ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Rozważasz szczepienie na COVID-19? 
27 marzec 2021     
Żydowska nienawiść do Polski i Polaków 
23 marzec 2011      Przysłał ICP
Chrześcijański Kongres Polityczny 
1 październik 2015      Biuro Prasowe Prawicy Rzeczypospolitej
Mordercy 
7 październik 2023     
Klin na politycznego kaca 
9 listopad 2015      Artur Łoboda
Spadkobiercy morderców 
22 maj 2017      Artur Łoboda
Sportowcy spadają jak muchy po szczepieniu. Endemiczna choroba serca u młodych sportowców? 
19 grudzień 2021     
Pytanie w sprawie lusterka  
17 marzec 2021      Artur Łoboda
Moja - Oficjalna wizyta w Czechach i Słowacji 
20 czerwiec 2011      Artur Łoboda
Polskie noworodki w rekach Tuska 
10 październik 2010      Goska
Zapytanie o uchylenie Immunitetu 
8 październik 2020      Artur Łoboda
Zamiatanie Polski ze śmieci 
6 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Sędziowie Ziobry 
17 styczeń 2018      Artur Łoboda
Niosą nam ptaki nadzieję 
3 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Chiny, Rosja i USA wobec radykalizacji Islamu 
21 maj 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Dlaczego zaprzestali głosić teorie o "odporności stadnej"? 
25 maj 2021     
Odwilż (?) w Polsce, odmorozki w Białorusi i na Kremlu, oraz cuda 9-11 (2001) w USA i 5-13 (1981) w Watykanie  
16 czerwiec 2009      Marek Głogoczowski
Bramy Valhalli - na motywach Święta Rękawki 2011.  
24 kwiecień 2012     
Hańba PiS i Beaty Szydło! 
21 grudzień 2016      Artur Łoboda
Instytut Józefa Piłsudskiego w Ameryce zaprasza w dniu 6 maja (piątek) o godz. 19-tej 
28 kwiecień 2011      przysłał ICP

 
 

Pan „Szczepionek” i „Ideologii Terroryzmu Zdrowotnego”. Jak myślisz, dokąd to zmierza? Wysiadaj z tego szalonego pociągu

 
 
Nie jestem praktykującym, w zwykłym znaczeniu tego słowa, religię lub nurt ezoteryczny.
 
Z drugiej strony dużo czytałem, studiowałem, zastanawiałem się, wszystkiego byłem ciekaw, otwarty na wszystko.
 
Niczego nie wykluczam, jeżdżę wszędzie, zwłaszcza jeśli jakiś autorytet mówi mi, bez żadnego innego argumentu niż jego „autorytet”, żeby tam nie chodzić.
 
Dzięki tej jakości (uważanej przez niektórych za niebezpieczną) wciąż się uczę, niestrudzenie.
 
Jako „ortodoksyjny” lekarz z belgijskiego uniwersytetu z klasycznym programem nauczania, od dawna podążam wyznaczoną ścieżką, szedłem we właściwym kierunku i przechodziłem, gdy światło zmienia się na zielone, prawie zawsze.
 
Ciekawość, nieuleczalna we mnie skaza, zaprowadziła mnie na boczne drogi, gdzie spotykasz ludzi, stąpasz po ziemi, odkrywasz skarby kwalifikowane przez tych, którzy wyznaczają drogi i przejścia dla pieszych, skorumpowane źródła (współczesne określenie: „fałszywe wiadomości”), niegodnych zaufania nauczycieli.
 
Nie jestem guru, podobnie jak Alexander De Croo, Młody Globalny Lider 2015, Alexander De Croo Młodym Globalnym Liderem | Skup się na Belgii , ani Edouard Philippe i Prezydent Macron, odpowiednio Młodzi Globalni Liderzy w 2011 i 2012 r., ani Olivier Véran w 2019 r., Emmanuel Macron i Edouard Philippe, ci „młodzi liderzy”, którzy nami rządzą – Gala .
 
