|
Komu naprawdę służy obecny Rząd?
|
|
Ewa Kurek powiedziała niedawno publicznie to - o czym piszemy tu od dawna.
Największymi wrogami Polaków są kolejne polskojęzyczne Rządy Trzeciej RP.
I to dotyczy również obecnego.
"My o prawdę i o dobre imię Polski nie musimy walczyć tak bardzo z Żydami - ile z własnymi władzami. - powiedziała Ewa Kurek w trakcie jednego z ostatnich spotkań.
https://youtu.be/CuLdjMijzsg?
Dwa lata temu ostrzegłem Rodaków, że pisowskim Ministerstwem Kultury i Dziedzictwa Narodowego zarządza człowiek zdemoralizowany, który potajemnie finansuje antypolskie prowokacje, a w mediach udaje kogoś zupełnie innego.
http://zaprasza.net/a.php?article_id=33677
http://zaprasza.net/a.php?article_id=34149
Wielu osobników uważających siebie za "patriotów" - nazwało moje ostrzeżenie "KOD-owską prowokacją"
Tymczasem to Piotr Gliński ponosi pełną odpowiedzialność za historyczny wizerunek Polaków".
Ma na ten cel setki milionów złotych!
W większości oddaje je "swoim".
|
|
16 luty 2018
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Ewa Kurek ma calkowita racje. Cala gra jest w tym zeby wiekszosc zrozumiala ze wybor nie jest miedzy PO i PiSem, ale miedzy anytpolskim Sejmem i narodem. Dopoki narod nie zrozumie, POPiS bedzie sie mial dobrze.
Dobrze by bylo gdyby czesc niezaleznych elit intelektualnych wstapila w szeregi narodowcow.
|
|
2018-02-16
TellTheTruth
|
 |
|
|
PO/PISOWY CHAZAROFASZYZM I CHAZAROOKUPACJA TRWA..TRZA NAM WSZYSTKIM NAPISAC SOBIE
NA CZOLACH I NA SZTANDARACH I NA NA RAMIE BIALOCZERW OPASKACH NIE ZNAKI PPOLSKI WALCZACEJ Z KOTWICA BO TO NAM W SWIADOMOSC WCISKA HISTORIE ..PRZESZLOSC..NA SZTANDARACH I OPASKACH TRZEBA NAM WYPISYWAC SLOWA... BO TYLKO POLSKA SIE LICZY IM W WIECEJ LUDZI SWIADOMOSC TO WEJDZIE TYM SZYBCIEJ
ZMICIEMY MY NAROD POPISO CHAZARSKA DYKTATURE I OKUPACJE WYPISUJMY WYPISUJMY NA SZTANDARACH
BO TYLKO POLSKA SIE LICZY .., NIECH TE PARE SLOW WCHODZI W KAZDA MAKOWKE A W CHWIL KILKA POLSKA BEDZIE POLSKA A POLACY UWOLNIA SIE OD CHAZARSKIEGO JARZMA POPISOW I DANIELSOW I WOLNYM I SUWERENNYM
ZNOWU BEDZIEMY NARODEM
TE PARESLOW KAZDY NAPISAC MOZE.. I SPRAWIA ONE CUD..POPISOWCOW I DANIELSOW NA TASMANIE
WUTRANSPORTUJA ...W TRIMIGA ..WON
2018-02-17
wues |
|
2018-02-17
wues
|
 |
|
|
Wues
prosiłem byś nie robił tu śmietnika.
Nie tylko wypisujesz bolszewickie brednie, ale niechlujną pisownią obrażasz uczestników tego forum.
Gdzieś ty usłyszał o "chazarofaszyzmie"?
To przecież bolszewicka nowomowa, by wszystkich wyzywać od "faszystów".
|
|
2018-02-18
Artur Łoboda
|
|
|
|
Krakowska afera
luty 25, 2005
aaa
|
Płacić za zniewolenie i upodlenie
lipiec 13, 2005
PAP
|
Idziemy do referendum!
czerwiec 6, 2003
Sabina
|
Sfinks i orzeł w koronie
marzec 11, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Jak długo Polacy będą głosować na kurwy?
wrzesień 12, 2007
Newsweek
|
Czy Osama pomoże?
październik 29, 2006
Dziennik zwiazkowy
|
Niewidzialne imperium
sierpień 13, 2003
Zbigniew Labędzki
|
Idzie nowe
listopad 14, 2006
Renata Rudecka-Kalinowska
|
Kryzys zaufania szerzy się z USA na świat
grudzień 16, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Elewator w teczce
wrzesień 5, 2003
www.dziennik.krakow.pl
|
Brawa dla Martyny
maj 23, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Morel
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Na pastwę szakali. ( Tym razem Brunono Schulz )
lipiec 10, 2002
PAP
|
POLSKA AGENCJA TELEGRAFICZNA/PAT/ 42, Emper's Gate, SW.7. 48/54
październik 2, 2006
Bogdan ps.Trzy Radla A.K. Lat 17
|
Polonia w "Prima Aprilis" 2005
kwiecień 2, 2005
km
|
Nie widzimy powodu, aby przepraszać za "Pasję" Mela Gibsona
marzec 29, 2004
|
Przygotowanie do polowania na prokuraturę, CBA, służby i paru chłopców z PiS...
kwiecień 1, 2008
tłumacz
|
A gdzie sie podzieją medialnie porazeni kamienicznicy ,drobni kupcy,żurnalisci i inni biorokraci
kwiecień 14, 2007
kruzoe
|
Boja?ń czy łamanie prawa?
luty 18, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
List otwarty do Prezesa Rady Ministrów Pana Jarosława Kaczyńskiego
sierpień 28, 2006
|
|
|