikroskopowe skrzepów krwi pobranych od tych, którzy „nagle umarli” – po szczepieniu 
Struktury krystaliczne, nanodruty, cząstki kredowe i struktury włókniste, które są obecnie rutynowo znajdowane u dorosłych, którzy „nagle zmarli”, zwykle w ciągu kilku miesięcy po szczepieniu na kowid. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Medialni MORDERCY! 
Jak najgorsze szumowiny z pierwszych stron gazet, szczuły na ludzi, którzy nie dali się zatruć trującą szczepionką przeciwko nieistniejącemu kowidowi 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Ivan Komarenko wywiad dla Głos Obywatelski 
W obronie Naszej wolności 
TO POWINIEN KAŻDY OBEJRZEĆ! 
David Martin - Wystąpienie w Parlamencie Europejskim na III Międzynarodowym Szczycie Covid  
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
Kolejna odsłona protestów w Londynie 
Policja starła się 28 listopada z protestującymi przeciwko blokadom na Oxford Street, gdzie aktywiści rzucali butelkami i szarżowali przez szeregi funkcjonariuszy, co doprowadziło do ponad 60 aresztowań.

Oddolna grupa aktywistów Save Our Rights UK zaplanowała serię demonstracji, które miały odbyć się w ciągu weekendu w Londynie, aby zaprotestować przeciwko drugiej narodowej blokadzie. 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Jak bankierzy wciągnęli USA w II wojnę światową 
Tajemnica Pearl Harbor. Prawda, którą ukrywają Amerykanie. 
Atak pistapo w Gdańsku 
Atak "policji" na proteście w czasie przemowy Krzysztofa Kornatowicza - Gdańsk - 10.10.2020r.  
Debata ws. pandemii COVID-19! 
Sytuacja w Polsce i na świecie! Klimczewski, Socha, Giorganni!  
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
WHO: Poprzez zdrowie publiczne do globalnej dyktatury 
Traktat WHO oraz poprawki do Międzynarodowych Przepisów Zdrowotnych to bezpośredni atak globalistów na demokratyczne, suwerenne narody świata (chociaż już wiemy, że tak naprawdę ani one „demokratyczne”, ani „suwerenne”) w celu ustanowienia sanitarnej dyktatury WHO pod pretekstem walki z niekończącymi się pandemiami (a według nowej, zmienionej niedawno przez WHO definicji „pandemii”, pandemią może być dosłownie wszystko - może być „pandemia otyłości”, „pandemia depresji”, „pandemia kataru”, "pandemia alergii", itd.) 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Historia kontroli bankowej w USA 
Dyktatura banków i ich system zadłużający, nie są ograniczone do jednego kraju, ale istnieją w każdym kraju na świecie.  
więcej ->

 
 

"Cywilni" Amerykanie - przedsiębiorcy czy też bandyci w Iraku?


Informacje z ostatnich dni wskazuja, że w Faludży (gdzie dziennikarzy nie wpuszczają) Amerykanie dokonali zwykłej rzezi setek Irakijczyków, jako odwet za to, że mieszkańcy tego miasta kilka dni wcześniej dokonali linczu na czterech amerykańskich cywilach-przedsiębiorcach.

Według danych z Internetu, ten lincz na Amerykanach był odwetem miejscowej ludności za zabicie kilkunastu Irakijczyków przez tychże amerykańskich "cywilów", którzy okazali się być byłymi komandosami "marines", pracującymi jako ochroniarze amerykańskich koncernów instalujących się obecnie w tym "nareszcie wolnym" kraju.

Przy okazji z Polskiego Radia dowiedziałem się, że tych "cywilnych" ochroniarzy - byłych komandosów USA - jest już w Iraku około 15 tysięcy, czyli że została tam zainstalowana cała "niewidoczna dywizja", w sposób zamaskowany "cywilizmem" wspierająca rozwój Demokracji na Bliskim Wschodzie.

