ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

PiStapo atakuje rodziny 
Przypomnijmy sobie sceny ze świata Orwella. To już się dzieje.  
Dyrektorzy Moderny i AstraZeneca obwiniają Rządy za niebezpieczne szczepionki 
Chciałbym poznać datę, jeśli to możliwe, kiedy rozszyfrowaliście całą sekwencję DNA tego wirusa, czy też opieraliście się wyłącznie na sekwencji dostarczonej przez rząd chiński?
Czy podczas prób na ludziach umierali u was ludzie, a jeśli tak, to na jaką chorobę umierali? 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem 
 
Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych 
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.

Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. 
Peruwianski sad uznal B. Gatesa G. Sorosa i Rokefelerow odpowiedzialnych za tworzenie "pandemii" COVID 19 
 
Toksykologia kontra wirusologia: Instytut Rockefellera i kryminalne oszustwo w sprawie Polio 
Wybuch choroby w roku 1907, w Nowym Jorku dał dyrektorowi Instytutu Rockefellera, doktorowi Simonowi Flexnerowi, złotą okazję do wysunięcia roszczeń do odkrycia niewidzialnego “wirusa” wywołującego coś, co arbitralnie nazwano poliomyelitis. 
Orwell 2025 w USA 
Nielegalni imigranci są z pewnością problemem w USA.
Jednak atak opancerzonych jednostek Policji na samotne kobiety z dziećmi i wysadzanie domów legalnych imigrantów tylko dlatego, że tak się podoba psychopatom z Policji świadczy o tym, że USA upodobniło się w działaniach wobec własnych obywateli - do postępowania Izraela wobec Palestyńczyków.
 
The Corbett Report 
Kanał YT niezależnego dziennikarza James'a Corbett'a  
Drugi List otwarty prof. Ryszarda Rutkowskiego 
Panie Ministrze, Szanowni Państwo to prawda "że Internet przyjmuje wszystko", ale na szczęście pozwala też przełamywać rządową cenzurę i autocenzurę polskich naukowców i lekarzy, którzy swoim milczeniem autoryzowali i dalej autoryzują wielokrotnie bezzasadne działania rządu (np. w sprawie przymusowego noszenia maseczek). Dzisiaj bowiem w Holandii, Czechach, Szwecji, na Białorusi miliony ludzi chodzą bez maseczek na twarzy, nie chorują i nie umierają. W Polsce zaś, wbrew opiniom naukowców z Australii, czy USA miliony rodaków, w tym młodzież licealna, studenci i schorowani seniorzy muszą narażać swoje zdrowie nosząc "cudowne" bawełniane maseczki i/lub przyłbice 
Izrael jest „TOASTEM” – nikt nie może tego teraz zatrzymać | Pułkownik Douglas Macgregor 
 
"Służę ludziom, nie instytucjom" 
Główny komisarz policji w Dortmund w przemówieniu do narodu niemieckiego…
I do POLICJI !!

 
Jak tlenek grafenu reaguje w organizmie  
Przez szczepionkę dostaje się do tkanek i "mnoży się", tworząc sieć przewodzącą w całym ciele, a następnie...  
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Szczepienia pełne kłamstw 
To szczepionki, a nie wirusy, powodują choroby.
Wirusy pobudzają proces zdrowienia. Nie są naszymi wrogami, stoją po naszej stronie.
Wybuch epidemii świńskiej grypy z 2009 roku ma swoje korzenie w inżynierii genetycznej i jest wynikiem działania człowieka. 
Jerzy Jaśkowski Pasteryzacja ludzi  
 
Zdjęcia zawartości szczepionek na Covid-19 
 
Ekspert od COVID-u, okazał się być awatarem stworzonym przez Chińczyków  
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
więcej ->

 
 

Wracamy do dyskusji


Mało kto dziś pamięta, że jeszcze w 1999 roku słowo lichwiarz zaliczane było do archaików, odwołujących się tylko i wyłącznie do historii.
Zanim je przywołałem, zanim wskazałam ogniska i powiązania żydowskich struktur mafijnych rujnujących Polskę, przez trzy lata weryfikowałam, sprawdzałem posiadane informacje.
W przeciwieństwie do większości ludzi potrafię przewidzieć skutki swojego działania i obawiałem się prymitywnego szowinizmu.
Gangsterzy nie dali mi jednak żadnego wyboru i musiałem w końcu opublikować znane mi fakty.

