ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Jak ludzie "umierają" w "szpitalach kowidowych" 
Tak wygląda koronawirus Covid 19 w szpitalach zachodniej Polski 
Tego preparatu nie można nazywać szczepionką. Nazywam to konstruktem mRNA, rekombinowanym RNA, preparatem, który jest dziełem inżynierii genetycznej.  
Prof. zw. dr hab. Roman Zieliński “O szczepionce genetycznej Pfizera i testach PCR” 
Nastąpił globalny zamach stanu 
Oszustwo covid-19 zostało wymyślone w jakimś celu; była to część planu, który zaczął się na poważnie w latach 60., kiedy grupa ludzi spotkała się i zgodziła, że świat jest przeludniony. 
Lockdown w Anglii 
Była kochanka Borisa Johnsona ujawnia - z kim Premier GB konsultował wprowadzenie stanu wyjątkowego pod pretekstem fikcyjnej pandemii
 

 
Bezczelność syjonistycznych "nadludzi" 
Już nie kryją się ze swoją pogardą do reszty świata.

 
Kowidowa żydokomuna szykuje sądy kiblowe 
Reżim kowidowy Morawieckiego zamierza wprowadzić "komisarzy politycznych" dla ścigania wolnego słowa. 
Kalisz w obronie Olszanskiego i Osadowskiego 
 
Kto zmasakrował ludność Buczy?  
Różni niezależni analitycy wskazywali na rażące dziury i niespójności w dominującej narracji. Wszystkie siły rosyjskie opuściły Bucza w środę 30 marca, zauważa Lauria, powołując się na zgodę wszystkich stron:
rosyjskich i ukraińskich urzędników oraz zachodnich obserwatorów mediów. 
Po wykrwawieniu starego Hegemona, Syjon sprzymierzył się z Chinami 
 
Imperium KLAUSA SCHWABA i jego marionetki. DAVOS 2022. 
 
Niezależna witryna Alexa Jones'a 
Alex Jones należy do nielicznych ludzi na świecie którzy mają odwagę mówić prawdę o antyspołecznej konspiracji 
Szkodliwe skutki szczepień dały się we znaki pacjentom. Powikłania występują po pewnym czasie 
 
Izby lekarskie to organizacje przestępcze 
 
Klimat i trop finansowy 
To właśnie mega-korporacje i mega-miliarderzy — (...) są głównymi zwolennikami “oddolnego” ruchu dekarbonizacji — od Szwecji przez Niemcy po USA i dalej. 
FILM, KTÓREGO IZRAEL NIE CHCE, ŻEBYŚ OGLĄDAŁ 
 
"Górale to męczą konie" 
Powiedziałam prezesowi (Kaczyńskiemu), że górale bardzo na nich liczą, to są ich wyborcy, a prezes odpowiedział mi na to: "Górale to męczą konie". Byłam w szoku, że przy tak ważnym temacie gospodarczym mówi takie rzeczy - relacjonuje posłanka. 
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
Damian Garlicki - ratownik medyczny przypomina! 
 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Rothschildów apetyt na Chiny 
 
więcej ->

 
 

Traktat akcesyjny. Miller nie ma obaw ale ja mam

Nie ma już obaw, że 16 kwietnia zostanie podpisany traktat akcesyjny Polski z UE - powiedział premier Leszek Miller na wspólnej z prezydentem Aleksandrem Kwaśniewskim konferencji prasowej w Pałacu Prezydenckim. Premier wyraził "olbrzymią satysfakcję" z głosowania w Parlamencie Europejskim, otwierającego drogę do podpisania traktatu.

Miller powtórzył, że udział Polski w koalicji antyhusajnowskiej jest "politycznie słuszny i moralnie uzasadniony". Podkreślił, że kampania jeszcze trwa, ale dzień dzisiejszy to "punkt zwrotny". "Mieszkańcy stolicy Iraku cieszą się z odzyskanej wolności" - oświadczył.

Premier powiedział, że trwają przygotowania do włączenia polskich specjalistów do procesu odbudowy Iraku po wojnie. Prezydent dodał, że nasza obecność w koalicji daje nam do tego szczególne prawo.

Premier zaapelował do stowarzyszeń i organizacji pozarządowych o włączenie się w akcję pomocy humanitarnej dla ofiar wojny.
(PAP)

Jeżeli Amerykanom wszysko jedno z kim kolaborują,

jeżeli ich największym sojusznikiem w Europie Środkowej są byli aparatczycy PZPR, zdradzający swój kraj na rzecz Kremla, ówczesnego wroga Stanów Zjednoczonych, jeżeli ci sami ludzie głosili kiedyś hasła "precz z imperializmem amerykańskim" i "nigdy więcej wojny", to mam bardzo poważne obawy o moją przyszłość, ponieważ Amerykanie okazują się godnymi następcami Kacapów.
10 kwiecień 2003

Piotr Mączyński 

  

Archiwum

Polecenie wydane poddanemu
styczeń 13, 2009
PAP
Niewygodne prawdy
grudzień 21, 2008
Marek Jastrząb
Sprawa prywatyzacji DTC znów będzie umorzona
sierpień 2, 2002
Dawid Tokarz
tyrty
kwiecień 2, 2006
tryrty
Głos spod murawy ...
styczeń 24, 2006
Stachanowskie wzorce moralności
sierpień 5, 2004
Gest minister Anny Fotygi: Żydowski aktywista otrzymał tytuł Honorowego Konsula RP w USA
czerwiec 20, 2007
BIBULA
Burzenie Gazy
styczeń 27, 2003
BEN ADAM z Tel Awiwu
Ukrywana Czy USA jest w pełni niepodległym państwem?
lipiec 5, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
2008.09.12. Wiadomości w 3ch językach. Three-language news service.
wrzesień 12, 2008
tlumacz
Historia jednego listu
listopad 9, 2006
Marek Olżyński
Co kryje się za "polityką ochrony zdrowia"?
lipiec 8, 2004
Adam Sandauer - przewodniczący Stowarzyszenia
Latająca trumna i awans polaków
listopad 15, 2004
Mirosław Naleziński, Gdynia
TIR-y
sierpień 4, 2005
PAP
Gross a judeocentrysci
luty 21, 2008
Piotr Bein
Jak to jest z tymi zydami?
luty 3, 2007
PS
Clinton nie walczył w Wietnamie, powalczy w Izraelu?
sierpień 3, 2002
IAR
plj WIEDZˇ CO CZYNIˇ.. CZY NIE WIEDZˇ..
listopad 2, 2007
H.ATEISTA
DO ROZPOCZĘCIA WIELKIEGO FINAŁU ANTYUNIJNEGO POZOSTAŁO JUŻ TYLKO 10 DNI !!!
kwiecień 21, 2003
SKU
Facet, który rządził finansami Polski nie wiedział jak się prowadzi firmę
listopad 10, 2005
PAP
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media