ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Strategia PO wobec polskiej kultury 
11 styczeń 2012      Artur Łoboda
To miasto ciebie zna 
20 czerwiec 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Mniej słów, mniej szkód 
12 czerwiec 2015      Artur Łoboda
Gwałty, śmierć i bezprawie: skutki "naszej" wojny 
11 marzec 2010      Zbigniew Marcin Kowalewski
Eksperci potwierdzają, że to zastrzyki Covid, a NIE infekcje powodują zapalenie mięśnia sercowego 
27 styczeń 2023     
Czy plan zniszczenia polskiej kultury zostanie zahamowany? 
14 grudzień 2015      Artur Łoboda
PiS niechybnie dąży do dyktatury 
19 listopad 2015      Artur Łoboda
Czym się zajmuje Ministerstwo zdrowia? 
25 marzec 2020     
CZY WICEPREMIER GLIŃSKI ODWOŁA WRESZCIE DYREKTORA KL AUSCHWITZ piotra cywińskiego?  
22 grudzień 2018      Alina
Zmarł Wojciech Kilar 
29 grudzień 2013     
Z nimi zrobimy to samo? 
25 styczeń 2014      Artur Łoboda
Termin „Holocaust” powinien być używany przez tych, którzy go przeżyli, a nie przez tych, którzy go zadali. Każda grupa może stać się sprawcą. 
27 październik 2024     
Czy dowiedzenie, że nie ma żadnego covid-19 jest trudne? 
14 sierpień 2020     
Jednego cycka się przestraszyli 
22 kwiecień 2025      Autor: Zygmunt Jan Prusiński
Bóg ich za to ukarze 
20 listopad 2021     
Pan „Szczepionek” i „Ideologii Terroryzmu Zdrowotnego”. Jak myślisz, dokąd to zmierza? Wysiadaj z tego szalonego pociągu 
17 październik 2021     
​Zmarł gen. Zbigniew Nowek. Miał 59 lat 
17 czerwiec 2019      Alina
Rozsyłajcie ten film na niemieckie i anglojęzyczne fora 
14 grudzień 2018      Alina
Romantyczna bieda 
1 sierpień 2020      Zygmunt Jan Prusiński
Marzenie młodego pokolenia kim chce być jak dorośnie: "Chcę być mordercą!" - chłopczyk na żywo w TVN 
8 luty 2019      Alina

 
 

„Zmniejsz populację świata”: Tajne spotkanie miliarderów z 2009 r. „Dobry klub”

 
Czy ogólnoświatowa depopulacja jest częścią „wielkiego resetu” miliardera

Od ponad dziesięciu lat miliarderzy określani jako filantropowie - w celu zmniejszenia liczby ludności świata organizują spotkania, których kulminacją był kryzys Covid w latach 2020-2021.
Ostatnie wydarzenia potwierdzają, że „wyludnienie” jest integralną częścią tak zwanych mandatów Covid, w tym polityki blokowania i szczepionki mRNA. 
 
Wróćmy do roku 2009. według Wall Street Journal: „Miliarderzy próbują zmniejszyć populację świata”.

 
W maju 2009 roku filantropi miliarderzy spotkali się za zamkniętymi drzwiami w domu rektora Uniwersytetu Rockefellera na Manhattanie.
To Secret Gathering było sponsorowane przez Billa Gatesa.
Nazwali siebie „Dobrym Klubem”. 
Wśród uczestników byli nieżyjący już David Rockefeller, Warren Buffett, George Soros, Michael Bloomberg Ted Turner, Oprah Winfrey i wielu innych. 
 
W maju 2009 r. WSJ oraz Sunday Times doniosły: ( John Harlow, Los Angeles), że „Niektórzy z czołowych amerykańskich miliarderów spotkali się potajemnie, aby zastanowić się, jak ich bogactwo można wykorzystać do spowolnienia wzrostu światowej populacji i przyspieszenia poprawa zdrowia i edukacji”.
 
Nacisk położono nie na wzrost populacji (tj. Planowane Rodzicielstwo), ale na „Wyludnianie”, czyli m.in. zmniejszenie bezwzględnej wielkości światowej populacji.
 
Według raportu Sunday Times:


    Filantropi, którzy wzięli udział w szczycie zwołanym z inicjatywy Billa Gatesa, współzałożyciela Microsoftu, dyskutowali o połączeniu sił w celu pokonania politycznych i religijnych przeszkód na drodze do zmian.

    Stacy Palmer, redaktor Chronicle of Philanthropy, powiedziała, że ​​szczyt był bezprecedensowy.
    „Dowiedzieliśmy się o tym dopiero później, przez przypadek.
    Zwykle ci ludzie chętnie rozmawiają o dobrych sprawach, ale to jest inne – może dlatego, że nie chcą być postrzegani jako globalna klika” – powiedział.
     
    Inny gość powiedział, że „nie ma nic tak surowego jak głosowanie”, ale pojawił się konsensus, że poprą strategię, w której wzrost populacji zostanie potraktowany jako potencjalnie katastrofalne zagrożenie dla środowiska, społeczeństwa i przemysłu.
     
    „To jest coś tak koszmarnego, że wszyscy w tej grupie zgodzili się, że potrzebuje odpowiedzi wielkiego mózgu” – powiedział gość. …
     
    Po co cała tajemnica?

    „Chcieli rozmawiać od bogaci z bogatymi, nie martwiąc się, że wszystko, co powiedzą, trafi do gazet, malując ich jako alternatywny rząd światowy” – podał. ( Sunday Times )

 
Zmniejszenie światowej populacji
 
Media donoszą o tajnym zgromadzeniu 5 maja 2009 r. gdzie koncentrowano się na zaangażowaniu „Dobrego Klubu” w „ spowolnienie” wzrostu populacji świata .
 
