|
Jeżeli nic się nie zmieni - to ludzie wyjdą na ulice (1)
|
|
Gdyby Pawłowi Kukizowi przyszło przygotować kampanię wyborczą dla PO - to palcem by gdzieś tam nie trafił.
Politycy wypracowali cały zestaw narzędzi terroru intelektualnego, których nie zna żaden przyzwoity człowiek, bo nie babrze się w szambie.
Bezkarni - polityczni przestępcy - stopniowo alienowali się z otaczającego świata do tego stopnia, że nie zauważyli iż większość Społeczeństwa uważa ich za psychopatów.
A masowe przestępstwa - dokonywane przez aparat partyjny Platformy Obywatelskiej - obudziły naiwnych marzycieli - oczekujących "zielonej wyspy".
W takiej sytuacji wystarczyło zbesztać polityków i pokazać ich prostactwo - by zdobyć poklask społeczny.
To właśnie udało się Pawłowi Kukizowi, który "podeptał" - przedłużenie władzy politycznej - reprezentowanej przez reżymowe media.
Udało mu się to - tylko dlatego, że rządząca nami dyktatura - źle oceniła tego muzyka.
W przeciwieństwie do innych kandydatów na Prezydenta - Kukizowi pozwolono wystąpić w głównych mediach - z nadzieją, że tylko ośmieszy opozycję anty platformowską.
Pewnie myśleli w duchu: "a cóż takiego - może Polakom powiedzieć muzyk z Jarocina".
Mieli zresztą przygotowaną akcję - medialnego uczynienia z Kukiza "ćpuna, alkoholika, gwałciciela".
Gazeta wyborcza już rozpoczęła rozpowszechnianie takich informacji, a skierowane miały być - na wszystkich antysystemowych kandydatów.
Jeśli mam być szczery - to Andrzej Duda w żadnym momencie mnie nie przekonał.
Przyjął amerykański model kampanii - skierowany przede wszystkim - do ludzi tępych.
Ale ze strony Komorowskiego - biła w każdym słowie buta, arogancja i niebywałe prostactwo. A reasumując - od strony Komorowskiego - aż raziło niebywałe CHAMSTWO.
Chamstwo Komorowskiego - aż nadto wyraźnie było czytelne - dla najmłodszego pokolenia Wyborców i dali temu wyraz - przy urnach wyborczych.
A, że tym razem nie udało się sfałszować Wyborów tak - jak poprzednio - to wynikła dla Polski obiecująca sytuacja polityczna.
|
|
5 czerwiec 2015
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Polska - początek czy koniec drogi
styczeń 11, 2005
Artur Łoboda
|
Co wolno prezydentowi?
wrzesień 8, 2006
|
Miller nieśmiało krytykuje ludzi Kwaśniewskiego, czyli RPP
styczeń 29, 2003
PAP
|
Prawda czasu... SOBCZAK i SZPAK
kwiecień 8, 2003
Sobczak i Szpak
|
Wiara naszych przodków
grudzień 15, 2005
Artur Łoboda
|
Bezpośrednie dopłaty pacjentów za leczenie? -opinia Primum Non Nocere
wrzesień 26, 2003
dr Adam Sandauer
|
Bractwo Włoskie w Krakowie
listopad 24, 2005
Artur Łoboda
|
Z korupcją wciąż nam do twarzy
sierpień 28, 2002
PAP
|
Odpolitycznic sejm!
listopad 22, 2006
mik4
|
Polskie mięso armatnie
wrzesień 15, 2006
Tomasz Trzaska
|
Z moich snów wypędzam wrogów
luty 21, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
|
Łowicz - honorowe obywatelstwo Bolesława Bieruta i Michała Roli-Żymierskiego.
styczeń 6, 2008
mwk
|
Czy to jeszcze lewica?
listopad 29, 2003
Adrian Dudkiewicz
|
Krótko o protestach lekarzy i pielęgniarek
lipiec 1, 2007
Dariusz Kosiur
|
"Krwiożerczy Kapitalizm?"
październik 13, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Naukowa konferencja na temat Holokaustu w Iranie
grudzień 7, 2006
bibula
|
Politycy na front
styczeń 31, 2003
zaprasza.net
|
Prezydent Kwaśniewski podpisał kontrowersyjną nowelizację
sierpień 16, 2002
PAP
|
W Święta Bożego Narodzenia
grudzień 24, 2008
Artur Łoboda
|
Prawda i kłamstwa o marcu 68
maj 8, 2003
|
|
|