|
Sędziowie pod sąd!
|
|
Przyzwyczajenie drugą naturą człowieka.
To przysłowie powtarzać będę jeszcze nieraz, bo właśnie z przyzwyczajeń wynikają absurdy naszego życia.
W minionych miesiącach mieliśmy do czynienia z próbą zamachu stanu, której chciała dokonać zorganizowana grupa przestępcza nazywająca siebie "nadzwyczajną kastą".
Na wszelki wypadek przypomnę definicję słowa kasta.
Kasta to "zamknięta, endogamiczna grupa społeczna, do której przynależność jest dziedziczna". A endogamia to reguła nakazująca jednostce zawieranie małżeństw wewnątrz własnej grupy.
Tak więc uformowanie się "nadzwyczajnej kasty" łamie obowiązujące w Polsce Prawo, które nie przewiduje wyjątków i ograniczeń etnicznych w dostępie do stanowisk.
Kolejny mit - z którym należy w końcu skończyć, jest błędne przekonanie, że "sędziowie nie odpowiadają za stanowione Prawo, bo chroni ich immunitet".
To wynik całkowicie nieracjonalnego przyzwyczajenia społecznego.
W Konstytucji Kwaśniewskiego, ani żadnym akcie prawnym NIE MA ANI JEDNEGO PRZEPISU, który zwalnia sędziów z odpowiedzialności za ich postępowanie w Sądach!
Podkreślam wyraźnie: "immunitet sędziowski" oznacza TYLKO tyle, że w przeciwieństwie do zwykłego obywatela, Sędzia nie może być aresztowany bez zgody swojego zwierzchnika.
A najczęściej Prezesa Sądu.
Nigdzie nie ma przepisu, że sędzia pozostaje bezkarny!
Hańbą polskiej rzeczywistości jet fakt, że Sędziowie rażąco łamiący swoimi wyrokami obowiązujące w Polsce Prawo - są całkowicie bezkarni.
Pora to zmienić!
Zacząć należy od wdrożenia w życie artykułu 231 par 1 Kodeksu Karnego który głosi:
" Funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego,
podlega karze pozbawienia wolności do lat 3."
Rodzi się w tym momencie pytanie: kto ma sądzić przestępców Sędziów?
Przecież "kruk krukowi oka nie wykole".
I tu odwołam się znowu do Konstytucji Kwaśniewskiego.
"Art. 182. Udział obywateli w sprawowaniu wymiaru sprawiedliwości określa ustawa."
Rzecz w tym, że nie ma jeszcze takiej Ustawy i trzeba ją dopiero stworzyć.
Jest tylko szczątkowy zapis w ustawie "Prawo o ustroju sądów powszechnych" - w której ławników traktuje się jak "piąte koło u wozu".
I to tylko w postępowaniu pierwszej instancji.
W praktyce nie spotykam się dziś z ławnikami w Sądach.
Trzeba zmienić tą zasadę .
To wybrani przez Społeczeństwo ławnicy winni sądzić zdegenerowanych Sędziów sprzeniewierzających się zasadom obowiązującego Prawa.
Walcząc o własną bezkarność - zdegenerowani sędziowie usiłowali niedawno dokonać zamachu stanu.
W artykule 10 Konstytucji Kwaśniewskiego zapisane jest:
Paragraf 1. Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej opiera się na podziale i równowadze władzy ustawodawczej, władzy wykonawczej i władzy sądowniczej.
Paragraf 2. Władzę ustawodawczą sprawują Sejm i Senat, władzę wykonawczą Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej i Rada Ministrów, a władzę sądowniczą sądy i trybunały.
Tymczasem "nadzwyczajna kasta" chciała przejąć kontrolę nad pozostałymi składnikami ustroju Państwa, a więc nad Prezydentem i Radą Ministrów.
Była to ewidentna próba zamachu stanu podjęta przez kastę sędziowską!
Gdzie był wtedy Prokurator Generalny?
Czy wystraszył się tej rewolty?
|
|
4 wrzesień 2017
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Dodam tylko.
O zawieszeniu biegu przedawnienia ścigania przestępstw z przyczyn politycznych.
I w zasadzie wszystko. A ta (p)ani popełnił(a) błąd, tzw. "freudowski". |
|
2017-09-04
Magellan
|
|
|
|
Monarchia czy "demokracja" ?
luty 7, 2007
tezlav von roya
|
Sprawa 4Media już w prokuraturze
luty 19, 2003
zaprasza.net
|
14 KŁAMSTW A. KWAŚNIEWSKIEGO O UNII
maj 10, 2004
prof. Jerzy Robert Nowak
|
Drugie dno przyznania Polsce i Ukrainie roli organizatorów ME
kwiecień 21, 2007
pnlp
|
Premier: Nie idę na wojnę z mediami, ale...
marzec 8, 2007
¬ródło informacji: PAP/INTERIA.PL
|
Pokój Busha
styczeń 23, 2005
zaprasza.net
|
Porządki ministra Ziobro
luty 8, 2006
PAP
|
LPR chce informacji w sprawie unijnych ekspertów
sierpień 9, 2002
PAP
|
Żebranina
sierpień 21, 2004
Expres ilustrowany
|
Prawda o prześladowaniu Arabów w Palestynie
grudzień 3, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Raport antyimperialny (czerwiec)
lipiec 18, 2006
William Blum
|
Nagroda dla "zasluzonej Polonii"
grudzień 29, 2006
Grazyna
|
Wypedęenie Niemców ???
lipiec 16, 2008
Elzbieta Gawlas Toronto
|
"Prywatyzacja" polskich hut stali
sierpień 1, 2003
zn
|
Były agent służb PRL w zarządzie Polskiego Radia
sierpień 29, 2002
PAP
|
Demokracja po żydowsku
listopad 4, 2007
Mariusz Piskorski
|
Prawda o Judeo-Polonii
lipiec 16, 2004
|
Dotychczasowy Koszt Napadu USA Na Irak: Trzy Tysiące Miliardów Dolarów
marzec 2, 2008
Iwo Cyprian Pogonowski
|
I po szkodzie głupcy - czyli o zdrajcach i idiotach
marzec 12, 2009
Artur Łoboda
|
Zespół do Spraw Reintegracji
listopad 27, 2002
PAP
|
|
|