|
Plan Tuska wobec Polskiej kultury
|
|
Przez wiele lat walczyłem z patologią w polityce kulturalnej Platformy Obywatelskiej, która sprowadzała się do zniszczenia WSZELKICH AKSJOMATÓW Polskiej kultury i wprowadzenia w tak zwaną "przestrzeń publiczną" wszelkich - możliwych patologii.
W ramach ich "partnerstwa publiczno - prywatnego" - przejętego z talmudycznej szkoły rabunku, - finansowali w polskiej kulturze WSZYSTKIE - możliwe przejawy patologii!
Dla Bogdana Zdrojewskiego ważniejsze od Jubileuszu urodzin Fryderyka Chopina - było opłacenie żydowskiej szowinistki, która we współpracy z "Krytyką polityczną" - reprezentowała na Biennale w Wenecji Państwo Polskie, - które w jej opinii winno zostać skolonizowane przez żydowskich kolonistów, a dla "nacjonalistycznych Polaków" budowała już obozy koncentracyjne.
Inną dziedziną aktywności Bogdana Zdrojewskiego - było propagowanie demoralizacji seksualnej.
Już Hitlerowcy realizowali ten program w wobec Narodu Polskiego, a Zdrojewski jedynie go "odświeżył".
Zatem finansowane przez Ministra Kultury z PO wystawy prezentujące prostackie zdjęcia pornograficzne i pedofilskie - było drugą podstawą programową tamtego nieRządu.
Cokolwiek nie powiedzieć o rządach PiS - to - co prawda z wieloletnim opóźnieniem, ale ograniczyły patologię w Polskiej kulturze.
Jednak natychmiast po powrocie PO do władzy - ze zwojoną siłą powrócono do strategii demoralizacji Polskiej młodzieży.
Dla zwiększenia skuteczności działania metodami policyjnymi - wykorzystując fałszywe oskarżenia zaatakowali organizatorów "Marszu niepodległości", który tak bardzo mierził ich w oczy, bo w 2013 roku niedawny "Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego", a wtedy szef MSWiA - Bartłomiej Sienkiewicz zlecił swoim służbom prowokację wobec Polskich patriotów - poprzez spalenie budki przy Ambasadzie rosyjskiej - w trakcie Święta niepodległości 11 listopada.
Cytuję:
"W 2015 roku tygodnik "Do Rzeczy" opublikował fragmenty rozmowy, która miała zostać podsłuchana w czerwcu 2014 roku w restauracji "Sowa i Przyjaciele".
Według tygodnika podczas rozmowy ówczesnej wicepremier Elżbiety Bieńkowskiej z szefem CBA Pawłem Wojtunikiem miała paść sugestia, że szef MSW Bartłomiej Sienkiewicz zlecił policjantom spalenie budki przed rosyjską ambasadą.
Widzisz, ale facet nauczył ich (Sienkiewicz - PAP), że on dzwoni i on im rozkazuje.
I tak samo poszli, spalili budkę pod ambasadą, bo minister osobiście wymyślił taką... wiesz z takiego... - cytował fragment wypowiedzi przypisanej Wojtunikowi tygodnik.
„Takie będą Rzeczypospolite, jakie ich młodzieży chowanie”
Te słowa wypowiedział w 1600 roku Kanclerz Jan Zamoyski, wielki hetman koronny Rzeczypospolitej Obojga Narodów w akcie fundacyjnym Akademii zamojskiej - zlikwidowanej przez Austriaków w 1784 r. po zajęciu Zamościa.
|
|
15 wrzesień 2024
|
|
Artur Łoboda
|
|
|
|
Szefowie przedsiębiorstw powinni obciąć sobie zarobki
wrzesień 11, 2002
zaprasza.net
|
Operacja "Wielgus"
styczeń 18, 2007
przeslala Elzbieta
|
Kiedy przygłup próbuje coś tłumaczyć
maj 24, 2008
Artur Łoboda
|
Szlifowanie kamienia wedle starego wzoru
wrzesień 3, 2007
Zygmunt Jan Prusiński
|
Kolowrotek
październik 30, 2007
Sloneczny Zegar
|
Zapytaj o Unie
maj 26, 2003
przesłała Elżbieta
|
Czy dojdzie do kompromitacji społeczności międzynarodowej - rezolucja nr 1442
luty 25, 2003
IAR
|
ZOMO-owskie tradycje SDPL
czerwiec 15, 2004
Piotr Lisiewicz - Gazeta Polska
|
Obraz (Fundacji) Batorego ze zbitą d. w Mińsku 2006
marzec 31, 2006
Marek Głogoczowski
|
Europejczyk
maj 12, 2003
|
"Niewidoczny Słoń w Pokoju"
kwiecień 7, 2006
Iwo Cuprian Pogonowski
|
Bzdety :
"zderzenie cywilizacji"
luty 6, 2003
PAP
|
LOFAR
styczeń 27, 2005
Jan Lucjan Wyciślak
|
Berlin a Polska
wrzesień 10, 2007
Iwo Cyprian Pogonowski
|
Co i z czym kojarzy się Adamowi Michnikowi
wrzesień 4, 2007
Izabela Grelowska
|
oczekiwanie
perelka
|
U progu wojny
lipiec 13, 2006
Stanisław Michalkiewicz
|
Siła euro, Unia i zadania syjonistów
maj 10, 2003
prof. Iwo Cyprian Pogonowski
|
Traktat Akcesyjny "zatwierdzony"!
luty 5, 2003
PAP
|
"Gdyby nie Balcerowicz"
marzec 1, 2004
Piotr Mączyński
|
|
|