|
| Zawłaszczenie majątku przez bankierów poprzez rewolucje społeczne |
|
Co łączy rewolucję październikową, upadek muru berlińskiego, rozpad bloku wschodniego i dzisiejszą wojnę klimatyczną?
|
|
| Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid |
|
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
|
|
| Cała prawda o World Trade Center |
|
| Filmik dokumentalny przedstawiający wydarzenia z 11 września 2001 roku. |
|
| Uzasadnienie haniebnego wyroku Izby Lekarskiej przeciwko dr Zbigniewowi Martyce |
|
| Przestępcy z Izby Lekarskiej pozostawili dowody na przyszły proces przeciwko nim |
|
| WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć |
|
| Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach |
|
| FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ |
|
| |
|
| Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia |
|
| |
|
| Kiedy Zełenski zagrał hymn narodowy przyrodzeniem |
|
| |
|
| Wielkie pytania o 9/11 |
|
| Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 |
|
| Jak to jest z kowidem na Florydzie? |
|
| |
|
| Dr Michael Yeadon: masowe morderstwa z paszportami szczepionek i szczepionkami uzupełniającymi |
|
| Ten system jest wprowadzany za pomocą kłamstw w jakimś celu, i myślę, że celem jest całkowita totalitarna kontrola. |
|
| Dr Mike Yeadon rozmawia z dr Reinerem Fuellmichem o kłamstwach dotyczących COVID |
|
„Nie bój się wirusa. To nie jest tak niebezpieczne, jak ci wmówiono.
„Bójcie się swoich Rządów - lub organów, które panują ponad tymi Rządami”. |
|
| Ljubljana - protesty przeciwko szczepieniom |
|
29 września 2020 roku po incydencie na obwodnicy Lublany trwa na Placu Republiki protest przeciwko szczepieniom Covid-19
|
|
| Astrid Stuckelberger, sygnalistka WHO - wywiad 'Planet Lockdown' |
|
| |
|
| Rząd Stanów Zjednoczonych CELOWO niszczy żywność amerykańskich Farmerów i stymuluje kryzys zaopatrzenia w żywność |
|
| Jakiś czas temu na oficjalnej stronie ONZ ukazał się artykuł "Korzyści z głodu na świecie". Wprawdzie szybko go usunięto, lecz nadal jest dostępny w internetowych archiwach |
|
| Izby lekarskie to organizacje przestępcze |
|
| |
|
| Nastąpił globalny zamach stanu |
|
| Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. |
|
| GLOBALIZM - Prawdziwa historia |
|
| Jak amerykański historyk Prof. Carroll Quigley odkrył tajny Rząd bankierów |
|
| Zdzisława Piasecka na temat szokujących zmian w polskim systemie edukacji |
|
| O skandalicznych zmianach w polskim systemie edukacji, który wkrótce ma zostać włączony w tzw. Europejski Obszar Edukacji |
|
| Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski |
|
| W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. |
więcej -> |
|
Innowacje Holocaust Industry: Wypłacajcie odszkodowania dla... dzieci "ofiar Holokaustu"
|
|
http://www.spiegel.de/international/germany/0,1518,480901,00.html
Przy symptomach słabnącej gospodarki, jedna, specyficzna gałą? przemysłu rozwija się bez ograniczeń. Jest nią chwytający się wszelkich dostępnych środków biznes Przemysłu Holokaustu, który aby funkcjonować opracowuje coraz śmielsze plany penetracji ?ródeł kapitału.
Jeden z ostatnio dyskutowanych pomysłów polega na otwarciu drugiej fazy ściągania "odszkodowań dla ofiar Holokaustu", z tą różnicą, iż tym razem "ofiarami Holokaustu" są... dzieci "ofiar Holokaustu".
Jak podaje niemiecki dziennik Der Spiegel, izraelska tzw. organizacja charytatywna The Fisher Fund, prowadzi nieoficjalne rozmowy z rządem niemieckim celem "znalezienia środków dla finansowania bardzo potrzebnej psychologicznej pomocy dla dziesiątków tysięcy dzieci tych osób, które przeżyły Holokaust. Dzieci tych ofiar ["Holocaust survivors' children"] wzrastały pozbawione normalnie funkcjonujących domów i żyją teraz w lęku, cierpią na depresje i na inne psychologiczne dolegliwości." Organizacja zapowiada, że w przypadku braku pozytywnych dla niej wyników rozmów, planowane jest wniesienie zbiorowego pozwu sądowego przeciwko państwu niemieckiemu.
