ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

„Wyspa Hańby USA” 
13 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
"Mały człowiek" 
22 listopad 2023     
Słabnie Kontrola Bliskiego Wschodu Przez USA 
11 marzec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
HARMONOGRAM: 75 lat łamania praw człowieka przez Izrael wobec Palestyńczyków 
24 listopad 2023     
Choroba bezobjawowa? 
3 październik 2020     
Izrael - odsłonięcie tajemnicy - Film dokumentalny Davida Sorensena 
25 listopad 2023     
Mam Zaszczyt... 
7 styczeń 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Instytut Ignorancji 
17 październik 2021      Susan Bonath
Walka o respektowanie Prawa w Sądzie Administracyjnym - w Krakowie 
4 marzec 2024     
Efekt stonogi 
2 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
Sejmowy MOTŁOCH napluł na groby ofiar 
12 lipiec 2013      Artur Łoboda
Moja wierna kochanka Unia... 
22 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Kto tu jest Narodem?  
21 sierpień 2015      Artur Łoboda
Każdy z niedoborem odporności może umrzeć z przeziębienia 
25 luty 2022      Mary Villareal
Lista wspólników Grossa 
18 luty 2016     
Nie będziesz miał innego wirusa przede mną  
23 kwiecień 2021      Artur Łoboda
Kto głosuje na morderców? 
21 maj 2015      Artur Łoboda
Ewolucja Megalomanii Prusaków 
8 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Strategie PiS są obłąkane 
22 marzec 2016      Artur Łoboda
Mord rytualny na Polakach 
25 listopad 2023     

 
 

Protest przeciwko zbrodni sądowej

Artur Łoboda
Polskie Niezależne Media
www.zaprasza.net
Kraków 19.01.2021 r.


Protest przeciwko ZBRODNI SĄDOWEJ
Odezwa do polskich Sędziów


 "13 stycznia 2021 roku "Sąd Okręgowy w Łodzi uznał oskarżonego Adama K. za winnego tego, że w dniu 19 marca 2020 r. w Zgierzu i Łodzi, będąc osobą zakażoną wirusem Sars-Cov-2 i wykazującą objawy choroby Covid 19 wywołanej tym wirusem, a także mając wiedzę o podejrzeniu zakażenia tą chorobą, sprowadził niebezpieczeństwo dla życia i zdrowia wielu osób powodując zagrożenie epidemiologiczne i szerzenie się choroby zakaźnej wywołanej wirusem Sars-Cov-2 w ten sposób, iż samowolnie oddalił się z Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Zgierzu, gdzie był poddany hospitalizacji w warunkach izolacji w związku z podejrzeniem zarażenia Sars-Cov-2, a następnie poruszał się w przestrzeni publicznej, w tym w środkach komunikacji miejskiej bez odpowiednich środków ochronnych zapobiegających transmisji patogenu na inne osoby, czym wypełnił dyspozycję art. 165 § 1 pkt 1 kodeksu karnego i za to, na podstawie art. 165 § 1 pkt 1 kodeksu karnego wymierzył mu karę 1 (jednego) roku pozbawienia wolności." (Sygnatura akt IV K 138/20.)

Ten Wyrok oznacza, że Sąd Okręgowy w Łodzi powrócił do metod sądownictwa Stanu wojennego!


Sędzia Adam Karowicz wykazał skrajną nieodpowiedzialność i nie zażądał od Prokuratora podania niepodważalnego dowodu na jakiekolwiek zagrożenie sprowadzenia niebezpieczeństwa dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach - w postaci szerzenia choroby zakaźnej albo zarazy - przez oskarżonego!

Prokurator nie udowodnił, że takie zagrożenie miało rzeczywiście miejsce!
Nie mógł udowodnić - bo SARS-CoV-2 którym od 12 miesięcy straszą ludzi na świecie - jest tylko tworem wirtualnym!

Nigdzie na świecie nie wyizolowano tego wirusa!
Więc nie mogły NIGDY powstać testy na tą wirtualną "chorobę".


Z naukowego punktu widzenia - nie ma ŻADNEGO nowego wirusa.
To lekarze MORDUJĄ pacjentów na polecenie swoich rządów i koncernów farmaceutycznych  tak - jak to miało miejsce we Włoszech i USA!

Od trzech miesięcy Minister Zdrowia Adam Niedzielski odmawia odpowiedzi na pytanie zadane w Trybie Prawa Prasowego o podanie: kto na świecie wyizolował SARS CoV-2?
Również Mateusz Morawiecki odmawia odpowiedzi na pytanie: kto dowiódł naukowo, że bezprawnie narzucone przez niego maski na twarz chronią przed SARS COV-2.

