ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Ciekawe strony

Dr Roger Hodkinson, - Pandemia to oszustwo 
Dr Roger Hodkinson - lekarz patolog (wirusolog), Cambridge University, były przewodniczący sekcji patologii stowarzyszenia lekarzy, były wykładowca na wydziale medycznym, wykładowca akademicki, egzaminator w Royal Colledge physicians w Północnej Karolinie, Prezes firmy biotechnologicznej sprzedającej testy na COVID19.
Pandemia to oszustwo.
Maseczki nieskuteczne.
Lockdown nie ma naukowego uzasadnienia.
Pozytywny wynik PCR nie potwierdza infekcji klinicznej.
Polityka udaje medycynę.  
Wielkie pytania o 9/11 
Strona poświęcona analizie wydarzeń z 11 września 2001 
Egzekucja nad dr.Ratkowską wstrzymana 
Patologia w środowisku medycznym 
Opresja szczepień - nieznany zapis wideo - prof. Stansiław Wiąckowski 
W wrześniu 2016 roku ekipa NTV odwiedziła w Kielcach wybitnego człowieka. Profesor Stanisław Wiąckowski to odważny naukowiec, autor kilkuset publikacji na temat ochrony środowiska i zdrowia. 
Wirusowe kłamstwa. Komu zależy na straszeniu nas przeziebieniem? 
 
Ameryka: Od Wolności do faszyzmu 
Amerykanie zaczynają rozumieć - co się dzieje z ich krajem. O tym mówi film pod wskazanym linkiem. 
"Norymberga 2" w Sejmie RP 
 
To tylko... / It's just...  
Jak Nas wganiają w kajdany 
Zdarzenia niepożądane związane ze szczepionką przeciw Covid 
Przykłady uszkodzeń organizmu po szczepieniach na Covid-19.
Stan na październik 2021.
 
Im – wolno, nam – nie 
Wielka bitwa o port w Hajfie zakończyła się. Chiny rozpoczną swe zawiadywanie portem w roku 2021, co postawi USA przed alternatywą, czy Szósta Flota będzie dalej zawijała do Hajfy, czy też należy urzeczywistnić pogróżkę wycofania się? 
Skazany za pestki moreli, B17  
Faszyzm w barwach demokracji 
Światowy dług 
Ciekawe kto jest "wierzycielem" tego długu? 
Kto mordował w Katyniu 
Izraelska gazeta „Maariv” z 21 lipca 1971 r. wyjawia końcowy sekret katyńskiej masakry. 
wRealu24 
Niezależna Telewizja Marcina Roli 
Lyndon B. Johnson i jego rola w zabójstwie J. F. Kennedy’ego przeprowadzonym w imieniu Izraela 
 
Niemcy 1940 - Izrael 2009 - Szokujące zdjęcia 
 
Jedyna rozsądna analiza początku wojny przeciwko Iranowi 
Nagła Eskalacja Wojny i Trzęsienie Ziemi w Iranie. Przypadek… Czy Sygnał Czegoś Większego? 
whatreallyhappened.com 
Warto dodać ten link do Pana strony: http://whatreallyhappened.com/

99% tez dotyczących religii, polityki i ekonomii i filozofii się pokrywa z tezami zaprasza.net. Topowa strona. 
We Włoszech nadal zabija się ludzi respiratorami i propofolem… 
Od tych morderstw pod respiratorami rozpoczęto pseudo-pandemię  
Ujawnienie globalnej gospodarki ludobójstwa w Gazie 
W raporcie oskarża ponad 60 korporacji o „podtrzymywanie i czerpanie zysków z izraelskiej okupacji, apartheidu i ludobójstwa”.
Do tych firm należą między innymi Google, Amazon, Hyundai, Booking.com i bank Barclays. 
więcej ->

 
 

Herezja Amerykańska i Narzucanie Subordynacji


Herezja amerykańskiej elity politycznej fundamentalistów protestanckich, sposoby jej działania oraz narzucanie subordynacji, są opisane w nowej książce Jeff’a Sharlet’a pod tytułem: „Rodzina: Potajemny Fundamentalizm Trzonem Potęgi Amerykańskiej.” („The Family: „The Secret Fundamentalizm at the Heart of American Power” Harper Collins, 2008, ISDN 0060559799).

