ZAPRASZA.net POLSKA ZAPRASZA KRAKÓW ZAPRASZA TV ZAPRASZA ART ZAPRASZA
Dodaj artykuł  

KIM JESTEŚMY ARTYKUŁY COVID-19 CIEKAWE LINKI 2002-2009 NASZ PATRONAT DZIŚ W KRAKOWIE DZIŚ W POLSCE

Inne artykuły

Agonia dolara? 
15 październik 2009      Iwo Cyprian Pogonowski
Digital Tyranny and the Rockefeller-Gates „Paszport certyfikatu Vaxx”: W kierunku scenariusza III wojny światowej 
30 wrzesień 2021      Peter Koenig
Czesi, Słowacy i interes narodowy 
3 wrzesień 2014      www.polskawalczaca.com
W cieniu Dobrej Zmiany 
24 czerwiec 2018      Witold Filipowicz
Szokująca prawda o porozumieniu monachijskim z 1938 r. 
28 styczeń 2022      Matthew Ehret-Kump i Alex Krainer
PiSuraowy niedojda albo POpapraniec .... 
1 październik 2009      Artur Łoboda
Change of heart 
23 styczeń 2010      Iwo Cyprian Pogonowski
Covid „Pandemic”: Destroying People's Lives. Zaprojektowana depresja gospodarcza. Globalny „zamach stanu”? 
23 listopad 2020     
Dlaczego w zeszłym roku liczba zgonów w USA wzrosła o 40% powyżej normy? 
13 styczeń 2022      Joseph Mercola
"Ministerstwo Prawdy" 
12 luty 2024     
Watykan w niemickich rekach 
21 sierpień 2010      Goska
Rodzina przestępczości Biden może czerpać ogromne zyski ze szczepionek przeciwko ospie małp 
30 maj 2022      Ethan Huff
Zygmunt Jan Prusiński ZATOKA INTYMNEGO PRZYMIERZA - część siódma 
21 październik 2021      Zygmunt Jan Prusiński
Stara śpiewka, czyli: kropla drąży beton 
25 wrzesień 2009      Marek Jastrząb
"Wielkie narody potrafią rozliczyć się ze swojej przeszłości" (1) 
21 czerwiec 2013      Artur Łoboda
Dr Zelenko opowiada, jak MSM oczerniało go za ujawnienie lekarstwa na COVID 
4 czerwiec 2022      Ramon Tomey
Struktura mafijna w Krakowie (2) 
2 maj 2023     
Buszmeni demokracji czyli układ naczyń połączonych II 
27 czerwiec 2011      Witold Filipowicz
Nowości 
7 maj 2010      Goska
Powstanie Warszawskie było największą akcją zbrojną podziemia w okupowanej przez Niemców Europie. Planowane na kilka dni, trwało ponad dwa miesiące.  
2 październik 2014      www.polskawalczaca.com

 
 

Bill Gates potwierdza, że identyfikatory cyfrowe będą OBOWIĄZKOWE, aby móc uczestniczyć w życiu społecznym

8 listopada 2023 r. odbyło się  wirtualne wydarzenie inaugurujące tak zwany program „50 na 5”.
 
Organizacja Narodów Zjednoczonych, Fundacja Billa i Melindy Gatesów oraz partnerzy Fundacji Rockefellera rozpoczynają kampanię mającą na celu przyspieszenie wprowadzenia identyfikatorów cyfrowych, płatności cyfrowych i udostępniania danych w 50 krajach w ramach cyfrowej infrastruktury publicznej (DPI) do 2028 r. (  źródło ).
 
Program Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju (UNDP) ogłosił plany wprowadzenia na całym świecie „cyfrowych identyfikatorów” do roku 2030, które będą obowiązkowe dla osób pragnących uczestniczyć w społeczeństwie, twierdzi  Reclaim the Net, która opowiada się za wolnością słowa i wolność jednostki - wolność w Internecie,

 
System Kredytu Społecznego

 

Nacisk  na infrastrukturę DigitalPublic Infrastructure (DPI), która obejmuje: „Identyfikatory cyfrowe”, paszporty szczepionkowe i waluty cyfrowe banku centralnego (CBDC) – są wspierane przez globalistyczne WEF i, co nie jest zaskakujące, są wspierane przez Billa Gatesa, ONZ i Unię Europejską (UE).
 