Dziś bardzo często się zdarza, że czytam kompilację swoich własnych tekstów sprzed lat, którą podsuwa mi się z żądaniem nauki.
Powód jest taki, że kiedyś sam pisałem pod nickiem, chcąc ochronić swoją prywatność.
Nie chciałem rozgłosu ani profitów.
Z czasem zrozumiałem, że wraz z grupą innych - anonimowych autorów jesteśmy tylko przedmiotem manipulacji i "wentylem bezpieczeństwa".
Z tego względu przyjąłem trudny obowiązek wystąpienia publicznego.
A ponieważ całe życie byłem niepokornym - wolnym człowiekiem, taki język towarzyszył mi w wystąpieniach.
Spotkało się to z agresja tych zniewolonych umysłów, które wychowano w przeświadczeniu, że poczucie własnej wartości jest wadą bo powinniśmy całe życie potulnie służyć podstępnym łajdakom - którzy przyjmując : czy to władzę polityczną, czy też szaty kapłańskie, prowadzą nas jak baranów na rze?.
Nie piszę tych słów z narcyzmu ale po to by wartościowi dyskutanci lepiej zrozumieli swoje własne postępowanie.

Z szacunku do czytelników starałem się zawsze operować zwięzłym - bardzo przejrzystym tekstem - co nie zawsze się udawało. Ale też nie mieści się to w pieniackiej tradycji polskiej i żadna szkoła nie uczy zwięzłych wypowiedzi.

Przechodząc do meritum sprawy, przypominam podstawowe - wyjściowe tematy do dyskusji.

Aby właściwie ocenić obecną sytuację w Polsce trzeba się cofnąć wstecz.
Ja zakładam, że wystarczy data - kwiecień 1940 roku, kiedy komuniści wymordowali w Charkowie, Katyniu i Miednoje poważna część polskiej inteligencji.
Wcześniej do chcieli tego dopuścić się Niemcy - wysyłając do obozu koncentracyjnego profesorów UJ, ale na początku wojny, presja opinii międzynarodowej była tak duża, że zwolnili ich.
W odciętej od reszty świata Rosji nikt nie wiedział - co się dzieje z lud?mi i Rosjanie dokonali bezkarnej zbrodni nie tylko na konkretnych ludziach ale przede wszystkim na polskiej kulturze i nauce.
Wymordowani oficerowie rezerwy byli przede wszystkim lud?mi dobrze wykształconymi.
Ten zabieg, zastosowany wcześniej wobec rosyjskiej inteligencji - przez Lenina, miał służyć wyczyszczeniu pola do działań politycznych.
Pozbawionej inteligencji masie ludzkiej bardzo łatwo narzucić nowe zasady i nowe "świętości".

Historia jest momentami zdumiewająca.
Planującemu zniewolić Polskę Stalinowi w sukurs przyszli sami Polacy, gdy w sposób nieprzygotowany i można rzec nieodpowiedzialny doprowadzili do krwawej rzezi i samozagłady w ramach Powstania Warszawskiego.
Zginęła podczas niego kolejna znacząca grupa polskiej inteligencji, kwiat patriotycznej młodzieży i zniszczony został i tak już przerzedzony przez naszą tragiczną historię dorobek kulturalny Narodu.

Na gruzach Warszawy pojawili się w 1945 roku oficerowie NKWD i rozpoczęli dzieło zniewolenia Polski.
Mieli o tyle ułatwione zadanie, że po raz kolejni zdradzili nas sojusznicy - oddając Polaków na pastwię zbrodniczego reżymu.
Na początku okupacji Polski Stalin prowadził grę pozorów i mamił Polaków złudnymi obietnicami swobód Politycznych (Premier Rządu Londyńskiego został wicepremierem RP, jednak NKWD i jego polskie pachołki mordowali Polaków i zsyłali na Syberię).
Być może podyktowane było to amerykańskim straszakiem bomby atomowej.
Sytuacja diametralnie zmieniła się, gdy taką broń zdobyli Rosjanie. A w niedługim czasie stworzyli stokroć mocniejszą broń jądrową.
Rozgorzała zimna wojna, a Rosjanie rozpoczęli zbrodniczy plan pacyfikacji Narodu Polskiego.
Realizowany był on w korelacji z bardzo szerokimi planami Stalina - poszerzenia imperium komunistycznego. Chodziło o tworzenie nowych przyczółków komunizmu na Bliskim Wschodzie. Dlatego miał dość szerokie plany wykorzystania Żydów i im powierzył zadanie pacyfikacji Polaków.
Naiwność - a czasem wręcz niebywały cynizm może prowadzić do wniosku, że tylko Żydzi mogliby dopuścić się takiej podłości.
W strukturach UB było bardzo dużo Polaków a współpracownikami tego systemu byli byli kolaboranci i szmalcownicy.
Stalin mógł dowolnie wybierać wśród Polaków - katów własnego narodu. Ale swoimi szachowymi posunięciami rozgrywał kilka partii naraz.
Z czasów stalinizmu wybiera się i uświęca się dziś głównie kościelne ofiary terroru. A przecież stanowiły zaledwie ułamek. Podobnie jak Żydzi stanowili niewielki ułamek ofiar zbrodniczego XX wieku.

