|
Czy Giertych jest normalny?
|
|
Ostatnimi czasy otrzymuję odpowiedzi z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego - pod którymi nikt nie ma odwagi się podpisać.
Zamiast podpisu imiennego otrzymuję podpis: Departament Mecenatu Państwa.
Człowiek honoru podpisze się pod swoja wypowiedzią.
Prowokator, albo oszust będzie działał z ukrycia.
Kiedy około 2002 roku na scenę polityczną weszła Liga Polskich Rodzin to okazywałem jej przychylność - z racji głoszonych haseł.
Przychylność ta zmieniła się we wrogość - gdy przewodniczącym tej frakcji został Roman Giertych.
Człowiek ten zrobił bardzo dużo złego na polskiej scenie politycznej, ale największą jego zbrodnią było skompromitowanie polskiego patriotyzmu.
Jako Minister Oświaty na margines społeczny zepchnął młodzież, której rodzice nie byli zasłużeni w "umacnianiu Władzy Ludowej PRL".
Ponieważ zwykłem przyznawać się do błędów to przypomnę, że to ja rzuciłem propozycję koalicji PiS - LPR - Samoobrona.
Mój błąd wynikł ze znajomości programu tych partii - bez znajomości ludzi, którzy ten program mieli realizować.
Nie spodziewałem się wspaniałych efektów takiej koalicji - ale też nie dopuszczałem aż takiego dna moralnego - z jakim mieliśmy do czynienia.
I gdy poznałem celebrytki z Samoobrony, oraz pomysły polityczne Giertycha to przeraziłem się.
Nigdy więcej - nie uwierzę w żaden program polityczny - póki nie poznam ludzi, którzy go stworzyli.
A gdy Giertych pokazał swoim działaniem - kim naprawdę jest to zacząłem przestrzegać Polaków przed tym człowiekiem.
Na reakcję jego otoczenia nie trzeba było długo czekać.
Walka z żydowskim antypolonizmem nie może się upodabniać do zachować naszych wrogów.
Prowokatorzy funkcjonujący w Internecie dążą do tego - by dowieść że "Polacy wypijają antysemityzm z mlekiem matki".
Cała masa wpisów, w których nie rozróżnia się żydowskich szowinistów od przyzwoitych ludzi - to młyn na wodę dla tych z Holokaust Industry.
Powołują się na przykłady prostackich wpisów - które szeregują do kategorii "antysemickich i faszystowskich".
Pięć lat temu - zirytowany takimi prostackimi wpisami napisałem artykuł pod prowokacyjnym tytułem: "Nie rozpoczynajcie matoły wojny wojny TOTOALNEJ z Żydami", w którym wyjaśniałem, że trzeba rozróżniać między żydowskim gangsterem, syjonistą, szowinistą a przyzwoitym człowiekiem.
Za ten tekst zostałem zaatakowany przez kilka środowisk - w tym otoczenie Giertycha.
Cytując tylko część tytułu, anonimowo pisali pod moim adresem różne obelgi.
Oczywiście wycieli z tytułu słowo "totalnej" - co całkowicie zmieniło sens mojej wypowiedzi.
To typowy przykład prostackiej manipulacji - realizowanej przez anonimowych prowokatorów.
Mamy początek 2013 roku.
Roman Giertych - którego od zawsze mianuję kretynem - wystąpi niedługo w sądzie jako reprezentant Radosława Sikorskiego - w procesie przeciwko Internautom, którzy wyzywają go od Żydów.
Chociaż Sikorskiego uważam za łajdaka - działającego na szkodę Polski i wysługującego się syjonistom - to pewne wpisy pod jego adresem uważam za przekraczające granice minimum kultury i karygodne.
Ale w ocenie każdego zachowania niezbędny jest obiektywizm.
To nie Polacy zaczęli antyżydowskie obelgi - lecz Żydzi obrażają Polaków od setek lat.
A szczególnie obelgi te przybrały na sile blisko sto lat temu.
Żydowski antypolonizm jest niepodważalnym faktem.
