ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

NIEMIECKI LEKARZ OPOWIADA CIEKAWOSTKI (DNI ŚFIRUSA 4) 
 
W pierwszej kolejności powinno zostać ustalone, kto za to odpowie? 
Niektórzy mówią, że jest to wirus, który ma zlikwidować Christmas w Wielkiej Brytanii oraz w całej Europie – unieruchomić kraj w momencie, kiedy chrześcijanie obchodzą jedno z dwóch najważniejszych świąt w ciągu roku 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
"Babcia Kasia" 
Kim naprawdę jest Katarzyna Augustynek  
Cała prawda o ataku z 11 września 
Jeden z filmów usułujących przedstawić prawdę i ataku z 11 września 2001 roku 
WHO to zbrodnicza organizacja terrorystyczna, należy ją zniszczyć 
Obecnie dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie pracuje nad ujawnieniem prawdy o WHO i rozpowszechnianiem informacji o jej zbrodniczych działaniach 
"Quo Vadis Polonia?" Lech Makowiecki  
 
Niepożądane Odczyny Poszczepienne po szczepionkach przeciw COVID-19 w Polsce 
Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego podaje jedynie zarejestrowane ubytki zdrowia po szczepieniach. Ale tylko do 4 tygodni po szczepieniu.


 
16 czerwca globaliści wywołali mRNA „biologiczne tsunami” na japońskim stadionie piłkarskim pełnym 40000 widzów – „Replikony” w celu rozprzestrzeniani 
Wiadomość wręcz nieprawdopodobna.
Ale zapamiętajmy ją.
 
Folksdojcz 
Fantastyczny zespół - poruszający ważne problemy społeczne stworzył bardzo dosadną piosenkę, będącą miksem wywiadu telewizyjnego z śpiewem zespołu. 
Świat dał się ogłupić lewackiej religii klimatycznej. Wpływ CO2 na klimat jest znikomy 
Wpływ CO2 na wzrost temperatury? Nie zostało przeprowadzone żadne potwierdzające badanie 
Między piekłem a niebem - sytuacja 1 września 2020 
Hanna Kazahari z Tokio 1 września 2020. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Wygadał się 
Bush junior zrównał napaść na Irak z wojną na Ukrainie
"Decyzja jednego człowieka o przeprowadzeniu całkowicie nieuzasadnionej i brutalnej inwazji na Irak. Chodzi mi o Ukrainę." 
Los Angeles - piekło na ziemi 
Ubóstwo w Kalifornii. Zrujnowana gospodarka najbogatszej kiedyś części świata.
To czeka nas jutro.
 
Mikroskopijne, zaawansowane technologicznie metalowe przedmioty widoczne w szczepieniach COVID 
Dr Zandre Botha stwierdziła również ekstremalne uszkodzenia krwinek czerwonych u wszystkich badanych przez nią pacjentów po szczepieniu COVID. 
Powszechny nakaz maskowania nadal jest bezprawny 
Pomimo nowelizacji ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi nakaz zakrywania twarzy jest bezprawny. 
Czy wirus istnieje? Czy SARS-CoV-2 został wyizolowany?  
Wywiad z Christine Massey. Czy wirus istnieje? Odpowiedzi na te prośby potwierdzają, że nie ma zapisów o izolacji / oczyszczeniu SARS-CoV-2 „wykonanej przez kogokolwiek, gdziekolwiek i kiedykolwiek”.  
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Czy Policjanci będą zwracać za bezprawne mandaty? 
Zarówno mandaty, jak i wnioski o ukaranie karą finansową do sanepidu, które wystawiali poszczególni policjanci w czasie epidemii, okazują się być nie tylko bezprawne, ale i naruszające konstytucję.  
więcej ->

 
 

Dlaczego Putin wygrywa?


Putin wygrywa ponieważ postępuje zgodnie z życzeniami około 80% Rosjan, a Bush przegrywa ponieważ nie postępuje według życzeń około 80% Amerykanów. Obydwaj prowadzą antydemokratyczną rewolucję w swoich państwach i gwałcą prawa obywatelskie, takie jak wolność mediów. Putin jeszcze bardziej ograniczył protesty i demonstracje i wyciszył głosy opozycji, chociaż trudno jest znale?ć w mediach w USA wzmiankę o obrońcach konstytucji USA i kandydatach na prezydenta takich jak Ron Paul, Mike Gravel i Denis Kusinich.

W 2000 roku Putin wygrał wybory 53% głosów, podczas gdy Bush otrzymał mniej głosów niż jego przeciwnik i został prezydentem na podstawie wyroku sądowego. W 2004 roku Putin wygrał wybory większością 71% głosów, podczas gdy przewaga Bush’a była znikoma i pomówiony był o oszustwa za pomocą maszyn do głosowania.

Putin jest odpowiedzialny za masowe mordy w Czeczenii, a Bush jest odpowiedzialny za napad na Irak, który niczym nie zagrażał USA i gdzie zostało zabitych kilka tysięcy Amerykanów i około miliona Irakijczyków. Blisko dwa miliony Irakijczyków musiało uciekać do sąsiednich państw, gdzie żyją w nędzy, oraz kilka milionów straciło dach nad głową, a gospodarka Iraku jest zrujnowana przez okupację i pacyfikację. Obecnie, według sondaży, 60% Irakijczyków uważa że należy zabijać Amerykanów, nie ma danych ilu Czeczeńców uważa, że należy zabijać Rosjan.

W każdym razie wielu na świecie uważa, że te najsilniejsze mocarstwa na globie są rządzone przez barbarzyńców. W 1995 roku Putin dokonał zniszczenia stolicy Czeczenii, miasta nazwanego przez Rosjan „Gro?ny” po podboju w 19tym wieku. W ciągu pięciu lat od 2003 roku Bush dokonał zniszczenia Iraku-Mezopotamji kolebki kultury na światową skalę.

