ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Ostatni mit (o polityce sowieckiej) 
 
Konzentrationslager Fuehrer  
Niemcy - obóz koncentracyjny dla niewierzących w wirusa 
W grudniu 60 kolejnych sportowców upadło, a 40 zmarło  
Mniej więcej tak samo jak w październiku i listopadzie, kiedy trend osiągnął szczyt. Na dzień 28 grudnia 2020 r., z powodu eksperymentalnych strzałów z powodu zatrucia COVID EUA, 395 sportowców doznało zatrzymania akcji serca i innych poważnych problemów zdrowotnych. Spośród nich zginęło 232 
Nową pandemię zaplanowano na 2025 rok 
 
Tego nie pokażą w żadnym medium głównego ścieku 
Śmiertelny atak! Iran wystrzeliwuje przerażające rakiety - Israel Emergency
 
Przedsiębiorstwo holokaust 
Telewizyjny wywiad z Normanem Finkelsteinem 
Israelis protest in Jerusalem against PM Netanyahu 
Netanyahoo is a criminal just like Trumpy wumpy
Netanyahoo jest kryminalistą tak samo jak tępy głupek 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Dr. Jeff Barke przerywa milczenie o COVID19 
 
Wojsko izraelskie zabija Żydów, by odpowiedzialnością obarczyć Hamas 
Na angielskojęzycznej, izraelskiej stronie ynetnews.com, pojawił się film nakręcony w podczerwieni przez jeden z izraelskich helikopterów typu Apache podczas ataku Hamasu na Izrael 7.10.2023 r. 
Zabójcze leki - prof. Stanisław Wiąckowski - 15.03.2017 
Zapis wykładu prof. Stanisława Wiąckowskiego omawiającego m.in. leki i ich składniki, które wbrew powszechnym opiniom nie leczą, a wręcz przyczyniają się wzrostu zgonów. Wiedza ta jest ukrywana przez koncerny farmaceutyczne, a nazwy leków zmieniane i dalej są dopuszczanie i promowane w sprzedaży mimo wiedzy, iż ich działanie jest zabójcze. 
Czy w “szczepionkach anty-Covid” znajdują się hydrożele magneto-reaktywne? 
Magnesy i monety są przyciągane przez miejsca “zaszczepienia” 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Szczepionka przeciwko ospie prawdziwej wyzwoliła wirusa AIDS 


Epidemia AIDS mogła zostać wywołana przez masową kampanię szczepień, która zlikwidowała ospę prawdziwą. Światowa Organizacja Zdrowia, która kierowała trwającą 13 lat kampanią, bada nowe dowody naukowe sugerujące, że uodpornienie szczepionką Vaccinia przeciwko ospie prawdziwej obudziło niepodejrzewane, uśpione zakażenie ludzkim wirusem obrony immunologicznej (HIV). 
Czy to broń mikrofalowa spowodowała poważne oparzenia i obrażenia protestujących w Canberze w Australii? 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Odważni eksperci z USA, Rosji i Czech mówią prawdę o szczepieniach  
 
Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność 
Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach 
NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
Zełenski kupił sobie dwa jachty 
Ukraiński "Sługa narodu" i jego żona - kupują sobie bogactwa. Skąd mają pieniądze? 
więcej ->

 
 

Polska w stanie totalnej histerii

Polska w stanie totalnej histerii
no coz, chciałoby sie raz, od 2 lat napisać, coś o osiągnięciach rządu, że np. w ostatnim półroczu oddano do użytku KOLEJNE 100 km autostrady, że ruszyła budowa portu paliw płynnych, że rurociąg Brody - Gdańsk znowu urósł o parę kilometrów.