Anglo-saski fundamentalizm protestancki rozwinął się na podstawie czytania Starego Testamentu już w 1640 roku i stworzył herezje niby chrześcijańskie, w których obecnie Jezus Chrystus jest nawet dziwnie charakteryzowany jako „naczelny dyrektor,” „szef lobby,” „szef łamistrajków,” a nawet „faszystowski przywódca.” Herezja ta szerzy się głównie wśród biznesmenów oraz kompleksu wojskowo-przemysłowego i stwarza „uzasadnienia” na kolosalny program zbrojeniowy, który służy jako siła napędowa gospodarki amerykańskiej.

Tak więc potajemna herezja elity fundamentalistów protestanckich ukształtowała protestantyzm amerykański i przywodzi budowie imperium globalnego 21go wieku, według etyki Talmudu na korzyść miliarderów protestanckich oraz ich sprzymierzeńców, megalomanów syjonistycznych dominujących rząd Izraela (przeciwko woli większości Żydów, obywateli Izraela, żądających pokoju na Bliskim Wschodzie).

Fakty podane przez Jeff’a Sharlet’a niszczą pozytywną propagandę o niby „Prawicy Chrześcijańskiej” w USA obnażając, jej niemoralny charakter i egoizm, cynicznie ukrywany pod frazesami przywódców fundamentalizmu protestanckiego w USA i takich protestanckich „niby dogmatów,” jak na przykład, że jakoby Stany Zjednoczone były „stworzone jako państwo chrześcijańskie.”

Potajemna sieć elity fundamentalistów protestanckich rekrutuje Amerykanów w świecie biznesu i indoktrynuje ich, za pomocą co-tygodniowych spotkań, małych grup tylko mężczyzn, niby w celu wspólnej modlitwy. Spotkania te odbywają się na terenie kongresu w Waszyngtonie, rozmaitych uniwersytetach lub bankach oraz innych instytucjach. Co-tygodniowe spotkania małych „grup wspólnie modlących się mężczyzn” służą do ostrożnej rekrutacji poszczególnych Amerykanów i indoktrynacji ludzi posłusznych tajnej elicie, potrzebnych do wykonywania jej woli, a jednocześnie nie świadomych istnienia tajnej „Rodziny.”

Większość Amerykanów nie wie o istnieniu tajnej organizacji elity fundamentalistów protestanckich i o kluczowej roli jaką oni odgrywają, razem z lobby Izraela, w polityce oraz gospodarce światowej. Jeff Sharlet szczegółowo dokumentuje jak elita fundamentalistów protestanckich stworzyła z gruntu niemoralną herezję, zaprzeczającą zasadom Chrześcijaństwa. Herezja ta zaprzecza znaczenie miłosierdzia i uzasadnia skrajny egoizm, oraz poparcie dla nieraz zbrodniczego „status quo.”

Przywódcy tej herezji w dużej mierze kontrolują arsenał nuklearny USA i czynią sytuację międzynarodową bardzo niebezpieczną w epoce nuklearnej, z powodu ich wiary, że żyjemy w okresie Apokalipsy, w którym zwycięstwo Żydów nad Arabami, jest warunkiem koniecznym powrotu Chrystusa na ziemię. Widmo ostatecznej wojny nuklearnej ich nie przeraża, ponieważ wierzą, że w razie katastrofy, ich sekta będzie przeniesiona do nieba.

Termin „wojna ostateczna” („terminal war”) wprowadził przyjaciel profesora Normana Finkelsteina, autora krytycznej książki „Holocaust Industry,” profesor Massachussets Institute of Technology, Noam Chomsky, w związku z jego ostrzeżeniami dotyczącymi epoki nuklearnej w czasie której, ludzkość, po raz pierwszy w historii, ma środki na popełnienie samobójstwa z powodu głupoty przywódców i ich zaślepienia.