Aparat terroru KGB, a teraz FSB, reagował na masową kradzież przez „oligarchów” narodowego mienia Rosji w latach 1990tych. Oligarchami byli głównie Żydzi sowieccy z pomocą Żydów z USA. Putin był wybrany przez rosyjski aparat terroru, w krytycznym momencie „prywatyzacji” ponieważ był specjalistą od strategicznego posługiwania się ropą naftową i gazem ziemnym na, który to temat, napisał on swoją pracę dyplomową.

Karierze Putina pomógł Bush swoją polityką opartą na wymogach osi USA-Izrael i napadu na Irak „dla dobra Izraela oraz jego hegemonii od Nilu do Eufratu.” Kiedy Putin obejmował władzę cena standartowej baryłki ropy naftowej była 9 dolarów a obecnie jest blisko stu dolarów, co czyni dzisiejszy rozwój gospodarki Rosji najszybszym w jej historii. Jest to duży kontrast w porównaniu z okresem rozkwitu mafii w Rosi i czasów kiedy nie wypłacano na czas pensji i emerytur. Obecnie w Rosji słowa „prywatyzacja,” „demokracja,” „pluralizm,” „wielopartyjny system,” jak i „prawa człowieka” zakrawają na kpiny ze zdrowego rozsądku, kiedy są używane przez przeciwników Putina n.p. z partii „Jabloko.”

Program Busha otaczania Rosji rakietami „Tarczy” daje Putinowi okazję twierdzić, że „USA spiskuje przeciwko Rosji” i rakiety Tarczy w Polsce niewiele różnią się od rakiet sowiekich na wyspie Kubie, za czasów Nikity Chruszczowa i prezydenta Kennedy. Rosjanie już dawno krwawo stłumili powstanie w Czeczenii, podczas gdy rząd Bush’a ma obecnie ponad 160,000 wojska na pacyfikacji Iraku, w dodatku do jeszcze większej ilości ochraniarzy kontraktowych, etc.

Putin określa Rosję jako „demokracje suwerenną” w przeciwieństwie do demokracji zachodnich w których panuje globalizacja pod władzą korporacji międzynarodowych posługujących się prywatnymi organizacjami celach politycznych, takimi jak w Polsce jest Fundacja Batorego. Putin przywrócił symbole sowieckie takie jak hymn stalinowski i czerwoną flagę w wojsku, które wygrało Drugą Wojnę Światową i uczyniło z Rosji sowieckiej superpotęgę.

Putin potrafi być wulgarny i kazać topić w gnoju separatystów czeczeńskich lub powiedzieć do zagranicznego dziennikarza „żeby się dał obrzezać po żydowsku.” Uważa on że jest ponad prawem w konfrontacji z międzynarodowymi korporacjami, kiedy broni swojej „demokracji suwerennej.” Od czasów niepamiętnych tajna policja była w Rosji uosobieniem władzy, tak więc fakt że Putin jest z zawodu oficerem KGB i FSB jest dla Rosjan rzeczą normalną.

W Moskwie koncept władzy uformował się pod wpływem tyranii Mongołów a w całej Rosji pod wpływem Bizancjum. Do stalinowskiego hymnu dodano słowa Bóg i flagę z orłem dwugłowym. Zobaczymy czy uda się Putinowi przywrócić bizantyjski system następstwa władzy. Prezydent pewnie stanie się na kilka lat dominującym premierem poczem wróci do stanowiska prezydenta. W Rosji proces demokratyczny został zmieniony po bizantjsku podczas gdy w USA system dwupartyjnej demokracji stał się podobny do wyścigów dwu koni należących do tego samego „obrzezanego” właściciela.

WWW.pogonowski.com
15 listopad 2007

Iwo Cyprian Poonowski 

  

Archiwum

Aniołowie Zagłady
kwiecień 6, 2006
przesłała Elzbieta
Open Letter to Mr. Brattman, Editor@Isurvived.org
wrzesień 21, 2004
Piotr Bein
Pacyfikacja Polski Przez NKWD a Nowy Film o Jedwabnem
kwiecień 24, 2005
Iwo Cyprian Pogonowski
Głupota atakuje
marzec 7, 2004
PAP
Niemiecki Minister Von Bulow kwestionuje oficjalną wersję wydarzń z 11 września
listopad 4, 2004
Kłopoty Konsumeryzmu i Neokonserwatyzmu w USA
grudzień 11, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Koszulki z podobizną Hitlera
lipiec 23, 2004
Polska Wojna Futbolowa - Rady dla Prezesa L.
styczeń 31, 2007
tłumacz
Ministerstwo Finansów będzie skupować waluty
grudzień 6, 2002
IAR
Przeniesiony z Monitor Polski
październik 4, 2006
mik4
Bilans kosztów członkostwa Polski w UE
lipiec 2, 2006
Dariusz Kosiur
LIST OTWARTY DO PREZYDENTA SEJMU I SENATU W SPRAWIE POLAKÓW ZE WSCHODU
październik 9, 2003
Orest Skowron
Złodziejskie rekomendacje
kwiecień 24, 2003
Artur Łoboda
Bezgrzeszni Żydzi
grudzień 3, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Zaginiona nie(!)poszukiwana ?
kwiecień 17, 2006
zn
Korea a Rozgrywki na Bliskim Wschodzie
czerwiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Westernowy bohater
luty 13, 2003
Adam Zieliński
Wojciech Papis apeluje o pomoc dla Matek pokrzywdzonych przez ZUS
luty 21, 2009
Wojciech Papis
Granica
listopad 24, 2007
Artur Łoboda
Sąd w służbie korupcji
październik 7, 2003
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media