ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Ewa wraca z Wenecji 
13 marzec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Góra lodowa 
6 grudzień 2024      Artur Łoboda
Nie dajmy się wmanewrować w prymitywne fobie 
4 listopad 2014      Artur Łoboda
Słowiańską duszę mam aż do śmierci 
22 lipiec 2013      Slavic Partiota
Kwiat doliny 
14 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Jakim prezydentem byłby Zbigniew Stonoga? 
27 listopad 2014      www.polskawalczaca.com
Dlaczego 17 września, 1939? 
18 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Pisowskie mandaty - z innego punktu widzenia 
12 styczeń 2021      Artur Łoboda
Na razie "autonomii" w sztuce, a potem się zobaczy 
14 październik 2016     
„Jak powstawały i jak upadały zakłady przemysłowe w Polsce” 
13 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
MINIATURKI 
16 sierpień 2017      Jolanta Michna
„Szczepionki” do zakrzepów wywołują BOOM w branży usuwania skrzepów krwi 
9 maj 2022      SD Wells
Prezydent elekt 
28 lipiec 2010      Bogusław Maśliński
Wymuszone leki wszystkich obywateli 
25 marzec 2023     
Wikipedia w służbie totalitaryzmów  
14 kwiecień 2013      Artur Łoboda
Nieszczęście przychodzi bez ostrzeżenia 
2 lipiec 2013      Artur Łoboda
Ukraiński Prawy Sektor: rzeź wołyńska to odpowiedź na polskie morderstwa  
31 styczeń 2014      www.polskawalczaca.com
Dzisiaj produkcja maseczek przekracza kwalifikacje Rządu PiS 
6 kwiecień 2020      flyingTV EU
Pamiętam stan wojenny 
5 grudzień 2016      Alina
Listy do Ministranta - Część VI 
10 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Pięć stanów pozwało firmę Pfizer za wprowadzające w błąd twierdzenia dotyczące „szczepionki” przeciwko COVID-19

 
Nadchodzi dzień sądu dla farmaceutycznego giganta Pfizera, teraz gdy Kansas, Idaho i trzy inne, jak dotąd nienazwane stany pozywają firmę za wprowadzanie Amerykanów w błąd w sprawie jej „szczepionek” modRNA (mRNA) przeciwko koronawirusowi z Wuhan (COVID-19).

 
Pozwy, na czele których stoi prokurator generalny stanu Kansas, Kris Kobach, zarzucają firmie Pfizer naruszenie różnych ustaw stanowych – w stanie Kansas nazywa się to Ustawą o ochronie konsumentów – poprzez fałszywe twierdzenie, że jej szczepionki przeciwko COVID są „bezpieczne i skuteczne” w walce z chińskim wirusem.
 
Kobach twierdzi, że firma Pfizer celowo ukrywała, zatajała i pomijała istotne fakty dotyczące swoich szczepionek chemicznych, które szybko trafiły na rynek w ramach operacji Warp Speed, co skutkowało wieloma obrażeniami i zgonami.

„Pfizer reklamował swoją szczepionkę jako bezpieczną dla kobiet w ciąży” – powiedział Kobach w oświadczeniu.

„Jednak w lutym 2021 r. (oni) posiadali raporty o 458 kobietach w ciąży, które otrzymały szczepionkę Pfizera przeciwko COVID-19 w czasie ciąży.
Ponad połowa kobiet w ciąży zgłosiła zdarzenie niepożądane, a ponad 10% zgłosiło poronienie”.

Peter Imanuelsen z The Freedom Corner mówi, że wszystkie pięć pozwów to „ogromne wiadomości”.
Mogą one wystarczyć, aby naprawdę mocno uderzyć w korporacyjnego giganta farmaceutycznego, któremu od dziesięcioleci uchodzi na sucho z mordersto.

„Zacząłem zauważać coś naprawdę dziwnego w statystykach dotyczących wskaźnika urodzeń” – pisze Imanuelsen.
„Widzicie, około 9 miesięcy po wprowadzeniu szczepionek przeciwko covidowi, zaobserwowaliśmy ogromny spadek wskaźników urodzeń”.

„Co więcej, zauważyliśmy, że kobiety, które nie otrzymały zastrzyku przeciwko covidowi, były nadreprezentowane w porodach.
To dało mi do myślenia”.
 
 

Rekordowa kwota 75 miliardów dolarów ze sprzedaży szczepionek przeciwko COVID-19 firmy Pfizer powinna zostać zwrócona Amerykanom


 
Każdy Amerykanin zasługuje na część z 75 miliardów dolarów, które Pfizer zgarnął ze sprzedaży szczepionek przeciwko COVID.
Te pieniądze najlepiej byłoby odzyskać od Alberta Bourli i jego popleczników, a zamiast tego przekazać je nam, ludziom, których oszukał Pfizer.

