| Orwellowska Polska zalegalizowanego bezprawia |
13 sierpień 2020
|
| Zdominowany przez USA globalny system finansowy stoi w obliczu załamania, gdy Chiny zaczynają kupować rosyjski węgiel i ropę w juanach, a nie w petrodolarach |
17 kwiecień 2022 JD Heyes
|
| Niemiecki sąd w Weimarze orzekł, że blokada jest niekonstytucyjna |
3 luty 2021
|
| Kolejny trop kowida |
1 czerwiec 2021
|
| Spektakl dla naiwnych |
5 listopad 2024
|
| Jak PiS mówi, że coś zrobi - to mówi |
25 marzec 2016 Artur Łoboda
|
| Moja Sprawiedliwa Propozycja |
24 kwiecień 2010 Zygmunt Jan Prusiński
|
| "Apokalipsa teraz: Wi-Fi i choroba popromienna ogarnia świat" |
25 marzec 2021
|
| Lewica, prawica, bęc! (4) |
4 kwiecień 2013 Artur Łoboda
|
| PiS niechybnie dąży do dyktatury |
19 listopad 2015 Artur Łoboda
|
| Piekło w raju, czyli tsunami z 2004 roku. Nagrania tych co przeżyli |
8 grudzień 2018 Alina
|
| Towarzyszki i Towarzysze, proletariusze! Szczepcie się… |
27 grudzień 2020
|
| Zakażona strzykawka |
14 lipiec 2021
|
| Fundamentalizm szczepionkowy - metafory wojny w odpowiedzi na Covid-19, polityka szczepień i zdrowie publiczne, część 1 |
11 wrzesień 2020 Nate Doromal
|
| Platforma Obywatelska winna się modlić - by to z PiSem przegrała wybory |
5 październik 2014 Artur Łoboda
|
| Korupcja w Ministerstwie Kultury i Dziedzictwa Narodowego - taka sama jak w innych ministerstwach |
25 październik 2012 Artur Łoboda
|
| Dr Misio - Pismo |
10 czerwiec 2017 Sowa i przyjaciele
|
| Prawdziwi władcy Świata?
|
26 grudzień 2016 Artur Łoboda
|
| Ci durnie z PiS |
24 styczeń 2016 Artur Łoboda
|
| Oddać Bogu to, co Boskie |
5 lipiec 2017 Paweł Ziółkowski
|
|
|
Do tej pory jedynie przypuszczałam, że Uniwersytet Warszawski zatrudnia idiotów. Teraz jest dowód - sami udowodnili
|
|
Jak informuje portal dorzeczy.pl profesor UW oświadczyła, że podobnie jak aktywiści LGBT umieściła tęczową flagę na pomniku Chrystusa. To miał być eksperyment.
We wtorek stołeczna policja zatrzymała sprawców profanacji figury Chrystusa na Krakowskim Przedmieściu. To dwoje młodych ludzi z Kolektywu Stop Bzdurom. „W związku z obrazą uczuć religijnych i znieważeniem warszawskich pomników, stołeczni policjanci do sprawy zatrzymali pierwsze osoby podejrzane. Wczoraj zatrzymano w tej sprawie kolejną osobę.
Czynu aktywistów nie potępia prof. Uniwersytetu Warszawskiego Magdalena Pecul-Kudelska, która pochwaliła się w mediach społecznościowych, że również umieściła tęczową flagę na figurze Chrystusa. Z jej wypowiedzi wynika, że chciała udowodnić, że jako „heteronormatywna profesor w średnim wieku” zostanie potraktowana łagodniej niż działacze LGBT.
„Tak, powiesiłam tęczową flagę (z napisem „Solidarni z prześladowanymi”) na figurze Jezusa Sursum Corda” – czytamy w jej wpisie na Facebooku. Jak przyznała na cokole pomnika zostawiła list o treści: „Osoby obrażone moją tęczową flagą na figurze sakralnej przepraszam. Nie chcę nikogo obrażać, chcę wyrazić solidarność z prześladowanymi za może obrazoburczy, ale nikogo nie krzywdzący performance”.
„Policja poprzestała na wylegitymowaniu mnie i zabraniu flagi (…). Jakoś nikt nie zamierzał mnie zatrzymywać, już nie mówiąc o przetrzymywaniu przez 48 godzin. To jest najwyraźniej traktowanie zarezerwowane dla tych, którzy nie są heteronormatywnymi paniami profesor w średnim wieku” – ocenia.