„Zmniejsz populację świata”  (tytuł WSJ) wykracza poza Planowane Rodzicielstwo, które polega na „Zmniejszeniu wzrostu populacji świata”.
Polega ona na „depopulacji”, czyli zmniejszeniu bezwzględnej wielkości populacji świata, co ostatecznie wymaga zmniejszenia wskaźnika urodzeń (w tym zmniejszenia płodności) przy jednoczesnym znacznym wzroście śmiertelności.
 
Tajne spotkanie: na szczycie pandemii H1N1
 
22 kwietnia 2009 roku CDC uruchomiło swoje Centrum Operacji Kryzysowych (EOC), 25 kwietnia Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) kierowana przez Margaret Chan ogłosiła stan zagrożenia zdrowia publicznego o zasięgu międzynarodowym (PHEIC).
A kilka tygodni później "Good Club" spotyka się w Nowym Jorku w szczytowym momencie pandemii świńskiej grypy H1N1, która okazała się oszustwem.
 
Warto również zauważyć, że na samym początku kryzysu H1N1 w kwietniu 2009 r. profesor Neil Ferguson  z Imperial College w Londynie doradzał Billowi Gatesowi i WHO:
„40 procent ludzi w Wielkiej Brytanii może być zarażonych [H1N1] w ciągu następne sześć miesięcy, jeśli kraj zostanie dotknięty pandemią”.
 
 
Był to ten sam Niel Ferguson (hojnie wspierany przez Fundację Gatesa), który zaprojektował model blokady koronawirusa (uruchomiony 11 marca 2020 r.).
Jak pamiętamy, model matematyczny z marca 2020 r.  opierał się na „przewidywaniach” 600 000 zgonów.  
 
A teraz (lato 2021) trzeci autorytatywny „model matematyczny” tego samego „naukowca” (Fergusona), który jest używany do uzasadnienia „blokady czwartej fali”. 
 
Wyludnienie
 
Czy podczas tajnego spotkania w maju 2009 roku rozważano absolutną „redukcję” światowej populacji ?
Kilka miesięcy później Bill Gates w swojej prezentacji TED (luty 2010) dotyczącej szczepień potwierdził, co następuje;


    „A jeśli wykonamy naprawdę świetną robotę przy nowych szczepionkach, opiece zdrowotnej, usługach zdrowia reprodukcyjnego, możemy obniżyć tę [populację świata] o 10 lub 15 procent”.


Według oświadczenia Gatesa oznaczałoby to absolutną redukcję światowej populacji (2010) z rzędu 680 milionów do 1,02 miliarda.
(Zobacz cytat na wideo od 04.21.
Zobacz także zrzut ekranu z transkrypcją cytatu)

Dyskusja TED o 04:21:


https://www.ted.com/talks/bill_gates_innovating_to_zero/transcript#t-281283
 

 
„Dobry klub” kiedyś i teraz
 
Ta sama grupa miliarderów, która spotkała się w tajnym miejscu w maju 2009 roku, była aktywnie zaangażowana od początku kryzysu Covid w opracowywanie polityki blokady stosowanej na całym świecie, szczepionki mRNA i „Wielkiego Resetu”.
 
Szczepionka mRNA nie jest projektem organu międzyrządowego ONZ (WHO) w imieniu państw członkowskich ONZ: jest to inicjatywa prywatna.
Miliarderskie elity, które finansują i egzekwują Światowy Projekt Szczepień, to Eugeniści oddani depopulacji.
 

 

Źródło:
https://www.globalresearch.ca/secret-may-2009-meeting-of-the-good-club-billionaire-club-in-bid-to-curb-overpopulation/5742626
26 wrzesień 2021

Michel Chossudovsky  

  

Komentarze

  

Archiwum

Osobisty dramat Donalda Tuska
wrzesień 2, 2007
tłumacz
300 zł za muzykę na prywatce
grudzień 29, 2005
Jak mówić dużo nie mówiąc nic
luty 27, 2003
"¬le księgowała"
lipiec 6, 2002
PAP
Manifestacja przeciwko polityce Unii wobec Izraela
grudzień 13, 2002
PAP
Plutokracja - najdroższa orgia w historii
wrzesień 3, 2006
zbigniew jankowski
"Nie pokój wam przynoszę ale miecz". Egzemlipikacja 1
marzec 5, 2004
Ala
Apel do Prezydenta RP RP Lecha Kaczyńskiego
styczeń 30, 2008
przeslal przyjaciel
Prom Columbia spadł na Palestine
luty 2, 2003
zaprasza.net
Przywrócić Polakom nadzieję- marzec 68
marzec 10, 2003
Leszek Skonka
Prymas: stworzyć warunki do godnego życia
listopad 1, 2004
Czy Izrael szpieguje USA?
czerwiec 11, 2007
przysłał ICP
Lewe interesy ex radnych Krakowa a mieszkańcy bulą podatki
listopad 18, 2003
www.dziennik.krakow.pl
Szaron nawołuje USA do ataku na Irak
sierpień 16, 2002
IAR
Hubalczycy
maj 7, 2005
przesłała Elzbieta
Nowa książka Grossa
czerwiec 27, 2006
RMF
Buchanan’s false image of Hitler in to the “Unnecessary War.”
lipiec 25, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
2008.03.27. Serwis wiadomosci ze świata w 3ch językach
marzec 27, 2008
tłumacz
Zbiorcze sprostowanie jednej serii fałszywek PAP
czerwiec 18, 2008
tłumacz
Ulepić człowieka
listopad 12, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media