Z tego powodu prostackie wpisy - przywołujące komory gazowe - chociaż są przejawem pospolitego chamstwa - to są w pierwszym rzędzie skutkiem wielodziesięcioletniej frustracji.
I choćby z tego powodu człowiek przyzwoity powinien odmówić Sikorskiemu reprezentowanie jego interesów w Sądzie.
Oczywiście, muszę brać pod uwagę, że postępowanie Giertycha może być formą podstępu wobec środowisk syjonistów. Ale takie podejście byłoby dla niego niezasłużoną nobilitacją.
Po swoim ministrowaniu polską oświatą pozostawił pogorzelisko
Cała - razem wzięta Platforma Obywatelska nie poczyniła tyle szkód w umysłach młodzieży - co jeden Giertych.
Kolejną kompromitacją Giertycha jest ujawnienie rzekomego układu między Rydzykiem, a Kaczyńskim - w sprawie dotacji na inwestycje geotermalne - w zamian za przystopowania krucjaty antyaborcyjnej.
Politycy i media mętnego nurtu dostały nowy temat którym przez miesiące, a może nawet lata zajmować będą umysły Polaków.
W tym samym czasie postępować będzie dalsza korozja Państwa Polskiego i upadek Polskiej Rodziny.
Jaką więc "Ligę Polskich Rodzin" reprezentował Roman Giertych?
W polskiej kulturze nie było do niedawna przejawów obiektywnej krytyki klasy politycznej.
Albo przypochlebiano się rządzącym, albo rzucano na nich obelgi.
Tymczasem jedynie dobre wykształcenie - w tym znajomość historii pozwoli nam ujawniać przestępstwa polityków - bez obawy o odpowiedzialność sądową.
Nawet w skorumpowanych sądach politycy nie mogą czuć się pewnie.
Z tego powodu zatrudnili "wielokrotnego samobójcę". I jego powinniśmy się obawiać.
Foto: www.Wrzuta.pl
|
|
15 styczeń 2013
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Tworzymy jeden naród
lipiec 30, 2004
Andrzej Kumor
|
Kolejny start zespołu rakietowego ZENIT
maj 10, 2008
tłumacz
|
Nas nie wygonią
kwiecień 9, 2003
słowa Marek Błaszczyk
|
Projekt Społeczny Polska 2005.
Komentarz 1
grudzień 16, 2002
Jakub Mariawicz
|
Pogarda dla Polaków w podręcznikach historii w USA
luty 15, 2009
Iwo Cyprian Pogonowski
|
"Złodzieje, nie donatorzy"
październik 25, 2003
|
Ratowac Ukrainę
październik 16, 2003
Prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Geneza Kaczyzmu w Fundacji Windsor/Heritage oraz American Enterprise Instutute
styczeń 3, 2006
przysłał Marek Głogoczowski
|
Krwawa Pascha
październik 6, 2007
Izrael Szamir
|
Ladies, Gentlemen & Others
wrzesień 8, 2007
Kolas Bregnon
|
Pierwsze 92 tys. m kw.
styczeń 15, 2004
|
Recenzja dokonana przez czas
Kazimierz Z. Poznański: SUKCES REFORMATORÓW - PORAŻKA REFORM
grudzień 18, 2002
Kazimierz Poznański
|
Do Polskich Partii, organizacji i środowisk patriotycznych
czerwiec 19, 2004
|
Byli wiceprezydenci Krakowa zatrzymani
grudzień 14, 2006
PAP
|
NAUKA JE SEXY
kwiecień 11, 2008
Marek Jastrząb
|
Belarus today: is "ORANUSIAN" (zhopoglav) revolution pending?
lipiec 15, 2005
Marek Głogoczowski
|
Oskarżeni i oskarżeni
maj 10, 2005
Adam Zieliński
|
Illuminati
grudzień 3, 2006
Elzbieta
|
Rewident skarbowy w Radiu Maryja
listopad 28, 2002
PAP
|
ORMOWCY – ZBOCZEŃCY
luty 1, 2009
Zygmunt Jan Prusiński
|
|
|