Pamiętaj, że Pfizer nigdy nie przeprowadził żadnych prawdziwych badań klinicznych, jak twierdził.
Nieliczne badania, które Pfizer twierdzi, że przeprowadził, były fikcyjnymi operacjami „zaprojektowanymi, przeprowadzonymi, przeanalizowanymi i opracowanymi przez pracowników Pfizera” – wyjaśnia Imanuelsen.

Jedno z takich pozorowanych badań opublikowano w czasopiśmie New England Journal of Medicine (NEJM) w kwietniu 2021 r.
W badaniu tym twierdzono, że wstępne wyniki nie wykazały istotnych obaw dotyczących bezpieczeństwa u kobiet w ciąży, które otrzymały szczepionkę na COVID.
 
Jak twierdzi to samo badanie, zaobserwowane poronienia nie były niczym niezwykłym i prawdopodobnie nie były nawet bezpośrednim skutkiem szczepionek.

Prawie rok później, w lutym 2022 r., w czasopiśmie Medicine opublikowano 
kolejne badanie , które zaprzeczyło pierwszemu.
Stwierdzono w nim, że „niepożądane zdarzenia” po zastrzykach COVID są szczególnie nasilone u kobiet w ciąży, które są narażone na 17 procent większe ryzyko w porównaniu z populacją ogólną.
 
Pomimo tego wszystkiego firma Pfizer okłamywała opinię publiczną, a w szczególności kobiety w ciąży, namawiając je do przyjmowania szczepionek, ponieważ „udowodniono”, że są „bezpieczne i skuteczne”.

„Pfizer wezwał Amerykanów do szczepień w celu ochrony swoich bliskich, wyraźnie wskazując, że szczepionka Pfizera na COVID-19 zatrzymała transmisję” – powiedział Kobach.

„Pfizer przyznał później, że nigdy nie badał transmisji po podaniu szczepionki”.

W publicznym oświadczeniu firma Pfizer stwierdziła, że ​​pozwy „nie mają podstaw” i że firma „odpowie na pozew we właściwym czasie”.

„Pfizer jest głęboko zaangażowany w dobro pacjentów, którym służy, i nie ma dla niego wyższego priorytetu niż zapewnienie bezpieczeństwa i skuteczności swoich metod leczenia i szczepionek” – oświadczył Pfizer w swojej obronie.
 
 
Źródła wykorzystane w tym artykule obejmują:
PeterSweden.Substack.com
KansasReflector.com
NaturalNews.com
Ncbi.nlm.nih.gov
Ncbi.nlm.nih.gov
 
 
 
https://vaccinedamage.news/2024-07-03-five-states-sue-pfizer-misleading-covid-vaccines.html
 

12 lipiec 2024

Ethan Huff 

  

Komentarze

  

Archiwum

Untamed Dimensions podcast: o spisku 9/11 raz jeszcze
czerwiec 26, 2007
marduk
"Mondre rady, mondre rady, mondre rady..."
grudzień 22, 2008
Artur Łoboda
Cheney kagan bek i prezydent
październik 30, 2006
Wojciech Wlazlinski
Potajemne Loty na Przesłuchania i Tortury
kwiecień 9, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wzrost OC, czyli koncepcja Religi inflacyjnego ratowania dziurawego systemu ochrony zdrowia
sierpień 8, 2006
Adam Sandauer
Kiedy przygłup próbuje coś tłumaczyć
maj 24, 2008
Artur Łoboda
Zmarł profesor Tomasz Strzembosz
październik 16, 2004
PAP
"KAPITAL" Erazma Majewskiego kontra "KAPITAL" Karola Marksa - OCALIC OD ZAPOMNIENIA
luty 27, 2009
nauczyciel
Petycja na rzecz pozbawienia sędziów i prokuratorów immunitetu.
wrzesień 1, 2008
ZR
Dla Izraelczyków Polska jest nie mniej winna niż Niemcy
kwiecień 13, 2007
przysłał ICP
Własność rzecz święta cz.1
maj 14, 2008
Dariusz Kosiur
"Wotum nieufności" wobec MON
sierpień 2, 2002
PAP
"Przestańmy myśleć tylko o sobie"
grudzień 18, 2002
Tygodnik "Forum" / L'Express - 2002.11.7
"Nie"
maj 22, 2008
Marek Jastrząb
Mogilany. Ustalili pensję i diety
grudzień 11, 2002
(ETYZ) http://www.dziennik.krakow.pl
Według PAP złodziej to biznesmen
październik 30, 2005
PAP
Giertych gdzie ty masz oczy ...ministrze.
lipiec 28, 2007
( . ) bez podpisu
Referat wygloszony 16 maja 2003 w Kanadzie
Unia Europejska

maj 23, 2003
przesłała Elżbieta
Sępy na grobie Miłosza
sierpień 30, 2004
Nie ma dyskusji
wrzesień 6, 2005
Dziedzic
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media