 
Sprawdźcie sami, wszyscy szefowie lub zastępcy szefów rządów, które zastosowały mapę drogową w 2020 roku, plan ustanowiony przez kartel prawdziwych guru, byli Młodymi Globalnymi Liderami „Great Reset World Economic Forum Cult”.
 
Nie, nie jestem guru, nie mniej lub bardziej niż Bill Gates czy Tedros Adhanom Ghebreyesus (szef Światowej Organizacji Zdrowia), którzy jednak nie będąc uzdrowicielem ani lekarzem, wciągają świat w swoją ideologię terroru zdrowotnego.
 
Z drugiej strony tak, jestem lekarzem od 25 lat, anestezjologiem od 17 lat (ktoś, kto usypia ludzi i budzi ich, usypia, aby uniknąć cierpienia i budzi, aby przywrócić im autonomię ).
 
Z moją ciekawością, nauką i otwartością na wszystko, co może pomóc ludzkości, bez tabu i cenzury, mówię całej ludzkości, aby powstrzymać ten wyścig ku śmierci.
 
Wysiądź z szalonego pociągu.
 
Wiem, to przerażające, może boleć, a jednocześnie, jak długo czujesz ból, żyjesz.
 
Odzyskaj swoją fizyczną i intelektualną autonomię i chroń swoje dzieci.
 
Ci młodzi globalni liderzy, którzy stali się „liderami” (guru), nie chcą dla was nic dobrego.
 
Pod przykrywką tych śmiertelnych zastrzyków (natychmiast, lub zdalnie przez sterylizację) tak wiele koni trojańskich śmierci pojawi się w twoim ciele, w twoim umyśle i w twojej duszy, sprawiają, że uwierzysz, że chcą cię uratować.
 
Nie.
Przekonują, dobrze się prezentują, ale to nieprawda.
 
Gdyby chcieli cię uratować, dawno temu powiedzieliby ci, żebyś się więcej ruszał, żeby lepiej się odżywiać (tak naprawdę nie produkty dietetyczne, które zatruwają cię tak samo jak produkty „ciężkie”, Ponowna ocena ryzyka związanego z aspartamem. Nowe eksperymentalne i epidemiologiczne danych ), aby codziennie radzić sobie ze stresem, dbać o swoją mikrobiotę, przyjmować suplementy diety, niektóre z nich przez cały rok w kraju takim jak Belgia (witamina D).
 
Jest to możliwe, niestety, tylko dzięki współudziałowi pewnych osób, które prowadzą instytucje mające nas chronić i główne media, które mają nas informować.
 
 
Jak mówi profesor Nagarra do prokuratora Henry'ego Volneya (Yves Montand) w filmie Henri Verneuila I Comme Icare :

  „Tyran potrzebuje przede wszystkim tyrana-państwa, więc użyje miliona małych tyranów urzędników państwowych, z których każdy ma do wykonania trywialne zadanie i każdy wykona to zadanie kompetentnie i bez wyrzutów sumienia, i nikt nie zorientuje się, że jest milionowe ogniwo w akcie końcowym.

  Jedni aresztują ofiary, dokonają tylko prostych aresztowań, inni zaprowadzą te ofiary do obozów.

  Wykonają swoją pracę tylko jako inżynierowie lokomotyw, a dyrektor więzienia, który otwiera drzwi, wykona tylko swój obowiązek jako dyrektor więzienia.

  Oczywiście szefowie używają najokrutniejszych jednostek w ostatecznej przemocy, ale na każdym ogniwie łańcucha posłuszeństwo stało się wygodne ”.
  © Henri Verneuil, I come Icare, 1979. (podkreślenie dodane)


Czy to ci coś przypomina?
 
