|
Cały film z naukową rekonstrukcją zbrodni w Smoleńsku:
link https://www.youtube.com/watch?v=J0W74f-5FsQ
|
|
"10 kwietnia 2010 Fakty | Film Raport"
https://youtu.be/J0W74f-5FsQ
Cały film z naukową rekonstrukcją zbrodni w Smoleńsku:
Warto poświęcić czas (polecam przyśpieszenie). Jest wiele nowych szczegółów, o których nikt do tej pory nie mówił.
Szkoda, że przy okazji nikt nie zrobił podobnej rekonstrukcji zbrodni, jak miała miejsce w styczniu 2008 roku w Mirosławcu na dowódcach lotniczych WP. Casa podchodziła 2 x do lądowania, rozrzut ciał był niespotykany wcześniej, zniszczenia podobne jak w Smoleńsku.
Ja stawiam tezę, że zbrodnia w Smoleńsku była planowana od chwili przejęcia władzy przez PiS. Casa to była przymiarka, "padgatowka", sprawdzenie koncepcji zbrodni "doskonałej" w realu. Przy okazji skazane na śmierć zostało dowództwo wojsk lotniczych.
Czy jest możliwe, żeby premier Tusk o tym nie wiedział? Czy możliwe, że nie wiedział o tym minister obrony, lekarz psychiatra Bogdan Klich?
Teoretycznie tak. Praktycznie jest to niemożliwe, szczególnie kiedy po paru latach Tusk zostaje "królikiem Europy" zgłoszonym przez Angelę Merkel, a działania ministra Klicha w sprawie obu katastrof polegają na zacieraniu odpowiedzialności. Wygląda to tak, jakby tych dwóch było agentami niemieckimi w polskim rządzie zadaniowanymi do wyrządzenia maksymalnie wielkich szkód w systemie obronnym Polski. I każdym innym, jak na wojnie przystało.
Perfidia całego tego układu polega jeszcze na tym, że zaangażowani w to zbrodniarza SĄ WYNAGRADZANI Z POLSKIEGO BUDŻETU. To jest tak jakby pszczoły trzymały w ulu i karmiły olbrzymiego szerszenia, który je po kolei zabija i zjada.
|
|
11 sierpień 2020
|
|
Alina
|
|
|
|
prosze o skorygowanie zapisu:
zbrodnie były planowane od chwili przejęcia władzy przez PO, od kiedy PiS stracił większość sejmową w 2007 roku |
|
2020-08-11
Alina
|
 |
|
|
Wszelkie działania odnoszące się do analizy i badań kupy złomu z Siewiernego, jako pierwotnie integralnego płatowca, ani o jotę nie przybliżają nas do prawdy o 'zdarzeniach okołosmoleńskich", które rozegrały się od 8 kwietnia 2010r. do nie wiadomo którego dnia, jaki można by przyjąć za datę końcową.
Przypuszczam, że i dzień dzisiejszy nie stanowi tej daty sensu largo. |
|
2020-08-11
Magellan
|
|
|
|
W Sejmie wrze, rolnicy czekają PAP
grudzień 7, 2002
PAP
|
Wskrzesić ducha patriotyzmu
sierpień 13, 2003
Małgorzata Bochenek
|
"Narod wybrany" i konsekwencje "wybrania"
lipiec 23, 2006
M.K.
|
Granice obelgi koniecznej
lipiec 18, 2007
Marek Olzyński
|
"Polsko, Twoja zguba w..."
grudzień 21, 2003
Marek Głogoczowski
|
Pamięci ofiar zamachu w Madrycie.
marzec 28, 2004
Jan Lucjan Wyciślak
|
Metafora
maj 11, 2004
Artur Łoboda
|
Opinia Religi i filiżanka Kochanowskiego a odruch Pawłowa
luty 13, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Kradzież w świetle "prawa" : wynagrodzenia zarządzających NFI wyższe niż zyski
bruk ulicy
|
Dwa odrębne światy...
marzec 3, 2008
tłumacz
|
Polityczna pornografia, czy polityczna egzekucja?
sierpień 7, 2007
Marek Olżyński
|
Akcyzowa kompromitacja władzy
maj 20, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Dolina Rozpudy czy Dolina Rozpu..tana
luty 20, 2007
Jan Lucjan Wyciślak
|
Portrety świet(n)ych udawaczy: casus Aureliusza Augustyna
styczeń 28, 2007
Marek Głogoczowski
|
Sztuka zarządzania, czyli co ma przyszłość w biznesie
styczeń 1, 0000
CZESŁAW RYCHLEWSKI (Trybuna )
|
Polski Front Narodowy
czerwiec 17, 2005
|
Anglicy nie pozwolą Irakowi uniknąć wojny
grudzień 16, 2002
PAP
|
Bronimy prawdziwego św. Mikołaja
listopad 30, 2004
|
Raport ONZ: nadchodzi masowa imigracja z krajów biednych do krajów bogatych
marzec 20, 2007
bibula- pismo niezależne
|
Związek Gmin Wyznaniowych Żydowskich otrzymał od władz Gdańska prawo własności do działki w mieście o powierzchni ponad 3,6 h
wrzesień 6, 2007
Interia, PAP
|
|
|