|
Odmotani od PiS
|
|
Trafiłem kiedyś na na wypowiedź młodej - amerykańskiej Żydówki, która w trakcie lekcji o holokauście zadała prowadzącemu mniej-więcej takie pytanie:
"dlaczego osadzeni w obozie koncentracyjnym nie zwrócili się o pomoc do swojego adwokata?"
Śmiać się z głupoty tej osoby, czy potępić edukację w Stanach Zjednoczonych?
To nie było pytanie jakiegoś Latynosa - którego mało to obchodzi, ale Żydówki, która powinna w domu poznać najbardziej oczywiste fakty.
To wydarzenie przypomniało mi się kilka lat temu - gdy podsumowywałem samotną walkę o przestrzeganie przez rządzących obowiązującego w Polsce Prawa. Jakiekolwiek by ono nie było.
Nikt mnie nie zastrzeli - chociaż "seryjnego samobójcy" mogę się obawiać. Również trucizn, które użyto wobec dwóch moich znajomych.
Za czasów rządów PO złożyłem do Prokuratur kilka zawiadomień na przestępczą polityków PO. Ostatnie zawiadomienia zostały odrzucone już przez pisowsko-ziobrowską Prokuraturę.
Teraz jest kilka nowych spraw które wydawały mi się niezwiązane z politykami PiS. A jednak pisowska prokuratura chroni przestępców przed obywatelami i w tym celu GWAŁCI OBOWIĄZUJĄCE PRAWO jeszcze bardziej - niż robili to poprzednicy!
Jak na dłoni widać, że większość Polaków sprzedała się za judaszowe srebrniki i godzi się na łamane Prawa przez PiS!
Prawie wszystkie inicjatywy polityczne i gospodarcze PiS są niezgodne z obowiązującym Prawem!
I istnieją wszelkie przesłanki by je zaskarżyć w Sądzie - jaki by on nie był...
Nawet takie zjawisko - jak sfinansowanie przez Gowina antypolskiej hucpy w Paryżu jest jawnym gwałtem na polskim Prawie.
Zamiast ubolewać nad anypolską hucpą Ministra, Rodacy winni pozwać Gowina do Sądu tak samo - jak niemiecką telewizję pozwał Karol Tendera.
Przecież działania Gowina są na tym samym poziomie - jak niemieckich nadawców. Oni sami nie spreparowali antypolskiego filmu, a tylko dali na niego pieniądze!
Ja przygotowuję się do bardzo poważnego oskarżenia wobec Zbigniewa Ziobro i nie mogę zajmować się wszystkim.
Wskazuję jednak Rodakom drogę i namawiam do tego typu działań.
Proszę zwrócić uwagę, że najbardziej oczywiste przestępstwa PiS nie są zauważane przez tak zwaną "opozycję". Jest cicha zmowa milczenia, by najbardziej oczywistych przestępstw rządzących nie ujawniać Społeczeństwu.
Należy szarpać i kąsać pozwami sądowymi tą polityczną bandę, która dusi Naród Polski!
Póki co - jeszcze nikt do Nas nie strzela.
|
|
19 marzec 2019
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Budowanie globalnej rodziny
maj 6, 2007
lś
|
Kulczyk zebrał owacje na stojąco
IAR
grudzień 9, 2004
|
Na arbeit do Reichu
sierpień 28, 2003
Andrzej Kumor
|
Międzynarodowa konsternacja wokół niepraworządnych i niedemokratycznych praktyk polskich władz ...
styczeń 23, 2007
tłumacz
|
Myśleli że to pododdziały bratniej Al-kaidy. Tylko pozorowali walkę...
luty 24, 2004
czytelnik
|
Nowe państwo w Europie - Prussia?
listopad 2, 2004
ks. prof. Czesław S. Bartnik
|
Próba podsumowania roku 2006
grudzień 31, 2006
przesłała Elzbieta
|
Ten "żyd" - Mikołaj Kopernik
sierpień 3, 2006
Artur Łoboda
|
" Wyzwalanie "
kwiecień 13, 2003
Wojciech Wlazlinski
|
Dobijali rannych
czerwiec 30, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
|
Poprawki w konstytucji UE
marzec 15, 2005
PAP
|
Szanowny Panie Prezydencie.
grudzień 17, 2005
Krzysztof Cierpisz
|
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm"
- online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
|
Do sosny polskiej
kwiecień 4, 2003
Jan Pawet II
|
Zakażone żółtaczką na oddziale onkologicznym
październik 18, 2003
|
Komisja Finansów udzieliła absolutorium dla rządu za 2001 r.
lipiec 23, 2002
PAP
|
Apel do Prezydenta RP
luty 24, 2007
Bogusław
|
Złote wrota z FOZZ w tle
wrzesień 20, 2002
Igor Janke http://rzeczpospolita.pl
|
Historia pewnej mykwy
kwiecień 30, 2008
Artur Łoboda
|
III WŁADZA RP - orły, obrońcy, stróże, czy zwykłe ciecie?
sierpień 24, 2008
ZR
|
|
|