Redaktor  Sociable Tim Hinchliffe mówi:
„Zwolennicy stanowczo twierdzą, że DPI jest niezbędne do udziału w rynkach i społeczeństwie – tak jak widzieliśmy w przypadku paszportów szczepionek – tylko w znacznie szerszym zakresie oraz „Jeśli DPI się powiedzie, da rządom i korporacjom władzę do wdrożenia systemy kredytu społecznego, który może określić, gdzie i jak możesz podróżować, co możesz konsumować i w jaki sposób będziesz mógł dokonywać transakcji za pomocą programowalnych pieniędzy.
 
„Pomyśl o   indywidualnych urządzeniach do śledzenia śladu węglowego , strefach ultraniskiej emisji (  ULEZ ) i   CBDC zaprogramowanych  w celu ograniczenia „mniej pożądanych” zakupów – a wszystko to jest forsowane przez zwolenników   wielkiego resetu .” (  źródło )
 
 

Kampania „50 w 5”.

 
Akcja „50 na 5” reklamuje się jako „ kampania promocyjna prowadzona przez kraj”. 
Do 2028 r. kampania „50 na 5” pomoże 50 krajom zaprojektować, uruchomić i skalować elementy cyfrowej infrastruktury publicznej
 ” – głosi oficjalne ogłoszenie. 
Wyznaczono 50 krajów jako globalne stanowiska testowe (świnki morskie), a DPI w pierwszej kolejności znajdzie się w Afryce (w szczególności w regionie Afryki Subsaharyjskiej) i Indiach, ale plan zakłada wprowadzenie identyfikatorów cyfrowych na całym świecie do 2030 r., aby objąć wszystkich obywateli państw członkowskich ONZ, według  Planet Today
 
Kampania „50 w 5” to także, - co nie jest zaskakujące, wynik współpracy Fundacji Billa i Melindy Gatesów, Programu Narodów Zjednoczonych ds. Rozwoju, Sojuszu na rzecz Cyfrowego Dobra Publicznego i firmy Co-Develop. Co-Develop zostało   założone przez Fundację Rockefellera , Fundację Billa i Melindy Gatesów, Nilekani Philanthropies i Omidyar Network. 

Stowarzyszenie Digital Public Goods Alliance wymienia w swoim planie działania fundacje Gatesa i Rockefellera,   przedstawiające „działania na rzecz rozwoju cyfrowych dóbr publicznych”, a także inne organizacje i kilka rządów. (  Źródło )
 
DPI są sprzedawane jako mechanizm zapewniający włączenie finansowe, wygodę, lepszą opiekę zdrowotną i postęp ekologiczny. ale jest to „wszechobejmujące określenie stosowane w odniesieniu do nadchodzącego technokratycznego systemu zarządzania opartego na trzech podstawowych komponentach:
identyfikatorze cyfrowym,
płatnościach cyfrowych, takich jak cyfrowe waluty banku centralnego (CBDC) oraz
masowym udostępnianiu danych”.

 
Światowe Forum Ekonomiczne

 
WEF opublikowało we wrześniu  serię   artykułów  , w istocie nawołując do egzekwowania DPI i oczywiście WEF „myśli o dzieciach” jak najlepszych z nich.
„Prawa dzieci na całym świecie można wzmocnić poprzez inwestowanie w cyfrową infrastrukturę publiczną”   – stwierdził jeden z podpisów  w artykule opublikowanym 18 września 2023 r., zatytułowanym@
 
„ Dwie trzecie celów zrównoważonego rozwoju związanych z dziećmi nie jest w stanie osiągnąć celów”:
Oto dlaczego musimy teraz inwestować w cyfrową infrastrukturę publiczną.

 
 
„W roku 2023 przypada półmetek osiągnięcia celów Organizacji Narodów Zjednoczonych w   zakresie zrównoważonego rozwoju (SDG) ”, przypomina nam WEF, ten półmetek „jest okazją do „oceny i ponownej kalibracji” wysiłków na rzecz realizacji praw każdego dziecka wszędzie a mając zaledwie siedem lat do celu na 2030 r., dwie trzecie wskaźników związanych z dziećmi jest poza tempem, aby osiągnąć swoje cele, zgodnie z nowym raportem UNICEF, Dla każdego dziecka zrównoważona przyszłość.
 
1,9 miliarda dzieci pozostawionych w tyle – jeśli niedawny postęp będzie kontynuowany, jedynie 60 krajów, w których zamieszkuje zaledwie 25% populacji dzieci, osiągnie swoje cele do 2030 r., pozostawiając w tyle około   1,9 miliarda dzieci  w 140 krajach. 
Wydaje się mało prawdopodobne, aby dzisiejszy świat osiągnął ambitne cele, jakie wyznaczyliśmy dzieciom w 2015 roku.Głód – Na świecie powrócił   poziom głodu  nienotowany od 2005 r., a ceny żywności w większej liczbie krajów pozostają wyższe niż w latach 2015–2019.