Większość przywódców herezji fundamentalistów protestenckich należy do partii republikańskiej, ale niektórzy, jak na przykład Hillary Clinton, należą do partii demokratycznej, według Wikipedia, hasło: „The Family” („Chrześcijańska organizacja polityczna”). Doug Coe jest pastorem Hillary Clinton i jednym z głównych z agitatorów, czynnych przy rekrutacji i szkoleniu „agentów zaufania,” do wykonywania poleceń, zakonspiracyjnej elity heretyckich fundamentalistów i ich radykalnych sprzymierzeńców w Izraelu. Hilary Clinton groziła Iranowi całkowitym zniszczeniem, na wypadek salwy odwetowej Iranu, przeciwko Izraelowi.

W książce Jeff’a Sharlet’a pod tytułem: „Rodzina: Potajemny Fundamentalizm Trzonem Potęgi Amerykańskiej.” („The Family: „The Secret Fundamentalizm at the Heart of American Power”), znajduje się bardzo obfita dokumentacja tej niebezpiecznej dla pokoju światowego działalności zakonspirowanej elity, o której istnieniu i programie działania publiczność amerykańska dotąd prawie nic nie wiedziała. Nadal, kiedy ludzie słyszą o znajomych uczestnikach „grup mężczyzn niewinnie spotykających się w celu modlitwy” nie wiedzą, jaki jest naprawdę charakter tych spotkań, w których tajna organizacja heretyków amerykańskich narzuca subordynację rekrutowanym ludziom.


WWW.pogonowski.com
27 czerwiec 2008

Iwo Cyprian Pogonowski 

  

Archiwum

Masowe bankructwa z winy menadżerów
lipiec 31, 2002
PAP
Historia Palestyny Naszych Czasów
luty 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
Wielka dysproporcja kar za podobne przestępstwo
marzec 12, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
"Demokracja Suwerenna" w Rosji, Wobec USA, Izraela i NATO
lipiec 21, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
WEJŚCIE DO UNII EUROPEJSKIEJ POZBAWI POLSKĘ SUWERENNOŚCI !
kwiecień 22, 2003
przesłała Elżbieta
Manipulating the herd
lipiec 13, 2005
D.I.
"Cywilni" Amerykanie - przedsiębiorcy czy też bandyci w Iraku?
kwiecień 9, 2004
Marek Głogoczowski
Maja Komorowska: Papież nakreślił nowe perspektywy nadziei
sierpień 20, 2002
PAP
Innowacje Holocaust Industry: Wypłacajcie odszkodowania dla... dzieci "ofiar Holokaustu"
maj 9, 2007
bibula.com
Górnictwo potrzebuje kapitału
kwiecień 6, 2006
Apel do Narodu Polskiego
maj 13, 2003
przesłała Elżbieta
Feudalizm trzeciego tysiąclecia
sierpień 18, 2003
Artur Łoboda
Dlaczego Amerykanie Walczą?
grudzień 25, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
Koło stalinowskiej historii
styczeń 14, 2006
Nowe Państwo
Dobijali rannych
czerwiec 30, 2003
Wojciech Wybranowski, Poznań
Bez etykietek (koalicje lokalne) Z profesor Jadwigą Staniszkis, socjologiem, rozmawia Ewa Sadura
listopad 22, 2002
http://www.trybuna.com.pl/
CALL FOR MAY 23RD PROTEST OF AIPAC ANNUAL CONFERENCE
maj 23, 2005
piśmienny
Masz ci babo morelowy placek
styczeń 16, 2006
Mirosław Naleziński, Gdynia
Pobieżne myśli w gumiakach i z widłami
luty 15, 2007
ZYGMUNT JAN PRUSIŃSKI
Jeśli zapomnę o nich, Ty Boże zapomnij o mnie” – Adam Mickiewicz.
grudzień 10, 2008
więcej ->
 
   


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media