ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Na Skype - rozmowy nocą /z teki Teatru ESSE/ 
21 styczeń 2014      /-/Ewa Englert-Sanakiewicz
Trujące mikstury szczepionki mRNA: błąd w sztuce lekarskiej czy „ludobójstwo w zwolnionym tempie”? 
5 wrzesień 2021     
Struktura mafijna w Krakowie (2) 
2 maj 2023     
Chrześcijański Kongres Polityczny 
1 październik 2015      Biuro Prasowe Prawicy Rzeczypospolitej
Root causes of the SARS CoV-2 "epidemic" 
13 sierpień 2020     
RAFAŁ OTOKA-FRĄCKIEWICZ | JAN POSPIESZALSKI 
28 marzec 2026     
Atak na Iran to element większego planu 
17 czerwiec 2025     
Ile jest w Polsce niezależnych mediów? 
2 sierpień 2020     
Gra w dobrego i złego polityka 
9 lipiec 2013      Artur Łoboda
Kultura dnia codziennego 
10 maj 2013      Artur Łoboda
Volodymyr Zelenskyy 2016 Playing Piano with Penis 
24 październik 2024     
Kto rządzi Rosją? 
6 maj 2022      Artur Łoboda
Biliony w minerałach w Afganistanie. 
29 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Gryzie rękę - która go głaszcze 
11 sierpień 2020      Artur Łoboda
Znów o Nas - bez Nas 
31 maj 2017     
Bad Money 
24 grudzień 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
„Złote Serca” A Nie „Złote Żniwa” 
15 wrzesień 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Lek na covid-19 
23 czerwiec 2020     
Stalinowskie państwo podatkowe 
16 luty 2020     
"Interes" Kawaśniewskiego - "interesem narodowym" 
15 kwiecień 2009      PAP

 
 

Kto to zrobił?


26 marzec 2020

GadowskiTV 

  

Komentarze

 

Ja taką infekcję przeżyłam z trudem dwukrotnie: w lecie 2014 i pod koniec 2016 roku. Identyczne objawy, brak leków, wielkie osłabienie, po zażyciu flegaminy miałam uczucie, że jakiś płyn zalewa mi płuca.
Nie wiemy, bo przecież nikt nie badał w 2016 roku dlaczego połowa Polski leży złożona jakąś dziwną grypą, jaki to wirus, czy aby nie pochodzi od ludzi w tym i od lekarzy ZASZCZEPIONYCH?
Pytanie dlaczego wówczas żaden sanepid nie interesował się chorymi Polakami pozostanie zapewne bez odpowiedzi jak zwykle. A teraz nagle wszystkie rządy zachowują się tak samo, takie same limity towarzyskie dopuszczają (a to 50 osób, a to 2).
Boję się włączać telewizora, bo codziennie dowiaduję się czego mi to od dziś nie wolno. Ziszcza się koszmarny świat z powieści St. Lema, które przestają być SF, a okazują być prorocze, albo może nawet były scenariuszem, planem, do którego dążą ziomkowie śp. Autora.
Zastanawiające jest, po co rządzącym są puste ulice?
Co mają zamiar na nich wyczyniać, że mamy siedzieć w domach?
Czy już są gotowe jakieś listy wywozowe (eliminacyjne) i niewygodni, namierzeni za pomocą adresów IP i numerów telefonów zostaną wyeliminowani „przez koronawirusa”?
Ciężarówki we Włoszech jechały jak ongiś hitlerowskie suki z niewiadomym ładunkiem…

2020-03-26
Alina

 

Jeżeli miałaś takie świństwo latem, to z pewnością nie jest to naturalna infekcja. Ale dajesz kolejne potwierdzenie mojej tezy, że mamy z czymś podobnym do czynienia od kilku lat.

A przy okazji...
najbliższym krewnym Lema był NASZ wspaniały Marian Hemar.
Dlatego aluzje do pozostałych eskiomosów są równie uprawnione - jak przyrównywanie Nas do szmalcowników.

2020-03-27
Artur Łoboda

 

Chorowałam latem, bo zostałam zakażona przez znajomą dentystkę, która pomimo widocznej i słyszalnej infekcji górnych dróg oddechowych udzielała się towarzysko ....

2020-03-27
Alina

 

... oczywiście udzielała się towarzysko BEZ MASECZKI.
Ja z tym świństwem też musiałam chodzić, ale zawsze zakładałam maskę, narażając się na komentarze: co to Pani bawi się w Jacksona? Byłam w masce w towarzystwie ok 10 osób. ŻADNA Z NICH NIE ZACHOROWAŁA na to świństwo. Więc jestem niejako naukowcem, który w praktyce sprawdził, czy maseczka, ta sama, noszona przez 5 godzin chroni, czy nie chroni przed zakażeniem.

Do wszystkich idiotów twierdzących, że maseczka, każda osłona ust i nosa nie chroni przed zakażeniem wołam: SPRAWDZIŁAM CHRONI!
CZY WY SPRAWDZILIŚCIE COKOLWIEK W REALU np. na sobie?

2020-03-27
Alina

  

Archiwum

Sekcja filmowcow amatorow w 3miescie oraz nowy przeglad filmow amatorskich w kategori "sensacja"
styczeń 30, 2004
NICO
Najpierw hitlerowcy, teraz lichwiarze
styczeń 20, 2004
Restauracja "U Kononowicza"
listopad 27, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Liberałowie czy faszyści?
grudzień 21, 2002
http://republika.pl/adnikiel/austryja.html
Skąd w was tyle nienawiści?
marzec 17, 2005
Prymitywna rusofobia tygodnika WPROST inspiracją do nauki demokracji...od Rosji
wrzesień 16, 2007
tłumacz
"Bin Laden nie żyje!" - ogłosiły media. Problem w tym, że nie żyje od 2001 roku, a więc żadna to nowina.
wrzesień 23, 2006
Dorota Szczepańska
Wspomnienie z dzieciństwa
listopad 26, 2007
Artur Łoboda
Czy "przedszkolanka" i Izrael Nabawi Swiat Wojny z Iranem?
kwiecień 1, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Prezydent Kwaśniewski podpisał kontrowersyjną nowelizację
sierpień 16, 2002
PAP
Moje przykazania -1
maj 8, 2003
krzysztof gilewski
Jakie ma intencje "elita przywódcza świata"
wrzesień 16, 2005
Marek Głogoczowski
Służba Polsce
kwiecień 17, 2003
przesłała Elżbieta
Ograniczenie dostępu do leczenia = kolejny pomysł ministra Religi
marzec 1, 2007
A.Sandauer -przewodniczący Stowarzyszenia
Wielka iluzja
sierpień 22, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Czy na pewno bez komentarza ........?
styczeń 21, 2009
Artur Łoboda
Kolejny etap niszczenia Polski
październik 22, 2003
Artur Łoboda
Na Święto 11 Listopada
listopad 10, 2007
Dariusz Kosiur
Czyńcie Ziemię poddaną sobie i rozmnażajcie się
grudzień 23, 2006
Dariusz Kosiur
Parada błaznów
wrzesień 2, 2003
Artur Łoboda
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media