Zachęcane do donosów, przemoc wobec bezbronnych obywateli banalizowana, a nawet usprawiedliwiona, obywateli wykluczonych ze szpitali za jedyną „zbrodnię” polegającą na tym, że „jeszcze” nie wstrzyknięto im eksperymentalnego produktu, ten sprzedawca w sklepie AGD, który każe ci odpowiednio założyć maskę , właściciel baru zamienił się zarówno w policjanta, jak i lekarza, ponieważ musisz teraz pokazać mu swój stan zdrowia.
 
Jak myślisz, dokąd to zmierza?
 
Zwiastun filmu I Come Icare (2'56”)
 

 
Powiedzenie tego teraz, co jest uważane za szokujące przez tych samych ludzi, którzy mówią, że wszystko jest w porządku, jest jedyną szansą na uniknięcie przekroczenia progu, za którym wszelka nadzieja na uniknięcie powtórki historii zostanie definitywnie utracona.
 
Kim jest Pfizer, aby być tak „potężnym” w końcu?
 
Pomimo całkowitej liczby zgonów spowodowanych szczepieniem, nawet ta oficjalna liczba 15 937 zgonów z systemu zgłaszania zdarzeń niepożądanych szczepień w Stanach Zjednoczonych (VAERS) – okres od 14 grudnia 2020 r. do 24 września 2021 r.) – co wiadomo, jest bardzo duże. niedoceniany, Pfizer, ze swoją mocno obciążoną kartoteką kryminalną, kontynuuje swoją działalność (przeszłość kryminalna firmy Pfizer i jej zabójcza „szczepionka” (reseauinternational.net )


  „Trucizna szczepionkowa” narzucona na poziomie całej planety jest produkowana przez firmę farmaceutyczną, która została oskarżona przez Departament Sprawiedliwości USA (2009) pod zarzutem „nieuczciwego marketingu”. 

 

 
 
Pfizer atakuje teraz kobiety w ciąży przez całą ciążę, kobiety, które urodziły mimo 1444 zgłoszonych poronień (w rzeczywistości znacznie więcej) lub przedwczesnych porodów z wadami rozwojowymi.
 
Niektóre kobiety wywierają presję, aby stawić opór, wezwać pomoc lub zaalarmować ( „Ręka na kołysce”, Big Pharma rozszerza swoje zastrzyki na kobiety w ciąży i dzieci – Les Maîtres du Monde – Sott.net ), ale jest to presja firmy Pfizer który systematycznie wygrywa.
 
Logicznie więc, skoro pozwoliliśmy im to zrobić, firma Pfizer atakuje dzieci w wieku od 5 do 11 lat z pilną prośbą o zezwolenie na ich toksyczny produkt, podczas gdy 21 młodych ludzi w wieku od 12 do 17 lat niedawno zmarło w Stanach Zjednoczonych.
 
Jedyna nowa rzecz w ich życiu? Po zaakceptowaniu toksycznego produktu firmy Pfizer.
 
Poważnie, czy musimy robić autopsje, żeby cię przekonać?
 
Kiedy prawie nikt w wieku poniżej 30 lat, chyba że wcześniej cierpiał na wyniszczające choroby, nie zmarł na COVID-19, lub miał jakąkolwiek poważne jej przechorowanie.
 
Kim jest Pfizer?
 
Kim jest Wielka Farmacja?
 
Za tymi firmami stoją ludzie, nazwiska, upoważnieni urzędnicy.
 
Odtąd wspominajmy te imiona, które służą Systemowi, zwane Sauronem we Władcy Pierścieni.
 
Moglibyśmy nazwać obecny System, Panem „szczepionek”, z Sauronem na czele, Balrogami na jego usługach, gorliwymi sługami, pożytecznymi „idiotami” (por. I jak Ikar), zdrajcami (Saruman), ludźmi, którzy patrzą i inni, którzy czekają.
 
Nie śmiej się.
 
Analogia jest realistyczna.
 
Słowa są ważne!
 