Na początku lat 50. stalinizm sięgnął swojej "masy krytycznej". Kolejne czystki partyjne były do przewidzenia, przez przeszłe ofiary - a dotychczasowych współpracowników satrapy.
Dlatego pomogli mu przedwcześnie zakończyć życie.

Minimalna odsłona zakresu zbrodni systemu wywołała wrzenie we wszystkich narodach pod terrorem komunizmu.
Podstawowy element zniewolenia - ludzki strach przed myśleniem - powodował, że system trwał w swych granicach.
Nowe władze wymieniły aparat tajnych służb. Ale reszta w zasadzie pozostała bez zmian.
Weteranom zbrodni oddano lukratywne posady prezesów w spółdzielniach, związkach rzemieślniczych, funkcje dyrektorów w przedsiębiorstwach i inne eksponowane stanowiska.
Odmłodzony, choć nienaruszony system terroru trwał dalej.
Konsekwencje stalinizmu trwają do tej pory i są haniebnym fundamentem współczesnej Polski.
Dlatego pozwolę sobie na kilka dodatkowych uwag - dotyczących tego okresu.

Zniewolenie Narodu Polskiego dokonano kilkoma podstawowymi narzędziami, które trwały przez cały okres komunizmu i funkcjonują częściowo do dnia dzisiejszego:
Tworząc komunistyczny system państwowy zbudowano cztery podstawowe narzędzia terroru - dopełniane przez inne.

1. System sądowniczy z przestępcami w togach sędziów i prokuratorów.
To najważniejsze ogniwo zbrodniczego systemu. Do końca PRL był podstawowym narzędziem zniewolenia. }
Nigdy nie było w nim cienia praworządności czy cienia zgodności - nawet z komunistycznymi kodeksami prawa.

Patrioci, którzy nie bali się śmierci skutecznie byli zastraszeni perspektywą gnicia w więzieniach. A przeżyty koszmar wojny wywołał pragnienie przeżycia - nawet za cenę upodlenia.

Ponieważ w zbrodniczym systemie komunistycznym skuteczne pilnowano by tylko zdemoralizowani - dyspozycyjni przestępcy bronili trwałości systemu, dlatego do pracy w wymiarze prawa nie miała dostępu żadna uczciwa i praworządna jednostka.
Powstała więc kasta "panów" PRL, obwarowana murami i zasiekami.
Ten system pozostał do chwili obecnej.
Żaden polskojęzyczny rząd nawet nie obiecywał zmiany istniejącego stanu rzeczy.
Do dziś dnia oprawcy Patriotów pobierają horrendalene emerytury za swą zbrodniczą działalność.
A system sądowniczy III RP służy dokonywaniu przestępstw gospodarczych i kolejnemu zniewoleniu Narodu Polskiego. Tym razem pod sztandarem Unii Europejskiej.
Nic w tym dziwnego - bo ze względu na kastowy system we współczesnym polskojęzycznym tzw wymiarze prawa zasiadają bardzo często dzieci stalinowskich bandytów.

2. Kolejnym filarem zniewolenia był aparat policyjny.
Tworzył go Urząd Bezpieczeństwa - z czasem przemianowany na Służbę Bezpieczeństwa, Milicja Ludowa i tzw Ludowe Wojsko Polskie.
Każdy totalitaryzm premiował sługi systemu.
Z tego względu funkcjonariusze Służby Bezpieczeństwa byli - jak na owe czasy wysoko premiowanymi urzędnikami. Po przemianowaniu w SB ta premiowalność jeszcze bardziej wzrosła. Lecz to nie wystarczała poniektórym pracownikom tajnych służb.
Najpierw pozwolili sobie na pobieranie haraczu od świata przestępczego.
Pó?niej weszli w konszachty z przestępcami i sami zakładali bardzo niebezpieczne gangi, które prócz pospolitych przestępstw niszczyły również gospodarczo Państwo Polskie.
Po 1989 roku te post-ubeckie grupy mafijne z całą mocą zajęły się demontażem gospodarki polskiej i wyprzedażą majątku narodowego.
Byli ubecy i agenci Służby Bezpieczeństwa są dziś właścicielami największych korporacji, mediów, udziałowcami wielu strategicznych dla gospodarki przedsiębiorstw. Dla swojej bezkarności szantażują świat polityki i prowadzą grę pozwalającą

"Młodszym bratem" Służby bezpieczeństwa była Milicja Obywatelska, której częścią było ZOMO (Zmotoryzowane Oddziały Milicji Obywatelskiej) służące pacyfikacji manifestacji społecznych i niedopuszczeniu do demokratycznego wyrażania opinii.
Głównym zadaniem Milicji była represja i zastraszenie.