Dyrektor generalny organizacji The Fisher Fund, Baruch Mazor powiedział w wywiadzie dla pisma Der Spiegel, że "Wydaje nam się, że powinno się znale?ć rozwiązanie dla tego problemu, i że powinno przyjść ono - przynajmniej w głównej części - z Niemiec." Baruch Mazor podkreślił również, że odpowiedzialność Niemiec za cierpienia kolejnej generacji 'ofiar Holokaustu' jest "jednoznaczna".
Jednocześnie dyrektor Baruch Mazor uspokaja, że kwota ta "nie powinna być duża" i wynosi około 20 milionów dolarów rocznie. Mazor po rozmowach z przedstawicielami rządu niemieckiego patrzy optymistycznie: "Ukazują nam oni [rząd niemiecki] zrozumienie dla tego problemu"
- mówi. "Myślę, że pomogą nam znale?ć te środki."
Natan Kellermann, psycholog z pozarządowej izraelskiej organizacji Amcha, udzielającej pomocy psychologicznej dzieciom 'ofiar Holokaustu', mówi, że brakuje środków na taką pomoc. Druga generacja 'ofiar Holokaustu' wrastała "w cieniu zagrażającej katastrofy i nieustannego opłakiwania zmarłych i widzimy u nich głębokie rany, które wymagają leczenia. W wyniku tego nie byli oni w stanie uczyć się czy profesjonalnie rozwiajać się." "Jeśli pieniądze byłyby dostępne, byłaby to wielka, wielka różnica." - podsumowuje Kellermann.
Wszystko do tej pory wskazuje, że rząd niemiecki nie zamierza otwierać kolejnego wątku wypłat dla 'ofiar Holokaustu'. Ingeburg Grßning, rzecznik niemieckiego Ministerstwa Finansów, które odpowiedzialne jest za wypłacanie dotychczasowych kompensacji dla 'ofiar Holokaustu', wytłumaczył, że według obowiązujących przepisów, wypłaty dotyczą bezpośrednich ofiar nazistowskich. To kryterium zostało zaakaceptowane i stało się podstawą międzynarodowych umów o wypłacanie świadczeń dla 'ofiar Holokaustu'.
W Izraelu od dłuższego czasu odzywają się głosy oburzenia na główne izraelskie i amerykańsko-izraelskie organizacje zawiadujące majątkiem mającym być przeznaczonym dla prawdziwych ofiar reżimu nazistowskiego. Jak wynika z badań, jedna-trzecia prawdziwych ofiar wojny uzyskuje jedynie symboliczne zapomogi w ramach międzynarodowych wypłat dla 'ofiar Holokaustu' i żyje w biedzie, podczas gdy wielkie atrapowe organizacje przejmują cały uzyskiwany majątek. Wskazał na to żydowski naukowiec, prof. Norman Finkelstein w swojej książce pt Przemysł Holokaustu.
KOMENTARZ BIBUŁY: Zabawna, lecz zarazem koszmarna retoryka stosowana przez prestidigitatorów cyrku Przemysłu Holokaustu. Przy odchodzących już świadkach i prawdziwych ofiarach niemieckiego reżimu nazistowskiego - będącego kolejnym historycznym eksperymentem utopijnej ideologii socjalistycznej - w kasach ośrodków syjonistystych zaczyna brakować świeżej gotówki. Niewiele tylko lat zostało, by można było w imię "odszkodowań dla 'ofiar Holokaustu'" doić Niemcy, więc zaczynają się podchody, by do kategorii "ofiar Holokaustu" zaliczyć również i dzieci tychże "ofiar", a może również i inne - czemu nie? - kolejne pokolenia. A warto przypomnieć, że według stosowanej definicji, za "ofiary Holokaustu" uważa się każdą osobę pochodzenia żydowskiego, która miała cokolwiek do czynienia z reżimem hitlerowskim w latach 1933-1945. Definicja więc jest niezwykle szeroka, bo "ofiarami Holokaustu" są oczywiście również i ci, którzy z tym reżimem współpracowali - liczy się jedynie pewna styczność z tym reżimem.
