|
Podżeganie do ZBRODNI przez Szumowskiego!
|
|
Niedawno chciałem wymienić "smoka" w studni, którą wykopałem 30 lat temu.
Wypompowałem cała wodę i oczyściłem kręgi z narośniętych korzeni drzew.
Trwało to chyba pół godziny.
Ale gdy usiłowałem wykręcić mocno zakamienioną rurę - nagle poczułem zawroty głowy.
Póki nie wykonywałem gwałtownych ruchów - ilość tlenu w powietrzu całkowicie wystarczała.
Kiedy jednak musiałem się mocno wysilić - to tlenu gwałtownie brakowało.
Nie miałem ze sobą ani odkurzacza - ani kompresora - by nadmuchać powietrze z zewnątrz.
Dlatego pięć razy wchodziłem do studni, by wykręcić rurę.
Na powierzchni pewnie zrobiłbym to w ciągu minuty.
Po co podaję ten przykład.
Odszukałem zdjęcia o filmy w Wuhan - pokazujące przewracających się na ulicy ludzi z sugestią, że rzekomo "dopadł ich wirus".
Otóż wszystkie te osoby miały na twarzy maseczki.
Nawet lekarz - który podobno zaalarmował świat o nieznanej chorobie - przedstawiony był w maseczce, a zanim zmarł - był pod respiratorem.
Przestępca, który z niewiadomych przyczyn piastuje stanowisko Ministra zdrowia - w dalszym ciągu ponawia GROŹBY BEZPRAWNE, że sprzedawcy będą karani wysokimi karami pieniężnymi - jeżeli obsłużą ludzi bez masek!
Przestępca Łukasz Szumowski nagle mianował siebie pulmonologiem i głosi, że "maseczki nikomu nie szkodzą", a w ostateczności "można używać przyłbice".
Jak długo ten PRZESTĘPCA BĘDZIE GROZIŁ POLAKOM?
Czy musimy obalić pisowski nieRząd - by ratować się przed terrorem?
|
|
3 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jak długo ten PRZESTĘPCA BĘDZIE GROZIŁ POLAKOM?
Aż trafi na odpowiedniego kozaka. |
|
2020-08-04
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
Arturze!
To nie ten problem.
Cząsteczka CO2 jest po prostu CIĘŻSZA od cząsteczki O2 o węgiel właśnie i dlatego brakowało Ci w studni tlenu. CO2 jest cięższy od tlenu i zalega niżej niż tlen.
Dlatego też nie powinno się spać na podłodze ...
Przy braku wentylacji w studni musiałeś kilka razy wychodzić - parująca woda powoli wymusza ruch powietrza, więc kiedy zszedłeś na dół przez chwilę mogłeś oddychać, póki nie wytworzyłeś znowu poduszki CO2.
Może na przyszłość skorzystasz z doświadczeń górników np z kopalni soli w Wieliczce - potrafili wentylować tak głębokie szyby i korytarze BEZ PRĄDU. Dowiedziałam się jak. Po prostu przy pomocy pochodni, które płonąc w szybie tworzyły ciąg kominowy i zaciągały powietrze z innego szybu po drugiej stronie chodnika.
Czyli zamiast odkurzacza i wentylatora - rura z pochodnią.
|
|
2020-08-04
Alina
|
 |
|
|
Moje porównanie dotyczy właśnie dwutlenku węgla wdychanego przez człowieka. A tak dzieje się w wypadku noszenia maseczek.
Co do kopalni w Wieliczce to tam jest wieczny przeciąg - bo chodniki łączące się z sobą - dochodzą do różnych szybów.
Pewnie nie skorzystam z pomysłu pochodni, bo tylko przez zapowiadaną "suszę" odzyskałem tą studnię.
|
|
2020-08-04
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Swój gorszy od obcego. Józef Mackiewicz po wielokroć pisał, że najgorszym bolszewikiem jest rodzimy bolszewik.
Nie obcy tylko swój! JM był za bezwzględną likwidacją rodzimej bolszewii w każdym państwie.
Dodam, że z bolszewikami i wszelakim innym agenturalnym ścierwem postępować tak, jak postąpił marszałek wielki koronny Jerzy Sebastian Lubomirski w bitwie pod Mątwami z zapędami totalnymi Jana Kazimierza i jego żoneczki Ludwiki Marii Gonzaga.
|
|
2020-08-05
Marek Zadrożniak
|
|
|
|
France Telecom uratowana przez internet i komórki
marzec 8, 2007
AFP
|
Idea nacjonalizmu na tle idei olimpizmu
sierpień 24, 2008
Paweł Ziemiński
|
Prorok Nycz
sierpień 18, 2002
PAP
|
Mimo paniki na giełdzie, USA zbliża się do wojny przeciwko Iranowi
sierpień 21, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Szaron może być sądzony za zbrodnie wojenne
luty 12, 2003
PAP
|
Kryzys
sierpień 27, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Będziem Polakami
grudzień 27, 2003
Artur Łoboda
|
"Żydowska ucieczka do Medyny"
wrzesień 11, 2004
|
Dialog on truth
sierpień 3, 2006
przysłał Iwo Cyprian Pogonowski
|
moje przykazania - 2
maj 9, 2003
krzysztof gilewski
|
Łagry UE
lipiec 27, 2003
ks. prof. Czesław Bartnik
|
Obywatelskie nieposłuszeństwo (językowe)
marzec 9, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
III Kongres Polski Suwerennej - z nadzieją w Nowy Rok 2005
styczeń 4, 2005
Paweł Ziemiński
|
Moralność a reprywatyzacja
lipiec 5, 2005
PAP
|
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
|
Głos spod murawy ...
styczeń 24, 2006
|
Dlaczego będą (?) wieszać Saddama Husseina ?
grudzień 28, 2006
tezlav von roya
|
Dziś paserzy zakładają partie polityczne
kwiecień 12, 2003
|
Kwaśniewski liczy na kompromis RPP - Rząd
czerwiec 17, 2002
PAP
|
Populizm zamieszany racjonalizmem
kwiecień 22, 2004
PAP
|
|
|