ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Wersja historii 
7 marzec 2016      Artur Łoboda
HAŃBA POLSCE! 
8 maj 2024      Artur Łoboda
Edukacja seksualna to podstawa zdrowego człowieka 
2 maj 2026      Artur Łoboda
Немецкий антиполонизм.  
17 maj 2013      Artur Loboda
"Polska" - czyj projekt? 
9 październik 2020     
Kontr-krucjata „ Polacy solidarni z suwerenną Białorusią” 
8 luty 2011      MG na podstawie tekstu WPS
„Zło syjonizmu” – 19 czerwca 1902 r. 
16 czerwiec 2026     
UK Covid-19: Anti-lockdown and vaccine passport protesters march through London 
25 kwiecień 2021      Daily Mail
Czy to jest narodowy liberalizm? 
14 marzec 2013      Artur Łoboda
Bandycka schizofrenia "rządząca" Polską ! 
24 marzec 2010      Zygmunt Jan Prusiński
Sztuka nie jest dla Ciebie 
14 kwiecień 2014      Artur Łoboda
Grek Zorba 
8 lipiec 2015      Artur Łoboda
Polityka wschodnia?, a co to takiego? 
13 lipiec 2015      Artur Łoboda
Jakim cudem Moja rodzina przeżyła wojnę? 
23 luty 2018     
Protest w Krakowie 10 października godź. 15 
7 październik 2020      FF
Nic się nie stało, Polacy idźcie do domu 
15 kwiecień 2016      Artur Łoboda
Historia Mojej Emigracji 
18 luty 2012      artur kurasiewicz
Wojna cywilizacji 
20 grudzień 2016      Artur Łoboda
Poseł Janusz Sanocki czynnie walczy z biurwami w Opolu 
5 sierpień 2019      Alina
Strzembosz "a u was biją murzynów" 
3 lipiec 2017     

 
 

Iluzjonizm i Socjotechnika


FORUM» Polityka »Kwaśniewski:

z SB spotykałem się niechętnie


Motto:
Aleksander Kwaśniewski: - z SB spotykałem się niechętnie.
Bill Clinton: - Paliłem marihuanę ale nie zaciągałem się.
- Andrzej Kołczyński

_____*****_____


A oto wycinki - sucha kora z drzewa...


* * *

Rozbawił mnie pan Kwaśniewski. Przypomina mi pewnego milicjanta, o którym w opinii przełożny napisał, pije często, acz ze wstrętem.

* * *

Byłem dobrym Polakiem, takim jak Jaruzelski !

* * *

Biedny towarzysz Kwaśniewski. Nagabywany przez SB spotykał się z nimi niechętnie... No po prostu łzy wzruszenia zalewają mi oczy. Kwaśniewski to po prostu kanalia. Gnida dla kariery zrobi wszystko. Gdy Polska była pod sowieckim zaborem - towarzysz Kwaśniewski robił karierę w PZPR. Dla kariery w PZPR nie dokończył studiów.... Później kłamał że jest magistrem. A przecież Kwaśniewski mógł walczyć z komunistycznym systemem wstępując do opozycji. Ale nie. Towarzysz Kwaśniewski nie wstąpił do opozycji, bo to nie gwarantowało wtedy wygodnego życia. Wtedy przynależność do PZPR gwarantowała karierę. A byli tacy którzy byli niezłomni. Tacy którzy nie godzili się na sowiecką okupację i płacili za to wielką cenę. Kwaśniewski to kanalia. Naprawdę to niesamowite, że tylu Polaków popierało tego łajdaka, pijaka i kłamcę. To przez głupotę naszych rodaków ten towarzysz z PZPR przez 10 lat hańbił tłustym dupskiem urząd Prezydenta RP.

* * *

Dowiadujemy się teraz jak to Jaruzelski i Kwaśniewski walczyli z komuną. Kurcze, gdzie podziały się te 2 miliony członków partii komunistycznej w PRL, której przywódcy byli w opozycji do PZPR ?

* * *

Te czasy pamiętamy panie Kwaśniewski bardzo dobrze. Bez akceptacji SB i sekretarza partii nie zostałby pan nawet cieciem w redakcji gazety, a co dopiero ministrem PRL-owskim !!!

