ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Impulsowa transdukcja energii mikrofalowej uszkodzenia mózgu związanego z fononami akustycznymi 
22 styczeń 2023     
Jak rozpoznać podobnych do Michała Kamińskiego? 
15 marzec 2019     
Aforyzmy 13 
23 sierpień 2022      Zygmunt Jan Prusiński
Dzicz wirusowa 
29 czerwiec 2020     
Obalamy mit o hiszpańskiej grypie 
2 lipiec 2024     
Kolejne przestępstwo Prokuratury 
16 listopad 2009      interia.pl/PAP
List do Ministranta - Część IV 
7 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Jaki wpływ mają maseczki w ograniczeniu rozprzestrzeniania się grypy- badania 
17 październik 2020     
Reżim Bidena mówi, że kowbojski faszyzm nigdy nie odejdzie; „ogólny remont”, który obejmuje „brak scenariusza”, by kiedykolwiek „wrócić do normy” 
5 marzec 2022      Ethan Huff
Banksterzy w Polsce i w USA 
12 lipiec 2011      Iwo Cyprian Pogonowski
Świąteczne życzenia dla Rodaków 
24 grudzień 2009      Artur Łoboda
Andrzej Rosiewicz o banksterach 
29 czerwiec 2013     
Wskaźniki urodzeń w ciągu ostatniego roku na Tajwanie spadły o 23% po ślepym posłuszeństwie wobec szczepionek przeciw kowidowi 
5 lipiec 2022      Ethan Huff
Plan Tuska wobec Polskiej kultury 
15 wrzesień 2024     
Ogromnie wpływowe badanie nad szczepionką COVID, w którym twierdzono, że szczepionki uratowały miliony istnień rozdarto na strzępy w czasopiśmie medycznym 
5 czerwiec 2025      Dr. Raphael Lataster
Aksjomaty polityki Komorowskiego 
18 maj 2015      Artur Łoboda
Kolejna odsłona mistyfikacji 
3 październik 2020      Artur Łoboda
CDC w końcu zatrzymuje oszustwo związane z finansowaniem COVID na kwotę 11 miliardów dolarów, ponieważ urzędnicy ds. zdrowia przyznają, że „pandemia” była oszustwem 
25 kwiecień 2025      Lance D Johnson
Teraz na wzór stalinowców biorą się za eksterminację inteligencji 
29 wrzesień 2020     
Ewolucja Megalomanii Prusaków 
8 maj 2012      Iwo Cyprian Pogonowski

 
 

Co jest grane z tym wirusem?



W związku z działaniami Rządów niektórych Państw rodzą się pytania,, które ewoluują w teorie spiskowe.
Czy to wszystko nie jest jeden wielki spektakl służący wprowadzaniu rządów totalitarnych.
Ale w takiej sytuacji trzeba zadać sobie elementarne pytanie: KTO NA TYM SKORZYSTA?
I równoległe pytanie KTO NA TYM TRACI?

Nie ulega wątpliwości, że Chiny już na tym straciły.
Na razie w sytuacji wygranego są Stany Zjednoczone.
Inne Państwa się nie liczą w tej rozgrywce - chociaż zniszczenie przy okazji epidemii Iranu byłoby na rękę wiadomo komu.

Skoro 19 lat temu przeprowadzono niewyobrażalną wcześniej prowokację ze zburzeniem WTC w celu wywołania wojny światowej - to wywołanie światowej epidemii tylko dla celów ekonomicznych wydaje mi się bardzo prawdopodobne.
Pamiętajmy, że wzrost potęgi gospodarczej Chin prowadził nieuchronnie do stopniowej eliminacji największe broni "eskimosów", a więc druku amerykańskiego dolara.
Przy dotychczasowym tempie rozwoju Chin - dolar zostałby całkowicie zdeprecjonowany w ciągu maksimum 10 lat.
A przecież dla utrzymania hegemonii dolara jako światowej waluty - tak zwani "Amerykanie" napadli na kilka Krajów odmawiających transakcji gospodarczych przeliczanych w dolarach.
To właśnie z powodu odrzucenia dolara "Amerykanie" napadli na Irak i Libię - zabijając w efekcie rządzących tymi Krajami dyktatorów.