Bezwiednie aktywują koncepcje głęboko osadzone w naszej indywidualnej i zbiorowej podświadomości: archetypy drogie Carlowi Jungowi.
 
Pomimo dowodów, - coraz bardziej solidnych dowodów i coraz bardziej przekonujących zeznań, „szczepionki”, jeszcze przed Covidem, nie są dobroczyńcami ludzkości ( Enquête Choc – Les vaccins ont-ils vraiment sauvé l'humanité ? – Zdrowie i dobre samopoczucie – Sott .net ), ale wyciągnięcie archetypu ze piedestału zajmuje trochę czasu.
 
Dzisiaj pojęcie „szczepionki” używanej jako koń trojański pozwala firmie z przeszłością kryminalną, obciążonej największą grzywną federalną w historii Stanów Zjednoczonych, powiązanej z BioNTech i innymi firmami o równie złej reputacji, przeciągnąć część ludzkości, co niepokoi ich (ciebie i mnie) w kierunku wyginięcia, które nic nie będzie zawdzięczać przypadkowi, ale współudziałowi oszustów o białych zębach, ubranych w designerskie garnitury.
 
Niektórzy idą radośnie śpiewając, podążając za Pied Piper.
 
Inni odchodzą, ponieważ czują się winni, że żyją: kryminalni guru zdołali przekonać ich, że to oni są odpowiedzialni za zmiany klimatyczne, rasizm przeciwko ludziom kolorowym (biały to kolor), terroryzm, nierówności, kryzysy, a dziś pandemie.
 
Tak, dla „Saurona systemu” nigdy nie umyjemy wystarczająco rąk, nigdy nie założymy wystarczająco dobrze maseczki i nigdy nie przyjmiemy wystarczającej ilości ich produktów (fałszywie nazywanych szczepionkami) w naszym posiniaczonym ciele.
 
Niektórzy, co najgorsze, idą tam świadomie, albo po to, by zdobyć jakąś przewagę, albo zabłysnąć jak światło Udûn* .
 
Uważaj na słowa. Nie używaj słów Wroga.
 
Zakaz słowa zaczynającego się na v i kończącego się na ne !
I słowa takie jak „obowiązkowe”, „powstrzymywanie”, „maska”, „mycie rąk”, „dystans społeczny”… ich słowa, ich wyrażenia użyte celowo, by owinąć ich trucizny w potężny i zbawienny archetypowy koncept (postrzegany jako taki przez większości ludzkości), aby lepiej ich akceptować przez populację coraz bardziej „zahipnotyzowaną” poprzez strach, powtarzanie, dezorientację i łamanie wzorców (narzędzia używane do wprowadzenia nieświadomej osoby w hipnozę, stan świadomości charakteryzujący się nadmierną sugestią, przesadną wrażliwością na wpływy).
 
Użyj rzeczywistych słów, aby określić, czym naprawdę są te rzeczy:

 • V…ne = wstrzyknięcie transgeniczne
 • Maska = bariera oddechowa
 • Mycie rąk = kompulsywne zaburzenie higieny
 • Dystans społeczny = izolacja społeczna
 

 To są propozycje.
 
Najważniejszą rzeczą jest zrozumienie, dlaczego te semantyczne rozważania są kluczowe w naszej walce z obecną transgeniczną ideologią.
 
Zwracam się w szczególności do tych wszystkich, którzy zrozumieli, którzy otworzyli dziś na to wszystko oczy.
 
W tym szczególnie mrocznym fragmencie pierwszej części Władcy Pierścieni („Drużyna Pierścienia”), w Morii, piwnicach Khazad-dûm, widz-czytelnik widzi dwa naprzeciw siebie ognie.
 
 
Gandalf przeciwko Balrogowi. Anor [Słońce] przeciwko Udûn [Piekłu].
Płomień może służyć Dobru, może służyć Złu.
Płomień może cię ogrzać, ponieważ może cię też spalić.
 
