ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wellington: czwarty dzień protestu pod Parlamentem - przeciwko żydomasońskiej wojnie Covid-19 
11 luty 2022     
Jedyna szansa militarnej obrony Polski 
22 październik 2016     
Program Patriotów 
9 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Genialny Jan Szczepanik - Polski Edison W 1899 opatentował w GB sposób tworzenia małoobrazkowego KOLOROWEGO FILMU. 
22 lipiec 2020      Alina
Stalinowskie państwo podatkowe 
16 luty 2020     
Wielka GNIDA . "Nagroda" hańby dla Szumowskiego  
28 maj 2020      CEPolska
"Rekonstrukcja Rządu" 
10 styczeń 2018      Artur Łoboda
Podatek katastralny: strach się bać 
13 grudzień 2009      Rebel
Zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa ciągłego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego - Bogdana Zdrojewskiego.  
18 luty 2014      Artur Łoboda
2 listopada 2016 - Dzień Zaduszny 
1 listopad 2016     
Kary za brak maseczek w sklepach. Polacy są "za", ale chcą, by były one zdecydowanie niższe 
14 lipiec 2020     
Obama destabilizuje europejską gospodarkę -sankcje pogłębiają recesję  
3 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Sędziowie nie powinni wydawać wyroków! 
7 wrzesień 2016      Alina
Chore pomysły z Pałacem Stalina. 
16 listopad 2017      Artur Łoboda
Źródła dwudziestowiecznej Kultury polskiej - 1. Druga Rzeczpospolita.  
27 maj 2015      Artur Łoboda
"Fakty i akty" 2026 
28 luty 2026      Artur Łoboda
Nasza Hanka 
1 maj 2016      BB
Pod rządami PiS korupcja w PFRON kwitnie 
14 styczeń 2020      Artur Łoboda
Islamskie Państwo zarabia ponad 3 miliony dolarów dziennie 
15 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
Istniejemy w poetyckiej przestrzeni 
30 lipiec 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński

 
 

Żydowska mowa nienawiści

W stosunkach polsko-żydowskich mamy do czynienia z kilkoma istotnymi zjawiskami dotyczącymi spojrzenia na historię.
Z jednej strony ci Żydzi, którzy zachowali się w czasie II wojny światowej haniebnie - pomawiali Polaków o własne zbrodnie w modelowym oszustwie "łapaj złodzieja".

Z drugiej jednak strony miały miejsce na kresach wschodnich niewyobrażalne mordy na Żydach.
Zanim Ukraińscy nacjonaliści urządzili rzeź wołyńską na Polakach - to masowo mordowali Żydów, bądź współuczestniczyli w niemieckich zbrodniach na Żydach.
Podobnie było z nacjonalistami litewskimi. Polacy również ucierpieli z ich strony.
Dlatego zanim odpowie się na jakieś oskarżenie wobec Polaków - należy wcześniej zbadać sprawę.
Istnieje niewielkie prawdopodobieństwo, że osoba oskarżająca Polaków przyjęła bez zastanowienia, że skoro zbrodnie odbywały się na terenach przedwojennej Polski -to dokonywali je Polacy.
Przestrzegam więc, by w reakcji na takie słowa, brać pod uwagę możliwość pomyłki historycznej. Jednak bardzo szybko można ją naprawić - gdy jest to nieświadoma pomyłka, a nie celowe i świadome kalumnie. Tak jak było w wypadku Icchaka Szamira, który oskarżył Polaków o rzekomy mord na jego ojcu. Nie podał na to jednak ŻADNEGO dowodu poza własnym pomówieniem.