Kiedy czytam tekst zapowiadający, że to nie jest żaden szczep grypy i nie odejdzie wraz z latem - to muszę zadać sobie podstawowe pytanie: czy to naprawdę jest infekcja dróg oddechowych?

"Wiara w to, że koronawirus "po prostu zniknie latem tak jak grypa" jest "fałszywą nadzieją" - ocenił czołowy ekspert Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) ds. sytuacji nadzwyczajnych, dr Mike Ryan, podczas konferencji prasowej w Genewie. WHO zaleca, by wszystkie kraje ustanowiły powstrzymanie wirusa przed rozprzestrzenianiem się najważniejszym priorytetem."

Obserwacje i przemyślenia - jakie ostatnio poczyniłem przywodzą mi na myśl pewien rodzaj infekcji - który jest obecny w Polsce co najmniej od trzech lat i faktycznie nie zanika latem. Jedynym skutecznym lekarstwem są na niego naturalne antybiotyki, a przepisywane przez lekarzy chemiczne trucizny tylko go rozwijają.
7 marzec 2020

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

Dziś podali w radio, że zamknięto, na mocy porannego dekretu, sporą część Lombardii, a to oznacza, że już wprost tworzą regionalne kl.
Jeśli dalej będziemy milczeć i znosić te szykany, to niedługo zamkną nas w miastach, jako gigantycznych więzieniach.
Ludzie muszą uwierzyć, że tego wirusa, albo w ogóle nie ma, albo jest niegroźny i wszystko to, co pod płaszczykiem walki z nim jest nam serwowane, to po prostu wojna z ludźmi i z kulturą.
Wchodzimy w etap permanentnego stanu wojny i narzucania standardów technokratycznej i bezwzględnej cywilizacji.
A ramach niej będziemy traktowani C O N A J W Y Ż E J jako zbędni emitenci co2, albo i jeszcze innych "toksyn".

2020-03-08
Magellan

 

Cały czas ponawiam pytanie.
Po co są chemtrailes? Po co?
I absolutnie nikt nie odważa się zająć tym zagadnieniem.
Nikt!

2020-03-08
Magellan

  

Archiwum

ZUS story
maj 16, 2003
Skutecznie przeciwstawić się Lepperowi
czerwiec 22, 2002
PAP
Wszystko musi przejść przez centralę
marzec 14, 2004
Czy Rydzyk to współczesny Luter?
styczeń 28, 2003
PAP
Umysłowy uwiąd
październik 28, 2008
Karol Jasiński
Uczciwość pod prąd
październik 19, 2005
Artur Łoboda
Wirtualny i realny ruch narodowy
lipiec 4, 2008
Paweł Ziemiński
Jak globalisci zpod znaku F.D.A eksterminuja narod Amerykanski
styczeń 13, 2008
Markus
"Cóż powiedzieć - żal odjeżdżać!" Jan Paweł II
sierpień 19, 2002
PAP
Brudna przeszłość Aleksandra Kwaśniewskiego
maj 20, 2007
przysłał ICP
Co się stało z AIDS?
grudzień 26, 2006
2012
VII rocznica agresji NATO na Jugosławię
marzec 23, 2006
Tadeusz Samitowski
List otwarty do Pana Brattmana, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
Manifestacja przeciwko polityce Unii wobec Izraela
grudzień 13, 2002
PAP
Prowokator
listopad 2, 2005
Artur Łoboda
Co się wydarzyło w 1908 r?
luty 19, 2008
marduk
tyrty
kwiecień 2, 2006
tryrty
Topless
luty 3, 2009
PAP
Polska potrzebuje alternatywy
czerwiec 2, 2003
Społeczeństwo Izraela dało przyzwolenie. Szaron rozkazał zabić
styczeń 30, 2003
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media