W ramach pacyfikacji nastrojów i odebrania podmiotowości społeczeństwa niepoślednia rola przypadła tak zwanemu Ludowemu Wojsku Polskiemu, które miało kilka zadań. A podstawowe to łamanie charakterów, zniewolenie umysłów poborowych i wpojenie przeświadczenia o bezsensowności wszelkich prób oporu społecznego. Temu służył wewnętrzny terror - tak zwana "fala" - stymulowana przez żołnierzy zawodowych.

3. Na każdym miejscu, na każdym stanowisku prowadzono kontrolę poczynań obywatela.
Zwykła ludzka podłość i zawiść były narzędziami totalitarnej kontroli, na wszystkich poziomach państwa.
W zakładach pracy, na uczelniach, w wojsku karierę robili usłużni łajdacy i konfidenci.
A nad całością panowała enigmatyczna i zmienna - podszyta strachem z jednej a podłością - z drugiej - siła która nazywała się Komitetem Centralnym Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej.
Działała przez różne ośrodki. A ówczesne media i dziennikarze byli tylko przedłużeniem tej hydry.
Dziś - niektórzy z nich - w zakamuflowany sposób chcą wystawiać pomniki swojej zdrady - jak na przykład tworzenie skansenu z Nowej Huty.

Do luksusowego życia i życia na świeczniku przywykły dzieci strażników stalinowskiego terroru.
Popa?dziernikowe zmiany 1956 roku odebrały im synekury - do których przywykli.
Z tego względu, dorastając - szukali drogi zaistnienia w otaczającej rzeczywistości, mianując siebie obrońcami świata pracy.
Stworzyli różne pseudopolskie struktury, które w ostatecznym efekcie doprowadziły nas do współczesnego zniewolenia Społeczeństwa Polskiego.

Aby próbować zastanowić się - co można we współczesnej Polsce zmienić - należy zacząć od zrozumienia powyższych - podstawowych faktów.
Bez likwidacji zbrodniczego tzw. Wymiaru Prawa nie będzie mowy o żadnej naprawie.
Pewnie przy okazji trafimy na pytanie: jaką część wymienionych struktur stanowią potomkowie żydowskich oprawców z lat stalinowskich.
Ale wszelkie próby fanatycznego podejścia do tematu (jak to miało do tej pory miejsce poprzez wulgarne wpisy) będą blokowane w zarodku.
5 grudzień 2007

Artur Łoboda 

  

Archiwum

Powstanie wymusił „Monter”...
sierpień 15, 2008
www.myslpolska.pl
Lekarstwa wedlug recepty starotestamentowego belzebuba
wrzesień 3, 2007
Maruch
Wiadomość grubymi nićmi szyta
kwiecień 27, 2003
Monarchia czy "demokracja" ?
styczeń 22, 2008
Tezlav von Roya
Wyboru już dokonano. Teraz pora na głosowanie
czerwiec 16, 2004
(PAP)
Niech panie latają z panami
marzec 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Świat unijnych iluzji
kwiecień 15, 2003
Jerzy Robert Nowak
Politycy już znają wyniki referendum
Znali je od dawna

czerwiec 9, 2003
Głupi tylko ma pewność
wrzesień 7, 2002
Jan Kasprowicz
Jeden z tysięcy podobnych sędziów
styczeń 6, 2003
PAP
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
Problemy pacyfikacji Iraku są nie do pokonania
wrzesień 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
W swiecie bajek!
październik 20, 2008
mik
Wróżka
czerwiec 10, 2003
red. Krzysztof
Zaufanie do policji
listopad 6, 2006
luzak
Ostatnie wezwanie
sierpień 16, 2008
Artur Łoboda
Co wolno prezydentowi?
wrzesień 8, 2006
Watykan jest przeciwny wojnie w Iraku
styczeń 30, 2003
PAP
Oscar za Aganistan a nie za Katyń
luty 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
"Times": papież obdarza miłością całą ludzkość
sierpień 20, 2002
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media