Gdy Ministrem Zdrowia był jeszcze Łukasz Szumowski to na wezwanie otrzymałem z Ministerstwa tak zwane "certyfikaty" na testy PCR do poszukiwania SARS CoV-2.
Ponieważ te testy pochodzą z 2011 roku - to pięć miesięcy temu złożyłem do Prokuratury zawiadomienie o przestępstwie używania fałszywych testów PCR - do wprowadzenia w Polsce terroru.

Złożyłem w Prokuraturze do tej pory siedem zawiadomień o zbrodni ludobójstwa, fałszerstw i terroru wobec Narodu Polskiego pod szyldem kowida!
Gdyby moje oskarżenia nie było poparte dowodami - to dzisiaj sam byłbym oskarżony o szkalowanie polityków.
Tymczasem Prokuratura MATACZY - by chronić tych przestępców.


Żaden Sędzia skazujący w Stanie Wojennym nie może się tłumaczyć, że nie wiedział iż tamte rygory prawne to bezprawie.

Żaden Sędzia nie będzie się tłumaczył w przyszłości iż nie wiedział, że WSZYSTKO - co czyni ZBRODNICZY Rząd PiS od marca 2020 roku - jest BEZPRAWNE!

A przecież wystarczy posiadać minimum rozumu - by zrozumieć, że mamy do czynienia z MISTYFIKACJĄ!

Pierwszym sygnałem ostrzegawczym winny być KŁAMSTWA rządowe o "chorobie bezobjawowej".
To się kłóci z elementarną logiką i tysiącami lat doświadczeń cywilizacji.

Drugim ostrzeżeniem dla człowieka myślącego winny być brednie o drugiej, trzeciej i pewnie jeszcze wielu kolejnych "falach epidemii".
Do 2020 roku NIGDY nie było żadnych "fal" epidemii!

I w końcu statystyki umieralności w Polsce wykazujące, że w pierwszej połowie roku mieliśmy mniej zgonów - niż w latach ubiegłych.
Natomiast lawinowy i krótkotrwały wzrost zgonów miał miejsce w okolicy listopada - gdy umierali chorzy na przewlekłe choroby cywilizacyjne, którym od pół roku odmawiano leczenia!
Jednak w skali całego roku umieralność jest porównywalna z latami ubiegłymi, a w stosunku do 2016 roku NIŻSZA.


Gdzie więc jest ta "zabójcza epidemia"?


Walka Rządu Mateusza Morawieckiego z lekarzami pragnącymi leczyć Polaków z rzekomego wirusa - zamiast narzuconych przez Rząd szczepień, a potem bezczelnie nazwanie tych ludzi przez Adama Niedzielskiego "warchołami" - wino być kolejnym sygnałem alarmowym.

Sąd nie może pominąć faktu, że WSZYSCY - rzekomi "eksperci" rządowi od spraw koronawirusa - są od wielu lat SKORUMPOWANI przez koncerny farmaceutyczne.

Odmienną od tych kilkunastu degeneratów opinię mają tysiące lekarzy!
Ale są blokowani przez skorumpowane - przez Ministerstwo Zdrowia media - bo te dostają od Rządu pieniądze za sianie paniki kowidowej.

To - z czym mamy dziś do czynienia - to "hybrydowa" wojna przeciwko ludzkości.
"Łatwiej oszukać ludzi, niż przekonać ich, że zostali oszukani"
- napisał kiedyś Mark Twain.

I tak jest dzisiaj - gdy miliony ludzi wierzy w mistyfikację z kowidem.
Dlatego przywołam swoje doświadczenie z przeszłości.

W 2014 roku żal mi się zrobiło znajomego i jako dziennikarz Polskich Niezależnych Mediów zająłem się tematem "kredytów frankowych".
I wtedy rozpoznałem, że żaden z polskich banków nie pożyczał Franków szwajcarskich z zagranicy.
Zrozumiałem więc, że w całej tej transakcji nie było żadnych Franków i było to tylko oszustwo przeliczenia kredytu - na specjalnie nisko notowane Franki.

Ale zgodnie z zacytowaną wyżej regułą łatwiej było oszukać miliony ludzi - niż im wyjaśnić, że są oszukiwani.
Dlatego musiało minąć kilka lat od opublikowania tej informacji - by otumanieni kredytobiorcy usunęli blokady w swoich mózgach i zrozumieli: w jaki sposób zostali oszukani.

I dokładnie tak samo jest dzisiaj!
Musi minąć sporo czasu - by Ludzie oprzytomnieli i zaczęli pytać: kto wyizolował tego kowida?


Oszustwo propagandy medialnej i wmawiania Ludzkości rzekomego rozprzestrzeniania się jakiegoś SARS CoV-2 jest wręcz niewyobrażalne.
Ale NIKT - NIGDY NIE WYIZOLOWAŁ tego mitycznego wirusa i NIKT go nawet nie sfotografował!
Jeżeli opłacane przez Rząd brukowce twierdzą, że jest inaczej - to powinny podać na to dowody naukowe!