Równie zabawne są zapewnienia dyrektora tejże "organizacji charytatywnej", że przecież nie chodzi dzisiaj o wielkie pieniądze, ot, tylko z 20 milionów dolarów rocznie. Przebiegłość takiego argumentowania jest jednak łatwa do odszyfrowania: jeśli bowiem podzielimy tę kwotę przez podawaną liczbę "dziesiątek tysięcy potrzebujących", to wyjdzie, że dostaną oni tylko po kilkaset dolarów. Według obecnych stawek lekarskich, pozwoli to im ufundowanie skromnych dwóch wizyt u lekarza, a jeśli odejmiemy jeszcze "koszty administracyjne" całego przedsięwzięcia, to być może nie starczy i na pojedynczą wizytę. Zatem można spodziewać się, że podawana kwota 20 milionów dolarów to mądra gra biznesowa na uśpienie czujności przeciwnika. Aż patrzeć jak po przyjęciu warunków, nagle zwiększy się ona kilkudziesięciokrotnie, albo pojawi się kilkaset podobnych "organizacji charytatywnych" żądających tego samego.
Co nas najbardziej powinno jednak zainteresować, to enigmatyczne stwierdzenie dyrektora Barucha Mazora, że "Wydaje nam się, że powinno się znale?ć rozwiązanie dla tego problemu, i że powinno przyjść ono - przynajmniej w głównej części - z Niemiec." A więc już na tym etapie planuje się wydojenie nie tylko Niemiec - które jednak powoli idą po rozum do głowy i wiedzą czym pachną podobne transakcje - lecz również i innych krajów. Czy zapewnienia obecnie rządzących w Polsce o "utrzymywaniu doskonałych stosunków z Izraelem" i potajemne, nieznane opinii publicznej rozmowy rządu polskiego np. z organizacją World Jewish Congress, której przedstawiciele niedawno wizytowali Polskę, przy czym ten, jak się zapewnia: "szczery i chcący współpracować ze społeczeństwem" rząd braci Kaczyńskich, nie podał żadnej informacji na temat rozmów - nie są podstawą do wielkiego sceptycyzmu? Obyśmy nie obudzili się nagle jednego pięknego dnia z koniecznością wypłacania "odszkodowań" nie tylko uzurpatorskim organizacjom syjonistycznym za "mienie żydowskie", ale i z wielkodusznymi zobowiązaniami utrzymywania następnych pokoleń 'ofiar Holokaustu'. |
|
9 maj 2007
|
|
bibula.com
|
|
|
|
utworzenie Polskich Ośrodków Informacji Turystycznej w Izraelu
styczeń 16, 2007
INTERIA.PL/PAP
|
Porządek prawny, a stan faktyczny
maj 30, 2006
Marek Olżyński
|
Balcerowicz - portret doktrynera.
marzec 21, 2006
Przedruk
|
Lipcowa deflacja wyniosła 0,5%
sierpień 19, 2002
PAP
|
Test na sprawdzenie etyki urzędniczej - czy prowadzący Twoją sprawę sędzia lub prokurator jest skorumpowany?
kwiecień 29, 2006
Zdzisław Raczkowski
|
Żydowskie media i "niedojrzałość polityczna".
czerwiec 14, 2004
Artur Łoboda
|
Banki - Rząd zignorował uchwały Sejmu
wrzesień 29, 2004
|
Podwójne święto, podwójna radość
listopad 12, 2005
Marek Olżyński
|
„Koniec afery paliwowej na Śląsku”.
Początek afery pod nazwą polski Wymiar Prawa
styczeń 2, 2003
PAP
|
Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
|
Hausner wciąż niebezpieczny
maj 20, 2004
|
O pracę będzie coraz trudniej
luty 21, 2003
Bartosz Krzyżaniak http://www.zw.com.pl/
|
sss
październik 25, 2004
|
Manipulowanie Konstytucją
styczeń 10, 2003
PAP
|
Oszukani emeryci
październik 27, 2003
Michał Stankiewicz
|
Do diabła
maj 21, 2008
Marek Jastrząb
|
Polska czlonkiem "osi zla" wg ruskiej Gaziety
listopad 25, 2006
martusia
|
Wieszcze i prostytutki
grudzień 12, 2002
Artur Łoboda
|
Majstrowali i wymajstrowali. Dług publiczny 03 wzrośnie przynajmniej do 51-52 proc. PKB
luty 8, 2003
PAP
|
Wiara naszych Dziadów
sierpień 15, 2008
Artur Łoboda
|
więcej -> |
|