|
| Ostatni mit (o polityce sowieckiej) |
|
| |
|
| Żadna ze 137. instytucji naukowych badających kowida - nie wyizolowała, w czystej postaci SARS-COV-2. NIGDY! |
|
| |
|
| Covid to operacja wojskowa |
|
| Nowa holenderska minister zdrowia wyznaje: „Musimy wykonywać rozkazy NATO, USA i NCTV; Covid to operacja wojskowa” |
|
| Rosyjska ruletka, czyli epidemia testów |
|
| Jak jeden mąż przyjęto błędny model matematyczny i zamknięto w domach miliony ludzi wpędzając ich w dodatkowe problemy zdrowotne i finansowe. Zrujnowano gospodarki, zlikwidowano całe branże, przekreślono cały dorobek na temat zdrowego stylu życia. |
|
| Rezonans magnetyczny niebezpieczny dla zaszczepionych |
|
Niektórzy ludzie silnie ucierpieli z powodu wytwarzanego przez niego elektromagnetyzmu.
Najcięższe przypadki skończyły się śmiercią osób poddanych tejże diagnostyce. |
|
| Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami |
|
| |
|
| Prawdziwym powodem, dla którego rząd chce, abyście co 3 miesiące otrzymywali booster COVID-19 jest to, że u zaszczepionych rozwija się nowa forma AIDS |
|
| |
|
| Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo |
|
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę. |
|
| Podatek katastralny lewicy zniszczy oszczędności Polaków |
|
|
|
| Awantura w Sejmie o maseczki! |
|
| Terror covidowy przeniósł się na teren Sejmu. Przeciwko temu protestuje Grzegorz Braun. |
|
| TAK SIĘ BAWIĄ UKRAIŃCY - KORUPCJA źródłem BOGACTWA? |
|
| Bardzo drogie auta, prywatne odrzutowce, jachty, helikoptery i nieruchomości w luksusowych europejskich destynacjach, przemyt w walizkach kilkunastu lub kilkudziesięciu milionów dolarów i ponad miliona euro tak bawią się ukraińskie elity. |
|
| Iran mówi „nie” zakończeniu blokady Cieśniny Ormuz po przyznaniu się Trumpa | Janta Ka Reporter |
|
| |
|
| davidicke.pl |
|
| Tym - którzy interesują się losami Świata nie ma potrzeby przedstawiać Davida Icke. Tym ktorzy do tej pory spali umysłowo ta strona może otworzyć oczy. |
|
| Za Javierem Milei stoi Chabad Lubavitch - chasydzka struktura przestępcza |
|
| Nowy premier Argentyny Javiere Milei uważany jest przez niektórych za drugiego Trumpa |
|
| Dr Carrie Madej bada fiolki „szczypawek” i ujawnia przerażające wyniki |
|
| Dr Carrie Madej przedstawia na Stew Peters Show co znalazła w fiolkach szczypawek Moderna i J&J |
|
| Sędziowie nie wierzą w kowida i nie dają się zastraszyć. Ale, czy innych karzą za brak maski? |
|
| Impreza w SĄDZIE REJONOWYM. W sali rozpraw zrobili bankiet. Przyjechała policja |
|
| Kaczyński również nas w to wciągnął |
|
| Zbrodnie wojskowe w Iraku |
|
| Powstało Polskie Stowarzyszenie niezależnych lekarzy i naukowców |
|
|
|
| Promieniowanie telefonów komórkowych, kontrola, uzależnienie – sposoby wyjścia z pułapki cyfrowej |
|
| 5G to technologia totalnej kontroli, która prze okazji niszczy zdrowie użytkownika |
|
| whatreallyhappened.com |
|
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/
99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. |
więcej -> |
|
Zmarł Kazimierz Dejmek
|
|
Dejmek urodził się 17 maja 1924 roku w Kowlu. Był uczniem szkół dramatycznych w Rzeszowie i Krakowie, a także wolnym słuchaczem Państwowej Wyższej Szkoły Aktorskiej w Łodzi. W 1924 roku zdał aktorski egzamin eksternistyczny.
Debiutował w listopadzie 1944 roku na scenie Teatru Narodowego w Rzeszowie w roli Jaśka w "Weselu". Samodzielnie reżyserował w 1951 roku "Poemat pedagogiczny" w Teatrze Nowym w Łodzi.