Dzieciom brakuje podstawowych umiejętności – dane pokazują, że w trakcie edukacji 600 milionów dzieci i nastolatków nie nabywa podstawowych umiejętności czytania i matematyki, a 11 milionom dodatkowych dziesięciolatków brakuje podstawowych umiejętności.

„Rozwiązanie” „Problemu”? 
„Problemem”, jak twierdzi WEF, jest oczywiście pandemia, która „pogorszyła sytuację”, a „rozwiązaniem” jest cyfrowa infrastruktura publiczna. ponieważ uznano ją za „  kluczową zmianę wymaganą do przyspieszenia działań  i   wyników w zakresie celów zrównoważonego rozwoju na rzecz dzieci do roku 2030 ”.

Ochrona „praw i bezpieczeństwa dzieci” była taktyką stosowaną wcześniej przez niewybranych globalistów, promując jednocześnie system technokratyczny, który faktycznie odbierze prawa wszystkim jednostkom, - w tym dzieciom.

Reclaim the Net mówi, że zasadniczo:
„DPI to modne hasło używane w dość interesującej/niepokojącej zgodzie przez organizacje takie jak ONZ, ale także Unia Europejska (UE), Fundacja   Gatesa i oczywiście Światowe Forum Ekonomiczne (WEF ) nigdy nie jest całkiem poza takim obrazem.
 
„W najlepszym przypadku DPI mają za zadanie pomagać w rozwoju na wiele sposobów.
 Jednak ci, którzy głębiej wpatrują się w frazesy i „mowę korporacyjną” pochodzącą od tych organizacji, odrzucają ten termin i politykę jako podstęp mający na celu przyspieszenie wprowadzenia identyfikatorów cyfrowych i płatności z terminem do 2030 r.”.
 
Konkludują: „Jeśli jesteś obywatelem państwa członkowskiego ONZ, a twój rząd (tj. podatnicy) uczestniczy w różnych wysiłkach ONZ i czujesz się albo nieswojo, albo po prostu niedostatecznie poinformowany o tym wszystkim, cóż, szkoda. 
Tak czy inaczej idą dalej.” (  źródło ).
 


Źródło:
https://expose-news.com/2024/03/21/bill-gates-confirms-digital-ids-will-be-mandatory-to-participate-in-society/
 
21 marzec 2024

The Expose 

  

Komentarze

  

Archiwum

Front białoruski
marzec 14, 2006
Marek Czarkowski
Z pianą na wargach ścigajmy faszystów.
grudzień 8, 2006
Jan Lucjan Wyciślak
Polska potępiona
maj 26, 2004
PAP
Belarus today: is "ORANUSIAN" (zhopoglav) revolution pending?
lipiec 15, 2005
Marek Głogoczowski
Za prezydentury Tuska to było(by?) fajnie
grudzień 10, 2005
”Pestka”
"Ugly American"
kwiecień 11, 2006
Iwo Cyprian Pogonowski
można w najpodlejszym systemie robić coś pożytecznego... Redakcyjna rozmowa z Mikołajem Kozakiewiczem
czerwiec 2, 2002
Krzysztof Markuszewski
"Wesołość z tego powodu ogarnia mnie pusta, gdy sobie pomyślę, że oszust, oszukał, oszusta"
luty 8, 2003
Michnik/PAP
Obalenie Rządu Olszewskiego
czerwiec 8, 2007
Lech Wałęsa
Alarm back to YELLOW?
styczeń 10, 2005
Medal Wolnosci
grudzień 8, 2005
przesłała Elżbieta
Bez polemiki: Świat nie jest taki zły
kwiecień 29, 2007
Marek Olżyński
Przyszlosc Europy
grudzień 31, 2006
przeslala Elzbieta
Górnictwo potrzebuje kapitału
kwiecień 6, 2006
Idą Święta
grudzień 21, 2003
Andrzej Kumor
Hymn skoczny niczym mistrz skoczni
styczeń 19, 2005
Mirosław Naleziński, Gdynia
Kiedy kurator działa inaczej
marzec 15, 2006
Marek Olżyński
Dopłaty do leczenia ?
styczeń 17, 2008
A. Sandauer
Budżet katastrofy
październik 16, 2003
Prof. STEFAN KUROWSKI
Studenci prawa oszustami i co dalej z Ojczyzną?
styczeń 25, 2008
Mirosław Naleziński, Gdynia
 


Kontakt

Fundacja Promocji Kultury
Copyright © 2002 - 2024 Polskie Niezależne Media