ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Od kiedy to politycy są Polską? 
8 listopad 2024     
Partia nieudolność  
9 maj 2020      Artur Łoboda
Istvan Deak on Timothy Snyder's Bloodlands 
17 grudzień 2010      przysłał ICP
Nowa strategia USA wobec covid-19 
4 maj 2020      Artur Łoboda
W sprawie roszczeń żydowskich 
15 styczeń 2018     
«Szczepionki anty-Covid» zawierają superparamagnetyczne nanocząstki tlenku żelaza 
17 maj 2021      Phil
"Stan Wojenny to była igraszka". Eugenika kultury (4) 
17 luty 2015      Artur Łoboda
"Drogi do wolności" 
7 marzec 2012      Artur Łoboda
 
28 czerwiec 2017     
"Nowoczesny Patriotyzm" wedle Komorowskiego 
27 grudzień 2012      Artur Łoboda
Opluwani za nasze - własne pieniądze 
24 marzec 2016      Artur Łoboda
Trój-gang władzy 
26 styczeń 2024      Artur Łoboda
Wiktor Czarniecki MALI OKRUTNI LUDZIE - prawie manifest - O WIESŁAWIE SOKOŁOWSKIM  
15 lipiec 2016      www.trwanie.com
Upadek rządów prawa 
31 lipiec 2022      Walter van Rossum
Krzysztof Wojciechowski: We łbach się wam poprzewracało - o sytuacji w TVP i TVN 
4 maj 2019      Alina
Nauki płynące nieustannie z historii 
1 sierpień 2017     
Pozwól mi to wyrazić jasno 
15 październik 2024      Karen Kwiatkowski
Bardzo ciekawe nazwiska kredytobiorców ze SKOK-u Wołomin. celebryci, wicerabin Łodzi, dziennikarz, piosenkarz keine Grenzen 
3 luty 2019      Alina
Napisz do amerykańskiego kongresmana, który żąda niezależnego dochodzenia w sprawie katastrofy k/Smoleńska 
6 lipiec 2010      Rebel
To trzeba koniecznie obejrzeć!  
19 maj 2019      Alina

 
 

Dr Mirosław G. i prof. Tomasz G. - po prostu "biedne" ofiary systemu korupcyjnego w polskiej medycynie

Sprawa Mirosława G wybuchła gdzieś ok. 2007 roku, miała skompromitować Z. Ziobrę, jako mściwego syna, którego ojciec zmarł w krakowskiej klinice. Ziobro miał się mścić na lekarzach, którzy zaniedbali leczenie jego ojca, czy prowadzili je niewłaściwie - nie mam pojęcia, bo to doniesienia medialne.

Ja dziś, po śmierci obojga rodziców, którzy w szpitalu też nie uzyskali żadnej pomocy, albo wręcz zostali zatruci środkami uspokajającymi, mogę przypuszczać, że Ziobro ma rację, że odpowiedzialność tzw służby medycznej (lekarzy i pielęgniarek) jest żadna, a śmierć pacjenta nikogo nie obchodzi, ani w szpitalu, ani w prokuraturze ani w sądach. Mam na to pełną dokumentację prokuratorsko-sądowo-medyczną.

Ale ja nie o swoich doświadczeniach...

W ubiegłym roku, tzn 5.06.2019 słynny kardiochirurg Mirosław G. (który operował przypadki odrzucone przez wszystkich innych kardiochirurgów, ratował 70% ludzi skazanych na śmierć) został skazany za przyjęcie łapówek.
https://www.tvp.info/42953263/kardiochirurg-miroslaw-g-skazany-za-korupcje
Trudno było nie interesować się sprawą w tamtym czasie. Doskonale pamiętam filmiki i manipulacje TVN z przyjmowaniem owych "łapówek". Na wszystkich publikowanych filmikach widać było biurko, lekarza, rodzinę pacjenta, która wręcza doktorowi kopertę, lub książkę z kopertą i z WDZIĘCZNOŚCIĄ obejmują doktora za uratowanie życia kogoś bliskiego. To obejmowanie było widoczne na WSZYSTKICH pokazywanych początkowo filmikach, dopóki ktoś tego nie wyciął, żeby uwiarygodnić medialną narrację co do korupcji. Wdzięczność nie dla każdego człowieka jest korupcją, dla mnie też jest darowizną z własnej nieprzymuszonej woli.
Ale wówczas chodziło o skompromitowanie Ziobry i PiS. Udało się, bo we wcześniejszych wyborach władzę w Polsce przejęli przestępcy z PO.