Kazimierz Dejmek był w swej karierze dyrektorem wielu teatrów polskich, między innymi Teatru Narodowego, Teatru Polskiego, Ateneum i Teatru Dramatycznego w Warszawie, Teatru Wielkiego w Łodzi oraz Teatru Polskiego w Warszawie.
Reżyserował wiele dzieł literackich i dramatów staropolskich. "Dziady" w jego reżyserii stały się w roku 1968 przedmiotem rozgrywek politycznych. Początkowo, władze ograniczyły spektakle, pó?niej zdjęto przedstawienie z afisza.
W latach 1968-1974 reżyserował w kraju i za granicą. Był laureatem licznych nagród polskich i zagranicznych, w tym Francuskiej Krytyki Teatralnej w Teatrze Narodów 1964, Nagrody Fundacji Jurzykowskiego w Nowym Jorku 1975 i Nagrody Herdera - Wiedeń 1979. Odznaczony Krzyżem Komandorskim Orderu Odrodzenia Polski oraz Orderem Sztandaru Pracy II klasy.”
PAP
Komentarz
Kariera Dejmka może służyć z przykład, jakimi zabawkami w rękach wrogich nam sił stajemy się w każdej chwili naszego życia.
Jego osoba była co najmniej trzykrotnie przedmiotem manipulacji politycznej :
- rok 1967-68
- lata 70
- rządy Pawlaka Oleksego
Młodym ludziom którzy nie kojarzą czym były wydarzenia 1967- 68 związane z reżyserowanymi przez Dejmka „Dziadami” Mickiewicza wyjaśniam :
Jakiś szalony działacz partyjny wpadł na pomysł, aby w 1967 roku, na 50 rocznicę „Wielkiej Socjalistycznej Rewolucji Pa?dziernikowej” zaprosić ambasadora ZSRR w Polsce na przedstawienie Dejmka.
Któryś z aktorów (ponoć był to Gustaw Holoubek) zwrócił się w pewnym momencie w stronę ambasadora ze słowami tekstu:
"Nie dziw, że nas tu przeklinają,
Wszak to już mija wiek,
Jak z Moskwy w Polskę nasyłają
Samych łajdaków stek."
Jest to opowieść przekazywana w tamtym czasie w po kraju i nie znam dokładnych szczegółów. W każdym razie od wspomnianych dziadów rozpoczął się ciąg wydarzeń, które zakończyły się współudziałem "Ludowego Wojska Polskiego" w agresji na Czechosłowację w lecie 1968 roku.
|
|
1 styczeń 2003
|
|
Artur Łoboda / PAP
|
|
|
|
Film o Krakowie
maj 20, 2004
Dziennik Polski
|
Quo vadis Poloniae - List otwarty
marzec 22, 2006
Markiewicz Michał
|
Manipulacja polityką
czerwiec 9, 2008
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
|
Assyrian Message to the Arab Media
maj 14, 2003
Ashor Giwargis
|
Geopolityczna siła Iranu
maj 5, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
2009.03.06. Serwis wiadomości ze świata bez cenzury
marzec 6, 2009
tłumacz
|
Lepper
maj 15, 2006
przeslala Elzbieta
|
Bezrobotni pikietują kuluary Sejmu
grudzień 19, 2002
PAP
|
Kolejne buble i robota dla Trybunału
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
|
Miasto wielkie i kameralne
styczeń 12, 2008
www.krakow.pl
|
Koszty kapitulanctwa (2)
czerwiec 18, 2003
prof. Jerzy Robert Nowak
|
Wojsko można użyć bez stanu nadzwyczajnego
październik 22, 2004
|
Bush, Kwaśniewski i Tortury
kwiecień 16, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Najlepsi mecenasi kultury nagrodzeni
wrzesień 16, 2002
PAP
|
KONGRES POLSKI SUWERENNEJ - WEZWANIE O MORATORIUM
marzec 6, 2004
|
Katastrofa ludzkosci
marzec 28, 2003
Waldemar Maszewski, Hamburg
|
Na spotkanie z Michnikiem o Kubie !!!
luty 21, 2008
marduk
|
Strajk lekarzy - "jestem za, a nawet przeciw"
maj 21, 2007
Ewa.I. Gołąb - Kosiur, Dariusz Kosiur
|
Udupić dizajn!
kwiecień 23, 2005
Mirnal
|
LPR chce odwołać Cimoszewicza
czerwiec 28, 2002
PAP
|
więcej -> |
|