ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Drugie dno polityków Nowej Prawicy 
10 styczeń 2013      Artur Łoboda
Zachęta, ale tylko dla obcych 
2 marzec 2015      Artur Łoboda
Światem rządzi PSYCHOPATA 
20 marzec 2026      Artur Łoboda
Post Scriptum do "Starego Listu" T. Kruczkowskiego z Grodna, wysłanego do portalu www.kresy24.pl 
18 luty 2010      MG
Zdrowych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia 
24 grudzień 2017     
Atak Tuska na polską przedsiębiorczość. Nawrocki wspólnikiem!  
2 grudzień 2025     
Granica rozsądku została przekroczona 
12 czerwiec 2014      Artur Łoboda
Cyfrowa waluta banku centralnego to gra końcowa – część 2 
15 marzec 2023     
Grossowisko  
16 styczeń 2011      Artur Łoboda
To trzeba koniecznie obejrzeć!  
19 maj 2019      Alina
Jeszcze o niebezpieczeństwie szczepień. Andrew Wakefield odpowiada na pytania 
5 czerwiec 2019      Alina
Katastrofalne ofiary szczepionek przeciwko COVID-19 w 2021 r 
1 luty 2023     
Od idealisty do bandyty 
11 kwiecień 2020      Artur Łoboda
"Orkiestra" Owsiaka 
24 styczeń 2025      Artur Łoboda
Kaczmarski, Gintrowski, Łapinski: "Bankierzy" 
23 luty 2019     
Ile razy Polacy dadzą się oszukać? 
8 kwiecień 2020     
Jak Aleksander Łukaszenko ocalił Białoruś przed Koroną  
30 lipiec 2020     
Korporacyjni chemicy z piekła rodem (3) 
14 grudzień 2020     
Polskie noworodki w rekach Tuska 
10 październik 2010      Goska
Samotny mężczyzna 
18 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Kto to zrobił?


26 marzec 2020

GadowskiTV 

  

Komentarze

 

Ja taką infekcję przeżyłam z trudem dwukrotnie: w lecie 2014 i pod koniec 2016 roku. Identyczne objawy, brak leków, wielkie osłabienie, po zażyciu flegaminy miałam uczucie, że jakiś płyn zalewa mi płuca.
Nie wiemy, bo przecież nikt nie badał w 2016 roku dlaczego połowa Polski leży złożona jakąś dziwną grypą, jaki to wirus, czy aby nie pochodzi od ludzi w tym i od lekarzy ZASZCZEPIONYCH?
Pytanie dlaczego wówczas żaden sanepid nie interesował się chorymi Polakami pozostanie zapewne bez odpowiedzi jak zwykle. A teraz nagle wszystkie rządy zachowują się tak samo, takie same limity towarzyskie dopuszczają (a to 50 osób, a to 2).
Boję się włączać telewizora, bo codziennie dowiaduję się czego mi to od dziś nie wolno. Ziszcza się koszmarny świat z powieści St. Lema, które przestają być SF, a okazują być prorocze, albo może nawet były scenariuszem, planem, do którego dążą ziomkowie śp. Autora.
Zastanawiające jest, po co rządzącym są puste ulice?
Co mają zamiar na nich wyczyniać, że mamy siedzieć w domach?
Czy już są gotowe jakieś listy wywozowe (eliminacyjne) i niewygodni, namierzeni za pomocą adresów IP i numerów telefonów zostaną wyeliminowani „przez koronawirusa”?
Ciężarówki we Włoszech jechały jak ongiś hitlerowskie suki z niewiadomym ładunkiem…

2020-03-26
Alina

 

Jeżeli miałaś takie świństwo latem, to z pewnością nie jest to naturalna infekcja. Ale dajesz kolejne potwierdzenie mojej tezy, że mamy z czymś podobnym do czynienia od kilku lat.

A przy okazji...
najbliższym krewnym Lema był NASZ wspaniały Marian Hemar.
Dlatego aluzje do pozostałych eskiomosów są równie uprawnione - jak przyrównywanie Nas do szmalcowników.

2020-03-27
Artur Łoboda

 

Chorowałam latem, bo zostałam zakażona przez znajomą dentystkę, która pomimo widocznej i słyszalnej infekcji górnych dróg oddechowych udzielała się towarzysko ....

2020-03-27
Alina

 

... oczywiście udzielała się towarzysko BEZ MASECZKI.
Ja z tym świństwem też musiałam chodzić, ale zawsze zakładałam maskę, narażając się na komentarze: co to Pani bawi się w Jacksona? Byłam w masce w towarzystwie ok 10 osób. ŻADNA Z NICH NIE ZACHOROWAŁA na to świństwo. Więc jestem niejako naukowcem, który w praktyce sprawdził, czy maseczka, ta sama, noszona przez 5 godzin chroni, czy nie chroni przed zakażeniem.

Do wszystkich idiotów twierdzących, że maseczka, każda osłona ust i nosa nie chroni przed zakażeniem wołam: SPRAWDZIŁAM CHRONI!
CZY WY SPRAWDZILIŚCIE COKOLWIEK W REALU np. na sobie?

2020-03-27
Alina

  

Archiwum

Antypolonizm żydowski to nic nowego...
czerwiec 30, 2003
Mirosław J. Wiechowski
Skazani przez rząd na bankructwo. Zamojszczyzna w UE
kwiecień 10, 2003
przeslala Elzbieta
Komuna mogła by być wzorcem
październik 31, 2004
Jak na dłoni
marzec 29, 2004
Agata
"Bardziej swobodnie"
kwiecień 27, 2003
zaprasza.net
Bojkot Frito Lay !!!
styczeń 6, 2006
marduk
Machloja grubymi nićmi szyta
sierpień 10, 2002
Administracja narodowa a UE
kwiecień 30, 2003
przeslala Elzbieta
From Blagovesta Doncheva – Bulgaria
lipiec 25, 2008
przysłał M.G.
Polska bije Żydów?
czerwiec 28, 2006
Romuald Bury
Grabaze polskiej nadziei
luty 2, 2007
przeslala Elzbieta
Tupet - metoda na biznes
luty 8, 2008
Małgorzata Stawarz - numerolog
HALLOW
październik 19, 2007
K.B.
Jedno jest pewne
sierpień 9, 2005
POLSKA - UNIA 17
listopad 24, 2002
Prof. Jerzy Nowak
USA rozpracowane przez Rosję, czyli Ameryka w negliżu !
luty 11, 2007
tezlav von roya
Zabić ze strachu
sierpień 6, 2004
Zygmunt Haduch Meksyk
Dobre imię Ameryki w stanie zagrożenia
wrzesień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Pytanie retoryczne
sierpień 9, 2006
Jan Kaniewski z Warszawy
Pola, Melania, Bronia i Katarzyna
luty 5, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media