Teraz mamy kolejną aferę. Tym razem na razie bez filmików (aż dziw!) oskarżonym o korupcję jest nowy marszałek senatu prof. chirurgii ze Szczecina Tomasz Grodzki. Pierwszą ujawniającą profesorskie zdolności korupcyjne była prof. Agnieszka Popiela z Uniwersytetu Szczecińskiego
"Oskarżyła Grodzkiego o łapówkę, teraz ma kłopoty. Jest postępowanie w sprawie prof. Popieli"
https://natemat.pl/294997,prof-agnieszka-popiela-oskarzyla-grodzkiego-o-lapowke-teraz-ma-problem

Z zeznań świadków, którzy wręczali profesorowi Grodzkiemu pieniądze wynika jednoznacznie (z tego co pokazuje TVP), że wręczali pieniądze PRZED OPERACJĄ, co powodowało, że chory członek rodziny był operowany dużo szybciej i przez profesora osobiście. Są tacy, co zeznają o lekarzu-naganiaczu, który ich informował komu i ile mają dać, żeby operacja się odbyła.
W tym przypadku nie ma mowy o żadnej wdzięczności. Jest chamskie, prostackie uzależnianie wykonania zabiegu od haraczu. I o dziwo nie ma oburzenia medialnego.
Tu "Polsat": https://www.polsatnews.pl/wiadomosc/2020-01-07/ktos-placi-za-oczernianie-marszalka-grodzkiego-tu-mam-piec-tysiecy-i-panu-daje/
To ten sam Polsat, który o doktorze G. mówił doktor-śmierć. Nie ma oburzenia na biznesowe praktyki Grodzkiego (państwowe koszty, zysk podwójny do prywatnej kieszeni, podwójny, bo oprócz łapówki pan profesor pobierał pensję chirurga ...).. Polsat jest oburzony, że ktoś śmie "oczerniać" marszałka. W dodatku antypisowskie media są oburzone, że CBA wzywa innych świadków. A przecież tak się dzieje w przypadku każdego takiego wielokrotnego przestępstwa.

Mój znajomy jest zdziwiony, że wcześniej nikt nie zgłosił do prokuratury zawiadomienia o profesorskich praktykach.
Ja zdziwiona nie jestem. Zgłosiłam na prokuraturę oba przypadki moich rodziców - śmierć ojca w szpitalu i sposób "leczenia" mamy, która ledwo uszła z życiem po uspokojeniu, jakie jej zaaplikowali.
W OBU PRZYPADKACH zostałam potraktowana jak g.... przez instytucje państwowe. A sąd jako uzasadnienie napisał mi bajkę, zupełnie oderwaną od szpitalnej rzeczywistości i pouczył, że nie mam prawa do odwołania. Bajki napisali też sądowi rzeczoznawcy.

Mam nadzieję, że dziennikarze z "Radia Szczecin" sprawdzą, czy były jakieś zawiadomienia nt korupcji w szpitalu prof. Grodzkiego Szczecin-Zdunowo, i jak je potraktowała tamtejsza prokuratura. Z tym, że wiąże się to z niebezpiecznym wejściem na grząski grunt ...


9 styczeń 2020

Alina 

  

Komentarze

 

Serial z profesorem G, Grodzkim, w roli głównej robi się coraz bardziej żenujący.
Nie wiem jak tak zarozumiały, arogancki i głupi człowiek mógł być wybrany na marszałka polskiego senatu.
Chyba tylko po to, żeby starą sprawdzoną metodą jego przykład wykorzystać do oczerniania wszystkich Polaków. Ciekawe jakie jest pochodzenie tego człowieka, kim są jego przodkowie?
Człowiek-koperta.
Za forsę zrobi co trzeba. I pewnie po to jeździ po okolicy, żeby zebrać wziątki. Ten człowiek ma tytuł profesora?! Jakże nazwisko Grodzki zdewaluowało wartość słowa "profesor".

2020-01-16
Alina

  

Archiwum

Hucpa
sierpień 20, 2003
MOTO
Ukraina: Witrenko wzywa do jedności przeciwników NATO
luty 22, 2008
Szymon Martys
Kolejna wojna przez kaprala?
lipiec 18, 2006
Robert Wit
Odpolitycznic sejm!
listopad 22, 2006
mik4
Wysiłki w celu rozwiązania kryzysu w Gazie
sierpień 4, 2006
darek
Gdzie nadzór nad społecznym mieniem?
lipiec 4, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
USA: bezrobocie nie rośnie, ale nie jest dobrze
sierpień 3, 2002
IAR
"Klerofszyści w Radio Maryja zagrożeniem dla Demokracji..."
grudzień 12, 2006
Janusz Górzyński
Amerykanie strzelili sobie w stopę
grudzień 20, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Buchanan’s pro-German and anti-Polish book The Unnecessary War
marzec 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
Wyborcy-a teraz mamy Was w d...
listopad 26, 2003
Adrian Dudkiewicz
Dwóch członków zarządu WorldComu aresztowanych
sierpień 1, 2002
PAP
Odpowied? na pytania, których nie postawiono
listopad 30, 2005
in teria.pl
Świat według Wildsteina
luty 9, 2007
Olaf Swolkień
Dyplomata Protestuje Przeciwko Torturom
luty 21, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Ruch Obrony Bezrobotnych - jutro rozpoczęcie "Marszu bezrobotnych na Warszawę"
sierpień 20, 2003
Ruch Obrony Bezrobotnych
2009.03.11. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 11, 2009
tłumacz
Kto je?dzi po naszych drogach?
maj 6, 2007
Marek Komorowski
Bush pozostał sam ze swymi urojeniami
marzec 1, 2003
IAR
Ach te media. Fantazja u nich, że hej!
lipiec 30, 2004
PAP
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media