W marcu ubiegłego roku usiłowano wmówić zastraszonym ludziom, że fotografie ludzkich egzosomów przedstawiają rzekomego kowida.
Ale oszustwo to szybko zostało rozpoznane.
Wszystko - co codziennie pokazują skorumpowane media - to wizualizacje komputerowe.
 

Ten apel do polskich Sędziów jest przestrogą - przed uleganiem naciskom zwierzchników.
Nikt nie będzie się w przyszłości mógł tłumaczyć że "tak postępowali wszyscy".



Każdy Sędzia stykający się z podobnym oskarżeniem winien zażądać od Oskarżyciela dowodu naukowego, że mamy jakąś epidemię.
A pierwszym winno być pytanie o dowód naukowy, że gdziekolwiek wyizolowano - rzekomo zabójczego wirusa.
Bez tego nie mogły powstać żadne testy, ani szczepionka na tego - rzekomego wirusa!

Przestępstwa - między innymi z Artykułu 165 Kodeksu Karnego dokonuje Adam Niedzielski, który z jednej strony blokuje Polakom dostęp do sprawdzonego leku na koronawirusa - w postaci Amantadyny, a z drugiej ZMUSZA Polaków do szczepień i przyjęcia preparatu, który jak dziś już wiadomo - wywołuje zakażenie nieznaną chorobą i jest już sprawcą wielu zgonów.

To Niedzielskiego winien sądzić Sąd, a nie zastraszonego Obywatela!


Pierwszy polityczny wyrok w pisowskiej wojnie przeciwko Narodowi Polskiemu został ogłoszony.


Tymczasowo powstrzymam się od słów realnego oskarżenia i proponuję - by Sędzia jeszcze raz dokonał analizy dowodów w przywołanej sprawie i przyznał, że był pod tak paraliżującym strachem - wywołanym nachalną, oszukańczą propagandą medialną, iż nie sprawdził podstawowego dowodu: czy rzeczywiście jest jakaś epidemia?
A potem Sędzia ten powinien złożyć publiczne oświadczenie i przyznanie się do błędu.


To nie zmieni Wyroku, ale szybką refleksję Sędziego - Społeczeństwo przyjmie ze zrozumieniem, bo wielu Polaków dało się zastraszyć.

Po wyroku Sądu apelacyjnego będzie na taką deklarację za późno.
I wtedy nazwisko Adama Karowicza pojawi się w towarzystwie Sędziego Kryże i jemu podobnych.

Rząd Mateusza Morawieckiego ZAMORDOWAŁ tysiące Polaków przez ZBRODNICZE zablokowanie dostępu do leczenia.
To musi w przyszłości zaowocować Trybunałem do spraw zbrodni kowidowych.

Wierzę, że takie powstaną na całym świecie.
20 styczeń 2021

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Kolejna kiblkówka parchatych i tyle.

2021-01-22
Marek Zadrożniak

  

Archiwum

Kraków: Próba samobójcza po przesłuchaniu
czerwiec 6, 2007
aaa¬ródło informacji: INTERIA.PL
Kolejne zagranie do przejęcia pełnej władzy nad polskim kapitałem
sierpień 2, 2004
PAP
To bylo ludobójstwo
marzec 15, 2003
Adam Kruczek
True fact złodziej story
listopad 19, 2006
Andrzej Reymann
Verheugen wzywa Czechów uczynią gest pojednania
lipiec 2, 2002
PAP
Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP
styczeń 29, 2003
PAP
"Łapaj złodzieja" - według Tuska
wrzesień 27, 2007
PAP
Sąd aresztował szefa łódzkiej Izby Skarbowej
sierpień 29, 2002
PAP
Cheney wyklada kawe na lawe- czyli najpewniej bedzie wojna z Iranem
luty 24, 2007
malgorzata
Filantopia i sznur
listopad 17, 2003
Artur Łoboda
SOLIDARNI Z ROSJˇ !
sierpień 21, 2008
marduk
Dyskusja o lichwie
styczeń 27, 2006
Ta paranoja trwa dalej
październik 16, 2008
PAP

marzec 26, 2003
Tragedia polskiego autokaru we Francji stała się zaczynem kolejnej manipulacji społeczeństwem.
lipiec 26, 2007
pnlp
Krwawa Pascha
październik 5, 2007
Izrael Szamir
Chiny i kwestia rozwoju rządu reprezentatywnego
czerwiec 4, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Kraków: działacze NOP aresztowani za działalność antyizraelską
styczeń 9, 2007
nop
Krzaklewski po spotkaniu z Kołodką: nie było konfrontacji
sierpień 20, 2002
PAP
Globalizacja jako miraż
kwiecień 27, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media