* * *

Jestem chyba za głupi żeby zrozumieć w/g jakiej logiki wybiera się prezydentów. Po latach walki z tzw komuną, mogąc wreszcie wybrać swobodnie, naród wybiera kilka razy z rzędu byłych TW. Kiedy nie TW zostaje prezydentem, rozpoczyna sie gwałtowny atak z każdej strony, ośmieszyć, ośmieszyć i jeszcze raz ośmieszyć. Wniosek prosty, rządzą wami TW i wracają. Wkrótce będziecie uszczęśliwieni, tylko po co było walczyć, zakładać Solidarność ?

* * *

A co do Kwaśniewskiego, to powtórzę jeszcze raz: w 1989 roku Polacy winni byli zrobić Norymbergę komuchom. Dzisiaj mielibyśmy Polskę a nie Ubekistan !


* * *

A mnie ta swołocz wisi. Bolek, Alek, Cimoszka w jednym worku stali. No i ludzie "honoru", Jaruzel i Kiszczak.

* * *

W czasie wyborów mieszkałem za granicą i ze zdumieniem patrzyłem jak Polacy po 45 latach rządów komuny wybierają na prezydenta - komucha. Czyli że można było przyjąć dwa warianty, albo Solidarność nie sprawdziła sie, albo komuna była świetnie przygotowana i cynicznie podstawiła komucha przefarbowanego na "demokratę". Oczywiście że naród był naiwny, żeby nie powiedzieć głupi to już inna sprawa, efekty tego widzimy do dzisiaj, a że Kwaśniewski był agentem to nie mam żadnej wątpliwości, jak zresztą dzisiaj wiekszość Polaków. Miejmy nadzieję że formacja ta czyli postkomuna już nigdy nie zagra nam na nosie... oby !

* * *

Biedny Kwaśniewski, poszkodowany był nietylko przez SB ale i PRL, a mimo to zapisał się do PZPRu a teraz jest poszkodowany przez SLD.

http://forum2.dziennik.pl/read.php?2,1338174

Opracował: Zygmunt Jan Prusiński
19.02.2010 r.
Ps. Tytuł główny jest mojego autorstwa...
20 luty 2010

Zygmunt Jan Prusiński 

  

Komentarze

  

Archiwum

Terror w Biesłanie
wrzesień 6, 2004
Iwo Cyprian Pogonowski
W obronie ks. Tadeusza Zalewskiego Obrona ks. Tadeusza
grudzień 12, 2006
Agata
Koncert na "pozytecznych idiotow"
sierpień 12, 2003
Stanislaw Michalkiewicz
Sprawa bezprawia prawa, czyli samo zło
luty 28, 2006
Marek Olżyński
Zapomniane ludobojstwo
styczeń 8, 2009
przeslala Elzbieta Gawlas Toronto
Jeśli Bóg o nas zapomniał
maj 27, 2005
Wojciech Kozłowski
Petelicki na czacie WP
marzec 21, 2003
zaprasza.net
Brunatna Europa
grudzień 13, 2002
http://haggard.w.interia.pl/nseuropa.html
Zywioly antyposlkie wiszace nad Polska
grudzień 7, 2006
Mgr.inz.Józef Bizon
"¬ródło naszej chwały"
kwiecień 21, 2005
Największą geszeftem jest wojna. Lewizny polityków izraelskiego Likudu
styczeń 3, 2003
PAP
Jesteśmy za..., ale nie przeciw
maj 24, 2007
przysłał Andrzej Kondracki
Cieszę się z każdej chwili...
sierpień 13, 2003
przesłała Elżbieta
Bij Żyda, Europo! WP
listopad 4, 2003
Bush popychadłem Szarona?
maj 20, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
Pikieta z balonikiem. Antyunijne, choć niebieskie
marzec 3, 2003
http://dzisiaj.dziennik.krakow.pl/
"Z Bogiem na czacie"
marzec 11, 2006
Kazik
Zmarł Kazimierz Dejmek
styczeń 1, 2003
Artur Łoboda / PAP
Odezwa do Narodu Polskiego
wrzesień 7, 2003
Ojczyzna.pl
Mimister ROSTOWSKI bez obywatelstwa polskiego
listopad 19, 2007
boukun
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2026 Polskie Niezależne Media