|
Jeżeli nic się nie zmieni - to ludzie wyjdą na ulice (1)
|
|
Gdyby Pawłowi Kukizowi przyszło przygotować kampanię wyborczą dla PO - to palcem by gdzieś tam nie trafił.
Politycy wypracowali cały zestaw narzędzi terroru intelektualnego, których nie zna żaden przyzwoity człowiek, bo nie babrze się w szambie.
Bezkarni - polityczni przestępcy - stopniowo alienowali się z otaczającego świata do tego stopnia, że nie zauważyli iż większość Społeczeństwa uważa ich za psychopatów.
A masowe przestępstwa - dokonywane przez aparat partyjny Platformy Obywatelskiej - obudziły naiwnych marzycieli - oczekujących "zielonej wyspy".
W takiej sytuacji wystarczyło zbesztać polityków i pokazać ich prostactwo - by zdobyć poklask społeczny.
To właśnie udało się Pawłowi Kukizowi, który "podeptał" - przedłużenie władzy politycznej - reprezentowanej przez reżymowe media.
Udało mu się to - tylko dlatego, że rządząca nami dyktatura - źle oceniła tego muzyka.
W przeciwieństwie do innych kandydatów na Prezydenta - Kukizowi pozwolono wystąpić w głównych mediach - z nadzieją, że tylko ośmieszy opozycję anty platformowską.
Pewnie myśleli w duchu: "a cóż takiego - może Polakom powiedzieć muzyk z Jarocina".
Mieli zresztą przygotowaną akcję - medialnego uczynienia z Kukiza "ćpuna, alkoholika, gwałciciela".
Gazeta wyborcza już rozpoczęła rozpowszechnianie takich informacji, a skierowane miały być - na wszystkich antysystemowych kandydatów.
Jeśli mam być szczery - to Andrzej Duda w żadnym momencie mnie nie przekonał.
Przyjął amerykański model kampanii - skierowany przede wszystkim - do ludzi tępych.
Ale ze strony Komorowskiego - biła w każdym słowie buta, arogancja i niebywałe prostactwo. A reasumując - od strony Komorowskiego - aż raziło niebywałe CHAMSTWO.
Chamstwo Komorowskiego - aż nadto wyraźnie było czytelne - dla najmłodszego pokolenia Wyborców i dali temu wyraz - przy urnach wyborczych.
A, że tym razem nie udało się sfałszować Wyborów tak - jak poprzednio - to wynikła dla Polski obiecująca sytuacja polityczna.
|
|
5 czerwiec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Nowe referendum
listopad 25, 2003
Niedziela
|
Reformy bez głowy
grudzień 21, 2003
przesłała Elżbieta
|
Fundament naszej nedzy i degredacja systemu ekologicznego
grudzień 10, 2007
markus
|
Kto zna, kto widział?
luty 7, 2003
A@A
|
Zneutralizować logikę "zderzenia cywilizacji"
wrzesień 28, 2006
Etienne Balibar
|
Świetny film Alex'a Jones'a "Terror Storm"
- online!
wrzesień 24, 2006
nadesłała Dorota
|
Tsunami korupcji sejsmologow w... USA i Tajlandii
styczeń 7, 2005
|
Dokąd zmierza prawo
marzec 17, 2007
Marek Olżyński
|
Na siódmą rocznicę istnienia Portalu
marzec 20, 2009
Artur Łoboda
|
Koniec państwa czy państwa w państwie?
grudzień 17, 2006
Remigiusz Okraska
|
Reklama - burżuazyjna czy solidarnościowa?
listopad 28, 2004
Mirosław Naleziński
|
Gehenna Palestynczykow
styczeń 30, 2008
...
|
J.Buzek: Polska wobec USA przez 10 lat na kolanach
marzec 10, 2008
iar
|
Spor o "Wiarogodnosc Holokaustu" Ormian w latach 1914-1923
marzec 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Żydowska studentka sama malowała swastyki na swoich drzwiach - wideo NBC
luty 28, 2008
NBC
|
Okupowane ziemie Arabów krainą nędzy i rozpaczy
styczeń 14, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Exit From Iraq Should Be Through Iran
maj 31, 2007
William E. Odom
|
Obca dominacja za pomocą rozniecania wojen domowych?
styczeń 9, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Indie i Globalizacja
luty 8, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Pierwiastek kłamstwa.
czerwiec 13, 2007
bez podpisu
|
|
|