Cóż za wspaniałe przesłanie nadziei dla całej planety, która jest jeszcze wolna i żywa.
 
Udûn nie przeminie, dzięki każdemu z was, małych i dużych płomieni Anor.
 
 
***
 
Que veut dire Gandalf par « Sekret Feu », « Flamme d'Anor » et « Flamme d'Udûn » ? (askfrance.me)  
Anor to nazwa Słońca w Śródziemiu, podczas gdy Udûn (co tłumaczy się jako Piekło) to nazwa jednej z pierwszych kryjówek Morgotha, Władcy Saurona.
„Mam moc dobra po mojej stronie, ty masz moc zła”.
 
 
Dr Pascal Sacré uzyskał dyplom lekarza w Belgii w 1995 roku. Specjalizację z anestezjologii i resuscytacji rozpoczął w 1997 roku, ukończył w 2002 roku, a specjalizację z intensywnej opieki medycznej w 2003 roku.
Od tego czasu pracuje w szpitalach, na oddziale intensywnej terapii, z 2,5-letnim stażem w centrum oparzeń (Queen Astrid Military Hospital HMRA w Brukseli) w latach 2009-2011. Od 2011 roku pracuje w medyczno-chirurgicznym oddziale intensywnej terapii w Charleroi, Belgia. Od 2014 roku jest szkolony w zakresie hipnoterapii w warunkach medycznych i jako taki jest odpowiedzialny za szkolenia z zakresu radzenia sobie ze stresem dla swojego personelu szpitalnego.

Jest współpracownikiem naukowym Centrum Badań nad Globalizacją (CRG).
 

Źródło:
https://www.globalresearch.ca/lord-vaccines-health-terrorist-ideology-where-do-you-think-going/5758117
17 październik 2021

dr Pascal Sacré 

  

Komentarze

  

Archiwum

Wielkie dzieła za niewielkie pieniądze
listopad 7, 2005
zaprasza.net
Jawności ułaskawień!
styczeń 3, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Czy jesteśmy w punkcie wyjścia?
październik 25, 2008
Artur Łoboda
Jajko czy kura? - Kapitalizm (3)
lipiec 28, 2004
Artur Łoboda
"Gdyby nie Balcerowicz to bylibyśmy drugą Ukrainą"
listopad 6, 2004
Nie ma nic za darmo
maj 1, 2003
Andrzej Kumor
Open Letter to Michael Jones and Israel Adam Shamir
lipiec 27, 2008
Kiedy nauka w Polsce stanie się częścią nauki światowej?
wrzesień 18, 2003
Naukowcy
Referendum w sprawie Unii sfałszowane?
wrzesień 21, 2004
Jerzy Zarakowski
Wszyscy rodzimy się uczciwi, ale tylko nieliczni umierają jako przyzwoici
marzec 15, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kosowo
luty 28, 2008
Artur Łoboda
PZU przejmuje zarządzanie 269 mln zł z funduszu EEF IV
wrzesień 6, 2002
eM
Poucza nas "człowiek złej woli", "manipulator"
kwiecień 30, 2004
PAP
Tysiąc za dziecko
luty 11, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Podejrzewamy osoby zarządzające ZOZ MSWiAw Krakowie o świadome działanie o charakterze przestępczym
sierpień 3, 2004
Kształtem miłości piękno jest i tyle
listopad 8, 2008
Artur Łoboda
Zieliński zganiony za "Pornoteleranek"
czerwiec 28, 2002
PAP
"Wykorzystywanie potencjału demokratycznego"
marzec 6, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
ODEZWA DO WYPADAJˇCYCH ZĘBÓW 1. Solidarność wyszła z dziury i poszła w chmury.... 2. Bo sami nadajemy sobie numery.
wrzesień 3, 2005
Wiesław Sokołowski
Polska Pamięć Narodowa
styczeń 2, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media