Bardzo wątłe dowody historyczne wskazują, że ojciec Icchaka Shamira vel Jezierskiego był członkiem Judenratu, a więc kolaborującego z Niemcami samorządu.
I wedle żydowskich teorii, w wielu blisko 60 lat (data urodzenia nie znana), uciekł z niemieckiego pociągu, by wrócić do własnej wsi. I tam go - rzekomo - mieli zabić.
Bajki o tym, że wycieńczony gettem i głodny człowiek w mocno zaawansowanym wieku przeszedł około 50 kilometrów w warunkach okupacji, by trafić akurat w to miejsce - gdzie znana była jego haniebna współpraca z Niemcami - to typowa mowa syjonistycznej nienawiści wobec Polaków.

Istnieje też fundamentalny wymóg podania świadka - który miałby poświadczyć fakt zabójstwa.
Taka osoba NIGDY nie została podana! I kto by to miał być?
Żydów już z pewnością nie było w tej wsi. A wątpliwe, by wyimaginowani "zabójcy" pochwalili się swoim czynem.
I jeszcze jeden - ważny szczegół z tej żydowskiej farsy.
Większość Polaków została wywieziona przez Rosjan na Syberię. Pozostali Białorusini i Ukraińcy.
Ale Żydzi wszystkie zbrodnie przypisują nieobecnym już Polakom.

Brak reakcji rozzuchwala.
Polskojęzyczne Rządy przemilczały do tej pory żydowską mowę nienawiści wobec Polski i Polaków.
To Żydzi wypili nienawiść do Polaków wraz z mlekiem matek.

Kalumnie Icchaka Shamira wobec Polaki padły właśnie w momencie - gdy Polska rozpoczęła proces uwalniania spod sowieckiego panowania.
Być może obawiał się, że na światło dzienne wyjdą dowody zbrodni żydowskich komunistów na Polakach. A z pewnością odczuwał zawiść, że Polacy mogą w końcu żyć godnie.

Czyżby Rząd PiS odbił od dna?
Ostatnie wypowiedzi Premiera Morawieckiego - w których (w końcu) powołał się na przypominane przeze mnie od 19 lat Umowy indemnizacyjne - spłacające roszczenia żydowskie - to bardzo ważna cezura stosunków polsko-żydowskich.
Złodzieje z holokaust industry pewnie myśleli, że ktoś zniszczył te dokumenty. I ja tak przypuszczałem - gdy dyrektorem NBP była Gronkiewicz-Walz.

Jak długo polskojęzyczni politycy będą wysługiwać się żydowskim bandytom - tak długo Polska będzie poniżana i okradana bez końca.
Tylko głupiec wchodzi w ciemny zaułek.
Takim "ciemnym zaułkiem" jest dziś Tel Awiw.
18 luty 2019

Artur Łoboda 

  

Komentarze

 

"Z drugiej jednak strony miały miejsce na kresach wschodnich niewyobrażalne mordy na Żydach."
Czy to sa dane z syjonistycznych FakeNews/przemyslu holokaustu (mowiace dziesiatki razy przed wybuchem drugiej wojny o magicznej liczbie 6-ciu milionow Zydow), czy niezalezne, potwierdzone liczby. Poprosze o zrodlo?

2019-02-18
TellTheTruth

 

Przestań się ośmieszać!
Roczniki statystyczne podają liczbę 3,6 miliona Żydów.
Ale znaczna ich część nie była rejestrowana.
Posiadam potężne wydawnictwo okolicznościowe z okazji dziesięciolecia odzyskania niepodległości.
Autorzy nie mieli powodów kłamać.
Poczytaj też akta procesu w Monachium.

2019-02-18
Artur Łoboda

 

Pytajac nikt sie nie osmiesza.
"Autorzy nie mieli powodów kłamać." tak jak Gross czy syjonistyczne gazety mowiace kiladziesiat razy przed wybuchem drugiej wojny o szesciu milionach w kilku miejscach na raz?
Zdajesz sobie sprawe ze tylko do samych Niemiec, po wojnie, wplynelo 4,384,138 roszczen of Zydow ktorzy twierdzili ze przeszli przez obozy i szukali rekompensaty?

