|
Podżeganie do ZBRODNI przez Szumowskiego!
|
|
Niedawno chciałem wymienić "smoka" w studni, którą wykopałem 30 lat temu.
Wypompowałem cała wodę i oczyściłem kręgi z narośniętych korzeni drzew.
Trwało to chyba pół godziny.
Ale gdy usiłowałem wykręcić mocno zakamienioną rurę - nagle poczułem zawroty głowy.
Póki nie wykonywałem gwałtownych ruchów - ilość tlenu w powietrzu całkowicie wystarczała.
Kiedy jednak musiałem się mocno wysilić - to tlenu gwałtownie brakowało.
Nie miałem ze sobą ani odkurzacza - ani kompresora - by nadmuchać powietrze z zewnątrz.
Dlatego pięć razy wchodziłem do studni, by wykręcić rurę.
Na powierzchni pewnie zrobiłbym to w ciągu minuty.
Po co podaję ten przykład.
Odszukałem zdjęcia o filmy w Wuhan - pokazujące przewracających się na ulicy ludzi z sugestią, że rzekomo "dopadł ich wirus".
Otóż wszystkie te osoby miały na twarzy maseczki.
Nawet lekarz - który podobno zaalarmował świat o nieznanej chorobie - przedstawiony był w maseczce, a zanim zmarł - był pod respiratorem.
Przestępca, który z niewiadomych przyczyn piastuje stanowisko Ministra zdrowia - w dalszym ciągu ponawia GROŹBY BEZPRAWNE, że sprzedawcy będą karani wysokimi karami pieniężnymi - jeżeli obsłużą ludzi bez masek!
Przestępca Łukasz Szumowski nagle mianował siebie pulmonologiem i głosi, że "maseczki nikomu nie szkodzą", a w ostateczności "można używać przyłbice".
Jak długo ten PRZESTĘPCA BĘDZIE GROZIŁ POLAKOM?
Czy musimy obalić pisowski nieRząd - by ratować się przed terrorem?
|
|
3 sierpień 2020
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Jak długo ten PRZESTĘPCA BĘDZIE GROZIŁ POLAKOM?
Aż trafi na odpowiedniego kozaka. |
|
2020-08-04
Marek Zadrożniak
|
 |
|
|
Arturze!
To nie ten problem.
Cząsteczka CO2 jest po prostu CIĘŻSZA od cząsteczki O2 o węgiel właśnie i dlatego brakowało Ci w studni tlenu. CO2 jest cięższy od tlenu i zalega niżej niż tlen.
Dlatego też nie powinno się spać na podłodze ...
Przy braku wentylacji w studni musiałeś kilka razy wychodzić - parująca woda powoli wymusza ruch powietrza, więc kiedy zszedłeś na dół przez chwilę mogłeś oddychać, póki nie wytworzyłeś znowu poduszki CO2.
Może na przyszłość skorzystasz z doświadczeń górników np z kopalni soli w Wieliczce - potrafili wentylować tak głębokie szyby i korytarze BEZ PRĄDU. Dowiedziałam się jak. Po prostu przy pomocy pochodni, które płonąc w szybie tworzyły ciąg kominowy i zaciągały powietrze z innego szybu po drugiej stronie chodnika.
Czyli zamiast odkurzacza i wentylatora - rura z pochodnią.
|
|
2020-08-04
Alina
|
 |
|
|
Moje porównanie dotyczy właśnie dwutlenku węgla wdychanego przez człowieka. A tak dzieje się w wypadku noszenia maseczek.
Co do kopalni w Wieliczce to tam jest wieczny przeciąg - bo chodniki łączące się z sobą - dochodzą do różnych szybów.
Pewnie nie skorzystam z pomysłu pochodni, bo tylko przez zapowiadaną "suszę" odzyskałem tą studnię.
|
|
2020-08-04
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Swój gorszy od obcego. Józef Mackiewicz po wielokroć pisał, że najgorszym bolszewikiem jest rodzimy bolszewik.
Nie obcy tylko swój! JM był za bezwzględną likwidacją rodzimej bolszewii w każdym państwie.
Dodam, że z bolszewikami i wszelakim innym agenturalnym ścierwem postępować tak, jak postąpił marszałek wielki koronny Jerzy Sebastian Lubomirski w bitwie pod Mątwami z zapędami totalnymi Jana Kazimierza i jego żoneczki Ludwiki Marii Gonzaga.
|
|
2020-08-05
Marek Zadrożniak
|
|
|
|
Jedno państwo - jeden głos lub unijny geszeft
czerwiec 22, 2007
Dariusz Kosiur
|
Atak z Europy Wschodniej
marzec 3, 2007
z.m.k.
|
Amerykanie strzelili sobie w stopę
grudzień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Apel do Ministra Sprawiedliwości
grudzień 22, 2005
Edward Wo?niak
|
O Iraku za czasów Prezydenta Hussaina...Myślę że to prawda
luty 28, 2004
antycenzor
|
Jacy ci "żydzi" są pazerni, wciąż im mało...
maj 22, 2007
www.krakow.pl
|
"Powszechna Encyklopedia Filozofii"
styczeń 22, 2007
przeslala Elzbieta
|
Gdybym...
luty 16, 2005
Marian Hemar (Marian Hescheles 1901-1972)
|
Cechy charakterystyczne u antysemity
styczeń 15, 2007
dorek
|
Stanęliśmy przed kolejną ważną próbą.
list otwarty do Edwarda Moskala - Prezesa Kongresu Polonii Amerykańskiej
luty 28, 2003
Artur Łoboda
|
Mnie nikt nie pytał
październik 25, 2008
Artur Łoboda
|
Siekanie rencistów
listopad 11, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Stracił na giełdzie miliony
kwiecień 8, 2006
PAP
|
Izrael niszczy, Europa płaci
wrzesień 12, 2006
Fernando García
|
Stan Tymiński: Dotkryna Podboju Świata przez Imperium USA
czerwiec 4, 2007
przysłał: marduk
|
Kleik dla Polski
lipiec 24, 2002
Anna Fisher - "NIE"
|
“Wyznania ekonomicznego hitmana”
październik 8, 2006
"Dziś"
|
Ważna informacja dla rolników!
luty 25, 2006
jasiek z toronto
|
Złoty na sztywno ?
wrzesień 9, 2002
Artur Kowalski http://www.naszdziennik.pl
|
Ciekawostka
kwiecień 25, 2005
zaprasza.net
|
|
|