Ta informacja z polskiego radia zbiegła się z inną informacją, wyczytaną w Internecie, że od roku w Iraku zamordowano skrycie około tysiąca przedstawicieli miejscowej inteligencji (zwłaszcza tej niechętnej do współpracy z USA), za co informator obwiniał Izrael, żywotnie zainteresowany likwidacją arabskiej inteligencji na tym terenie. Ale "niewidoczna dywizja" 15 tysięcy najemnych (do 500 dolarów na dzień!) "ochroniarzy" to nie sami Żydzi, ale pochodzący z wielu kultur (między innymi i z Polski zamerykanizowani "podwykonawcy" planów re-kolonizacji Iraku przez korporacje z siedzibą głównie w Nowym Yorku. Zaś cały ten, niewątpliwie hiper-amerykański, program "lobotomizacji" ludności Iraku przypomina mi historię Jugosławii kilka lat temu: w trakcie sławnych "humanitarnych nalotów" USA i jego wasali na resztki tego kraju, dokładnie pięć lat temu, spotkany podówczas w Moskwie profesor slawistyki ze Skopie powiedzial mi z rozpaczą "Omi chtiat' ubit' vsiech umnych ludi!" (oni chcą wymordować wszystkich rozumnych ludzi!).

Jak pamiętam, takie właśnie wrażenie odniosłem w młodości, już ponad trzydzieści lat temu, gdy przebywałem na studiach na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley: że to nie żadni Żydzi, ale ci "average Americans", przeciętni Amerykanie, co dzień rano modlący sie pracowicie do Mamona, nie tylko chcą wytępić ślad jakiegokolwiek Rozumu na naszej planecie, ale i przy okazji zamienić ten nasz nieszczęsny glob w kupę smrodliwego, przedsiębiorczego śmiecia. I ten "plan boży" udaje się im obecnie realizować nie tylko na Bliskim Wschodzie, ale i w naszym, niegdyś pięknym kraju.

Z elektronicznym pozdrowieniem "Wesołego światecznego jajka" (o ile możności nie na hormonach i nie na sztucznych genach made in USA),

9 kwiecień 2004

Marek Głogoczowski 

  

Archiwum

Kosowo nowe "państewko"
luty 19, 2008
Jacek Bartyzel
Łódzkie pogotowie nie zabijało
sierpień 13, 2002
Dziennik Łódzki
Włoch cienki jak jego włoski włosek
luty 21, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zwierzenia nawiedzonego
czerwiec 2, 2008
Artur Łoboda
Miller żegna stary rok manifestując lekceważenie społeczeństwa Polskiego
grudzień 31, 2002
Artur Łoboda / PAP
Władze w Iraku zatrudnią funkcjonariuszy reżimu Saddama
kwiecień 25, 2004
PAP
Jan Paweł II
listopad 22, 2005
Jan Paweł II
HOŁOTA
czerwiec 26, 2003
http://www.kabaret-klika.prv.pl/
60-ta rocznica wejścia Sowietów do Oświęcimia
luty 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski, USA
How the Pope 'Defeated Communism'
kwiecień 12, 2005
przesłał prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Na zlecenie
czerwiec 27, 2003
Andrzej Kumor
Obłęd produkcji broni na świecie trwa. USA i Izrael wzmacniają wpółpracę
październik 3, 2006
bibula
Bush popychadłem Szarona?
maj 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Przewlekłość względna
marzec 8, 2009
Witold Filipowicz
Rada luzuje politykę
lipiec 29, 2004
Fiasko systemu obrony anty-balistycznej?
sierpień 29, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Za kulisami wielkiej mistyfikacji. Działalność Leona Taxila (1885-1897)
lipiec 30, 2008
Waldemar Wojnar
Teoria spisku
grudzień 4, 2007
Marek Olżyński
Kolaboracja Syjonistów z Nazistami
lipiec 28, 2003
Iwo Cyprian Pogonowski
Naukowa konferencja na temat Holokaustu w Iranie
grudzień 7, 2006
bibula
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media