|
Żywe tarcze z Izraela
|
|
26 lat temu studiowałem historię Żydów i wtedy poznałem, że tym kręgu religijnym działa tajna grupa, która dokonuje zbrodni wobec gojów, a swoich współziomków traktuje jak żywa tarcze w pogromach, które organizowali Chrześcijanie - nie potrafiąc wyłowić prawdziwych sprawców zbrodni.
Kontynuatorzy tej linii przestępców - nie tylko zainicjowali Holokaust, ale w 2021 roku wykorzystali Ludność Izraela jako żywe tarcze w kowidowej wojnie przeciwko Ludzkości!
Izrael miał być wzorcem poddania się broni biologicznej - nazywanej "szczepionka przeciw koronawirusom".
Jednak skala uszkodzeń zdrowia i zgonów wywołanych przez "szczepionki" spowodowała, że nawet - niewierzący goim Izraelczycy zaczęli badać tą sprawę.
Zdobyłem właśnie informacje z Izraela dowodzące, że stawiane za wzór szczepień Państwo, boryka się z konsekwencjami szczepień.
A dla Polaków mam w ten sposób dowód, że to - co od zawsze głosiłem, ze żydomasoneria nie ma nic wspólnego z przeciętnym Żydem, a nawet gardzi swoimi "pobratymcami" - co właśnie zostało potwierdzone - poprzez przymusowe szczepienia w Izraelu.
|
|
6 marzec 2022
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polska 1918-1939
październik 22, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co zmieni Traktat UE
wrzesień 8, 2007
Goska
|
Polska ludzi uczciwych
sierpień 4, 2003
Jerzy Przystawa, Wrocław, 30 lipca 2003
|
Być Ślązakiem
wrzesień 30, 2004
Bolesław Grabowski
|
Pod maską zabójczych słów
kwiecień 4, 2004
Artur Łoboda
|
Eksport rewolty - nowa krakowska specjalność
sierpień 16, 2005
Artur Łoboda
|
Sport - szlachetna rywalizacja?
lipiec 18, 2006
MirNal
|
Świąteczna choinka
grudzień 24, 2002
|
Idea narodowa sama pozbywa się śmieci
styczeń 16, 2009
Dariusz Kosiur
|
Szewczyk: Kosowo - fałszywe państwo
luty 22, 2008
Patrycja Szewczyk
|
Huebnerowe "poczucie odpowiedzialności"
listopad 6, 2003
Piotr Mączyński
|
Nowy Prezes NIKu
maj 26, 2007
kazikop
|
Wypowied? Płk. Chwastka z 5 lutego
luty 22, 2003
|
Czy listy gratulacyjne wręczą Bracia Kaczyńscy osobiscie, czy za pośrednictwem Ministra Lipca?
lipiec 3, 2007
tłumacz
|
Ukraine got the most pro-western Government it ever had
luty 19, 2005
Marek Głogoczowski
|
Amerykański horror szoł - ciąg dalszy. Zdjęcia noworodków zdeformowanych w wyniku używania broni ze zubożonym uranem - Afgani
luty 25, 2008
Dorota Szczepańska
|
Nowy VAT: 24 proc.?
luty 28, 2003
Krzysztof Tomaszewski http://www.gazetaprawna.pl/
|
Teraz wszyscy posłowie chcą zaostrzenia kar
wrzesień 12, 2002
zaprasza.net
|
Globalizacja a bezrobocie
październik 3, 2004
|
Korea a Rozgrywki na Bliskim Wschodzie
czerwiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
|
|