ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Nie ma żadnego kowida! (8) 
29 październik 2021     
„Jesteśmy narodem ćpunów” 
11 grudzień 2014      www.polskawalczaca.com
Pieśni i Tańce Górali Szczawnickich  
26 listopad 2013      Artur Łoboda
Rechot historii 
19 kwiecień 2011      Artur Łoboda
Zobacz film 
22 maj 2010      Goska
Iwermektyna skuteczna w 62% w zapobieganiu śmiertelności COVID, 86% skuteczna w zapobieganiu zakażeniom, mówi lekarz z Wielkiej Brytanii 
20 styczeń 2022     
CATO Institute i Radioaktywne Chmury Nad Polską 
20 październik 2012      Iwo Cyprian Pogonowski
Wiersze z książki "Życie z duchami"... (23 Stycznia 2013 o godzinie 11:00) zmarł Jan Wanago z Wrześnicy (ur. 8.03.1935), Bard Ziemi Sławieńskiej ! 
28 styczeń 2013      Zygmunt Jan Prusiński
Ważne zadanie dla Polaków na całym Świecie 
8 grudzień 2015      Artur Łoboda
22 uwagi dotyczące nowej wojny światowej, która właśnie rozpoczęła się na Ukrainie 
28 luty 2022      Michael Snyder
Jak amerykańscy i międzynarodowi decydenci celowo sprowokowali Putina do wojny 
2 marzec 2025     
Do młodzieży polskiej - żydowskiego pochodzenia 
13 maj 2013      Artur Łoboda
Pamiętaj, że NIE ZABIJAJĄ mew, szczurów ani jeleni. DZIWNE, że ptasia grypa atakuje tylko kury, krowy i ludzi 
10 luty 2025     
Integracja? A kogo to obchodzi?  
10 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
Pod białą flagą PiS 
27 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Dziękuję wszystkim w kraju którzy głosowali na PO... 
29 sierpień 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Marsz WOLNOŚCI, Pancerni Poznań, COVID 1984 
20 luty 2021      Pancerni Poznań
Rządy kontrolują światowe rezerwy paliwa – czy zwycięża kapitalizm państwowy? 
25 maj 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Stalinowskie sądy w natarciu 
20 styczeń 2018      Artur Łoboda
Mężczyzna niewspółżyjący 
30 grudzień 2015      Artur Łoboda

 
 

Były wiceprezes firmy Pfizer: Producenci szczepionek COVID „powinni zostać natychmiast oskarżeni o oszustwo”

Przemawiając w imieniu 17 000 kolegów, Michael Yeadon wezwał do postawienia w stan oskarżenia Pfizera, Moderny, BioNTech, Janssena, Astry Zeneki „i ich pomocników”.
 
 
 Były wiceprezes i główny naukowiec firmy Pfizer ds. alergii i układu oddechowego, dr Michael Yeadon, stwierdził niedawno, że ze względu na znane wady szczepionek COVID-19, oznaki oszustwa w ich badaniach klinicznych i wynikające z tego zgony tysięcy ludzi, producenci tych produktów „ powinni być natychmiast oskarżeni o oszustwo ”. 
 
 
Yeadon przemawiał w imieniu 17 000 swoich kolegów, którzy uczestniczyli w Globalnym Szczycie COVID, podczas towarzyszącej mu konferencji prasowej, która odbyła się 11 maja. 
Uczestnicy Szczytu z całego świata osiągnęli konsensus w sprawie 10 krótkich zasad, z których każda została rozszerzona o przedstawicieli . 
 
 
Obywatel brytyjski, który przez ostatnie dwa lata alarmował o „ kłamstwach ” opowiadanych opinii publicznej przez urzędników służby zdrowia , wyjaśnił zasadę nr 9, czytając: 

„Oświadczamy, że Pfizer, Moderna, BioNTech, Janssen, Astra Zeneca , oraz ich urzędy wspomagającer, zatajały i celowo pomijały informacje dotyczące bezpieczeństwa i skuteczności od pacjentów i lekarzy, i powinni być natychmiast oskarżeni o oszustwo.”  
 
Skupiając się najpierw na śmiertelności wynikającej z tych zastrzyków , Yeadon powiedział:
„ Wiemy, że wkrótce po podaniu tych produktów tysiące ludzi zmarło . 
I chociaż korelacja nie jest równoznaczna z przyczyną , zastosowano rozsądne kryteria do zbadania związku między zastrzykami a zdarzeniami i jest absolutnie jasne, że te [strzały] są przyczyną śmierci. ”  
 
 
POWIĄZANE: Dr Robert Malone przewodzi tysiącom naukowców wzywając do całkowitego zakończenia „zaplanowanego” kryzysu COVID 
 
Yeadon twierdził, że zastrzyki były nie tylko niebezpieczne, ale ich producenci wiedzieli, że tak jest, stwierdzając, że „ projekt tych produktów był świadomie wadliwy na wiele sposobów ”. 
 
Yeadon twierdzi dalej, że zastrzyki były nie tylko niebezpieczne, ale ich producenci wiedzieli o tym, że tak jest, stwierdzając, że "projekt stworzenia tych produktów był świadomie wadliwy pod wieloma względami".
 