„Teraz zobaczymy, czy w kościele będzie kolejna msza przebłagalna, kardynał Nycz będzie opowiadał o bólu katolików, a premier Morawiecki przybiegnie z następnym zniczem (informacja dla Stop Bzdurom: tam jest jeden znicz z logotacy KPRM, dostawili). Szczerze mówiąc wątpię, ale to się okaże” – dodawała prof. UW.
https://www.magnapolonia.org/profesor-z-uw-postanowila-isc-sladami-aktywistow-lgbt-ktorzy-sprofanowali-figure-chrystusa/
I teraz popatrzmy na problem z szerszej perspektywy: ta pani "profesor" UCZY młodych ludzi, w większości Polaków. Czego może ich "nauczyć"? Z czego egzaminuje, jakie stopnie stawia? Czy jej "przedmiot" zalicza studia? czy daje przepustkę(=prawo) do zajmowania ważnych stanowisk?
Nie dziwmy się więc kiedy absolwent UW napisze w piśmie urzędowym "gówno przez rz", albo przyklei szybę w drzwiach cienką taśmą do papieru. To w sumie nie ich wina, że są idiotami. Są tacy jak zostali wykształceni. Taką praktyczną wiedzę zdobyli na NAJWIĘKSZEJ WYŻSZEJ UCZELNI W POLSCE, NAJWIĘKSZEJ HUMANISTYCZNEJ.
Ciekawe, który minister szkolnictwa wyższego, czy edukacji zrobi z tym porządek? Czy może TO JEST DOCELOWY SYSTEM EDUKACJI POLSKICH PODLUDZI?
Od kilku lat UW jak i UJ i wszystkie inne uczelnie ze skandalizującymi pedagogami podpadają pod Jarosława Gowina, bo to jest urzędujący minister nauki i szkolnictwa wyższego, któremu PiS pozwala kompromitować własny rząd.
|
|
6 sierpień 2020
|
|
Alina
|
|
|
|
| Nie nauka, lecz chęć szczera - zrobi z ciebie profesora. |
|
2020-08-06
Artur Łoboda
|
 |
|
|
Zakład chemii fizycznej i radiochemii, tam ta osoba pracuje.
W sumie nauki ścisłe.
A Gowin pisałem, to koń trojański. On był od wszystkiego i ministrem sprawiedliwości u Tuska, który wykonał pozorowane działania w resorcie sprawiedliwości, a w efekcie uprzewleknił postępowania pierwszoinstancyjne w sądach rejonowych (czyli zblokował system statystycznie), poprzez ich najpierw likwidację, a potem przywrócenie, co skutkowało nieważnością tych postępowań. Stworzył problem i go rozwiązał. Taki to człek.
Trzeba by się przyjrzeć proweniencji wszystkich tych, którzy tworzą jego klub parlamentarny. Po kolei i wnikliwie. |
|
2020-08-06
Magellan
|
|
|
|
Kolejny etap niszczenia Polski
październik 22, 2003
Artur Łoboda
|
Dramat szefowej fundacji
październik 31, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Rewanż Chin?
wrzesień 2, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Aniołowie Zagłady
kwiecień 6, 2006
przesłała Elzbieta
|
"Mamy prawo wątpić w uczciwość pertraktacji z UE"
grudzień 23, 2002
PAP
|
Rosjanie pokazują swoją broń Paryżu
czerwiec 29, 2007
. bez podpisu
|
Polska potrzebuje nowych przywódców
wrzesień 13, 2003
przesłała Elżbieta
|
Według PAP złodziej to biznesmen
październik 30, 2005
PAP
|
Popisy idiotów, czyli Obóz Wielkich Palantów
styczeń 19, 2006
Artur Łoboda
|
Który to chodzi do synagogi?
październik 15, 2005
Artur Łoboda
|
Udział Polonii w referendum
maj 2, 2003
przesłała Elżbieta
|
Złodzieje z lepszych sfer
kwiecień 24, 2003
Konrad Markowski
|
Korea Płn wreszcie testuje broń atomową
październik 10, 2006
Stefan Korzeniowski
|
Edukowanie starego idioty
styczeń 24, 2006
Klaudiusz Wesołek
|
Debata
wrzesień 28, 2007
( . ) bez podpisu
|
Poprawność polityczna wedle posłanki PiS - Szczypińskiej
styczeń 7, 2009
Artur Łoboda
|
Fałsz i obłuda wzięte z życia Hanny Gronkiewicz-Waltz, albo tak naprawdę Hajki Grundbaum.
sierpień 12, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Brońmy Korei Północnej!
lipiec 21, 2006
Workers Vanguard
|
"ONI"
luty 1, 2003
Jerzy Przystawa
|
Krewkie rekordy Polaków
grudzień 16, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
|
|