2019-02-18
TellTheTruth

 

Tak naprawdę trudno jest podać prawdziwą liczbę Żydów, bo wobec urzędników państwowych zachowywali się jak Cyganie.
To była wielowiekowa tradycja, bo w ten sposób unikali płacenia podatków.

Mam sporą - przedwojenną bibliotekę. Ale trzymam ją poza mieszkaniem, bo papier zaatakowany jest przez mikroby. To normalne ze starymi dokumentami. I dlatego bibliotekarze pracują w rękawiczkach.
W tym wypadku bardziej chodzi o drogi oddechowe.
Jak znajdę czas i zdezynfekuję te publikacje - to je sfotografuję i opublikuję.

2019-02-18
Artur Łoboda

 

"Tak naprawdę trudno jest podać prawdziwą liczbę Żydów, bo wobec urzędników państwowych zachowywali się jak Cyganie."
Czerwony Krzyz i Zydoska encyclopedia Almanac podali ja bardzo wyraznie: 271,501.
Jesli wierzysz syjonistycznej propagandize bardziej od Czerwonego Krzyza, to zycze powodzenia.
Mnie osobiscie Zydzi nie interesuja bardziej od innych, ze wzgladu na ich rasistowskie podejscie do wszystkich poza nimi samymi. Narod egoistow, klamcow, lichwiarzy i mordercow...nie wszyscy oczywiscie...

2019-02-18
TellTheTruth

 

Po raz kolejny przytaczasz tą liczbę. A dla mnie to takie same brednie - jak teksty Grossa. Tylko w przeciwną stronę.
W samym getcie warszawskim żyło ich blisko 450 tysięcy.
271 tysięcy to wymordowali Niemcy w ciągu kilku miesięcy.

Więcej na Twoje brednie nie będę odpowiadał.

2019-02-18
Artur Łoboda

 

Co mozna sie spodziewac po kryminalistach ktorzy byli zdolni zorganizowac i wykonac 911? Co mozna sie spodziewac po istotach ktore propaguja meczenstwo drugiej wojny swiatowej, a jednoczesnie prowadza najwiekszy oboz koncentracyjny na swiecie (Palestyna)? Zostawmy pedofilie, porn business, lichwe na inne okazje.
Zydowski kalkulator nigdy sie nie zacina...

2019-02-18
TellTheTruth

  

Archiwum

Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Dybuk niebezinteresowny
czerwiec 28, 2006
Rafał A. Ziemkiewicz
Wiara
maj 7, 2004
Gesty - niby nic wielkiego, a jednak...
maj 15, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Zmarnowany czas Krakowa
marzec 17, 2004
zaprasza.net
"Tarcza" nie jest warta odnowy Zimnej Wojny USA z Rosją
lipiec 27, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Gaz Ziemny, Ukraina i Rosja
styczeń 10, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Którzy zabijają naszą wiarę
listopad 28, 2006
Artur Łoboda
Awaria
październik 11, 2004
zaprasza.net
TIR-y
sierpień 4, 2005
PAP
To tylko kwestia ceny
listopad 29, 2008
PAP
Inne oblicze nazizmu
kwiecień 6, 2004
Konferencja prasowa Krzysztofa Wyszkowskiego
marzec 11, 2006
przeslala Elzbieta
PiS w Fundacji Batorego George’a Sorosa
marzec 24, 2006
Mgr inż. Józef Bizoń
KOMU ZAUFAC
maj 21, 2003
Ks. Arcybiskup Kazimierz Majdanski
Powikłana logika epoki nuklearnej
marzec 22, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Zbrodnia 0,87 promila czyli wezwanie do polowania na aparat terroru braci K.
marzec 9, 2007
Polak, anrykomunista, demokrata
Pomnik dla Reagana
lipiec 10, 2007
zmk
Ciągną ludzie do Kaczyńskich
listopad 16, 2005
PAP
Apokalipsa już trwa...
czerwiec 19, 2007
aktualności pnlp
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media