Obejmuje to fakt, że powodują one wytwarzanie w organizmie „ toksycznego białka wirusowego ”. 
Jednak, chociaż producenci twierdzili, że ta toksyna „ zostanie w miejscu wstrzyknięcia ”, w rzeczywistosci rozprzestrzenia się szeroko po całym ciele. 
Nie było wbudowanego limitu ilości toksycznych białek kolczastych, które można wytworzyć , ani czasu ich wytwarzania, i to jest przyczyną toksyczności ” – powiedział Yeadon.  
 
Spędziwszy ponad 30 lat - prowadząc badania nad nowymi lekami w niektórych największych światowych firmach farmaceutycznych, Yeadon odwołał się do raportów z listopada zeszłego roku dostarczających dowodów na to, że w badaniach klinicznych stosowano „ kwestionowane praktyki”. ” 
Na przykład w kilku badaniach, wbrew najlepszym praktykom, wyraźnie oślepiono je w trakcie ich trwania.
A także, w wielu przypadkach, podmioty zostały usunięte z bazy danych przed analizą statystyczną w sposób sugerujący oszustwo” – powiedział. 
 
Ponadto „od czasu do czasu wszystkie firmy dawały nam ogólne zapewnienia o łagodnym profilu bezpieczeństwa ich produktów. 
Nawet gdy produkty pojawiły się w pierwszych tygodniach, musieli wiedzieć, że to nieprawda”. 
 
„Aby dodać zniewagę do obrażeń, wydaje się, że te produkty zapewniają niewielką lub żadną ochronę przed wirusem, przed którym starali się nas chronić” – zauważył Yeadon. 
 
Jako ekspert w dziedzinie toksykologii brytyjski naukowiec ocenił, że te eksperymentalne szczepionki przeciw COVID oparte na genach są „ogromnym zagrożeniem przez pominięcie standardowych badań bezpieczeństwa”, w tym tych, które badają dystrybucję szczepionki i białek kolcowych w organizmie. 
 
„Nie przeprowadzili pełnej toksykologii reprodukcyjnej, bez której [zastrzyki] nigdy nie powinny być podawane kobietom w ciąży” – powiedział. 
 
Argumentując, że nałożenie takich niebezpieczeństw na ogromnie duże populacje było w rzeczywistości celowe ze strony tych korporacji, dr Yeadon podsumował, mówiąc:

„nie mogą twierdzić, że brakuje im wiedzy wyprzedzającej, ponieważ firmy i FDA wiedziały, że produkty tego typu będą powodować wiele toksyczności ”. 
 
ZWIĄZANE Z: 

Dr McCullough: „Kryzys medyczny” jest wykorzystywany do forsowania globalnego rządu

WYŁĄCZNE — były wiceprezes Pfizer: „Twój rząd okłamuje Cię w sposób, który może doprowadzić do Twojej śmierci”. 

Wykonawca badań firmy Pfizer sfałszował dane w badaniach nad wirusem COVID, informuje informator w dzienniku medycznym  

Lekarz z Idaho donosi o „20-krotnym wzroście” raka u zaszczepionych pacjentów 

Założyciel laboratorium pokazuje uszkodzenia, jakie białko kolca szczepienia COVID wyrządza w ważnych narządach 
 

Źródło: 
www.lifesitenews.com/news/former-vp-of-pfizer-covid-jab-manufacturers-should-be-immediately-indicted-for-fraud794503
28 maj 2022

Patryk Delaney 

  

Komentarze

  

Archiwum

Nagroda za plac Bohaterów Getta
maj 9, 2006
Od planu ewakuacji do decyzji eksterminacji Żydów
grudzień 24, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Syndrom Olewnika
styczeń 26, 2009
Witold Filipowicz
"Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą Ukrainą"
listopad 6, 2004
Dać chłopu zegarek....
lipiec 16, 2002
PAP
St. Paul as “Godfather” of Capitalist Super State
listopad 10, 2007
Marek Głogoczowski
Policjanci izraelscy użyli dziecka jako żywej tarczy
kwiecień 25, 2004
PAP
Ktoś o nazwisku Wałęsa
maj 3, 2005
Spadkobiercy zbrodni komunizmu
marzec 30, 2005
UE - NIE
maj 15, 2003
przesłała Elżbieta
W Sejmie wrze, rolnicy czekają PAP
grudzień 7, 2002
PAP
Apel Komitetu Pamięci Ofiar Stalinizmu do Społeczeństwa
czerwiec 10, 2006
Leszek Skonka
100 tysięcy zł czeka na Ciebie
listopad 6, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
2008.08.03. godzina 2400 serwis wiadomości
sierpień 3, 2008
tłumacz
Historia Palestyny Naszych Czasów
luty 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Sfałszowane dowody
Prasa niemiecka podważa motywy ataku na Irak

czerwiec 13, 2003
Waldemar Maszewski
OPEC sprzedaje dolary
styczeń 27, 2007
nauczyciel
Koniec amerykańskiego snu
maj 27, 2006
Robert Fisk
Piotr Bein: zydoskosc Walesy jest nieistotna
marzec 15, 2008
Piotr Bein
"Irak celem taktycznym, Arabia Saudyska strategicznym, a Egipt nagrodą"
kwiecień 23, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media