Jeszcze piękniej byłoby napisać, że przekazano obywatelom kraju, KOLEJNE 50 000 mieszkań, a bezrobocie spadło do 5% i już wracają do kraju nabici kasa, głodowi emigranci, natychmiast inwestują grubą kasę i w swoje przedsiębiorstwa, w swoje domy, w polski przemysł.
Nic z tego, takich komentarzy człowieku nie przeczytasz w następnych 50 latach, bo po histerycznej walce CAŁEGO PRAWDZIWEGO NARODU o to ze jak X = ?le, to pierwiastek z X = dobre, po postawieniu całego kraju w stan swoistej zwierzęcej histerii zagrożenia, walki na "noże", rząd absolutnie nie ma czasu na spełnianie obietnic rządowych, tych których wybrał tylko , niespełna 1 milion - z 30 milionowej Polski., nie wspominając już tej reszty.
A pospólstwo aż wyje do nieba, wzywając wszystkie siły, do wykończenia zdrajców narodowych, bo pospólstwo, nie zna sie na pierwiastkach, gdy robi matury z gimnastyki, czy religii w IV RP- a przecież PIERWIASTEK to brzmi dumnie.
Dlatego jest, jak jest, zdrada narodowa, obejmuje już najniższe pułapy, coś co nazywa sie zwierzęcymi emocjami i oszołomstwem butaprenu - zdrajców narodowych - nie szuka sie już w rządzie i biznesie, lista agentów 500, ale i w przedszkolach i ochronkach dla głodnych polskich dzieci.
Ale w sumie, to tak nie jest jeszcze z nami ?le, w WB ministerstwo d/s integracji cudzoziemców, wydało broszurę, pouczającą przybyszów z Polski, jak sie mają zachowywać w cywilizowanym społeczeństwie, porady cokolwiek śmieszne, ale dla ciemnogrodu jakby nadal obowiązujące: jak nie pluj i nie smarkaj na ulicy, jeżeli kogoś potracisz - to przeproś, nie wypchaj sie na chama do kolejki i autobusu, nie podglądaj życia sąsiadów, nie oglądaj sie za lud?mi, których nie znasz na ulicy, szczotki klozetowej używaj po zrobieniu "interesu" a nie przed, itd itp. Smieszne?

Chyba nie, taki sam poradniczek trzeba wpisać w kanony naszych notabli, notorycznie plujących i smarkających na europejskim forum, ośmieszając siebie, no i przede wszystkim nas. Jak w końcu skłócimy ze sobą WSZYSTKICH w kraju i zagranica, to co MY będziemy robić?
25 czerwiec 2007

wasylzly 

  

Archiwum

Pościgowy bezsens
styczeń 15, 2007
Mirosław Naleziński, Gdynia
Jubilatka a imaż przyjaznej firmy
listopad 14, 2004
Mirosław Naleziński
Pozorny spokój
wrzesień 9, 2003
Jacek Zieliński
Geneza...
maj 17, 2007
Komu przeszkadza nagrywanie rozpraw sądowych?
styczeń 18, 2008
www.aferyprawa.com
Oskar Schindler holokaust business
listopad 21, 2003
Artur Łoboda
Tragedia Polski bezrobotnej
listopad 22, 2003
Nasz Dziennik
Co nas czeka w 2003?. Rozmowa z Jadwigą Staniszkis i Tomaszem Żukowskim Nowy rok, nowy rząd, nowy premier
styczeń 2, 2003
http://www.rzeczpospolita.pl/
Francis Fukuyama i taktyka amerykańskiego imperializmu
kwiecień 20, 2006
Jan Duranowski
Społeczeństwo polski wydaje na Ochronę Zdrowia 7% PKB a nie 4 % PKB
sierpień 21, 2003
Adam Sandauer
LIST OTWARTY DO DECYDENTÓW III RZECZYPOSPOLITEJ UPARCIE POZOSTAJˇCYCH W NIEWOLI CIEMNOGRODU
wrzesień 8, 2005
antiglobalist 2
Odwrót Irakijczyków z Iraku
czerwiec 30, 2006
Dahr Jamail
Złudzenia związane z Unią
czerwiec 3, 2003
Śledztwo w Sprawie Najazdu na Irak
listopad 26, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
IMMUNITET DO POPRAWKI - dlaczego sędzia nie powinien kryć się za immunitetem
sierpień 24, 2008
ZR
Dwulicowy Napoleon, Pierwszy Pułk Szwoleżerów etc.
lipiec 21, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
Kryterium wyboru kandydatów do samorządów
październik 12, 2006
przesłała Elżbieta
"Świadek incignito:
wrzesień 6, 2004
Ekonomia na codzień czyli historie lokalne.
kwiecień 5, 2004
Jan lucjan Wyciślak
Cale w celi
styczeń 30, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media