|
Moja deklaracja wobec Ministra Zdrowia - Niedzielskiego
|
|
Artur Łoboda
Polskie Niezależne Media
www.zaprasza.net
Zapytanie w Trybie Prawa prasowego
do
Ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego
W nawiązaniu do Pana wczorajszej wypowiedzi w wywiadzie telewizyjnym, a służącej podniecaniu psychozy strachu i TERRORU wobec Społeczeństwa Polskiego,
składam deklarację pracy na dowolnym oddziale zakaźnym w Krakowie - bądź najbliższej okolicy - gdzie rzekomo znajdują się "chorzy zarażeni SARS CoV-2".
Miał Pan rzekomo powiedzieć w tym wywiadzie:
"Jeśli ktoś nie wierzy w covid, zapraszam do szpitala zakaźnego, przydadzą się dodatkowe ręce do pomocy."
Tą informację powtarzam za ściekami medialnymi, bo od 19 lat nie korzystam z telewizora.
Ponieważ uważam, że jest Pan zdegenerowanym przestępcą i zamierzam doprowadzić do tego - by odpowiedział kiedyś za swoje ZBRODNIE,
to moja deklaracja może Pana uwolnić od mściciela, który nieuchronnie pośle Pana w przyszłości do kryminału!
Stanie się tak TYLKO i wyłącznie wtedy - gdy mityczny koronawirus okaże się prawdziwy!
Zamierzam bowiem pracować bez jakiejkolwiek maski - czy przyłbicy.
Są to bowiem osłony - które przy długim używaniu prowadzą do poważnych schorzeń z Sepsą płucną włącznie.
Tylko w wypadku konieczności pochylenia się nad pacjentem - dopuszczam założenie na tą chwilę maseczki.
Jeżeli więc ten rzekomy wirus jest prawdziwy - to poświęcę się dla dobra ogółu i swoim ewentualnym "zakażeniem" potwierdzę, że mamy do czynienia z niebezpieczną chorobą.
Oczywiście będę mył ręce - bo od dzieciństwa robię to po kilkanaście razy dziennie - albo więcej - w razie potrzeby.
Nie dopuszczam jednak korzystania z jakiegokolwiek jedzenia aplikowanego w szpitalu, ani żadnych płynów.
Wszystko zabiorę ze sobą i gotów jestem przebywać w bliskiej odległości od - rzekomo chorych - by udowodnić, że JEST PAN TYLKO I WYŁĄCZNIE ZDEGENEROWANYM PRZESTĘPCĄ - podobnie jak Łukasz Szumowski, Mateusz Morawiecki i to całe BYDŁO z tytułami medycznymi, które OSZUKUJE Polaków w sprawie jakiejś "pandemii".
Jestem w mitycznej "grupie ryzyka" zakażenia na covid-19, więc na samym wstępie ma Pan wielkie "fory".
Proszę więc wskazać szpital - który da Panu szansę pozbyć się mnie - jeżeli śmiertelny wirus rzeczywiście istnieje.
Zgłoszę się do niego w dniu jutrzejszym.
Informuję jednocześnie, że otrzymałem od Pana poprzednika skany tak zwanych "certyfikatów" na pseudotesty SARS CoV-2.
Niektóre z nich stworzono dziewięć lat przed pojawieniem się tej mitycznej choroby.
I dlatego nie boję się żadnej choroby, ale bardzo boję się zabójców przebranych za "lekarzy".
W razie braku odpowiedzi na niniejsze wezwanie, wystąpię do Wojewódzkiego Sądu Administracyjnego ze Skargą.
Artur Łoboda
|
|
16 wrzesień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
To jest potwierdzenie wpłynięcia wiadomości e-mail na skrzynkę pocztową kancelaria@mz.gov.pl
Administratorem Państwa danych osobowych jest Minister Zdrowia. Więcej informacji dotyczących przetwarzania danych osobowych w Ministerstwie Zdrowia można uzyskać pod linkiem: https://www.gov.pl/web/zdrowie/dane-osobowe.
Mail został wygenerowany automatycznie. Prosimy na niego nie odpowiadać.
Wydział Kancelarii i Archiwum
Biuro Administracyjne
Ministerstwo Zdrowia
mail: kancelaria@mz.gov.pl
ESP (ePUAP): /8tk37sxx6h/SkrytkaESP
tel: (22) 250 01 46
fax: (22) 634 95 68
|
|
2020-09-16
Artur Łoboda
|
 |
|
|
To jest dobre!
W punkt. |
|
2020-09-16
Magellan
|
 |
|
|
| https://niezalezna.pl/352202-pierwszy-wywiad-w-tv-nowego-ministra-zdrowia-niewierzacych-w-covid-zapraszam-do-szpit |
|
2020-09-20
Artur Łoboda
|
|
|
|
Parlament Europejski o przestrzeganiu praw człowieka na świecie
maj 21, 2008
|
Kapłani egipscy a dzisiejsi kacykowie
czerwiec 6, 2003
przeslala Elzbieta
|
I po co nam było...
lipiec 19, 2003
przesłała Elżbieta
|
Polska potrzebuje imigrantów
październik 27, 2003
PAP
|
Afganistan jako bagno, w którym topią się siły USA, NATO i Polski
październik 2, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pulapka w Iraku
grudzień 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Czy Madoff kradł dla dobra Izraela?
marzec 17, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
W hołdzie Rubinsteinowi
grudzień 21, 2002
PAP
|
WIDZIANE Z AMERYKI - KOMENTARZE Z USA (2)
100 000 UŚMIERCONYCH IRAKIJCZYKÓW I BIN LADEN
grudzień 20, 2004
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Czarny dowcip"
wrzesień 15, 2004
|
Rosną długi finansów publicznych
lipiec 16, 2002
PAP
|
prezydent nie zmienia opinii o Huszczy
styczeń 7, 2004
|
Inteligenci jadą do Stoczni Gdańskiej
(jak powstała grupa "ekspertów" MKS)
czerwiec 2, 2002
Tadeusz Kowalik
|
Teraz wiadomo po co Ameryce potrzebna Polska i rakiety na jej terytorium
luty 9, 2007
PAP
|
Święto bez pracy. A nomenklatura bawi się dalej
maj 1, 2003
PAP
|
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Tańczący szczur historii
luty 26, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Westchnienie do Boga
wrzesień 8, 2003
E. Kleber
|
"Nie ma wątpliwości, terrorystów Al-Kaidy przetrzymywano i torturowano w Polsce"
czerwiec 22, 2008
PAP
|
Powstał Konwent "Solidarności"
sierpień 18, 2002
PAP
|
|
|